Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Jasnowidz Krzysztof Jackowski odpowiada na pytania : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jasnowidz Krzysztof Jackowski odpowiada na pytania
PostZamieszczono: 02 paź 2011 20:46 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

Tytuł: Re: Jasnowidz Krzysztof Jackowski odpowiada na pytania
PostZamieszczono: 14 lis 2011 13:16 
Stały Bywalec

;) Ciekawe ....z tą Tunezją( i rewolucją w innych krajach) to nie trafił i śmierci np Bin Ladena ,Kadafiego też nie przewidział ...ale nie wiem,kiedy był robiony ten wywiad...
W sumie to więcej jest ogólników niż konkretów...Nie jestem realistka i wierze w "te rzeczy",a;e...nie ujmujac Panu J.K.-takich odpowiedzi równie dobrze moglibyśmy sobie udzielić sami..NO ale w ustach Pana Krzysztofa brzmią one jakoś "inaczej" ;) :)
Martwi mnie tylko ten rok 2012 i ta wojna(jesli dobrze zrozumialam ;) ,ktora wisi w powietrzu :( uwazam ,ze jest to bardzo realna wizja ...wszystko ku temu jednak zmierza...oby sie to nie sprawdzilo :|

PostZamieszczono: 14 lis 2011 13:43 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Lwico, to jest ze stycznia tego roku (2011)
Wiecie co, bez bycia jasnowidzem można by tak samo, bądź i precyzyjniej odpowiedzieć na większość pytań... Nie chciałabym podważać zdolności jakie ten człowiek posiada, bo widocznym jest, że ma dość wyraźne zdolności, ale większość z tych rzeczy, o których mówi, można przewidzieć bazując na wiedzy ekonomicznej i politycznej.
Nawet mi się podoba jego stwierdzenie, że Bóg nas stworzył na swoje podobieństwo, a my go nie znając wyobrażamy go sobie na podobieństwo nasze... I mnie również to mierzi i nie zgadzam się z tym...
No muszę jeszcze napomknąć o Bursztynowej komnacie! Moja Koleżanka jest w związku z Niemcem, mieszkają razem, żyją sobie bardzo dobrze w PL... Kiedy trochę sobie podpije na imprezce, zawsze go pyta, "A teraz mi powiedz kochanie, gdzie schowaliście naszą Bursztynową Komnatę?" :lol: Ja za każdym razem umieram ze śmiechu... ;)

PostZamieszczono: 18 lut 2012 11:45 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam!
Ten jasnowic niewiele wie,rozmowy ze zmarlymi to jakas wielka bzdura, :grrr: gdyby tak bylo nie wypowiadalby sie w ten sposob na temat tragedi smolenskiej. :tajemnica: A na temat boga? wystarczy poczytac troche ksiazek na odpowiedno wybrany temat.

PostZamieszczono: 18 lut 2012 15:31 
Administrator
Awatar użytkownika

Z jasnowidzeniem jest prawie tak samo, jak z wróżeniem przy użyciu tarota. Wystarczy, że masz własne głębokie przekonanie odnośnie badanej sprawy, a interpretacja wizji i odczucia mogą być mylące. Jednym słowem, brak obiektywizmu wychodzi bokiem.
Kiedy jakiś wróżący czy jasnowidzący wypowiadając się o Smoleńsku, powtarza opinie z telewizji, mediów, raportu MAK, nierzadko używając dokładnie tych samych sformułowań i tej samej pokrętnej logiki, jaką posługuje się mainsteream, a twierdzi że tak wyszło w horoskopie, czy że taką miał wizję, to śmiać mi się chce. Świadczy to po prostu o braku świadomości, w jakim my świecie żyjemy. ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]