Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Pytanie o logowanie:) : Propozycje, pytania, sugestie.

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie o logowanie:)
PostZamieszczono: 12 gru 2010 11:06 
Stały Bywalec

Witaj, Kingo.
Mam takie pytanko. Na str głównej Tarotnet jest zakładka Szkółka Tarota. Dostęp do niekótrych artykułów jest po zalogowaniu. Otóż korzystając z Forum Tarotnet - jestem zalogowana i gdy chcę przeczytać coś w Szkółce (tej ze str głównej , a nie w Szkółce z forum) to program każe mi sie zarejstrować.
Czy to jest ta sama Szkółka, co na forum, czy też coś innego, do czego znowu trzeba się rejstrować, logować itp...
Pozrawiam
M:)

Tytuł: Re: Pytanie o logowanie:)
PostZamieszczono: 12 gru 2010 17:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Wcześniej jeśli byłaś zalogowana na forum, to po przejściu na portal nie trzeba było logować się ponownie. W każdym razie login oraz hasło używane na forum, są jednocześnie aktywne dla portalu, więc jeśli masz jedno konto drugiego zakładać nie musisz.
Niestety po zmianie layoutu coś się popsuło i wiem że w ogóle są problemy z logowaniem na portal, poprawnie działają tylko konta adminów. Zgłaszałam już sprawę do technicznych, ale jak widzę jeszcze nikt tego nie naprawił. :roll:

PostZamieszczono: 12 gru 2010 19:28 
Stały Bywalec

Dzieki za odp.
Więc sprawa wygląda tak, że jeśli jestem zalogowana na forum, to po wejściu na str główną portalu i po kliknięciu w ikonkę Szkółka Tarota - pokazuje się stronka z artykułami i po kliknięciu w konkretny link - info ze można to odczytać dopiero po zalogowaniu, a jak w to kliknę, to każe mi sie zarejestrować (oczywiście cały czas jestem zalogowana )
Czyli praktycznie nie ma ze str głównej dojścia do artykułów w Szkółce ( tzn artykuły w niej są niedostępne)
Napisz, proszę czy to sa te same artykuły, co w szkółce forumowej, bo jesli tak, to nie ma o co kopii kruszyć:) .
Aha z logowaniem na forum nie ma problemów
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 12 gru 2010 19:31 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie, tam są inne materiały.
A czy dasz radę zalogować się na głównej stronie serwisu? Hasło i login powinny być te same których używasz na forum.

PostZamieszczono: 12 gru 2010 20:11 
Stały Bywalec

Dzięki , Kingo, udało sie. Zalogowałam sie na głównej stronie i mogę czytać matriały, o których pisałyśmy.
Mam tylko jedna małą uwagę ( moze nieistotną, ale ja sie nie zorientowałam od razu). Otóz miejsce do logowania na str. głównej jest dopiero na poziomie trzeciej kartki, którą sie przewija, więc nie bardzo wiadomo gdzie sie logować. Zwykle jest na pierwszej stronie w którymś z górnych rogów, a tu trzeba wejść w treśc , żeby pojawiło sie okienko do logowania. No , ąle ja juz je znalazłam... Mam nadzieję, że inni są bardziej kumaci i nie będą z tym sie biedzić.
jeszcze raz dziękuję

PostZamieszczono: 12 gru 2010 20:28 
Administrator
Awatar użytkownika

Super że Ci się udało, znaczy że jednak błąd został naprawiony. :)
Oczywiście zgłoszę do technicznych, że po kliknięciu w artykuł dostępny dla zarejestrowanych użytkowników nie ma panelu logowania, tylko rejestracja (powinno być jedno i drugie).
Święta racja, też sądzę, że ten panel logowania z głównej strony powinien być wyżej, najlepiej nad reklamą Rodina. Teraz gubi się w tłumie. Hmmm.... Jak się nie mylę, to akurat mogę poprawić sama... Zaraz spróbuję. :) Jeśli się nie uda, przekażę działowi IT.

Edit. O, już to ustawiłam. Panel logowania ładniej wygląda nie nad, a pod Rodinem, ale tu tak czy siak jest znacznie bardziej widoczny niż poprzednio. :)

PostZamieszczono: 12 gru 2010 22:54 
Stały Bywalec

Zabieram sie do lektury. dzięki, Kingo:)

PostZamieszczono: 12 gru 2010 23:37 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Witajcie.
Ja również mam problem z wejście do Szkółki.
Za każdym razem pokazuje się strona do rejestracji.
Nic jednak nie pomaga ponowne zarejestrowanie, ani wpisywanie w prawej części ekranu Loginu, który juz posiadam.
Jeżeli to chwilpwy problem, to trwa. W zeszłym miesiącu miałam ten sam problem.
Może popełniam jakiś błąd ?

PostZamieszczono: 12 gru 2010 23:50 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie rejestruj się od nowa, bo cały ten formularz zawiera jakiś błąd. :roll: Spróbuj zalogować się ze strony głównej (czyli www.Tarotnet.pl) i użyj tych samych danych którymi logujesz się tu na forum. Z tego co pisała Ewa powinno zadziałać.

PostZamieszczono: 18 kwie 2011 19:52 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Niestety nawet po zalogowaniu na stronie głównej nie mogę skorzystać ze Szkółki.
Będąc na Forum widzę, że jestem zalogowana ( w prawym górnym rogu).
Logując się na stronie głównej nie wiem czy logowanie doszło do skutku - brak informacji.

PostZamieszczono: 20 kwie 2011 17:39 
Administrator
Awatar użytkownika

Kurczę, znowu nie działa? Ech... :roll:
Zgłoszę usterkę, ale pewnie ktoś to naprawi dopiero po świętach.
Przywykłam już do tych opóźnień podczas logowania i pisania, niemniej mam nadzieję że forum też zostanie wreszcie naprawione.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]