Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Pytanie o darmowe wrozby : Propozycje, pytania, sugestie.

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie o darmowe wrozby
PostZamieszczono: 24 lip 2011 07:15 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rozgladam sie tu u Was na forum i nie moge znalezc watkow, gdzie stawiacie zainteresowanym darmowe wrozby. Czy taka usluga tu isnieje? Chcialabym z niej skorzystac.
Buziaki

Tytuł: Re: Pytanie o darmowe wrozby
PostZamieszczono: 24 lip 2011 08:28 
Moderator
Awatar użytkownika

Ten temat już był gdzies kiedyś poruszany. Na forum nie ma czegos takiego jak darmowe wróżby, nie bez powodu. Użytkownicy forum ćwiczą rozkłady, pomagają sobie itp. Jednak jeśli chodzi o osoby z poza forum, które chciałyby tu przyjść tylko po wróżbę to tego rodzaju praktyki nie są stosowane.
Rozluźniło by to bardzo całe forum, ludzie zadawali by pytania o byle co albo tylko po to żeby sprawdzić użytkowników (czy mówią to samo co wróżka z allegro za 1zl...). Wiadomo, jak cos jest za darmo to ludzie nie traktują tego poważnie.
Summa summarum nie ma darmowych wróżb.

PS. W związku z tym, że na ten temat całkiem nie dawno była dyskusja, temat zamykam.

PostZamieszczono: 24 lip 2011 11:15 
Administrator
Awatar użytkownika

Tak, jak dotąd nie ma u nas darmowych wróżb i nigdy nie było.
Ze względu na to, że temat co rusz powraca, zastanowię się czy by nie otworzyć takiego kącika na próbę. Jest trochę argumentów za, ale też całkiem sporo przeciw. Omawialiśmy to już parę razy, więc może nie będziemy powtarzać wszystkich tych kwestii...

Wiecie co, ale mam pomysł. ;)
Może niech chętni użytkownicy forum postawią karty i spróbują ustalić, czy darmowe wróżby wyjdą Tarotnetowi i nam wszystkim na zdrowie?

Temat odblokowuję. :D Zobaczymy co wyjdzie.

PostZamieszczono: 24 lip 2011 13:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Tak, jak dotąd nie ma u nas darmowych wróżb i nigdy nie było.
Ze względu na to, że temat co rusz powraca, zastanowię się czy by nie otworzyć takiego kącika na próbę. Jest trochę argumentów za, ale też całkiem sporo przeciw. Omawialiśmy to już parę razy, więc może nie będziemy powtarzać wszystkich tych kwestii...

Wiecie co, ale mam pomysł. ;)
Może niech chętni użytkownicy forum postawią karty i spróbują ustalić, czy darmowe wróżby wyjdą Tarotnetowi i nam wszystkim na zdrowie?

Temat odblokowuję. :D Zobaczymy co wyjdzie.

Bardzo sie ciesze;-) To jesli zostala podjeta decyzja to ja poprosze o rozklad ktory u Was zauwazylam "Jaki on jest w lozku?'" Uwazam ze mimo Waszych wewnetrznych oporow warto probowac bo z kazdej wrozby mozna wyciagnac nowe znaczenia a przeciez o to wszystkim chodzi , prawda? Obiecuje , ze tez oczywiscie dorzuce sie do interpretacji a wiec;

Moje pytanie brzmi; Jaki w lozku jest Pawel? ;-)
Do roboty moi Panowie i Panie, tu nie ma wstydu tylko nauka
Buziaki

PostZamieszczono: 24 lip 2011 13:37 
Moderator
Awatar użytkownika

Nie wiem czy to jest sens, w końcu prośby o takie rozkłady są w szkółce Tarota, tutaj będzie kolejny wysyp rozkładów, które mogłyby już być w szkółce.

PostZamieszczono: 24 lip 2011 13:51 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Mariolka pisze:
Nie wiem czy to jest sens, w końcu prośby o takie rozkłady są w szkółce Tarota, tutaj będzie kolejny wysyp rozkładów, które mogłyby już być w szkółce.

Mariolu sluszna uwaga wiec zaloze watek w Szkolce, ok?

PostZamieszczono: 24 lip 2011 14:16 
Z wypowiedzi Kingi wynika raczej aby NAJPIERW zrobic rozklad czy dzial darmowych wrozb wyjdzie forum na dobre. I potem sie zdecyduje czy go zrobic.

PostZamieszczono: 24 lip 2011 14:22 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rani pisze:
Z wypowiedzi Kingi wynika raczej aby NAJPIERW zrobic rozklad czy dzial darmowych wrozb wyjdzie forum na dobre. I potem sie zdecyduje czy go zrobic.

Jesli zle zrozumialam to przepraszam, mozecie skasowac wiec moj watek

PostZamieszczono: 24 lip 2011 14:31 
nie, no czemu od razu kasowac. Moze zrob i umiesc sama rozklad, zinterpretuj jak sprawe widzisz i my dopiszemy tez swoje interpretacje?

