Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 tarotowe zaklęcia : Strefa Ezo - Page 7

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: tarotowe zaklęcia
PostZamieszczono: 22 wrz 2010 08:07 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ja dodam jeszcze kolor świec, a dzień tygodnia, planety i znaki zodiaku:
Dzień tygodnia:
Poniedziałek - biały
Wtorek - czerwony
Środa - fioletowy
Czwartek - niebieski
Piątek - zielony
Sobota - czarny
Niedziela - żółty

Kolory planet:
Słońce - żółty, złoty
Księżyc - biały, srebrny
Merkury - pomarańczowy
Wenus - zielony
Mars - czerwień
Jowisz - błękit
Saturn - czerń

Kolory znaków zodiaku:
Baran - czerwony
Byk - zielony
Bliźnięta - żółty
Rak - srebrny
Lew - pomarańczowy
Panna - żółty
Waga - różowy
Skorpion - purpurowy
Strzelec - fioletowy
Koziorożec - czarny
Wodnik - wszystkie kolory
Ryby - wrzosowy

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 09:21 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

te rytauly, oczyszczanie za pomoca swiec brzmia pieknie i zachecajaco .. 8-)

a swoja droga, Miriam i Eremit, Wy to zdrowie macie, ostatni wpis 3.35 :shock: 8-)

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 11:15 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Rzeczywiście pięknie i zachęcająco. Pominąłem jednak szczegóły tego rodzaju gdyz każdy ma pewnie swoje sposoby i przyzwyczajenie. To wszystko są takie poboczne akcesoria. Nie lekceważę ich i Miriam dobrze to opisała. Jest to przykład jak można przeprowadzić rytuał. Najważniejsze jest CO tym wspomagamy a jest to nasza INTENCJA.

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 11:24 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Fajnie sie uzupelniliscie, Miriam i Zibko :-) Dla osob ktore dopiero to wszystko odkrywaja, wszystko to jest cenna wskazowka, zarowno "w jakim celu" jak i "w jaki sposob" , Wasze polaczone wypowiedzi, wyjasniaja wszysko przejrzyscie 8-)

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 12:13 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Mroczny, niepokojacy sen.. czy dzieje sie z Twoim zyciu cos, czego, gdzies tam, w glebi ducha obawiasz sie? Moze ten sen byl wywolany tym niepokojem .. W innym watku (interpretacje snow) Zibko sugerowal zapytanie kart o znaczenie, sens snu o ktorym powiadala Rani, wiec moze to bylby dobry sposob na rozumienie tej wodnej historii..

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:09 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

E tam zaraz mroczny. :lol: Ktoś w pracy chce na Ciebie donos złożyć do szefa.

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:10 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Wszyscy zasłuzyli na Obrazek, Maire ,dzieki za dodatkowe informacje
ramona pisze:
Fajnie miriam że to piszesz napewno się przyda , a tak wogóle to dzisiaj mi się śniłas <BR minmax_bound="true">był to dziwny sen.Byłyśmy razem gdzieś w pracy i była wypita butelka wódki , a Ty wziełaś <BR minmax_bound="true">zakrętkę od tej butelki taka jakjest z dozownikiem i przekręciłaś tą zakretkę żeby wylać resztę tej wódki , a z tej zakretki naleciało jeszcze pół butelki wódki .<BR minmax_bound="true">Ja się bałam bo tam były kamery i nas obserowali i mówie jak zobaczą co ty robisz to wyrzucą nas z pracy .No i zobaczyli i to było najgorsze że zapakjowali nas nie wiem jak to nazwać , ale to było jak akwarium kontener całe ze szkła i nas zamkneli i spuścili do wody <BR minmax_bound="true">Jeszcze to widzę jak się zanurzmy i jest ciemno pod wodę i zadzwonił budzik i nie wiem co było dalej . Sen był okropny i dziwny sama nie wiem co o tym sądzić . :?
:D

Ramonko nie mogłam wczesniej pisac, ale czytałam wasze posty i widziałam co napisałaś . Moze wyda ,wam sie dziwne ,ale ja codziennie ogarniam was swoimi myslami .Ciebie Ramono znam osbiscie , i chyba "troche "mnie lubisz i rozumiesz.I dlatego wcale nie jestem zdziwiona ,ze własnie dzis mnie śniłas .Ten sen nie dotyczy Ciebie tylko mnie.Jeśli chcecie ,mozecie postawic karty .Nie wiem tylko jakie ,pytanie byłoby tu odpowiednie .i jaki rozkład .Pytanie moglobyc co sie dzialo z MIRIAM .

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:13 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Zibku ,moze ty podpowiesz ,bo ty sie na tym znasz jakie pytanie i jaki rozklad pasowałby .do snu Ramony. :D

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:15 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Karty na ten sen już w wątku o snach postawione. Wiedźmy jedne już przez sen czarują. Niby pełnia dzisiaj więc nie takie dziwne.

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:16 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

jutro o 11.18 jest pełnia...:)

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:31 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Ramona a to nie jest tak, że chcesz być uważana za profesjonalistkę w tej pracy, osobę ważną, mądrą, która zna się na wszystkim, która jest niezawodna, nie może sobie pozwolić na jakieś wybryki, boisz sie, że jak za bardzo wyluzujesz to będzie to źle odebrane i stracisz przez to swój autorytet?

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:34 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

sen byl mroczny i straszny.. byc zamknietym w szklanej pulapce napelnajacj sie woda.. juz na sama mysl wstrzymuje oddech.. :-(
Co sie dzilo z Miriam - 3 karty, rownorzedne - mam nadzieje, ze wyciagnelam takie zasugerowana tym snem :
6 Monet - As Mieczy - 3 Mieczy
niepodobaja mi se te karty :cry: , jakis problem, byc moze dotyczy finansow/firmy, jakas ostra sytuacja i zranione serce ktore pokazalo w tym snie ze mu tchu brak.. :-(
Miriam, powiedz, ze sie myle, ze zabalowalas gdzies, stad to morze wodki.. i to akwarium z woda..:-(

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:44 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

bo, tak w ogole, to ja panikara jestem... :?
dokladnie taka, jak to widac .. :cry:

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 19:11 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Popatrze na Twoje karty ,moze tam cos bedzie widac, :D Pytanie co sie działo z Miriam jest dobre :D
Prosze was bardzo rozłozcie karty ,bo to jest naprawde super eksperyment .
Dlatego , tak uwielbiam Gustava Junga to on stwierdził ,ze sny ,(nie tylko )prorocze ,zjawiska parapsychiczne ,niby przypadkowe zbierznosci roznych wydarzen, sa zjawiskami pozaprzyczynowymi ,ktore niosa człowiekowi wiele ważnych informacji .Jestem ciekawa jak karty to pokaza .Moze okaze sie ,ze Ramona jest specjalistka od prekognicji(przewidywanie zdarzen, ktore beda dopiero miały nadejsc) :lol: Czarownica !!!! :lol:
ObrazekMiriam

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 19:22 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Miriam, jak widze Ciebie taka usmiechnieta, to mi sie razniej robi :-)
Zobacz oczko wyzej, w jakie karty "chcialam" Ciebie "ubrac" :-( chyba powinnam dostac odgorny zakaz robieia takich rzeczy.. Czy jest tutaj jakis mod ??? :?
Miram, a propos snow, zajrzyj, Kochana, do "interpretacji snow" , ja tam z moim dzisiejszym snem o trzezwy rzut oka i opinie prosze ..

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 19:43 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Karty Twoje tez ,pokazuja to co sie wydarzyło zobaczysz ,bedziesz zdziwiona.Pomysl tylko o interpretacji tam wszystko jest jak na dłoni .Czekam ,moze ,ktos jeszcze rozłozy.Cos malo nas dzisiaj na forum ,a to ci :o
Ide troche na doł ,bo juz z lekka przeginam :lol: :lol: :lol:

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 19:56 
Pogromca Wszelkich Tematów

Miriam może miałaś duszności albo nierównomierną pracę serca (nie wiem jak to się w medycynie określa :? )?

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 19:56 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Sanna pisze:
Co sie dzilo z Miriam - 3 karty, rownorzedne - mam nadzieje, ze wyciagnelam takie zasugerowana tym snem :
6 Monet - As Mieczy - 3 Mieczy
niepodobaja mi se te karty :cry: , jakis problem, byc moze dotyczy finansow/firmy, jakas ostra sytuacja i zranione serce ktore pokazalo w tym snie ze mu tchu brak.. :-(

Miriam, ja napisalam tam, ze tak je wiedze.. :-(

edit. Gosia tez o tym samym pomyslala.. : -(

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 20:10 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ja też pomyślałam, ze serce zrobiło Ci dzisiaj psikusa i to było to przeżycie, które zdominowało dzień... :? Oby nie!

