Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 WIELKA KSIĘGA TAROTA CROWLEY, Angeles Arrien - Aleister Crowley : RECENZJE KSIĄŻEK I TALII

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: WIELKA KSIĘGA TAROTA CROWLEY, Angeles Arrien - Aleister Crowley
PostZamieszczono: 26 lis 2011 23:10 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim, nie wiem czy zakładam ten temat w dobrym dziale ( jak nie to proszę o przeniesienie).
Bardzo bym prosił ( bo na necie niestety trudno jest to znaleźć) osobe która ma książkę pt "WIELKA KSIĘGA TAROTA CROWLEY" Aleistera Crowleya o opinie na temat tej książki - czy warto ją kupić , oraz jeżeli by ktoś mógł to zamieścić fragment opisu jakiejś karty ( obojętnie jakiej ) ponieważ chciałbym sprawdzić jak autor opisuje- interpretuje karty ( jeżeli pisze tylko o jej wyglądzie a nie o znaczeniu wróżebnym to zrezygnuję z kupna) - książkę kupuję przez neta więc nie mam możliwości sprawdzić "co ma w środku" z góry dziękuję

Tytuł: Re: Ksiażka
PostZamieszczono: 27 lis 2011 11:15 
Pogromca Wszelkich Tematów

KrwawyFilip pisze:
"WIELKA KSIĘGA TAROTA CROWLEY" Aleistera Crowleya

Chodzi o książkę Angeles Arrien? Znaczenie wróżebne kart jest opisane.

Tytuł: Re: Ksiażka
PostZamieszczono: 27 lis 2011 12:02 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cytuj:
Chodzi o książkę Angeles Arrien? Znaczenie wróżebne kart jest opisane.

Tak o nią mi chodziło :P skora jest wszystko opisane to się chyba skuszę i ja kupie:)

PS właśnie teraz sobie przypomniałem ze był tu taki temat odnośnie opinii książek i bodajże talii - sorki ze nie sprawdziłem wcześniej - jeżeli da się jakoś ten temat połączyć z tamtym to byłoby fajnie ^^ a jak nie to zeby nie robić chaosu - można usunąc temat

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]