Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Chiromancja : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chiromancja
PostZamieszczono: 14 wrz 2011 18:29 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Macie jakieś doświadczenia z chiromancją/ chirologią? Ja dorwałem ostatnio pdf "Pokaż mi swoją dłoń" Stanisława Majewskiego. Wszystko niby fajnie, ale wygląda mi to na jedną wielką pamięciówę (tak na początek). Zacząłem czytać tą książkę i stwierdziłem, że moja ręka jest jakaś nienormalna, bo są na niej linie, które nie odpowiadają mi na pierwszy rzut oka tym ze schematów :lol: Dodatkowo dostają zawsze ataku paniki przy obliczaniu długości życia i przerzucam strony :D

Uczyliście się kiedyś chiromancji lub napotkaliście na drodze przysłowiową cygankę ;)

Tytuł: Re: Chiromancja
PostZamieszczono: 16 wrz 2011 11:44 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kostia, a z której ręki się "wróży"? Bo ja na prawej mam strasznie długą linię życia, aż mnie to przeraża, a w lewej mam również długą, ale w pewnym momencie podwójną :shock:

PostZamieszczono: 07 paź 2011 21:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

To zależy. Z racji, że chiromancja tak jak cała Zachodnia ezoteryka wywodzi się częściowo z Babilonu i jest spokrewniona, z astrologią etc, wróży się z dwóch rąk. Na prawej ręce zapisane są informacje dotyczące charakteru, usposobieni, te z "wierzchu" a z lewej ręki czyta się rzeczy "ukryte" takie jak przyszłość. Dlatego Tarota przekłada się lewą ręką- to ona symbolizuje to co ukryte.

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale nie zaznaczyłem obserwacji tematu i zapomniałem o poście :D Ale się teraz nudzę i buszuję po forum :D

PostZamieszczono: 02 lip 2012 17:01 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Mam fatalną Linię Serca - właściwie wcale jej nie ma - składa się ona z samych "wysepek", to istny łańcuszek. Dlatego wolę nie wierzyć w chiromancję... :-?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]