PostZamieszczono: 24 lip 2011 14:46 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rani pisze:
nie, no czemu od razu kasowac. Moze zrob i umiesc sama rozklad, zinterpretuj jak sprawe widzisz i my dopiszemy tez swoje interpretacje?

Oj nie, bo karty moglyby pokazac moje chcenie a nie rzeczywisty stan rzeczy wiec wole sie nie porywac a oddac Wam paleczke

PostZamieszczono: 24 lip 2011 14:58 
Odwazylam sie zrobic rozklad Banzhafa ,,dwie drogi'' . Gorna sciezka pokazuje co wydarzy sie chronologicznie gdy na forum powstanie kacik darmowych wrozb. Dolna sciezka pokazuje co wydarzy sie po kolei gdy zostnie tak jak jest , bez kacika darmowych wrozb...
oto karty

sytuacja obecna : 5 monet

.......................................8 Mieczy
.........................8monet
.............Diabel
5monet
.............2monet
.........................RycerzMieczy
.............................................KrolMieczy

Na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ( jako ze ostatnie karty w kazdej ze sciezek sa najwazniejsze jako rezultat) Wydaje mi sie, ze forum pozostanie bardziej merytorycznie profesjonalne i bedzie sluzyc rozwojowi ,,nauki o tarocie'' gdy takiego kacika darmowych wrozb nie bedzie.
Moge sie mylic. Jak wy to widzicie?

PostZamieszczono: 24 lip 2011 15:45 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Widzę to podobnie. Gdy powstanie dział darmowych wróżb, fakt ten stanie się pokusą dla różnych chętnych, którzy w pewnym momencie stracą umiar w swoich chceniu (Diabeł), a my będziemy mieli huk roboty, jeśli się podejmiemy (8 Monet). Finalnie nastąpi chaos komunikacyjny i uczucie zduszenia, zapętlenia (8 Mieczy). W odwrotnym przypadku (brak oferty darmowych wróżb) forum będzie rozwijać się w określonym na początku powstania kierunku i podnosić swój merytoryczny poziom.

PostZamieszczono: 24 lip 2011 16:14 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Mewa pisze:
Widzę to podobnie. Gdy powstanie dział darmowych wróżb, fakt ten stanie się pokusą dla różnych chętnych, którzy w pewnym momencie stracą umiar w swoich chceniu (Diabeł), a my będziemy mieli huk roboty, jeśli się podejmiemy (8 Monet). Finalnie nastąpi chaos komunikacyjny i uczucie zduszenia, zapętlenia (8 Mieczy). W odwrotnym przypadku (brak oferty darmowych wróżb) forum będzie rozwijać się w określonym na początku powstania kierunku i podnosić swój merytoryczny poziom.

Ok, w takim razie wycofuje swoja prosbe.

PostZamieszczono: 26 lip 2011 15:38 
Administrator
Awatar użytkownika

Ivano, no oczywiście że nie mówiłam aby już zaraz umożliwiać darmowe wróżby, tylko że trzeba się nad tym solidnie zastanowić, bo skutki mogą być męczące. Nie chcę by forum zamieniło się w tygiel, albo pojawiły się przypadkowe osoby i zaczęły bruździć.
Idiotę czy trolla łatwo wpuścić, ale pozbyć się takiej zarazy już gorzej.

Dodam, że o darmowe wróżby nie mogą tu prosić ludzie "z ulicy", ale jeśli już komuś z nas jest potrzebna konsultacja, przecież nie ma z tym żadnego problemu. Zawsze znajdzie się ktoś chętnie pomoże.
Parę razy zdarzyło się, że pojawiła się nowa osoba, kulturalnie poprosiła o pomoc i również ją od nas otrzymała... Słowem, oficjalnie nie można prosić o darmową wróżbę, ale w uzasadnionych przypadkach potrafimy zrobić wyjątek. ;)

PostZamieszczono: 26 lip 2011 15:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Ivano, no oczywiście że nie mówiłam aby już zaraz umożliwiać darmowe wróżby, tylko że trzeba się nad tym solidnie zastanowić, bo skutki mogą być męczące. Nie chcę by forum zamieniło się w tygiel, albo pojawiły się przypadkowe osoby i zaczęły bruździć.
Idiotę czy trolla łatwo wpuścić, ale pozbyć się takiej zarazy już gorzej.

Dodam, że o darmowe wróżby nie mogą tu prosić ludzie "z ulicy", ale jeśli już komuś z nas jest potrzebna konsultacja, przecież nie ma z tym żadnego problemu. Zawsze znajdzie się ktoś chętnie pomoże.
Parę razy zdarzyło się, że pojawiła się nowa osoba, kulturalnie poprosiła o pomoc i również ją od nas otrzymała... Słowem, oficjalnie nie można prosić o darmową wróżbę, ale w uzasadnionych przypadkach potrafimy zrobić wyjątek. ;)

Dziekuje Kingo za wyjasnienie.;-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]