Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 tarotowe zaklęcia : Strefa Ezo - Page 9

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: tarotowe zaklęcia
PostZamieszczono: 24 wrz 2010 22:06 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Wszystko bedzie dobrze 8-) I dobrze tez, ze z tym adresem to byla pomylka a nie Jego dzialanie 8-)
Aniolowie Ci pomoga. Ja wyciagnelam dla Ciebie Metatrona, On m.in. pomaga w zalatwianiu trudnych sparw 8-)

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 22:17 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

miriam pisze:
Ja to kochana ,na Ciebie zawsze moge liczyc,a do Zibka (uwazaj bo sie pomyle i p zamiast b napisze,to się odzywac nie ,bede jak on taka wredna Obrazekjest, :lol: :lol: <BR

A Zibbbbbko chyba sie na mnie obraził ,bo tez zniknał :( :( :( :( :( Odszczekuje hau ,hau , swoje słowa nie jestes tym to co powyzej napisałam i zobacz i bbbbb w Twoim imieniu jak duzo. :lol: :lol: Wracaj!!!!!!!!!

Smutna ObrazekMiriam

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 22:28 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Kochana jesteś, Sanna :D

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 23:02 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

A to dla Was, wszystkie Wiedźmy i Wiedźminy

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 23:18 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ja z Toba Tarotko nie wytrzymam ,normalnie na tego awatara nie moge zerkac ,bo mie ciary przechodzą i od razu sie smieje głupawo!!!!

Miriam, czyli śmieszą nas podobne rzeczy :lol: Im dłużej patrzę na tego swojego kociaka z jezorkiem tym mi śmieszniej :lol:

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 11:52 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Proszę się natychmiast przyznać która to wiedźma czarowała podczas pełni bo u mnie pogoda się zrobiła straszna. Dzikie wiatry, na przemian z gorącym powietrzem i deszczami. To nie jest normalne. Wszyskie żywioły wszechświata należy na koniec czarów poprosić o powrót to ich normalnych miejsc zamieszkania. Podziękować im za pomoc i zwrócić niezużytą energię do wszechświata.

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 12:06 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Zibo, ja spałam jak zabita, więc to nie ja! :D

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 12:26 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Mówię do wszystkich aby przestrzec przed możliwymi konsekwencjami czarowania i wzywania mozy na pomoc kiedy tak naprawdę nie potrafimy nad nimi panować. :lol:

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 13:34 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zibku, przyznaję się bez bicia, że ja czarowałam. :lol:
Czyżby więc żywioły wyrwały mi się spod kontroli i zawędrowały aż do Ciebie? :shock: :shock:

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 13:52 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Coś mi się wydaje, że te żywioŁy nigdy nie były pod Twoją kontrolą. :lol: :lol: :lol: Mysisz je szybko odwołać bo ciągle pada.

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 14:20 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zibko pisze:
Coś mi się wydaje, że te żywioŁy nigdy nie były pod Twoją kontrolą. :lol: :lol: :lol: Mysisz je szybko odwołać bo ciągle pada.

Chyba masz rację Zibku, ale jak uda mi się je odwołać, jeżeli nie panuję nad nimi dostatecznie? :lol: :lol:
Za to do siebie potrafiłam przyciągnąć słoneczko, grzeje mocno już od kilku dni, prawdziwie polska złota jesień u mnie :roll:

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 14:41 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

a mówiłem, prosiłem aby dodawać do zaklęcia - "i aby nikomu krzywda się nie stała".

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 14:51 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

:cry: :cry: :cry: Więc skrzywdziłam Ciebie! I co teraz ja biedna pocznę?

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 18:22 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Mnie osobiście nie, ale ze względu na pogodę było trochę zniszczeń i nieciekawy weekend dla wielu ludzi.

PostZamieszczono: 27 wrz 2010 00:09 
Mózg Forum

miriam pisze:
Sanno ,Cessną po Ciebie przylece.Miotła nie bedzie potrzebna.!! :lol:
Rudalisico ,dlaczego sie do nas nie odzywasz ,przeciez jestes na forum .Wiedźmo.Co jest? :lol:
Pozdrawiam Cie :lol:
Obrazek Miriam

Sorki, Miriam, ze wczesniej tego nie zauwazylam, ale po przyjezdzie, blakalam sie po watkach, nie nadazalam czytac, a chcialam odrobic zaleglosci. Niestety jak juz powiedzialam w innym watku czytam wolno i gubie sie jeszcze....dopiero dzisiaj to przeczytalam i ...odpisuje...

PostZamieszczono: 27 wrz 2010 00:18 
Mózg Forum

Sanna pisze:
nawet, Miriam, nie wiesz, jak to byloby dobrze..
Rudalilu, brakuje nam tutaj Ciebie 8-)

Sanno, tobie tez odpisuje z malym poslizgiem, dzieki za pamiec, juz jestem , nigdzie sie nie wybieram...wciaz skacze po watkach , ktorych jeszcze nie czytalam

PostZamieszczono: 02 paź 2010 20:02 
Pogromca Wszelkich Tematów

Napiszę Wam coś, co wydaje mi się ciekawe. Znalazłam to w książce "Wielka księga Tarota Crowley'a" A. Arrien. Medytacje dotyczą tej właśnie talii, ale myślę, że również można do tego wykorzystać talię Waite'a.

Doskonała karta do medytacji, gdy odczuwamy lęk, chcemy wzmóc odwagę, chęć podejmowania ryzyka, twórczą ekspresję to Głupiec.

Mag- poprawa i ulepszenie naszych zdolności komunikacyjnych, przekazywanie treści w najodpowiedniejszym do tego momencie,

Kapłanka- zwiększenie wiary w siebie, poczucia niezależności i samowystarczalności, wiary we własną intuicję

Cesarzowa- osiągnięcie emocjonalnej równowagi; dla wszystkich kobiet, które spełniają rolę matki; aby zachować równowagę w dawaniu i otrzymywaniu miłości

Cesarz- wzmocnienie osobistego autorytetu, spełnienie zawodowe, odpowiedzialność

Papież- pomoc przy rozwiązywaniu problemów rodzinnych, wzmocnienie wiary lub umiejętności dokonania duchowej przemiany, wspiera w procesie nauczania, doradzania

Kochankowie-karta pomaga przy dokonywaniu wyboru, zwiększa zdolność nawiązywania kontaktów, pomaga przy afirmacjach dotyczących związków.

Jeśli Was to zainteresuje, napiszę ciąg dalszy. Generalnie chodzi o to aby medytować nad daną kartą lub afirmując mieć ją przed oczami, lub trzymać ją w widocznym miejscu do czasu, gdy symbole na niej widoczne wpłyną na naszą podświadomośc i uzyskamy to, o co prosimy.

PostZamieszczono: 02 paź 2010 20:28 

Ok, to piszę :)
Rydwan- jeśli chcemy wesprzeć pożądaną zmianę związaną z przeprowadzką, podróżą lub zmianą w życiu

Sprawiedliwość- archetyp, który wspiera równowagę w takich dziedzinach jak leczenie, pisanie, kwestie prawne, finanse; pomaga pokonać złudzenia, urojenia, oszustwa, wprowadza do życia równowagę i jasność.

Pustelnik- wspiera proces finalizowania niezakończonych przedsięwzięć z przeszłości, kontemplację, pomaga nawiązać kontakt z wewnętrzną mądrością, pomaga być zorganizowanym.

Koło Fortuny- pomaga naszemu życiu zwrócić się w bardziej szczęśliwym i pozytywnym kierunku, wspiera osiągnięcie dobrobytu we wszystkich aspektach życia

Moc- wspiera naszą twórczość, rozpoznawanie i doświadczanie wrodzonej siły

Wisielec- pomaga nauczyć się przyjmować inną postawę lub podejście do starych spraw, uwalnia od zachowań, które nas ograniczają lub wyniszczają
cdn.

PostZamieszczono: 02 paź 2010 20:39 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Cytuj:
Rydwan- jeśli chcemy wesprzeć pożądaną zmianę związaną z przeprowadzką (...)

To ja sobie namaluje taki obrazek i powieszę gdzies na widoku, aby się w końcu cos ruszyło! :D

PostZamieszczono: 03 paź 2010 10:04 

Powodzenia Tarotko! :D

cd.
Śmierć- pomaga w procesie rezygnacji z dotychczasowego życia i podążenia naprzód, pomaga oderwać się od przeszłości

Umiarkowanie (Sztuka)- wspiera integrację przeciwieństw w naszym życiu, połączenie dwóch lub więcej kwestii aby stworzyć całość

Diabeł- wspiera poczucie humoru, ułatwia przejście przez trudne sytuacje bez tracenia poczucia równowagi, pomaga przy tendencjach do traktowania wszystkiego zbyt poważnie
(do tego raczej nadaje się tylko talia Crowley'a)

Wieża- wspiera procesy związane z leczeniem, renowacją, odnową, także pomocna przy pozbywaniu się tego co warunkowe lub bezużyteczne, restrukturyzuje stare formy

Gwiazda- pomaga w procesie podtrzymania i zwiększenia pozytywnej samooceny, wzmacnia pewność siebie, przynosi pionierskie i innowacyjne pomysły

Księżyc- motywuje nas do odrzucenia posłuszeństwa i fałszu, pomaga jeśli ktoś nie chce rezygnować z samego siebie, wzmacnia otwartość i chłonność, także pierwiastek kobiecy.

Słońce-wspiera nasze zdolności do tworzenia, motywowania i inspirowania innych osób, przynosi sytuacje i osoby, które dodają nam energii, zamiast odbierać.

Sąd (Wieczność)- zwiększa możliwości postrzegania sytuacji w szerszej perspektywie, przemienia skłonność do krytycyzmu i oceniania innych w umiejętność obiektywnej obserwacji

Wszechświat -wspiera uniwersalne zrozumienie i globalną świadomość, zwiększa nasz wpływ na oblicze Ziemi, pomaga swobodnie wyrażać siebie w świecie

PostZamieszczono: 03 paź 2010 13:09 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Gosiu czy to co napisałaś jest z tej książki "Wielka Księga Tarota Crowley'a Angeles Arrien"(Zastanawiam się nad jej kupnem)bo to co napisałaś ładnie do mnie przemawia:)
chodzi mi o to czy warto ją kupić czy nie powtarza się to co jest w tej "Tarot Thota. Klucz do zrozumienia Lon Milo Duquette (Crowley)"

PostZamieszczono: 03 paź 2010 16:01 

Iwonko, myślę że warto ją kupić ponieważ zawiera inne informacje niż "Tarot Thota..." . Osobiście polecam, jeszcze jej nie przeczytałam, ale już wiem, że będę do niej wracać :) :)

PostZamieszczono: 03 paź 2010 16:17 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

dziękuję Gosiu :) mam jeszcze pytanko czy kupiłaś też polską wersję kart Thota - chodzi mi o jakość kart - mam karty w wersji niemieckiej, z jakości tych kart jestem zadowolona i zastanawiam się nad kompletem książka +karty .

PostZamieszczono: 03 paź 2010 16:22 

Kupiłam zestaw. Karty są może ciut cieńsze, ale tak minimalnie :)

PostZamieszczono: 03 paź 2010 16:25 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

dzięki Gosiu :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna