Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 tarotowe zaklęcia : Strefa Ezo - Page 4

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: tarotowe zaklęcia
PostZamieszczono: 18 wrz 2010 18:39 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dziekuje Ci za miłe slowa ,ale tak czasami jest ,ze potrafimy dac nadzieje innym ,pokazac droge jak mają isc ,a sami przezywamy swoje male dramaty i nie mamy sily by walczyc .... ,.Wiem , że to jest u mnie przejsciowe,ze juz niebawem chwycę byka za rogi (Zibku to nie o tobie) :lol: i podejme kolejna walke..z życiem.Bo ja nie potrafie inaczej :D Na razie nie jestem gotowa do tej walki zbyt slaba fizycznie i psychicznie.Mozliwę .że zbyt duzo wzielam na siebie I musze odpoczac . Obok mnie jest tyle wspaniaych osob ,ktore mnie wspieraja ,nawet tu na naszym forum (dziekuje wam za to), i dlatego wiem ,że za chwile znowu zechce chcieć.Mam przyjaciela psychologa ,z ktorym porozumiewamy sie" telepatycznie"i własnie przed chwila zadzwonił i był moim superwizorem..I przypomniałam sobie ,ze BOG sprawia ,ze życie jest CUDEM

Zibku twoja troska bardzo mnie wzruszyła :D
Witaj Miriam,
To świetnie że przespałaś noc - czyli komuś udało się Ciebie uśpić. Zbieraj siły.

Całuski i wszystkiego co najlepsze .Juz nie długo wroce do dawnej formy i bedziecie miec mnie serdecznie dosc :lol: :lol:

Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie gaś nigdy światła nadziei
(Bob Dylan)

http://anula55.wrzuta.pl/audio/7Hn2MLXc ... wieczy_los
Obrazek
Miriam

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 11:56 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

miriam pisze:
Całuski i wszystkiego co najlepsze .Juz nie długo wroce do dawnej formy i bedziecie miec mnie serdecznie dosc :lol: :lol:

Wracaj czym predzej do dawnej formy :-) My zawsze czekamy na Twoje wpisy i nigdy nie mam y dosc :-)
A tak wracajac do Marqueza.. Jego "list".. jest wspanialy...

"Jeśliby Bóg zapomniał przez chwilę, że jestem marionetką i podarował mi odrobinę życia, wykorzystałbym ten czas najlepiej, jak potrafię.
Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.
Oceniałbym rzeczy nie ze względu na ich wartość, ale na ich znaczenie. Spałbym mało, śniłbym więcej, wiem, że w każdej minucie z zamkniętymi oczami tracimy 60 sekund światła. Szedłbym, kiedy inni się zatrzymują, budziłbym się, kiedy inni śpią.
Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia, ubrałbym się prosto, rzuciłbym się ku słońcu, odkrywając nie tylko me ciało, ale moją duszę.
Przekonywałbym ludzi, jak bardzo są w błędzie, myśląc, że nie warto się zakochać na starość. Nie wiedzą bowiem, że starzeją się właśnie dlatego, iż unikają miłości!
Dziecku przyprawiłbym skrzydła, ale zabrałbym mu je, gdy tylko nauczy się latać samodzielnie.
Osobom w podeszłym wieku powiedziałbym, że śmierć nie przychodzi wraz ze starością, lecz z zapomnieniem (opuszczeniem).
Tylu rzeczy nauczyłem się od was, ludzi... Nauczyłem się, że wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry; zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę.
Nauczyłem się, że kiedy nowo narodzone dziecko chwyta swoją maleńką dłonią po raz pierwszy palec swego ojca, trzyma się go już zawsze.
Nauczyłem się, że człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł.
Jest tyle rzeczy, których mogłem się od was nauczyć, ale w rzeczywistości na niewiele się one przydadzą, gdyż, kiedy mnie włożą do trumny nie będę już żył.
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Gdybym wiedział, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę cię śpiącego, objąłbym cię mocno i modliłbym się do Pana, by pozwolił mi być Twoim aniołem stróżem.
Gdybym wiedział, że są to ostatnie minuty, kiedy cię widzę, powiedziałbym „kocham cię”, a nie zakładałbym głupio, że przecież o tym wiesz.
Zawsze jest jakieś jutro i życie daje nam możliwość zrobienia dobrego uczynku, ale jeśli się mylę, i dzisiaj jest wszystkim, co mi pozostaje, chciałbym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham i że nigdy cię nie zapomnę.
Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie.
Bądź zawsze blisko tych, których kochasz, mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry, miej czas, aby im powiedzieć „jak mi przykro”, „przepraszam”, „proszę”, „dziękuję” i wszystkie słowa miłości, jakie tylko znasz.
Nikt cię nie będzie pamiętał za twoje myśli sekretne. Proś więc Pana o siłę i mądrość, abyś mógł je wyrazić. Okaż swym przyjaciołom i bliskim, jak bardzo są ci potrzebni.
Prześlij te słowa, komu zechcesz.
Jeśli nie zrobisz tego dzisiaj, jutro będzie takie samo jak wczoraj.
Teraz jest czas.
Pozdrawiam i życzę szczęścia!!!"

Przepraszam za OT, ale musialam podzielic sie tym listem z Wami..

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 12:27 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Dzisiaj rano pod wpływem postu Miriam sięgnęłam do Marqueza... Również zachwyciłam się jego "Listem", nie znałam go wcześniej. Tak prosto pisze o tym, co powinno być sensem naszego życia, jak powinniśmy postępować, by być po prostu człowiekiem godnym tej nazwy... Miałaś cudowny pomysł Sanno, by podzielić się "Listem" z nami wszystkimi, dzięki Ci za to. Dlaczego ja tego nie zrobiłam, nie mam pojęcia, widocznie tak bardzo mocno zaprzątnęły mi głowę moje własne myśli :cry:

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 13:00 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

heh...tak jakos mi łzy napłynęły do oczu...
tak łatwo w codziennym pośpiechu zapomnieć o tym co naprawdę ważne, i często to kocham chcemy powiedzić komuś kogo już nie ma, kto tego już nie usłyszy...okazuje się, że jest już za późno...

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 16:20 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Kochani !!Dzieci pojechały ,maz poszedł spac ,wiec moge z Wami troche posiedziec.Mam do was pytanie,czy chcecie,zebym wam napisała kilka ciekawych zaklęc ,nie tylko na miłosc :lol: :lol: Ale to nie bedą tarotowe zaklęcia ,bo takich nie znam :lol: W tym roku ukończyłam2,5 Hogwart,co prawda jeszcze sie nie obroniłam i dyplomowana czarodziejka nie jestem.,ale mam troche perełek i moge sie nimi z wami podzielic.Nie wiem czy tego chcecie i musze miec na to zgode ZIBKA ,wszak to jego wątek :D :D
Obrazek

Ostatnio zmieniony 19 wrz 2010 21:18 przez miriam, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 16:27 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Rozwiązaniem jest założenie wątku "Nietarotowe zaklęcia" bo ja mam mnóstwo Tarotowych czarów na różne okazje i jak zajdzie potrzeba to podzielę się na ile czas pozwoli.

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 16:56 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Oki ,na razie nie zakładam ,bo moze nie bedzie chetnych na czytanie tego co mam do napisania :)

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 16:58 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Jak widać chętnych na czary nie brakuje. To taka trochę droga na skróty w życiu. Tak jak pigułka na odchudzanie zamiast gimnastyki.
Aby się przekonać czy inni będą czytali to trzeba spróbować i coś napisać.

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 17:00 
Pogromca Wszelkich Tematów

miriam pisze:
bo moze nie bedzie chetnych na czytanie tego co mam do napisania :)

Miriam, ależ oczywiście, że będą!!!

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 17:01 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

będą, będą :)

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 17:07 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

To ja trzeci się zapisuję - i już warto pisać. A nie mówiłem?

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 17:22 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

To ja również się zapisuję. :) :)

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 17:45 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Miraim, oczywiscie, ze sa chetni.. Siadaj, kochana, i pisz, bo widzisz co sie dzieje :-)

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 18:10 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Zibku! Ja czarow ,nie uzywam ,Na zajeciach poznałam kilka ciekawych rzeczy i moge sie nimi z wami podzielic, A ,ze posiadam umiejetnosc " uzdrawiania" nie tylko duszy ale i ciała , oczyszczania ludzi ,pomieszczen ,jesli ktos mnie prosi o pomc to ide i oczyszczam .Mam swoj rytuał ,ktory jest skuteczny ,a to chyba jest najwazniejsze . A ,ze nie potrafie odmowic pomocy innym i czasem zapomne o BHP to skutek uboczny oczyszczania odczuwam do dzis.
Tarot to jedna z dziedzin ,ktora sie interesuje ,Bo, ezoteryka nie wazne ,jak ja kto rozumie ,interesuje sie od 25 lat.
Bo jestem osoba poszukujaca ,A do szkoły poszłam (w dojrzałym wieku ):lol: :lol: ,min ,dlatego ,zeby nauczyc sie jak skutecznie pomagac ,nie wyrzadzajac swym działaniem szkody sobie i innym . :D
Bo zasadą jaką się kieruje to przede wszystkim nieszkodzic
WYJASNIAM TO ZIBKU,BO ŹLE MNIE ZROZUMIALES.(a , moze ja ciebie) :lol:
Bo ja mam rozne talenta ,ale nie lubie sie nimi chwalic. :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Cie

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 18:21 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Zaklęcie na miłość.
A o to samo zaklęcie, a powtarzam je za czarownicą Soraya, czyli kwintesencja całego rytuału czarów:

Modlę sie o miłość piękną i prawdziwą.
Mocą takiej miłości, rzeczą sprawiedliwą
Byłby śpiew mego serca oraz radość ducha,
Taki śpiew jest najmilszy dla każdego ucha,
I niechaj żadna krzywda się nie stanie.

Kiedy ktoś czuje się samotny i niekochany to można zwróciś się o pomoc do czarów. Nigdy nie należy jednak używać zaklęć by doprowadzić do związku z konkretną osobą.

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 18:26 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

modlitwa i gimnastyka.. pochwaly godne obie.. ale u mnie sie nie sprawdzaja :-( wiec licze na te pigulke - zaklecia.. Miriam..? gdzie jestes..
nie chodzi tylko o pigulke na milosc, zycie ma wiecej aspektow, chociaz ten tez wazny..
a co do czarow o milosc konkretnej osoby, to byloby jak proszenie sie o nadgryzionego kotleta, mam nadzieje, ze wiecie o mam na mysli..

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 18:34 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

W czary trzeba wierzyć aby działały, a na miłość być gotowym i jej pragnąć. Może to będzie dla Ciebie lepsze zaklęcie:

Wenus, która lśnisz w nocy,
Obdaruj mnie miłością i użycz swej mocy.
Niechaj miłość mnie odszuka,
Niechaj do mych drzwi zapuka.
Pragnę kochać z wzajemnością,
Pobłogosław mnie prawdziwą miłością.
I niech żadna krzywda się nie stanie.

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 18:35 
Stały Bywalec

Miłosnymi zaklęciami jak widać wiele osób jest zainteresowanych, bo nic tak nie smakuje jak prawdziwa, dobra miłość i nie ma nic lepszego niż dotyk drugiego człowieka. Twoje zaklęcie Zibko bardzo mi się podoba. Nie można nikogo zmusić do miłości. :)

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 18:43 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

tak, nikogo zmusicnie mozna i nie wiem, czy taka 'milosc' w ogole by smakowala.. tak jak pisalam wyzej, raczej nie.
Zibku, zaklecie fajne, ale u mnie sa fajerwerki milosne od jakiegos czasu.. Raczej potrzebuja zaklecia aby znalezc - gdzies, kiedys - spokoj i spelnienie, cos cichego i pieknego, swoj port abym juz nigdy nie musiala zmagac sie z poszarpanymi zaglami na wzburzonym morzu .. cokolwiek to by nie bylo .. :mrgreen:

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 19:35 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dlatego dla Ciebie Sanno wybrałem prośbę o wzajemność. Wtedy łatwiej połatać żagle

