Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Tarot of the Animal Lords : RECENZJE KSIĄŻEK I TALII

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tarot of the Animal Lords
PostZamieszczono: 20 wrz 2010 18:44 
Moderator
Awatar użytkownika

Jedna z piękniejszych talii Tarota jaką widziałam ;) Bez wątpienia jest ona kierowana do miośników zwierząt ale prawde mówiąc widziałam różne "zwierzęce" talie z tym, że ta jest wyjątkowa poprzez swoją niesamowitą kolorystyke i naprawde piękne, sympatyczne i ciepłe rysunki, które aż biją pozytywną energią :) Miałam okazje widzieć ja na żywo w sklepie ezoterycznym w Krakowie (w którym to nota bene spotkałam się z największym wyborem talii jaki widziałam, w żadnym sklepie internetowym takiego nie ma :) ) Już wtedy przykuła ona moją uwage, z cała pewnością skuszę się nią pewnego dnia:) Co myślicie o tej talii? Może któraś z Was używa jej? Jest również jeszcze jedna kwestia, która mnie zastanawia ;) Mianowicie karta Zmartwychwstanie oraz karta Wszechswiat, chyba nie bardzo rozumiem dlaczego akurat takie a nie inne ilustracje zostały zawarte na tych kartach. Prosze zobaczcie te karty na tej stronie: http://www.interhobby.net/tarot/viCard. ... ivideID=AM
może któraś z Was będzie w stanie wyajśnić te ilustracje :) I jeżeli zauważyłyście jeszcze jakieś inne ciekawostki w tej talii to zwróćcie na nie uwage w tym temacie ;)

Tytuł: Re: Tarot of the Animal Lords
PostZamieszczono: 20 wrz 2010 21:51 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Mariolka pisze:
Miałam okazje widzieć ja na żywo w sklepie ezoterycznym w Krakowie (w którym to nota bene spotkałam się z największym wyborem talii jaki widziałam, w żadnym sklepie internetowym takiego nie ma :) )

Na Małym Rynku? Ten sklep to moje szczęście ;) Ale też i przekleństwo, bo jestem w nim stałą bywalczynią, dwa kroki od mojego wydziału, a godziny w nim płyną jedna za drugą niepostrzeżenie ;)
Talia rzeczywiście ciekawa bardzo!

PostZamieszczono: 21 wrz 2010 18:33 
Moderator
Awatar użytkownika

Ten krakowski sklepik jest naprawde cudowny, byliśmy razem z moim chłopakiem w nim kilka miesięcy temu, zakupiliśmy kilka ciekawych książek i planujemy odwiedzić go przy okazji następnej wizyty w Krakowie:) Jest tam ogromny wybór talii i przed zakupem "próbki" poszczególnych talii można oglądać w baardzo obszerno zaopatrzonych segregatorach. Tutaj w Warszawie też jest ezoteryczny sklep Inny Świat, jest tam troszkę różnych ciekawych pozycji ale talii Tarota to raczej nie:)
Może ktoś jednak pokusi się o interpretacje ilustracji o których wyżej wspomniałam?:)

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 16:06 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Świat
dwoje ludzie się z czegoś cieszy, tańczą ze szczęścia - całkowite spełnienie jakiś marzeń :P

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 19:46 
Moderator
Awatar użytkownika

Eremit pisze:
Mariolka pisze:
Może ktoś jednak pokusi się o interpretacje ilustracji o których wyżej wspomniałam?:)

Dla mnie ten Tarot wygląda zbyt bajkowo i dziecinnie :|

No wiesz, to wszystko oczywiście kwestia gustu i podejścia ;) W moim przypadku kolory tej talii trafiają do mnie idealnie przez swoją wyrazistość a ilustracje zwięrząt wcaloe nie muszą być dziecinne tylko dlatego, że to zwierzęta ;) Mnie się całokształt podoba i jak mówiłam w sklepie odrazu rzuciła mi się ta talia w oczy. Powszechnie wiadomo, że wybór talii to kwestia indywidualna, mnie np. nie podoba się wiele talii, które są uznane wśród tarocistów ;) Ostatnio zakupiłam talie Tarot of the White Cats, być może dla Ciebie ta talia również wydałaby się nieciekawa ale mnie właśnie zainteresowała. Generalnie podobaja mi się talie, które tak bardzo nawiązują do natury ;) Mają przez to intrygujący oraz ciepły wyraz ;)

PostZamieszczono: 13 gru 2013 08:06 
Nowicjusz

Nie miałam okazji zobaczyć talii na żywo, ale od kiedy zobaczyłam ją w sklepie internetowym zakochałam się od razu. Jestem miłośniczką zwierząt, i duszą często uciekam do matki natury :-P. Jak zobaczyłam postacie zwierzęce od razu powiedziałam sobie, to jest mój tarot, te obrazy przemawiają do mnie. Zwierzęta są dla mnie przewodnikami po świecie :-P spirytusowym :-P, ale na poważnie, zdecydowanie muszę go mieć.

W sklepie jest teraz 30% rabat, ale już jeden tarot kupiłam w tym miesiącu, nie wiem jak drugi zamaskować pod czujnym okiem, kochanego męża :-P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]