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 22:34 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Przepraszam ,ze tak długo nie odpowiadałam ,ale miałam goscia w domu i "musiałam"z nim troche pobyc :lol:
Przyrzekam,Wiedźmy ,ze zrobię specjalne dyplomy i wręcze Wam je osobiscie
Ramono wysniłas ten moj dzisiejszy dzien.Od pewnego czasu(dwa lata)serce robi mi cholernego psikusa .Nie dosc ,ze tętno w spoczynku 110 to i katykardia i arytmia ,Mimo przyjmowania lekow ,choroba nasiliła sie do tego stopnia,ze praktycznie przestałam normalnie funkcjonowac .W dzien dawałam sobie jeszcze jakos radę ,ale w nocy ,było gorzej.(dlatego te nocne moje siedzenie) :lol: Miesiac temu znow badania i okazało sie ,ze mialam taką ukrytą nadczynnosc tarczycy i własnie ona dawała takie obiawy ., .Przepisano prochy na nadczynnosci i od serca i powiedziano ,bedziesz zdrowa .Ok czekałam cierpliwie ,ale zamiast poprawy ,było coraz gorzej.Ostatni tydzien ,byl najgorszy w dzien i w noc ciagła arytmia mimo lekow.Nie bardzo lubie chodzic po "doktorach" :lol: Wczoraj poszłam ido swojego rodzinnego i mowie k....a zrob cos ,bo jeszcze moment to albo sie przekrece ,albo w psychiatryku wyladuje .Ja chce znow normalnie funkcjonowac .Wysłał mnie na EKG,Była duza kolejka to jak wrocilam z badaniem to doktora juz nie było .. Poszlam do drugiego to ten w drzwiach obejrzał moje EKG ,powiedział,ze jest katykardia i arytmia ,zebym poczekała ,bo on musi swoich pacjentow przyjac.To sie wkurzylam i poszłam do domu.A,ze rano juz po scianach łaziłam,to wziełam w łapsko badanie i maz mnie zawiozł,(bo sama nie dałam rady ) :roll: do mego rodzinnego .Ten na dzien dobry mnie zrugał dlaczego nie poczekałam ,Ja mu odpowiedziałam,ze go mam gleboko ,tam gdzie ksiezyc nie dochodzi.No i jak spojrzał na te moje EKG to natychmiast dał skierowanie do szpitala.No i dzis od rana lezałam pod kroplowkami ,aparatami i innymi g.....mi. :lol: :lol: Mialam serie badan okazalo sie ,ze przez moje prawie dwutygodniowe niejedzenie , wypłukałam z organizmu potas i magnez.Powiedziano mi tez ,ze tych lekarstw od serca nie mozna łączyc z tymi od tarczycy i dlatego taka reakcja mego organizmu była.Zmieniono mi leki i wierze,ze bedzie juz tylko lepiej :lol: :lol: A normalnie brak mi słow jak to wszystko było widac i w snie Ramony i jej kartach i w waszych kartach i inerpretacjach rowniez .Gratulacje :lol: I co wy na to?Tak szybko sie mnie nie pozbedziecie!!!!! :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Wasza szalona ObrazekMiriam

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 22:42 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Głuptas! Całe szczęście wszytsko się dobrze (prawie) skończyło, bo rozumiem, ze przed Tobą jeszcze jakiś czas kuracji!!! Miriam, wiesz co tych lekarzy to na krzesłach sadzać i do gniazdek podłączać :( Bidula!
A jak się czujesz po tych kroplówkach?

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 22:45 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

co za konowal przypisal leki ktore sa antagonistami, czy jak tam je nazwac :evil:
Miriam, ale ten potas i magnez juz bedziesz sobie regularnie dostarczac, prawda ?
Dzieki Bogu ze wszystko dobrze sie skonczylo, ale wiesz, ze musisz o siebie zadbac, prawda?
Wiem, ze brzmie jak swoja wlasna matka, ale organizm jest ciezko oszukac..

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 22:49 
Pogromca Wszelkich Tematów

MIRIAM! :shock: Będziemy Cię od dzisiaj kontrolować czy jadłaś i robiłaś badania. Myślisz o wszystkich tylko nie o sobie...Bardzo Cię proszę dbaj o siebie. Zrób to dla nas. ObrazekObrazekObrazek
A Ramona jest the best!

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 22:56 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

A potem Miriam się dziwi, że dzieci sa nadopiekuńcze- bo Cię znają :roll: I dziękuj Bozi za takie dzieci :D

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 23:37 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Usmiałam sie czytajac wasze posty ,Dzieki dziewczyny.,Ramona ,mam dla Ciebie dobre wiesci .Ja od kiedy zaczelam brac prochy to nie pilam alkoholu ,ale dzis tej doktorki pytam :.Pani doktor od jakiegos czasu mam ochote sie napic ;juz dwa lata mija jak ja nic do ust nie bralam (o alkohol mi chodzi ) :lol: :lol: :lol: Czy moge? .Powiedziała,ze moge !Kochana ,pozwolenie doktora mam i chowac my sie z tym piciem po katach nie bedziemy .Syn dzis przywiozł do mnie z Tawerny kilka kartonow najroznistych trunkow .Wiec zapraszam.Legalnie bedziemy pic. :lol: :lol: Was tez :lol: :lol:
ObrazekMiriam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna