Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 tarotowe zaklęcia : Strefa Ezo - Page 8

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: tarotowe zaklęcia
PostZamieszczono: 22 wrz 2010 23:44 
Pogromca Wszelkich Tematów

Rany boskie, ledwo wróciła ze szpitala i idzie pić!!! :shock: MIRIAM DO SPANIA Obrazek

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 23:49 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

No to mi przypomina moją mamę :( Na diagnozę "ma pani dwukrotnie przekroczone normy chlesterolu" poleciała i z tej rozpaczy kupiła kilogram cukierków kawowych :roll: I co my mamy z Wami zrobić? My dzieci?

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 00:01 
Stały Bywalec

Niestety, ale sen Ramony mówi o niej!!!! O tym, co dziej się w jej świecie wewnętrznym, w nieświadomości. Co trzeba, żeby zinterpretować sen napisałam w wątku o interpretacji snów. Jak spełnisz te warunki spróbuję Ci go Ramono zinterpretować.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 01:19 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

.
Bealiza pisze:
Niestety, ale sen Ramony mówi o niej!!!! O tym, co dziej się w jej świecie wewnętrznym, w nieświadomości. Co trzeba, żeby zinterpretować sen napisałam w wątku o interpretacji snów. Jak spełnisz te warunki spróbuję Ci go Ramono zinterpretować.

Napisałas tez:
Neko dałas kilka skojarzeń do jednego snu, w którym stałaś z koleżanką nad wodą obok sitowie i dwaj chłopcy pluskający się w wodzie. Powiedziałaś, że ona wtedy była w ciąży. Wydaje się, że sen odnosił się do Twojej zazdrości o ciążę i macierzyństwo koleżanki. I we śnie Ty jesteś z nią, a tak naprawdę nią, staw i sitowie to Twoje łono płodne w dzieci.

Bealiza, ja ,Gosia i inne wiedźmy pisałysmy w jaki sposob powinnismy interpretowac karty ,zeby nikogo nie krzywdzic swoimi słowami.Kazdy z nas powinien ponosic odpowiedzialnosc za słowa ktore wypowiada .Ty interpretując sny naszych koleżanek ,nie powinnas je straszyc , ranic swoimi słowami ,stawiac warunkow ,oskarżac.Nie mozesz narzucac sie ,ze swoimi prawdami,bo nie wiesz ,czy ta prawda jest dla drugiego człowieka potrzebna i czy on jest gotowy ja przyjac .Jesli bedziesz chciała zinterpretowac sen ,to rob to ,ale w bardzo delikatny sposob.I zawsze pytaj o zgode ,czy te osoby tego chcą usłyszec o tym na forum ,czy na pw
Pozdrawiam
ObrazekMiriam

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 08:52 
Stały Bywalec

Miriam widzę, że się zdenerwowałaś i bardzo Ci nie odpowiada moja interpretacja. Przykro mi, ale prawda jest najlepszym lekarstwem i gorzkie lekarstwo często najlepiej leczy. Sama zapytała co ten sen znaczy i powiedziała, że chce wiedzieć. Odpowiedziałam na jej potrzebę. I zawsze jest potrzebna odwaga, żeby sie zmierzyć ze swoim cieniem. Każdy boi się prawdy o sobie. Nawet nie wiesz jak bardzo znam znaczenie wypowiadanego słowa i zawsze biore odpowiedzialnośc za to co mówię. Na niczym tak się nie znam jak na nieświadomości człowieka, a więc i na snach. Sen jest królewską drogą do nieświadomości, a właściwie jego interpretacja. Pewnie zaraz spadną na mnie gromy. Pozdrawiam.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 10:40 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Cieszę się Miriam, że już wszystko dobrze (trochę nam napędziłaś stracha). No to teraz tylko to Obrazek , ale z umiarem, bo dopiero Ramona biedactwo będzie miała sny :lol:

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 18:34 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

miriam pisze:
Jutro cdn o oczyszczaniu biżuteri i moze zastanowie sie :lol: napisze wam technike w jaki sposob zabezpieczam ,osoby,(ktore mnie o to prosza i wiedza ,ze szkolona wiedzma jestem ) :lol: :lol: czerwona wełenką,

Miriam, czy moglabys, w wolnej chwili, napisac o tym ?
btw. nie wiem, czy wiecie, ale bardzo rozpowszechnione jest zawiazywanie czerwonej tasiemki na szyi nowonarodzonego zrebaka :-) wiec, cos w tym musi byc 8-)

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 22:12 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Może o biżuterii już w tym wątku nie piszmy chyba, że to taka do czarów. :lol: :lol: :lol:
Czerwona tasiemka lub wełna lub sznurek to także znany sposób z Feng Shui.

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 22:16 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Zibko pisze:
Może o biżuterii już w tym wątku nie piszmy chyba, że to taka do czarów. :lol: :lol: :lol: <BR minmax_bound="true">Czerwona tasiemka lub wełna lub sznurek to także znany sposób z Feng Shui.

Obrazek

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 22:20 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

bardzo proosze.. Zibku, Ty pewnie nosisz tylko zegarek i obraczke, wiec ten temat wydaje Ci sie niepowazny, ale przeciez kobiety nosza bizuterie na okraglo, w roznych ilosciach, wiec jesli - jak sie okazalo -nalezy ja oczyszczac aby cos zlego sie nie platalo wokol, to my powinnysmy to wiedziec.
A ta czerwona welenka?? Miraim, jak TO robisz??? A jak sie moocno usmiechne zabezpieczysz mnie?

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 23:43 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ja to kochana ,na Ciebie zawsze moge liczyc,a do Zibka (uwazaj bo sie pomyle i p zamiast b napisze,to się odzywac nie ,bede jak on taka wredna Obrazekjest, :lol: :lol:
Przyjedziesz do mnie to Cie zabezpiecze,na rozne sposoby.A jak pozwolisz i bede sie lepiej czuła to zrobie to na odległosc ,tylko juz nie wełenka inaczej ," czarodziejską miotełą" i Aniołkami. :lol: :lol:
Od ,rozbisurmanił sie ,ten nasz ZibkoObrazekNo i jeszcze jezyk mi pokazuje.

ObrazekMiriam

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 11:24 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

ja to teraz uwiazana do tej Irlandii, nawet na kilka dni nie moge sie wyrwac :cry: :cry:
Poczekam sobie cichutko az nabierzesz sil 8-)

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 19:42 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Błagam, wszystkie czarownice, pomóżcie mi swoimi czarami!!! Dzisiaj w rozmowie z najbliższą mojemu sercu osobie użyłam słowa "oszukuje", ale nie w takim kontekście, w jakim on to zrozumiał, to było o komputerze, że oszukuje, bo nie pokazuje takiego statusu, jaki rzeczywiście jest. Boję się, że mogę stracić mojego ukochanego. I już w pewnym sensie go straciłam, bo usunął adres, na którym z nim pisałam emaile. Pomóżcie mi swoimi czarami, by dał mi się wytłumaczyć, że ja tego nie myślałam ani nie mówiłam o nim. Proszę pomóżcie mi, bo życie straci dla mnie sens bez niego.
Tak bardzo chcę błagać go o przebaczenie, przeprosić za to, że nie potrafię użyć słów tak, by nie zostały odwrotnie zrozumiane.
Tak bardzo go zraniłam, choć tego nie chciałam. Tak bardzo chcę go przeprosić za to, tylko żebym to mogła zrobić, musiałabym mieć taką szansę, a takiej w tej chwili nie mam. Błagam Was o pomoc!!!

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 20:09 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Natko ,przede wszystkim uspokoj sie,bo ,nerwy to zły doradca .Wez pare głebokich oddechow ,sproboj sie wyciszyc.
Powiedz spokojne i wyrażnie.MÓJ ANIELE STRÓŻU, PÓJDŹ DO ANIOŁA STRÓŻA.(wstawiam imie ukochanego ) PRZEKAŻ MU POZDROWIENIE MIŁOŚCI I POKOJU. Wypowiedz to zdanie kilkakrotnie ,spokojnym ,stanowczym głosem.Ja u siebie ,tez zrobie mały rytual ,jesli pozwolisz ,musze miec na to Twoja zgodę.Wybacz ,ale nie rozumiem ,Co to za facet ?,ze w ten sposob zareagował na twoje słowa :x ?

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 20:20 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

tak jak Miriam pisze, Aniol Stroz (czy w ogole Aniolowie) jest w takich sytuacjach (i nie tylko takich) bardzo pomocny.. Popros tez swoich Aniolow o pomoc, Oni beda wiedzieli co robic..
btw. i przede wszystkim pomysl przez chwilke czy naprawde chcesz Go z powrotem w swoim zyciu, bo taka reakcja ze strony faceta jest .. lekko niepokojaca.. (przepraszam, ze tak z butami... )

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 20:21 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

miriam pisze:
Natko ,przede wszystkim uspokoj sie,bo ,nerwy to zły doradca .Wez pare głebokich oddechow ,sproboj sie wyciszyc.
Powiedz spokojne i wyrażnie.MÓJ ANIELE STRÓŻU, PÓJDŹ DO ANIOŁA STRÓŻA.(wstawiam imie ukochanego ) PRZEKAŻ MU POZDROWIENIE MIŁOŚCI I POKOJU. Wypowiedz to zdanie kilkakrotnie ,spokojnym ,stanowczym głosem.Ja u siebie ,tez zrobie mały rytual ,jesli pozwolisz ,musze miec na to Twoja zgodę.Wybacz ,ale nie rozumiem ,Co to za facet ?,ze w ten sposob zareagował na twoje słowa :x ?

Dziękuję Ci Miriam, że tak szybko zareagowałaś. Jestem Ci bardzo wdzięczna. I wiesz co? Twoje słowa, które do mnie napisałaś spowodowały chyba to, że dostałam tę szansę wytłumaczenia się, bo adres znowu jest aktywny. Ale zanim zacznę pisać jeszcze raz do niego moje przeprosiny, to skorzystam jeszcze najpierw z Twojej modlitwy, na pewno będzie skuteczna.
Pozwalam Ci Miriam na Twój rytuał, bardzo o niego proszę.
Ten facet, jak piszesz, to wspaniały człowiek, ale widocznie ja nie dość na niego zasłużyłam. Swoim niewyparzonym językiem już nieraz pewnie go uraziłam, a raczej swoją nieumiejętnością użycia właściwych słów.
Jesteś cudowna Miriam, zawsze służysz potrzebującym pomocą, dzięki Ci serdeczne za to. :D

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 20:23 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

oo, widze, ze wszystko zaczyna sie wyjasniac 8-)
Natko, nie pisz tak, ze na Niego nie zasluzylas.. skoro jestescie razem, to znaczy, ze On ma zupelnie inne zdanie w tej kwestii 8-)

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 20:40 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Dzięki Ci Sanna za wsparcie, jestem bardzo wdzięczna. :D
A jego reakcja była prawidłowa, widocznie już wiele razy musiałam go urazić słowami, o czym nawet nie wiedziałam, przebrałam więc miarkę. Ale najgorsze jest to, że ja nie zdaję sobie sprawy, że moje słowa mogą być odwrotnie zrozumiane, zauważam to dopiero po czasie, gdy jest już za późno, by je wycofać.

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 20:58 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Wiedżmy, ja chyba latem u siebie zorganizuje warsztaty, "z Rozwoju osobistego"Wiedźminow ,tez zapraszam :lol: :lol:
Tematem warsztatow : "JAK KOCHAC I NIE ZATRACIC SIEBIE"- :lol: :lol: Nic juz nie powiem,tylko pokazeObrazek

A piosenka ,dla poprawienia nastroju. :lol: :lol: http://w590.wrzuta.pl/audio/8RxT7ZrqUrJ ... urystyczna

ObrazekMiriam

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 21:27 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

moja miotelka nie ma takiego zasiegu.. :( czy na jakis kursik korespondencyjny bede mogla sie zapalac ??

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 21:31 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ach Miriam jeśli tylko się uda to ja jestem na TAK! :D

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 21:43 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ja z Toba Tarotko nie wytrzymam ,normalnie na tego awatara nie moge zerkac ,bo mie ciary przechodzą i od razu sie smieje głupawo!!!! :lol: :lol: Ja od 2 godzin pisze o kamieniach ,a wy mi cały czas przeszkadzacie ,a sio,a sio wiedźmy.za sprzatanie sie brac :lol: :lol:
Obrazek Miriam

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 21:49 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Sanno ,Cessną po Ciebie przylece.Miotła nie bedzie potrzebna.!! :lol:
Rudalisico ,dlaczego sie do nas nie odzywasz ,przeciez jestes na forum .Wiedźmo.Co jest? :lol:
Pozdrawiam Cie :lol:
Obrazek Miriam

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 21:56 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

nawet, Miriam, nie wiesz, jak to byloby dobrze..
Rudalilu, brakuje nam tutaj Ciebie 8-)

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 21:59 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Jeszcze raz dziękuję Wam wiedźmy za wsparcie. :D
Nie byłabym w porządku w stosunku do NIEGO, gdybym nie wyjaśniła jeszcze jednej sprawy. On nie usunął adresu, to ja musiałam przez przypadek usunąć jakimś cudem końcówkę adresu, stąd pojawił się komunikat, że taki adres jest nieprawidłowy. Zamiast jeszcze raz wpisać na nowo adres, wpadłam w panikę i pomyślałam, że go usunął, bo nie przyszło mi do głowy, że coś mogłam źle zrobić. Ale pomyślałam tak dlatego, bo poczułam się winna swoich wcześniejszych słów. Teraz będę błagać jego Anioła Stróża i JEGO o przebaczenie, że tak pomyślałam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna