Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Ciąża niewiadoma. co to takiego. Pomóżcie... : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciąża niewiadoma. co to takiego. Pomóżcie...
PostZamieszczono: 30 cze 2012 23:08 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Jakiś czas temu wróżka do której dzwoniłam powiedziała mi odnośnie mojego partnera, że będzie mi wierny wyzna mi coś bardzo ważnego odnośnie naszej miłości i związku i że pojawi się Ciąża Niewiadoma. No właśnie. A ja nie wiem co to ciąża niewiadoma. Moglibyście pomóc mi w rozszyfrowaniu tej treści. Serdecznie dziękuję

Tytuł: Re: Ciąża niewiadoma. co to takiego. Pomóżcie...
PostZamieszczono: 01 lip 2012 11:59 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Trudno powiedzieć co to jest. Nigdy nie spotkałam się z takim określeniem. Szkoda, że nie zapytałaś się wróżki, co dokładnie ma na myśli używając takiego określenia.

PostZamieszczono: 02 lip 2012 13:20 
Administrator
Awatar użytkownika

Też nie wiem o co mogło chodzić. Zupełnie nic mi to nie mówi.

PostZamieszczono: 02 lip 2012 13:47 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Kacia, czy była to wróżba smsowa? Widziałam gdzieś w necie, że ktoś miał podobny problem co Ty - mam wrażenie, że te wróżki jakoś hurtowo wysyłają po ludziach takie bzdury. Nie sądzę, aby taki termin w ogóle istniał.

PostZamieszczono: 02 lip 2012 19:40 

tak, to przez sms dostałam

PostZamieszczono: 03 lip 2012 17:56 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ba, wszystko jasne i pewnie Ciebie nie dotyczy :oczko:

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 03 lip 2012 22:52 

Czyli w takie rzeczy się nie bawić. Więc gdzie najlepiej zgłosić się po profesjonalną prawdziwą wróżbę. Zawsze chciałam aby ktoś mi powróżył ale tak na serio bez ściemy

PostZamieszczono: 04 lip 2012 13:18 
Administrator
Awatar użytkownika

Sms-owe wróżby to marnowanie pieniędzy i strata czasu. Nawet te smsy, gdzie naprawdę odpisze wróżka (niektóre portale oferują taką usługę). Sama w tym byłam przez pewien czas, więc znam to od kuchni.
Za sms-a, który kosztuje klienta 1 zł + VAT, wróżka ma prowizję, uwaga... około 20-25 groszy max. Ratunku, nikt nie robi solidnych rozkładów i nie analizuje ich za 25 groszy. Nawet gdyby wróżka chciała, nie jest w stanie skonstruować sensownej wypowiedzi, bo ma do dyspozycji 160 znaków.

Systemy sms premium zostały stworzone z myślą o wysyłaniu odpowiedzi generowanych automatycznie i do tego też są wykorzystywane najczęściej. Wróżby i horoskopy tego typu to w 99% zabawa, tzn. system czerpie odpowiedzi z wcześniej przygotowanej bazy.

Jeśli szukasz wróżki, mogę z ręką na sercu odradzić wszelkie sms-y i zerosiedemsety, które znajdziesz w gazetach.
W internecie jest dużo ofert, ale też trzeba ostrożnie. Zapomnij o wartościowej wróżbie w cenie 10zł. Zasada jest taka, że im taniej, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie jakaś kiszka.
Gdybym ja szukała wróżki, w ogóle nie brałabym pod uwagę opcji tańszych niż 70zł, bo to po prostu ryzykowne.

PostZamieszczono: 04 lip 2012 15:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Hej Kacia88 :usmiechniety:
Nie wiem czy interesujesz się Tarotem czy tylko samą wróżbą?
Na razie masz 3 posty. Napisz 10 a będziesz mogła poprosić o interpretację Forumowiczów, którzy chętnie pomogą. Oczywiście jeśli sama kładziesz i odczytujesz karty(?) ponieważ musisz napisać indywidualny odczyt. Polecam przeczytać zasady "szkółki Tarota"i wszystko będzie jasne :tjaaa:

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 05 lip 2012 19:00 

To znaczy powiem tak. Chciałabym bardzo nauczyć się Tarota. Raz zapisałam się na jednej stronie internetowej do wróżki która miała udzielać lekcji lecz zamiast tego były to maile z jej osobistymi przemyśleniami na temat różnych spraw nie związanych z nauką tarota. Nadal chciałabym bardzo się nauczyć z tym, że nie wiem jak to jest z kartami. Gdzie kupić takie karty i jakie najlepiej bo słyszałam że są różne. Jeśli chodzi o wróżbę dla mnie to też chciałabym taką profesjonalną od kogoś kto sie na tym zna i poprostu to umie i robi to z zamiłowania. Oczywiście cena wróżby nie gra roli. Byłabym w stanie zapłacić bo wiem, że taka nauka wróżenia jest czasochłonna i trzeba to docenić. Myślę, że za jakiś czas jeśli ktoś z Was by zgodził się dla mnie za odpowiednią zapłatą wykonać dla mnie wróżbę to bardzo byłabym wdzięczna a póki co zapoznaję się powoli ze stroną internetową gdy tylko mam wolny czas. I dziękuje wszystkim bardzo za odpowiedzi bo to dalo mi do myślenia, że takie wróżki z gazet to bujda. Dzięki:)

PostZamieszczono: 06 lip 2012 13:12 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jest wiele sklepów internetowych, które mają w ofercie przeróżne talie Tarota. W stacjonarnych zawsze jest drożej. Oczywiście wybieraj talie dla początkujących.
http://www.czarymary.pl/c_45_56_wrozby_ ... dnie_tarot
albo www.AS2.pl

PostZamieszczono: 08 lip 2012 11:34 

Na chwilę obecną zakupiłam książkę. Widziałam fajne karty ale jeszcze się wstrzymam. To już po wypłacie :P

PostZamieszczono: 11 lip 2012 12:06 
Administrator
Awatar użytkownika

A propos kart, to na początek zawsze najlepszy jest zwykły Rider Waite. Inne talie są może i ładniejsze, ale ta talia jest najbardziej popularna i ma świetne (Co ja gadam! Niezastąpione!) walory edukacyjne.

Tylko nie kupuj tej: http://www.czarymary.pl/p_1921_karty_ri ... ty_ksiazka
Ona niby jest dla początkujących, ale te napisy z interpretacjami bardziej przeszkadzają w pracy, niż pomagają.

Jeśli uznasz, że typowa talia Ridera Waite'a jest uboga kolorystycznie, zawsze możesz kupić Rider Waite Radiant, w której kolory zostały podrasowane. :)
http://www.czarymary.pl/p_25830_rider_w ... ot_radiant

PostZamieszczono: 12 lip 2012 08:53 

dzięki Kinga za dobrą radę i skorzystam z niej :) Kupiłam tą książke ale tam są tylko interpretacje co oznaczają karty jeśli rozłoży się jedną na samej górze, trzy po lewej i trzy po prawej. W prawdzie nie czytałam jej jeszcze ale jak tak sobie przeglądam to pod koniec książki są jeszcze inne ustawienia tarota zwane : 1.Krzyż 2. Ślepy zaułek 3. Gra Partnerska 4. Relacje Partnerskie 5. Decyzja 6. Krzyż Celtycki 7. Tajemnica Arcykapłanki - ale wszystkie 3 sposoby są tylko na jednej stronie opisane
Myślałam, że będzie w niej coś więcej o Tarocie. Czy mogłbybyście polecić mi Książkę z jakiej osobiście byłyście zadowolone :) bo to dla mnie za mało, chcę więcej...

PostZamieszczono: 12 lip 2012 11:43 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Polecam te książki , są rewelacyjne, jasno i dokładnie opisane wszystko o kartach, symbolika, znaczenie itd
Vademecum Tarota-p.Basi Antonowicz Włazińskiej
Tarot Intuicyjny Małe Arkana
Tarot Intuicyjny Duże Arkana

PostZamieszczono: 12 lip 2012 13:06 

Dziękuję Iwonko:) Napewno skorzystam. Dzieki wielkie za pomoc:)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]