Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Klatwy ,uroki, : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Klatwy ,uroki,
PostZamieszczono: 19 wrz 2012 16:15 
Nowicjusz

Witam
Mam pytanie i nie ukrywam ze licze na jakakolwiek pomoc.
Ostatnio ogladalam w internecie program Paranormalna Polska . Program byl o klatwach. Wypowiadala sie tam Tarocistka Agnieszka ktora opowiadala o rzucaniu klatw i o tym ze tarot moze widziec klatwe. ( sorry ale trudno wytlumaczyc cos czego sie do konca nie rozumie a magia i tarot to nie moja specjalnosc). W kazdym razie przyszlo mi do glowy ze moze klatwa to cos z czym ma problem moj maz.
Moj maz od 6 lat choruje. W tym momencie nawet nie pracuje i ma zasilki chorobowe. Odczuwa bol ktorego nawet nie potrafi opisac slowami Mowi np ze czuje pieczenie i palenie w nogach i na calym ciele, placze i krzyczy z bolu.
Okolo 2 lat temu rozmawialam z moja tesciowa i ona opowiedziala mi pewna historie :
On a byla wtedo mloda a moj maz mial okolo 6 lat. Do ich drzwi zapukal cygan. Chcial powrozyc mojej tesciowej i prosil tez o pieniadze. Ona jednak pogonila go . Przed odejsciem cygan powiedzial ze jej najmlodszy syn bedzie cierpial okrotnie w przyszlosci.
Nie wiem czy powinnam i moge jakos laczyc te sprawy , ale prosze powiedzcie mi
1 Czy moge w jakis sposob sprawdzic czy na mojego meza zostala rzucona klatwa czy przeklenstwo czy moze cos jeszcze
2. Jezeli to klatwa to co powinnam zrobic.
Prosze o podpowiedz i troche wyrozumialosci jestem juz zdesperowana po tylu latach choroby meza.

Tytuł: Re: Klatwy ,uroki,
PostZamieszczono: 19 wrz 2012 16:35 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Cytuj:
Chcial powrozyc mojej tesciowej i prosil tez o pieniadze. Ona jednak pogonila go . Przed odejsciem cygan powiedzial ze jej najmlodszy syn bedzie cierpial okrotnie w przyszlosci.

Eh, rzucenie klątwy nie jest takie proste i nie polega na powiedzeniu "bądź przeklęty", wiąże się z tym znacznie większe zaangażowanie, a szczerze wątpię by chciało mu się sprowadzać klątwę na każdego kto mu odmówi. W końcu większość odmawia :D Musiałby by to być bardzo upierdliwy i zdolny cygan :D
Cytuj:
1 Czy moge w jakis sposob sprawdzic czy na mojego meza zostala rzucona klatwa czy przeklenstwo czy moze cos jeszcze
2. Jezeli to klatwa to co powinnam zrobic.

Istnieją pewne domowe sposoby, ale w Twoim stanie (desperacji) nie ma sensu ich stosować - raz ze względu na dużą subiektywność, dwa na małe umiejętności (jak sama przyznałaś). Pozostaje szukać osoby specjalizującej się klątwach, no cóż - powodzenia.

PostZamieszczono: 19 wrz 2012 17:12 
Nowicjusz

Boze Whisper nie jestes zbyt sympatyczny, no ale dziekuje mimo wszystko. Nie mam juz watpliwosci moj maz jest po prostu chory i nie ma tu zadnej klatwy, uroku czy jeszcze czegos innego.
Pozdrawiam cieplo i jeszcze raz dziekuje

PostZamieszczono: 19 wrz 2012 20:41 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Dudek przykro mi, że odniosłaś takie wrażenie. Nie było to moim celem, przepraszam jeśli Cię wystraszyłem :) Oczywiście nie jestem jakąś wyrocznią by brać moje słowa za 100%-owe pewniki. Dlatego poleciłem Ci jakiegoś bardziej doświadczonego w tej dziedzinie specjalistę. I szczerze, z całego serca chciałbym by stan zdrowia Twojego męża uległ poprawie, dlatego możesz na wszelki wypadek dokładniej zbadać sprawę ;) Z pewnością to nie zaszkodzi. Póki co mogę tylko życzyć Ci oraz Twojemu mężowi wiele sił, wytrwałości i ogromnej dawki nadziei. Trzymajcie się cieplutko :)

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 08:45 
Wszędzie mnie pełno!

Ja miałem taką sytuację ...
Moim zadaniem było tylko "sprawdzić" - czy w ogóle jakaś - "klątwa czy urok " - danej osoby jest ...
Wyszło w kartach : Kochankowie - poz.odrw. - Księżyc - poz.odwr. - Diabeł - poz.odwr.
Co Wy na to ???
Wiesław
P.S Może ktoś mi podpowie namiary na osobę, która siedzi w tym temacie - jest dobra i może ew. pomóc ?

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 11:31 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj. :)

Teoretycznie rzeczywiście karty mogą pokazać, że nad kimś jest klątwa, urok, albo w ogóle inne oddziaływanie magiczne.

Bliźniak63, Twoje karty pokazują, że tu niczego takiego nie ma.
Zobacz, że masz przede wszystkim odwróconego Diabła.
Ta karta w pozycji prostej oznaczałaby, że człowiek został poddany jakiemuś oddziaływaniu magicznemu, bo gdy Diabeł jest w pozycji prostej, reprezentuje czarną magię, złe wpływy rozumiane jako atak energetyczny i tak dalej, które są dziełem innego człowieka.
Pozycja odwrócona natomiast nieco zmienia sens symboliki.
Diabeł w pozycji prostej ma między rogami odwrócony pentagram, będący symbolem zniewolenia człowieka przez coś:

Obrazek

Natomiast w pozycji odwróconej, ten pentagram staje się pentagramem białym, oznaczającym wolę i ochronę przed złem:

Obrazek

Wniosek stąd oczywisty, że odwrócony Diabeł oznacza brak klątwy, problemy zdrowotne mają fizyczną przyczynę.

W tym kontekście również karty Kochankowie (odwr.) i Księżyc (odwr.) mogą wskazywać na zarażenie się wirusem/czymś poprzez kontakt z nosicielem lub chorym.

Tyle o kartach, coś mi się przypomniało.
Dudek, piszesz, że mąż odczuwa pieczenie i swędzenie na całym ciele. Niedawno spotkałam się z opisem takiej dziwnej choroby, która daje podobne objawy. Może to Morgellonka?
Tu artykuł o chorobie: http://www.eioba.pl/a/1t09/morgellonka- ... ba-brownea
Lekarze rozkładają łapki, albo raczej... uważają, że człowiek ma problemy psychiczne, wydaje mu się, że mu swędzi ciało i coś mu łazi pod skórą, więc odsyłają go do psychiatrów.
Tym czasem w Stanach (zwłaszcza w rejonie Teksas, Kalifornia, Floryda) problem stał się na tyle poważny, że chorzy zaczęli skrzykiwać się przez net, szukać dla siebie ratunku, oraz domagać się by ich choroba została uznana za rzeczywistą i by podjęto jakiekolwiek działania zmierzające do ustalenia skąd to świństwo się bierze.

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 12:45 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Czy jest klątwa, urok to nie wiem, ale mnie się te karty bardzo nie podobają.
Nie stosuję kart odwr., ale jesli sie pojawią/bo się zdarzy/ uznaję to za blokadę energetyczną- wtedy Tarot mi "palcem" wskazuje co wymaga przede wszystkim uwagi i jest to duży problem.

Kochankowie/o/ Księżyc/o/Diabeł/o/

Kochankowie wskazują na bliskie relacje międzyludzkie, są/-/- a więc nie były dobre, pozostały niewyjaśnione sprawy, wiszą aby coś z tym zrobić
Księżyc - iluzje, pragnienia, używki? bujanie, bytowanie w nierzeczywistym świecie
Diabeł to mus czegos, co już zmusza, tu nie ma rozsądku, to ubezwłasnowolnienie

W odwróceniu te karty mi mówią, że osoba kompletnie zatraciła wszelką kontrolę nad tym co się z nią dzieje.
Jak w poz.prostej w Diable była poddana pokusie, ale mogła siłą woli z niej wyjść, tak w poz.odwr. jest skazana aby w niej trwać, co staje się dla tej osoby wręcz pozytywną postawą, ona już nie czuje dyskomfortu, wahań czy dobrze robi,czy to co się dzieje jest jakąś dopuszczajną normą. Diabeł/-/ usidlił już kogoś, odebrał tej osobie zdolność oceny.
W takiej sytuacji w pytaniu o klątwę uważam, że osoba bezprzecznie wymaga pomocy, bo całkowicie jest ubezwłasnowolniona/nie jest w stanie decydować o swoim losie, nie myśli trzeżwo/.

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 13:55 
Wszędzie mnie pełno!

Dzięki za wiadomości !
Miałem wątpliwości, dlatego zwróciłem się z prośbą do Was o dodatkową interpretację moich Kart. Prawda jest taka :
Wróżę tylko od kilkunastu miesięcy.
Byłem do tej pory na paru podobnych Forach: ( ezoforum.pl - noweezo. fora.pl. - forumezo.pl ... ) Przepędzano mnie stamtąd dość szybko ( zagrożenie reputacji stałych użytkowników? - wysoka sprawdzalność moich wróżb ).
Inaczej wygląda - sytuacja - spraw osób, które jednak wciąż zwracają się do mnie nadal o pomoc...
Codziennie ... - nadal - do tej pory - mam 3-5 prośby na prv ... nie nadążam ze stawianiem Kart ... ( nie wiem skąd mają moje namiary - skoro mnie wcześniej zbanowano z Forum ? )
Dlatego proszę o pomoc.
Ktoś - młoda kobieta -poprosiła mnie o pomoc ( prv ). Bardzo atrakcyjna - zdolna i piękna ( mam jej zdjęcie ) - ale "O" miłości - sama zauważyła, że coś jest nie tak i ... pyta mnie - o co chodzi ? ... "Klątwa - urok , czy co ?? "
Postawiłem jej rozkład reinkarnacyjny - obciążenia reinkarnacyjne ... Wyszło, że faktycznie - ma coś do odrobienia ... pokuta - lekcja ... ( Gwiazda p.p i Kochankowie p.o - zdrada, ale takiego mocnego kalibru ... ) . I teraz są tego konsekwencje ....
A obecnie Karty wyszły - jakie podałem wcześniej.
Co WY na to ... ?
Proszę ewentualnie o podanie namiarów osoby, która na tym się zna i i może pomóc !
Bardzo Wam dziękuję !!
Wiesław

Kingo - dzięki !!!
Wezmę Twoja interpretację pod uwagę !
Ważne.
Ja nie jestem ( nie byłem ) pewny , czy to faktycznie to jakaś " klątwa ... ?"
Dlatego pytam.
Kierunek myślenia masz podobny do mojego - choć w zasadzie Karty pokazują jednoznacznie ...
Ale ... Tarot - to 80% intuicji ...
Dziękuję za podpowiedź !
Wiesław J.

Do Administratora Forum !
Tu blizniak62 !
Nie mam możliwości używania na tym Forum - "prywatne wiadomości". Ani nic nie mogę wysłać, ani coś przeczytać - ani odpowiedzieć ... . Mimo, że na prw. przychodzą do mnie zawiadomienia o prywatnych wiadomościach na to Forum !!
Proszę Administratora o sprawdzenie i odblokowanie. W innym wypadku mój pobyt Tutaj nie ma sensu.
Wiesław

ADMIN: sklejam posty.
Co do PW, skrzynka powinna aktywować się automatycznie po napisaniu 10 postów, czyli w tej chwili powinieneś ją mieć. Chyba, że znów coś nie działa. Proszę o info, najlepiej gdzieś w dziale technicznym, żeby bez potrzeby nie śmiecić w tym wątku. Link do działu techniczego: ogloszenia-parafialne-f74/

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 14:39 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

"Kochankowie - poz.odrw. - Księżyc - poz.odwr. - Diabeł - poz.odwr."
Teraz kwestia tego czy karty odwrócone oznaczają przeciwieństwa czy też cienie?
Osobiście przychylam się do interpretacji Ivonn. IMHO to bardzo negatywne karty (szczególnie odwrócone) - już samo połączenie odwróconego księżyca i diabła to niebezpieczna mieszanka.
"A obecnie Karty wyszły - jakie podałem wcześniej." -> tzn.? te same (Gwiazda p.p i Kochankowie p.o)?

Wiesław - ogloszenia-parafialne-f74/skrzynka-pw-zmiana-zasad-dostepu-dla-nowych-uzytkownikow-t1873.html

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 15:11 
Wszędzie mnie pełno!

No właśnie ... ja też jakbym przychylam się wniosków do Ivonn ... ale Kinga też ma swoje racje ... I być może słuszne ...
Sam już nie wiem ...
Whisper ... Karty :
Gwiazda p.p - Kochankowie p.o - wyszły przy pytaniu : - "co zrobiłaś źle w poprzednim życiu... ? "
Moja interpretacja - zdrada własnych ideałów - miłości - marzeń i to wielkiego kalibru ...
dziękuję - wiesław

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 16:19 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

blizniak62 co do sprawy z poprzednim życiem to zgadzam się z Tobą, aczkolwiek od pytania "co zrobiłem źle w poprzednim życiu" znacznie ważniejsze jest "jak mogę to naprawić?" ;)

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 21:08 
Administrator
Awatar użytkownika

Whisper pisze:
"Kochankowie - poz.odrw. - Księżyc - poz.odwr. - Diabeł - poz.odwr."
Teraz kwestia tego czy karty odwrócone oznaczają przeciwieństwa czy też cienie?

Gdzieś tu na forum mamy całą dyskusję na ten temat, ale już nie pamiętam w którym miejscu. Wnioski następujące: nie istnieje coś takiego, że karta odwrócona staje się swoim przeciwieństwem. Jest to błąd wynikający z myślenia białe-czarne.Błąd ten bywa często powielany i nawet w książkach czasem pojawiają się tego rodzaju interpretacje.
Wielkie Arkana reprezentują archetypy, lub pewne energie - pozycja odwrócona nie spowoduje, że np. archetyp silnego ojca i władcy (Cesarz) staje się odwrotnością, a więc chłopięciem tchórzliwym, niedojrzałym, delikatnym jak panienka. Lub że odwrócony Eremita robi się towarzyski i aż tryska młodzieńczą energią.
Pozycja odwrócona, czy też "cienie" jak kto woli, oznacza, że w danym przypadku archetyp nie jest w stanie manifestować się w stu procentach normalnie. Cokolwiek to jest, dalej jest sobą, tylko może być skrzywione.

Symbole i ich znaczenie mają pierwszeństwo. Jeśli ktoś - bez względu na technikę - odczytuje odwróconego Diabła jako gorszą wersję pozycji prostej, to się myli.
Diabeł należy do tych specyficznych kart, które w pozycji odwróconej oczywiście nie stają się dobre, ale są łagodniejsze, bo podstawowa energia nie ma swojej pełnej mocy.
Fajnie obrazuje to sytuacja z pentagramem - pentagram biały, ten pozytywny znak pojawiający się po odwróceniu karty Diabeł, nie sprawia, że zło już człeka nie tknie, czy że w ogóle nie istnieje, tylko przede wszystkim wzmacnia świadomość, dzięki której można to zło w porę rozpoznać. Człowiek stale jest tutaj narażony na pokusę, zło go napastuje jak może, ale on potrafi się mu oprzeć.

Bliźniak pisze:
Ktoś - młoda kobieta -poprosiła mnie o pomoc ( prv ). Bardzo atrakcyjna - zdolna i piękna ( mam jej zdjęcie ) - ale "O" miłości - sama zauważyła, że coś jest nie tak i ... pyta mnie - o co chodzi ? ... "Klątwa - urok , czy co ?? "
Postawiłem jej rozkład reinkarnacyjny - obciążenia reinkarnacyjne ... Wyszło, że faktycznie - ma coś do odrobienia ... pokuta - lekcja ... ( Gwiazda p.p i Kochankowie p.o - zdrada, ale takiego mocnego kalibru ... ) . I teraz są tego konsekwencje ....
A obecnie Karty wyszły - jakie podałem wcześniej.
Co WY na to ... ?

Najgorszym bajzlem jaki możemy zrobić, to zdrada, ale ta w duchowym sensie. Ma ona miejsce wtedy, gdy w pełni świadomie wyrzekamy się prawdziwej miłości, jaką dał nam Bóg/Wszechświat. Związkiem darem Boga w tarocie jest akurat VI Kochankowie, w Twoim rozkładzie właśnie ta karta stoi odwrócona...
Mogło zatem być tak, że on i ona szczerze się kochali, lecz zamiast realizować ten związek, ona wybrała dla siebie inną drogę i świadomie przekreśliła tę miłość. Gwiazda akurat raczej pokazuje nam inne kwestie, niż czysto materialna strona życia - paradoksalnie tutaj jest to skądinąd pozytywna rzecz, której ona nie potrafiła pogodzić ze związkiem.
Ale co? Nie wiem. Przyjaźń? No właśnie, może ona zadecydowała, że lepiej mieć w tym panu bliskiego przyjaciela, bo teraz jest tak pięknie i idyllicznie, a relacje partnerskie to zobowiązania, oczekiwania, komplikacje i troski...

:roll:

PostZamieszczono: 28 wrz 2012 07:05 
Nowicjusz

Czesc
Dzieki za odpowiedzi. Kinga przeczytalam o tej chorobie ale jestem pewna ze to nie to samo. Moj maz nie odczuwa swedzienia na ciele tylko bol ktory jest mu nawet ciezko opisac. Neurolog stwierdzil uszkodzenie systemu nerwowego. Choroby sa naturalnym zjawiskiem ale ja chcialabym wiedziec czy jest mozliwe ze ktos np ( rzuci na ciebie jakis urok i potem dzieja sie w twoim rzyciu jakies zle rzeczy). Bo w przypadku mojego meza to odkad go znam to on jest chory. Kilka lat temu mial zapalenie wezlow chlonnych ktore zaatakowalo serce i wyladowal w szpitalu. Potem mial okropne problemy z kregoslupem i sercem. Bral wiele suplementow i mineralow. Mial problemy ze spaniem wiec bral L tryptofan ktory wywolal u niego to okropne samopoczucie. Oddalismy tabletki do badania w laboratorium i wyszlo ze sa skarzone. No i teraz jest chory od 2 lat.
No sama nie wiem moze nie powinnam myslec o jakims polaczeniu tego z urokami czy klatwa, ale tak jedna choroba po drugiej potem nastepna.
Sprobuje znalezc kogos kto sprawdzi to kartami zeby byc pewna , ale moze powiecie mi czy ktos moze postawic tarot na odleglosc. Mieszkam z mezem na Wyspach ( on jest Anglikiem) i nie sadze ze w najblizszym czasie bedziemy mogli jechac do Polski.
Dzieki

PostZamieszczono: 28 wrz 2012 09:30 
Wszędzie mnie pełno!

Kingo, Whister, Ivonn ! -
Bardzo Wam dziękuję za pomoc i interpretacje.
Nawet przy zwykłych dyskusjach człowiek uczy się, dowiaduje się o nowych rzeczach czy poglądach przy interpretacjach.
Wiesław

PostZamieszczono: 28 wrz 2012 11:20 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Cytuj:
Pozycja odwrócona, czy też "cienie" jak kto woli, oznacza, że w danym przypadku archetyp nie jest w stanie manifestować się w stu procentach normalnie. Cokolwiek to jest, dalej jest sobą, tylko może być skrzywione.

Symbole i ich znaczenie mają pierwszeństwo. Jeśli ktoś - bez względu na technikę - odczytuje odwróconego Diabła jako gorszą wersję pozycji prostej, to się myli.
Diabeł należy do tych specyficznych kart, które w pozycji odwróconej oczywiście nie stają się dobre, ale są łagodniejsze, bo podstawowa energia nie ma swojej pełnej mocy.

Osobiście uważam, że czy diabeł prosty czy odwrócony ma tak samą moc - tyle, że skierowaną w nieco innym kierunku. Karta odwrócona posiada ten sam ładunek energetyczny tylko skoncentrowany na inną "stronę karty". Stąd diabeł pp. oznacza uzależnienia i ich niezbyt przyjemne konsekwencje, "grzech" itd. W po. może przedstawić pozytywne doświadczenie z np. narkotykami, ostry seks bez zahamowań, który przyniesie nam diabelską rozkosz :diablo: Często sugeruje nam też, byśmy skorzystali z nieco "mroczniejszych" rytuałów jeśli zajmujemy się magią. Podsumowując - Diabeł nie staje się ani silniejszy ani słabszy - po prostu kieruje energie na określone rejony, które ludzie określili jako negatywne i pozytywne. Nie odbierajmy Diabłu mocy, korzystajmy z jego usług :diablo: w końcu nie taki Diabeł straszny... :D
blizniak62 i ja Tobie dziękuje za Twój wkład w dyskusję - w końcu od czego jest forum? :D

PostZamieszczono: 28 wrz 2012 12:08 
Administrator
Awatar użytkownika

Też dziękuję za ciekawą dyskusję. :oczko:

Wracając do tematu - Dudek, tu chyba ani klątwa, ani urok nie wchodzą w rachubę.

Klątwy mają swoją specyfikę działania. Klątwa w energetycznym sensie jest programem, który działa wszechstronnie, dotykając nie tylko osobę "przeklętą", ale również ludzi z nią związanych, czyli najbliższą rodzinę oraz każdego kto się zbliży. O tak, to niebezpieczne cholerstwo. Wisi nad człowiekiem, przypomina pasożyta-ośmiornicę, która swoimi mackami może mieszać w kilku miejscach jednocześnie, a przede wszystkim spektrum oddziaływania obejmuje wiele obszarów życia. Klątwa niszczy nie tylko zdrowie, ale też wszystko inne, od finansów po miłość i godność, tak że z delikwenta i jego bliskich z czasem zostają wraki.

W praktyce oznacza to, że o ile by w ogóle została rzucona klątwa na Twojego męża, to inni w rodzinie też by mieli nieciekawie, nikomu by się specjalnie nie wiodło, też mogłyby występować trudne choroby.
Co dość istotne, klątwy najczęściej wywołują choroby od których szybko się umiera (guzy, raki), choroby psychiczne, oraz takie gdzie następuje stopniowa degeneracja człowieka (alkoholizm, narkomania). Choroby psychiczne akurat dlatego, że klątwy jako byty energetyczne atakują głównie górne czakry.
Ich specjalnością są również nagłe wypadki.

Urok natomiast, to co innego, tu u Ciebie nie ma go na pewno. Urok nie powoduje przewlekłych chorób, bo on nawet nie działa aż tak długo. W najlepszym razie mógłby wywołać kilkudniowe rozwolnienie.
Uroki są programami-śmieciami, które oczywiście przypinają się do człowieka i mu mącą, ale w odróżnieniu od klątw, nie mają wpływu na jego otoczenie i nie dotykają nikogo poza samym zauroczonym. Zawsze dotyczą też jednej specyficznej sfery życia, podczas gdy klątwa może przeszkadzać gdzie zechce, choćby we wszystkich na raz.
Generalnie uroki powodują chwilowe zawirowania życiowe, "pomagają" podejmować błędne decyzje, możliwe są krótkotrwałe lecz intensywne kłopoty zdrowotne: gorączki, biegunki, bezsenność.
Urok to bardziej program-błąd, który nie potrafi mocno w życiu naprzeszkadzać i raczej szybko jest neutralizowany przez nasz własny system energetyczny. Klątwa przypomina samodzielnego i inteligentnego pasożyta. Klątwy na ogół działają powoli przez dłuuuugie lata zanim człowiek pomyśli, że coś tu jest nie tak.

PostZamieszczono: 12 paź 2012 19:58 
Rozglądam się

witam,

Pani Kingo, przeczytalam w jakims innym watku Pani historie gdzie opisywala Pani jak miala wrazenie ze ktoras z Pani 'nauczycielek' rzuciala urok na Pania i miala potem Pani problemy z klientami.
Ja rowniez mam takie wrazenie od jakiegos czasu, nic mi nie wychodzi choc idzie mi praca najlepiej z wszystkich czasow, mam bardzo duze zaiteresowanie swoja strona jako ze jest wysoko wypozycjonowana (pojawia sie w szukanej frazie w pierwszej 3-ce). Jeszcze w lipcu mialam wiele zapytan, odpisywalam klientom codziennie i mialam wiele rezerwacji, bardzo zadowolonych klientow i wszystko sie nagle skoczylo. Bardzo mnie martwi ten przestoj, juz nie wiem co mam robic, czuje zla energie od klientow, zla energie w tym co robie. Bardzo sie staram, zdaje sie ze wszystko idzie do przodu ale ja juz stracilam plynnosc finansowa i jeszcze troche - strace wszystko. Dodam, ze jestem sama z dzieckiem i plynnosc finansowa jest mi bardzo potrzebna, nie mam na kogo liczyc...
Wszystko sie zaczelo psuc, w linii prostej zaczelam spadac w dol. Dlugo staralam sie zachowac optymizm, wmawialam sobie ze to tylko przestoj, ze ruszy sie za pare dni ale to juz tak dlugo trwa ze trace nadzieje a jednoczesnie nie rozumiem jak tak moze byc...

Czy moge cos zrobic by sobie pomoc?

Prosze o pomoc, o rade...

PostZamieszczono: 12 paź 2012 22:10 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj. :dziendobry:

Tak, miałam taką dziwną sytuację, właściwie ani to był urok, ani klątwa - założono mi jakąś blokadę energetyczną. Pomógł mi wtedy znajomy, zrobił oczyszczanie. Niestety nie mam z nim kontaktu od wieków, nie mam pojęcia co się z nim dzieje, więc namiaru nie użyczę

Jeśli jest tak jak piszesz, wcześniej super dobrze szło, teraz jakby ktoś kurek zakręcił, to faktycznie może ktoś tam świadomie lub nieświadomie zaszkodził Ci na poziomie energetycznym. Może zazdrośnik, może klient, może zupełnie ktoś trzeci. Dobrze by było, żebyś znalazła zaufanego człowieka, który zajmuje się Reiki, bioenergoterapią, albo na przykład zna się na magii runicznej. Oczyszczanie energetyczne i ogólna ochrona powinny załatwić sprawę. Nawet jeśli to byłby grubszy kaliber i potrzebne będą dodatkowe sesje oczyszczania, to już po pierwszej coś powinno się ruszać.

Nie zaszkodzi sprawdzić (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś), czy przypadkiem nie obsmarowano Cię na jakimś forum, np. na gazetowym Wróżbiarstwie. Spróbuj poszukać w Google informacji o sobie. Takie kwiatki też się zdarzają, to również może wpłynąć na zmniejszenie się liczby klientów. Zwłaszcza jeśli jakaś powsinoga użyła sobie na tym Wróżbiarstwie - niestety gazeta wyskakuje dość wysoko w wynikach...
O ile przyczyna tkwi tam, jedyne co zostanie zrobić, to przeczekać. No i pod żadnym pozorem nie wchodzić w dyskusje, nie udowadniać tam swoich racji choćby pisali bzdury, aż włosy na głowie siwieją. Dyskusja nie ma sensu, a jak zacznie się z nimi rozmawiać, to wątek robi się "gorący", co powoduje że dłużej będzie aktywny i eksponowany w Google.
Jeśli inne forum - można zwrócić się do administracji z prośbą o usunięcie obraźliwych wpisów, albo przynajmniej skasowanie danych, które pozwalają Cię zidentyfikować (dane osobowe, mail, linki). Wolność słowa, wolnością słowa, ale na pomawiających są paragrafy i żaden rozgarnięty admin nie zechce tu ryzykować.

PostZamieszczono: 12 paź 2012 23:48 
Rozglądam się

Dziekuje bardzo za rady.
Nie jest to forum ani nic w tym stylu, nigdy sie nie udzielalam w tej tematyce poprzednio online.
Jest doslownie tak jak to okreslilas, jakby mi 'zakrecono kurek'.
Poszukam pomocy w tematyce oczyszczania energii, mam nadzieje ze pojdzie cos do przodu :)
dziekuje i pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 16 lip 2013 12:25 
Stały Bywalec

Jeśli chodzi o klątwy, to nie ma się czego bać, wystarczy przeprowadzić rytuał dewokacyjny, potem wyśmiać samą ideę że możesz być przeklęty/przeklęta i po klątwie:). Chyba, że ktoś jest dużo lepszy od Ciebie w te klocki. Odnośnie tego co napisano w temacie to nie uważam aby jakakolwiek z potencjalnie przeklętych osób opisanych w temacie była faktycznie przeklęta:).

EDIT: Oj sorry za odkopywanie starego tematu, wróciłem na forum po długiej nieobecności i nie popatrzyłem na datę...

PostZamieszczono: 21 kwie 2014 07:59 
Nowicjusz

Czasami nasze życie tak bardzo się poplącze, że już sami nie wiemy jak to się mogło stać. Często w takich wypadkach upatrujemy przyczyny w klątwie. Jednak nie zawsze to obce działanie magiczne jest powodem zamętu, nieszczęść czy choroby.
W tych nielicznych wypadkach kiedy serio ktoś nam coś podesłał można skorzystać z pomocy która oferowana jest tutaj: Bartosz Pan jest solidną i nienawiedzioną osobą.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]