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 19:37 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Kochani !Nie uciekłam od was ,ale przyszła moja sąsiadka -koleżanka i dostało mi sie ,oj dostało od niej ,za te moje ostatnie niebycie. Nawet sie nie tłumaczyłam . :D
No to ok ,widze ,że pozwolenie Zibka mam, to zaczynam .Tarotko jesli bedziesz uwazała ,ze trzeba to przeniesc do innego wątku to zrob to.Mysle ,ze moi nauczyciele sie nie pogniewaja ,ze zdradzam tajemnice .Wszak nie przysiegałam,ze zostawie je tylko sobie .,a ze Pan Bog kazał sie dzielic ,wiec to czynie. Ostrzegam,ze odpowiedzialnosc za skutecznosc ,modlitw, czarow zaklęc nie odpowiadam,na sobie co niektore spraktykowałam .Działa

Ostatnio zmieniony 23 wrz 2010 02:51 przez miriam, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 19:40 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Zibku, czulych zapewnien ja mam w brod i ciesza mnie one.. i gdy patrze w oczy, wierze, ze sa szczere.. ale pomiedzy zarliwymi wyznaniami a czyms trwalym jest dluuuga i niepewna droga, jak to juz kiedys wspomnialam.. wzajemne uczucie to za malo czasami, obawiam sie..
wiec potrzebuje innego zaklecia : albo abym wreszcie spotkala kogos z kim moje losy sie splota albo abym odnalazla spokoj w samotnosci :-)

edit przeczytalam sobie, powoli, raz jeszcze moja wypowiedz i brzmi ona jakby moje serce bardzo chcialo spelnionej milosci ale rozum juz wiedzial, ze nic z tego nie bedzie.. troche smutne..

Ostatnio zmieniony 19 wrz 2010 22:58 przez Sanna, łącznie zmieniany 2 razy

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 20:07 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

MODLITWA PRZYCIAGAJACA PARTNEROW
Wybierz drugi dzien dowolnego niesiąca.zapal swiecę tego dnia o wschodzie Słońca i wypowiedz modlitwe:
O dobry miłosierny Boże,ktore miłujesz wszystkie dzieci swoje,okaż mi swa laske i zdejmij ze mnie klątwe samotnosci.Sprawby wokół mnie byli kochajacy ludzie ,naucz mnie kochac i otworz na miłosc.Pozwol rozumiec kochanego człowieka i byc przez niego rozumianym.Pomoz mi byc prawym czlowiekiem i wspieraj mnie w uczciwych zamiarach,oczysc mnie ze zła i otworz na dobro.Tobie Boze powierzam moje zycie i wszystkie moje sprawy.

Swieca niech sie pali jeszcze kilka minut,po czym zgas ja zaduszajac ogien (nie wolno na swiece dmuchac) i zapal ja ponownie o zachodzie słońca mowiac modlitwe:

O dobry miłosierny Boże dziekuję Ci za twą wielką łaske i oczyszczenie mnie z klatwy samotnosci.Wiem ,ze pod twoja opieka jestem bezpieczny i zadne zło mnie nie dotknie,a zycie moje wypełni czysta i dobra miłosc.Niech sie dzieje wola twoja Panie

Te czynnosc należy powtarzac przez kolejne 11 dni-razem ma byc ich 12.Czternastego dnia miesiaca wieczorem zapal swiece i powiedz:
O dobry Boże Twoja miłosc jest bezgraniczna ,a jej łaska spłynęła na mnie.Od dzis ja będę pełen miłości i nikt kto samotny od moich drzwi nie odejdzie bez pomocy ,a ty panie wspieraj mnie i oswiecaj .Tobie Boze i twemu miłośierdziu powierzam moje życie i wszystkie moje sprawy.
Swieca niech sie dopali do końca,a ty pamietaj o złożonej obietnicy.
Mozna biała swiece podzielic na kilka kawałkow,albo uzyc bialego podgrzewacz.

TO JEST MODLITWA NIE TRZEBA WZYWAC MOCY NIE POPRAWIAM TEGO
Powodzenia i wytrwałosci

Obrazek Miriam

Ostatnio zmieniony 19 wrz 2010 20:34 przez miriam, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 20:10 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Miriam, a znajdziesz cos przyciagajacego satysfakcjonujaca prace.. ?

PostZamieszczono: 19 wrz 2010 20:12 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dla ciebie wszystko :lol: :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna