Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 ,,Inwazja pogan'' : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ,,Inwazja pogan''
PostZamieszczono: 31 paź 2010 15:37 
znalazlam ten film o tym jak kosciol przestrzega przed wywodzacymi sie z Hinduizmu praktykami kontroli umyslu:

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... gan&hl=pl#

naprawde porzadnie jestesmy w tym filmie straszeni 8-)

Tytuł: Re: ,,Inwazja pogan''
PostZamieszczono: 31 paź 2010 20:56 
Administrator
Awatar użytkownika

Fajnie, obejrzę w wolnej chwili. :)

PostZamieszczono: 04 lis 2010 21:23 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Rani skąd Tyś to wytrzasnęła ?
W głowie się nie mieści ! Cóż to za głupoty wymyślają :shock: wszystko zniosę, ale jak zapodali hasło z pożeraniem kawałków niedopalonych ciał i oooo - już nawet nie pamiętam o czym "wśród głów, ludzkich głów", to już naprawdę przesadzili z "leksza" :roll:
Rani, piszesz, że Oni naprawdę straszą, może i tak, ale mnie osobiście śmieszą - nic więcej, no! Może jeszcze wprawiają mnie w zadziwienie :o :lol: :lol: :lol:
Sądzę, że Ty miłośniczka Indii, liznęłaś już nieco więcej niż przeciętny chrześcijanin z teorii a może i z praktyki w wywołanym przez Ciebie temacie i gdybyś się uparła, to mogłabyś stworzyć podobne "dzieło" negujące chrześcijan i ich praktyki ;)
Może napisz coś na temat jogi i medytacji w hinduizmie...
tak gwoli oświecenia, bo może się zdarzyć, że ktoś wejdzie, wysłucha i pomyśli, że popieramy ten CYRK :mrgreen:

PostZamieszczono: 04 lis 2010 23:13 
Rozi pisze:
Sądzę, że Ty miłośniczka Indii, liznęłaś już nieco więcej niż przeciętny chrześcijanin z teorii a może i z praktyki w wywołanym przez Ciebie temacie i gdybyś się uparła, to mogłabyś stworzyć podobne "dzieło" negujące chrześcijan i ich praktyki ;)
Może napisz coś na temat jogi i medytacji w hinduizmie...
tak gwoli oświecenia, bo może się zdarzyć, że ktoś wejdzie, wysłucha i pomyśli, że popieramy ten CYRK :mrgreen:

Milosniczka Indii w prawdzie nie jestem, ale na upartego mozna by bylo tez stworzyc takie ,,dzielo'' negujace chrzescijan i ich praktyki np.
,, Inwazja Kanibali. Chrzescijanie spozywaja Cialo Chrystusa''

Oczywiscie taki tytul nie odzwierciedla moich pogladow , ale za jego pomoca chcialam ci przyznac racje, ze o kazdej religi mozna stworzyc przerazajacy film ,,ku przestrodze'' wiernych.

PostZamieszczono: 04 lis 2010 23:34 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witaj Rani napisałaś
Cytuj:
Milosniczka Indii w prawdzie nie jestem............................
:?

Musiało mi się coś pozajączkować, ale dobre chęci miałam ;)
Może ktoś na forum da na ten temat jakiś ciekawy opis, tak gwoli sprostowania tego filmu?

PostZamieszczono: 04 lis 2010 23:38 
Rozi pisze:
Witaj Rani napisałaś
Cytuj:
Milosniczka Indii w prawdzie nie jestem............................
:?

Musiało mi się coś pozajączkować, ale dobre chęci miałam ;)
Może ktoś na forum da na ten temat jakiś ciekawy opis, tak gwoli sprostowania tego filmu?

ok, ok . lubie filmy z Bollywod i muzyke. Takie rzeczy umieszczalam na forum, wiec dobrze w sumie skojarzylas. No link do filmikow o Nepalu tez dawalam.Slub w Nepalu bralam, moze dac jakies zdjecia?

Postaram sie moze jednak znalezc jakies ciekawe opisy , zrodla opisujace neutralnie tradycje i praktyki wywodzace sie z Hinduizmu.

PostZamieszczono: 05 lis 2010 09:18 
Wczoraj byl Swieto Psa w Nepalu.
http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... .512377720
Sliczny prawda? Dowiem sie co do szczegolow tego swieta i napisze.

PostZamieszczono: 05 lis 2010 11:13 
W tej chwili w Nepalu obchodzone jest Swieto Tihar ( Swieto Swiatla) jednym elementow tych Swiat Swiatla jest dzien psa, co widac na zalaczonym Filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=W3Koj4-p ... _embedded#!

i tutaj tez http://www.youtube.com/watch?v=_q0zvyKo ... re=related

PostZamieszczono: 05 lis 2010 16:21 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

heh przepraszam ale nie byłam w stanie obejrzeć całego filmiku. Nie dałam rady :twisted:
ciężko było słuchać niektórych wywodów. Skostniałe umysły.
A więc cytuję kilka fragmentów które szczególnie mnie ujęły :P:
"To prawdziwa ironia, że starodawna technika , która miala starszym hindusom pomagać w śmierci teraz ma gwarantować młodym energicznym biznesmenom, sportowcom a nawet dzieciom zdrowszy tryb życia"
Tam było też że zmusza się dzieci w szkołach publicznych do jogii mimo różnic religijnych i że zachęca się ludzi z rządu i pentagonu do TAKICH praktyk (meeeeeee-beeeee)
zero przygotowania i wiedzy na konkretny temat :P "Obecnie joga i medytacja reklamowane są jako ćwiczenia likwidujące stres i zmartwienia (...) ZDAJE się , że obniżaja ciśnienie krwi, zwalnia od ubóstwa i cierpienia" no jak tu czegoś takiego słuchać ... i po co.

ciekawostka Praktykowanie jogi to religia (hmmm trzymanie w domu różańca , czy odwiedzanie kościoła nie czyni z kogoś katolika)

Stwierdzono iż jest różnica nad medytacją wschodu i zachodu. Na zachodzie to bardziej kontemplacja, na wschodzie polega na wyłączeniu się, ponieważ hindusi wierzą, że tworzą rzeczywistość własnym umysłem, więc można ją po prostu wyłączyć , a to nie działa, to nie prawda"
Skostniałe skostniałe skostniałe!!!!!tutaj chyba nie muszę nic dodawać. bo co tu komentować...poza tym hinduizm jest o wiele starszy od chrześcijaństwa...
-najfajniejsze
pyt" jakie psychiczne i duchowe zagrożenia tkwią we wschodniej medytacji?"
- Jednym z oczywistych jest rozczarowanie gdy się odkryje, że mimo tego co nam mówiono, nie da się manipulować rzeczywistością. Dochodzi nawet do procesów sodomii. To okropna sprawa
Ech :D
przepraszam ze reszty nie dałam rady ... ale brednie tam mówią :) od siebie dodam że znałam dziewczynę która chodziła na jakieś spotkania przy kościele (katolickim)i popadła w jakieś dziwne stany depresje i było jej ciężko jej z tego wyjść. niebezpieczeństwo tak naprawdę jest wszędzie, gdzie sa toksyczni ludzie.

PostZamieszczono: 20 lut 2011 21:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Program przypomina mi programy z True Blood/ Czysta Krew, które nadawało Bractwo Słońca, gdzie przestrzegano Amerykanów przez wampirami :D :D :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]