Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Tarot of the Secret Forest : RECENZJE KSIĄŻEK I TALII

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tarot of the Secret Forest
PostZamieszczono: 19 kwie 2011 10:45 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

http://www.aeclectic.net/tarot/cards/se ... ndex.shtml

Co myślicie o tej talii? Ilustracje w tej talii są fantastyczne, wróżki, elfy etc. lecz ujęte z bardziej mrocznej strony. Bardzo podoba mi się ich kolorystyka, momentami wydaje się, że dana scena dzieje się za lekką mgłą. Pomysł koszulek w czerni i bieli też jest oryginalny. Podoba mi się karta "Śmierć" z ćmą trupią czaszką :) Ma ktoś z Was tą talię? Widziałem ją już jakiś czas temu i w przypływie nagłej gotówki chyba się skuszę ;)

Tytuł: Re: Tarot of the Secret Forest
PostZamieszczono: 19 kwie 2011 20:24 
Moderator
Awatar użytkownika

Te karty widziałam już gdzieś wcześniej kilka razy, faktycznie robią wrażenie, ilustracje są piękne. Jednak do wróżenia preferuje klasyczną symbolikę, ta talia jest bardziej kolekcjonerska moim zdaniem. Ja jestem kolekcjonerką rzeczy z całkiem innej bajki, talii Tarota nie kupuje tak sobie "dla ładności" hehe gdyż w moich oczach ta kasa jest przeliczana właśnie na te inne sprawy. Ale jeżeli ktoś tutaj na forum posiada taką talię i jeszcze na dodatek wróży z niej to chętnie przeczytam wrażenia takiej osoby. Z cała pewnością te karty przywołują specyficzne obrazy ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]