Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Zmiana Nicka : Propozycje, pytania, sugestie.

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zmiana Nicka
PostZamieszczono: 27 paź 2009 14:01 
Administrator
Awatar użytkownika

Jeśli ktoś z Was chce zmienić swój nick (nazwę użytkownika), oczywiście w uzasadnionych przypadkach istnieje taka możliwość. :)
Piszcie na PW lub tutaj, podajcie jaki ma być nowy nick.

:arrow: Pamiętajcie że nick jest jednocześnie loginem na forum oraz na portalu, dlatego po zmianie przy logowaniu trzeba używać nowego, stary będzie nieaktualny (hasło pozostaje takie jak było).

Tytuł: Re: Zmiana Nicka
PostZamieszczono: 29 paź 2009 01:16 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

To ja bym chciała tylko napisać, że zmieniłam nick z numeru seryjnego uk111 na nazwę Tarotka! To w razie, gdyby ktoś był skonfudowany, że wczoraj to przecież rozmawiał z kimś innym! ;)

PostZamieszczono: 29 paź 2009 08:04 
Ula, :) bardzo sympatyczny nick ;) przez chwilę zastanawiałam się... 8-) :lol:

Tytuł: Re: Pytanie o logowanie:)
PostZamieszczono: 24 sty 2011 19:03 
Kingo , ja mam pytanie .
Nie moge sie teraz zalogować na nowy nick a stare hasło , nie wiem jak to zrobić , a pw do Ciebie nie mogę wysłać boi chyba nie jestem w grupie

Tytuł: Re: Pytanie o logowanie:)
PostZamieszczono: 25 sty 2011 01:02 
Administrator
Awatar użytkownika

Kurczę, powinno działać.
Tak jak prosiłaś dzisiaj zmieniłam Ci nick na Ania. Jest to jednoczenie nowy login, a ten stary automatycznie już nie będzie poprawny. Hasła w ogóle nie zaczepiałam, powinno być takie jak dotychczas.
Hmmm...
Spróbuję to naprawić - myślę że ponowna aktywacja tu pomoże. Na tamten adres email przyjdzie do Ciebie mail z linkiem aktywacyjnym (taki sam jak za pierwszym razem tuż po rejestracji). Wystarczy kliknąć.
Mam nadzieję że będzie dobrze! :)
Nie pamiętam czy poprzednim razem gdy zmieniałam komuś nick, również wysyłałam tę ponowną aktywację (chyba profilaktycznie tak).

O ile nadal nie będziesz mogła się zalogować, może to być spowodowane tym iż na obu kontach (starym i tym które załozyłaś teraz) są podane dokładnie te same adresy email. Normalnie w ogóle nie da się założyć dwóch kont na jeden adres, spamujące boty miałyby raj na ziemi. To pewnie jakaś dziura w systemie, nie przewidywano zmiany nicka. :P
Teraz (teoretycznie) może wyjść tak, że dopóki nie zmienimy adresu email dla któregoś z kont, zalogowanie się może być zupełnie niemożliwe. :roll:

PostZamieszczono: 25 sty 2011 17:58 
Administrator
Awatar użytkownika

Aniu daj nam znać czy żyjesz. :) Widzę że konto aktywowałaś, ale i tak wchodziłaś na forum przez nowe jako Gość599. Czyżby stare konto nadal nie działało?
Tym razem może to być wina tych samych adresów email.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]