Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Wróżbita David z Kosmiki :D : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wróżbita David z Kosmiki :D
PostZamieszczono: 19 lut 2012 19:53 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Zakładam temat, gdyż jestem zafascynowana tym Panem :D
Nie oglądam raczej programów "ezoterycznej infolinii", bo zazwyczaj nie widać kart i wiele się z tego nie można nauczyć. Ostatnio jednak siedzę sobie późną nocą przed odbiornikiem, przerzucam kanały i... co ja pacze? :hehehe: Wróż wykonuje jakieś dziwne ruchy, "odcina" klątwy i złą energię... Siedziałam jak wryta, później parsknęłam śmiechem, a następną godziną mnie normalnie zahipnotyzował, aż sama miałam ochotę zadzwonić (tylko cena niebagatelna) %) Strasznie pozytywny człowiek, oczarował mnie swoim dobrym humorem o 3 w nocy tylko... zastanawiam się na ile odprawianie takich rytuałów (czyli machanie rękoma, zsyłanie Aniołów...) jest skuteczne? Uważacie to za szarlataństwo czy za typowe wykorzystywanie swoich zdolności, tyle, że przed kamerą?

Tytuł: Re: Wróżbita David z Kosmiki :D
PostZamieszczono: 20 lut 2012 11:35 
Administrator
Awatar użytkownika

Wszystkie te programy charakteryzuje jedno: jest to taki współczesny jarmark. :hihihi:

Wróżenie z kart jako produkt stało się oklepane. Programów gdzie siedzi wróżka i odpowiada na pytania dzwoniących jest zbyt wiele. Da się zauważyć, że Kosmika poszła w pewne "innowacje" - pojawiają się tam oryginały, dzięki czemu programy czymś się wyróżniają na tle reszty i przyciągają uwagę widzów.

Nie wiem na ile osoby biorące udział w takich przedstawieniach, traktują poważnie same siebie, to co robią i swoich klientów. Występy w telewizorni pozwalają im zaistnieć i oni chyba niczego więcej nie chcą.
Reżyserom oraz producentom zależy na tym, by występujący robili z siebie idiotów, bo dzięki temu program zyskuje oglądalność i więcej chętnych zadzwoni, choćby z ciekawości. Działa zasada: nie ważne co o tym mówią, grunt że mówią.
David robił na wizji już takie rzeczy, jak podawanie numerów totolotka... Nie wydaje mi się, że on sam wierzy w to, że te numery są ok i dadzą klientowi wygraną. Podaje "szczęśliwe" numery lotto, bo ludzie chcą o tym słuchać. Dzwonią - on zarabia i dostaje lepszy czas antenowy. Manager czy producent w nagrodę poklepie po plecach i tak to się dalej kręci. Im cudaczniejsze rzeczy robi, tym pewnie większe wzbudza zainteresowanie.
Najgłupsze jest to, że nabija kabzę nawet nie sobie samemu, tylko przede wszystkim producentom programów. On ma swoje pięć minut sławy, ale śmietankę spijają inni.

PostZamieszczono: 24 lut 2012 15:14 
Awatar użytkownika

Kurczę, ale on jest fantastyczny, taka pozytywna energia od niego emanuje - i wszystkie jego wróżby kończą się happy endem :D Wspaniałe to jest, ja tam lubię na niego patrzeć i oglądam ten program z uśmiechem :DD Ale najlepsze jest to, jak mówi:
- Ma pan problemy w lewą nerką/prawą stopą/lewym przedramieniem
I ludzie mówią: -TAK! Dokładnie tak jest...

To ja nie wiem czy oni są podstawieni, czy gadają tak, żeby coś powiedzieć, ale to na mnie zrobiło wrażenie, mimo wszystko...

I takie jelenie jak ja później dzwonią i zostają odcięci od klątwy babki ze strony ojca... :hehehe: :hehehe: :hehehe:

PostZamieszczono: 24 lut 2012 16:55 
Administrator
Awatar użytkownika

Hehehe, odnośnie super diagnoz, pamiętam tekst:
- Ma pan problem z prawą nerką.
- Yyy... chyba z ręką?
- A tak, z ręką. Przejęzyczyłem się.

Entuzjastyczne odpowiedzi dzwoniących? To może być po prostu magia telewizji. Zauważ, że (przynajmniej u Macieja) bardzo często jest tak, że człowiek nie tyle potwierdza wróżbę, tylko potakująco mruczy (hmmm... taa... achaaa...), a Maciejunio mówi "Łaaa, dziękuję, znów doskonała trafność, dziękuję". W tym czasie klient jest już poza wizją, więc nawet gdyby miał zgłosić zastrzeżenie, to nie pójdzie w świat. :)

Mogę się założyć, że w programach Kosmikowych ma miejsce cenzura negatywnych reakcji, a zostawiają tylko te fajne i stąd wrażenie, że wróżący są ekstra. Całkiem normalne, że to co na wizji, pojawia się z kilkusekundowym opóźnieniem w stosunku do rzeczywistości, a realizator programu ma czas moderować sytuację. Dlatego nie zdarza się, że do tv/radia dzwoni jakiś jełop i na przykład bluzga. Dzwonić dzwonią, tylko moderatorzy tego nie puszczą.

W którymś programie z Ezotv były zaś takie draki, że na wizję "dzwoniły" podstawione osoby. Zadawały pytanie, wróżka odpowiadała, po czym owi "dzwoniący" wyrażali żywy entuzjazm oraz zadowolenie z super-trafnej wróżby. Po takim występie telefony - tym razem od prawdziwych widzów - musiały się grzać do czerwoności...
Na YouTube gdzieś jeszcze krąży filmik-kompilacja, gdzie słychać wyraźnie, jak jedna i ta sama osoba rozpoznawalna po głosie, "dzwoniła" tam do paru wróżek, zadawała to samo lub bardzo podobne pytanie. Scenariusz był cały czas taki sam: pytanie, odpowiedź, owacje. :)

PostZamieszczono: 24 lut 2012 18:06 
Awatar użytkownika

Hahaha :D Rzeczywiście niezły dialog!
Jasne, Kingo, nie będę nawet wchodzić w polemikę, bo doskonale wiem, że biznes is biznes, a zwłaszcza ten ezoteryczny na wizji rządzi się swoimi prawami. Ale chciałam wyrazić swój podziw dla p. Davida - jego kreacja jest po prostu super, inne programy z wróżkami live były nudne jak flaki z olejem, jeszcze ta aura tajemniczości, muzyka relaksacyjna, pełne skupienie i powaga... blee! David to showman i myślę, że przyniesie mnóstwo dochodów Kosmice, niech go tam trzymają jak najdłużej ;)

Aż sobie poszukam tego filmiku na YT, musiało być zabawne ... :DD

PostZamieszczono: 25 lut 2012 19:47 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga kiedyś podawałaś taki link, gdzie Wróżbita Dawid wykonywał wróżby miłosne, taka satyra na siebie, siedział tam z pluszowym kotem czy cóś :hehehe: Padaka! Trzeba było wpisać swoje imię i imię partnera i opowiadał o miłości ;) Oczywiście, że sobie powróżyłam, cudo!! Co się naśmiałam to moje!! A ten kot - rewelacja! :)

PostZamieszczono: 29 lut 2012 11:14 
Administrator
Awatar użytkownika

Aaaaa, ta nieśmiertelna akcja z kotem - sprostujmy, że to nie był David, tylko Maciuś. :)

PostZamieszczono: 29 lut 2012 23:13 
Awatar użytkownika

http://www.pudelek.pl/artykul/38590/wro ... anielskie/
AHAHAHA!
Umarłam :D Jak widać nie tylko ja, ale również Pudelek zainteresował się panem Davidem !

PostZamieszczono: 01 mar 2012 11:20 
Administrator
Awatar użytkownika

Hahaha, dzisiaj znalazłam to na Facebooku. :D Jestem w pracy i nie mam słuchawek, więc nie mogę sobie obejrzeć, ale po minach Davida widzę, że będzie z czego porechotać. %D

Bezpośredni link do filmiku:
http://mega.kot.wrzuta.pl/film/5vtzMeblnNd/ten_gosc_za_bardzo_odlecial

PostZamieszczono: 01 mar 2012 22:40 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Aaaaa, ta nieśmiertelna akcja z kotem - sprostujmy, że to nie był David, tylko Maciuś. :)

No tak, jak mogłam!!! %D

Obaj są rewelacyjni!!! Ja również to widziałam na pudlu, Kinga musisz to zobaczyć z dźwiękiem :)

PostZamieszczono: 02 wrz 2012 14:55 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Widziałam Davida na kosmice i jakoś mnie nie przekonał. Ani do tych kart ani do oczyszczenia karmy czy czym tam się on zajmował.

PostZamieszczono: 17 lis 2016 09:40 
Nowicjusz

Przydałaby mu się psychoterapia warszawa bo to co czasami wygaduje to woła o pomstwę do nieba:)

PostZamieszczono: 30 lis 2016 11:19 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Ten gościu ma coś z głową. Jak można takie bzdury i taki kit ludziom wciskać - toć to szok!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]