Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Karty Anielskie : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Karty Anielskie
PostZamieszczono: 18 lis 2010 12:12 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Czy ktoś korzysta z Kart Anielskich? ;)
Ja zakupiłam kilka dni temu i muszę znaleźć dla nich chwilę, aby z nimi się zaprzyjaźnić i przyjrzeć im.

Macie tu jakieś doświadczenie z nimi?

Ja mam talię Lo Scarabeo Angels Oracle Cards. :P

Tytuł: Re: Karty Anielskie
PostZamieszczono: 28 gru 2010 12:53 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Generalnie miałem zapędy ku temu, aby nabyć karty anielskie, ale co rusz sprawdzałem talie kart to... wydawały mi się kiczowate, niektóre wręcz do bólu. Kompletnie do mnie nie przemawiają. Bardziej pasują do medytacji z nimi, niż do wykorzystania tak jak tarota...
A Tobie jak idzie praca z nimi?

PostZamieszczono: 28 gru 2010 13:15 
Administrator
Awatar użytkownika

Obrazki jak obrazki, jedne lepsze inne gorsze, ale mi też jakoś Karty Anielskie nijak nie podchodzą. Bardziej właśnie widzę je w medytacji, niż we wróżeniu czy analizach. Choć nie ulega wątpliwościom, że wróżyć można ze wszystkiego. :) Co kto lubi.

PostZamieszczono: 28 gru 2010 13:55 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Fehu pisze:
Generalnie miałem zapędy ku temu, aby nabyć karty anielskie, ale co rusz sprawdzałem talie kart to... wydawały mi się kiczowate, niektóre wręcz do bólu. Kompletnie do mnie nie przemawiają. Bardziej pasują do medytacji z nimi, niż do wykorzystania tak jak tarota...
A Tobie jak idzie praca z nimi?

JA czasami tylko tasuję i wyciągam 1 kartę, czytam zdanie z książeczki i tyle. Na razie nie miałam weny, żeby z nimi się zapoznać jakoś dokładniej. :)

A jak medytować z nimi? ;)

PostZamieszczono: 28 gru 2010 14:49 
Awatar użytkownika

No właśnie każda karta ma swój opis, każdy anioł jest inny. Trzeba podobno właśnie wylosować kartę, zapoznać się z charakterystyką anioła, przeczytać ją na głos i kontemplować. Jak wyjdzie anioł siły to wizualizować sobie tego anioła, jak daje Ci siłę...
...wiem, może trochę dziwnie brzmi xD

PostZamieszczono: 28 gru 2010 16:16 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Fehu pisze:
No właśnie każda karta ma swój opis, każdy anioł jest inny. Trzeba podobno właśnie wylosować kartę, zapoznać się z charakterystyką anioła, przeczytać ją na głos i kontemplować. Jak wyjdzie anioł siły to wizualizować sobie tego anioła, jak daje Ci siłę...
...wiem, może trochę dziwnie brzmi xD

Zaczynam rozumieć :) Chociaż na tych moich kartach będzie dosyć trudno, bo tam jest tylko 1 zdanie odnośnie każdego anioła i to jest ten problem.

PostZamieszczono: 28 gru 2010 20:41 
Awatar użytkownika

Właśnie tak robię! Karty mam od Doreen Virtue, do wróżenia mogą być: http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=45221&cmp=cat_top
Te też się nadają http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=38394&cmp=sc_top
Wole jakoś Tarota, z Aniołami tylko medytuję, też proszę Je o pomoc jak potrzeba. Imiona oraz zawody Skrzydlatych Przyjaciół są wszędzie takie same, polecam lektury. Dużo tych książek wyszło gdy pojawiła się moda. :)

PostZamieszczono: 24 sty 2011 20:36 
Moderator
Awatar użytkownika

Kojarzą mi się wróżbitą Dawidem :D
Nawet w sumie fajne takie karty, czasem sobie nad czymś takim po medytować, tylko jest jeden problem, nie bardzo wierze w Boga i Anioły :( :cry:

PostZamieszczono: 28 sty 2011 15:44 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Mariolka pisze:
Kojarzą mi się wróżbitą Dawidem :D
Nawet w sumie fajne takie karty, czasem sobie nad czymś takim po medytować, tylko jest jeden problem, nie bardzo wierze w Boga i Anioły :( :cry:

Ja podobnie, aczkolwiek jakieś dobre dusze, które się nami opiekują, czemu nie ;)
Więc jeśli ładnie je narysować to i Anioły pasują :)

PostZamieszczono: 10 kwie 2011 09:03 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

no to trochę Was zawiodę tu :oops: bo ja interesuje się kartami Anielskimi nie tylko ze względu na medytacje z nimi ,ale każdy ma wolny wybór :oops:

PostZamieszczono: 10 kwie 2011 09:31 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

soliet pisze:
no to trochę Was zawiodę tu :oops: bo ja interesuje się kartami Anielskimi nie tylko ze względu na medytacje z nimi ,ale każdy ma wolny wybór :oops:

Ale czemu zawiedziesz ;)
Ja mam, ale w sumie leżą i czekają. Jakoś Tarot mocniej mnie przekonuje, ale widocznie wszystko w swoim czasie. :)

PostZamieszczono: 10 kwie 2011 12:59 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

ja mam 3 talie, jedna nadaje się tak jak nazwa na opakowaniu wskazuje do wyciagnięcia przesłania, druga tylko do medytacji, a trzecia do wróżenia, używam ich dużo rzadziej niż tarota, ale wczoraj zrobiłam pewnien rozkład na wróżebnych i byłam w szoku z trafnością i pokryciem do tarota...karty anielskie mają w sobie dużo lżejszą energię i może nie są aż tak konkretne czy dosłowne jak inne, ale nie oznacza że są mniej wartosciowe jeśli chodzi o wróżenie...zresztą nie pracuję z nimi tak często jak z tarotem wiec może dlatego "mówią" mi mniej konkretnie...
do wrózenia mam tą talię http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=67

PostZamieszczono: 10 kwie 2011 18:19 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Każdy potrzebuje czasu do zrozumienia danego przekazu , zapoznania się lub inaczej przekonania co do kart.
Ja bardzo często używam kart Anielskich trochę latek :P prawdą jest ,że mają lżejszą energię i mogą być też słabsze w interpretacji .
Ja kart Anielskich mam ogólnie 7 ,ale takie które używam na co dzień mam 2 :P

PostZamieszczono: 11 kwie 2011 10:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Osobiście nigdy nie posiadałem ani nie używałem kart anielskich. Nie przemawia do mnie cała ta "anielska symbolika". Ale karty posiada i używa moja znajoma i bardzo je sobie chwali. Wydaje mi się jednak, że są nieprecyzyjne, ale mogę się mylić. Podobno zawsze niosą dobrą radę i pocieszenie.

PostZamieszczono: 11 kwie 2011 12:46 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

na pewno niosą dobrą radę i są wskazówka na co trzeba zwracać uwagę
podam przykład
Owa osoba pyta się kart anielskich
Co powinna uczynić by naprawić sytuację w związku
i wyszły trzy karty Anioł Miłości od +Anioł Wybaczenia odi Archanioł Michał
karty pokazały ,że w tym związku jedna z osób przeżywa dawną miłość [odejściem bliskiej osoby] również problemem są kłótnie , słuchanie plotek .Archanioł mówi ,aby uwolnić się od przeszłości ,zamknąć to co było, czas spojrzeć sobie w oczy i ujawnić to co w sercu, nie przekonywać nikogo do swoich racji .
Teraz zrobimy przekaz
Wyszła karta Anioła Bzu
czyli Rozstanie
Anioł pojawia się gdy przeżywasz jakies rozsterki [ dotyczy tyo osoby pytajacej]
dylematy.Mogą one dotyczyć róznych sfer w zyciu. Jeśli masz problem zrozstaniem się z obecnymi układami [praca uczucia ] to anioł pomoże Ci ukoic skołatane wnetrze. Być może właśnie teraz nadszedł czas ,byś usiwadomiła sobie ,że rozstanie jest Ci potzrebne .Prawodopodobnie nie zatrzymasz już starych sytuacji , starych układów lub osoby. Może msuisz rozstać się z pasmem utrapień. Generalnei zasada jest taka , każda pusta przestrzeń zsotaje zapełniona .Jesli kończy się miłość ,zrób miejsce na nową ,jesli odchodzi przyjaciel , to zjawi się następny.

Byc może dalej wątpicie w Anielskie karty ,ale warto było się podzielić

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]