Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Portret psychologiczny, „Tarot a psychologia''A.Chrzanowska : BIBLIOTECZKA ROZKŁADÓW - Page 16

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Portret psychologiczny, „Tarot a psychologia''A.Chrzanow
PostZamieszczono: 30 lis 2011 19:02 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

little_black pisze:
Spójrzcie:
-- IV ---- VII ---- IV --
----- XI ------ XI -----
--------- XXII ---------

7. XV
8. VII
12. XXII
13. XV
14. XV

Z portretu wynika, że pierwszy okres życia Twojej siostry upłynął pod wpływem ojca i nie był to (obawiam się) wpływ pozytywny. Niewykluczone, że siostra doświadczała przemocy fizycznej lub psychicznej, co pozostawiło ślady w postaci braku wiary w siebie i swoje możliwości, a także problem z fizycznością (np. brak akceptacji wyglądu, własnego ciała etc.). Możliwe ucieczki w chorobę, strach przed słabością. Biorąc pod uwagę Twój portret zastanawiam się, czy Twoja siostra nie jest starsza od Ciebie i czy Wasi rodzice się nie rozstali. Jeśli jest tak, jak napisałam wyżej, to drogą do uporania się z problemem jest przede wszystkim praca z ciałem – słuchanie jego komunikatów i zaspokajanie jego życzeń, troszczenie się o nie, uprawianie sportu. Może nawet praca zawodowa związana z aktywnością fizyczną. Do przepracowania też są relacje z mężczyznami i stosunek do władzy. Twoja siostra może też mieć skłonność do pracoholizmu.

Najlepiej czuje się, gdy może swobodnie, spontanicznie cieszyć się życiem, ma kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem, inicjuje nowe działania i kontakty towarzyskie. Ma dobry kontakt z dziećmi i dobrze się czuje w relacji z nimi.

Twoja siostra dysponuje ogromną energią i misją jej jest panowanie nad nią. Oznacza to, że należy wyzwolić się od prymitywnych pokus, rozwijać samoświadomość i odpowiedni stosunek do erotyki. Należy unikać niekontrolowanego zużywania energii. Przy właściwym jej wykorzystywaniu może się okazać, że siostra ma zdolności bioenergoterapeutycznie. Twoja siostra posiada umiejętności robienia kariery i odnoszenia sukcesów. Może dynamicznie działać, być pewna siebie, osiągać sukcesy i podróżować lub zmieniać miejsce zamieszkania.
Twoja siostra w głębi duszy zdaje sobie sprawę z posiadanej energii i umiejętności oddziaływania na innych, również inni ludzie to widzą. Uważają Twoją siostrę za osobę aktywną, dynamiczną, skłonną do namiętnych wybuchów, osobę głoszącą wyraziste poglądy. Swoją pasją może czasem przytłaczać innych.
Pozdrawiam :) .

PostZamieszczono: 01 gru 2011 11:24 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ze wszystkim masz racje. Jest starsza ode mnie o 10 lat, jeśli chodzi o ojca to już nie żyje ok 3,5 roku, w ostatnich latach życia rzeczywiście nie żyli już z mamą choć razem mieszkali. Moja siostra jest dokładnie taka jak opisałaś. A to, że dwie karty (liczby) się powtarzają to o czym świadczy?

PS: Mewo, jeszcze raz dziękuję za kolejną interpretację :)

PostZamieszczono: 01 gru 2011 13:52 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Kochane, może któraś zechciałaby zerknąc na mój portret?:):)
XVI---------------VII----------------XIX
--------I-----------------IV-------------
---------------V------------------------

PostZamieszczono: 01 gru 2011 14:27 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

little_black pisze:
A to, że dwie karty (liczby) się powtarzają to o czym świadczy?
Kiedy dwie karty powtarzają się w portrecie wewnętrznym (poz. 1-6), są traktowane jak karty odwrócone i tak interpretowane. Wskazują na pojawiające się problemy, blokady, sprawy do przepracowania. Oczywiście mogą się realizować w różnym zakresie i z różną siłą u każdej osoby. Ponadto ważne też jest to, czy osoba ma świadomość, w jakich obszarach jej życia pojawiają się trudności (na ile ma kontakt z samą sobą) i co z tym robi - czy wypiera, czy przepracowuje. :)

PostZamieszczono: 01 gru 2011 17:36 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Jestem nowa na forum, ale bardzo zaciekawił mnie portret psychologiczny,
co nie co wiem na temat tarota, ale niestety nigdy nie nauczyłam się czytać tarota.
Czy ktoś mógłby mi pomoc w interpretacji portretu mojego męża

--1-----3-----3--
-----4-----6------
--------10--------

Z góry dziękuje za pomoc :D

PostZamieszczono: 01 gru 2011 20:04 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Isis79 pisze:
Czy ktoś mógłby mi pomoc w interpretacji portretu mojego męża

--1-----3-----3--
-----4-----6------
--------10--------

I......III.....III
--IV......VI
-------X

7. VII
8. XIII
12. XX
13. XV
14. XIX

Jeśli dobrze policzyłaś, to portret może wskazywać, że Twój mąż ma problemy w relacjach z kobietami oraz z akceptacją swojej męskości. Może prezentować postawę typu "macho", żeby ukryć nadmiar cech kobiecych w swoim charakterze. Jeśli takie problemy występują, to powinny być przepracowane przede wszystkim przez dojrzałe partnerstwo, troszczenie się o drugą osobę i rozwój związku. Twój mąż uważa siebie za osobę o silnym charakterze, która umie oddziaływać na innych i wywierać na nich wpływ. Podobnie jest postrzegany przez inne osoby - jako silna osobowość, naturalny przywódca o wysokim poczuciu własnej wartości.

Misją Twojego męża jest kariera i podróżowanie, a dary jakie otrzymał do realizacji misji to umiejętność dokonywania zmian, podejmowanie wyzwań i korzystanie z pojawiających się szans. Ma talent do zarabiania pieniędzy. Możliwy pracoholizm, problemy z władzą, skłonnością do manipulacji i kontrolowania innych. Najlepiej czuje się, gdy ma bliskie, szczere i ciepłe kontakty z rodziną, krewnymi. Ważny jest dojrzały system wartości, tolerancja i szacunek dla poglądów innych ludzi.

PostZamieszczono: 01 gru 2011 21:09 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Wielkie Dzieki,
duzo trafien, wypisz, wymaluj mój mąż, jestem słomianą wdową :lol:
czy portrety można robić małym dzieciom?
jeśli tak to czy mogłabyś jeszcze moim córkom?
Pierwsza. :D
4 6 9
10 15
3

Druga. :D
2 2 3
4 5
10

PostZamieszczono: 01 gru 2011 22:07 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

protina pisze:
Kochane, może któraś zechciałaby zerknąc na mój portret?:):)
XVI---------------VII----------------XIX
--------I-----------------IV-------------
---------------V------------------------

7. XX
8. XII
12. X
13. XXII
14. VI

Pierwsza część życia mogła Ci upływać dość niespokojnie, mogły występować nagłe zmiany biegu wydarzeń, może się przeprowadzałaś, możliwe, że zaczynałaś od nowa (Ty i Twoja rodzina). Druga część życia upłynie pod znakiem pracy i kariery zawodowej, możliwe przeprowadzki i wyjazdy. W trzeciej części życia pojawią się nagrody za dotychczasowy wysiłek, uznanie społeczne, autorytet, zaspokojenie ambicji, władza i wpływy. Korzystanie z owoców pracy, bardzo dobra kondycja fizyczna i psychiczna, akceptacja siebie.

Obszarem problemowym mogą być trudności w kontaktach z rowieśnikami i rodzeństwem (także ciotecznym). Możliwe też trudności w funkcjonowaniu wynikające ze skłonności do zachowań mało dojrzałych, a także lęk przed publicznymi wystąpieniami i kłopoty z precyzyjnym wysławianiem się, jasnym formułowaniem myśli. Metodą na przepracowanie tych spraw jest siła wewnętrzna, świadomość swoich mocnych stron, jasno ukierunkowanie działanie, satysfakcjonująca praca zawodowa. Masz talent do uczenia się, jesteś uczciwa, obiektywna i bezstronna, rozważnie wydajesz opinie. Możesz być nauczycielem, przewodnikiem w szerokim znaczeniu tego słowa.

Twoim zadaniem na to wcielenie jest przepracowanie relacji rodzinnych, zrozumienie swoich korzeni, ukształtowanie dojrzałego systemu wartości, wspieranie i wspomaganie rodziny. Dary, jakie dostałaś do realizacji misji to umiejętność rozumienia emocji swoich i innych osób, rozumienie siebie i świata, dar modlitwy o silnej mocy oczyszczającej.

Ludzie uważają Cię za osobę zdolną do głębokiej miłości i poświęcenia się, a także za osobę posiadającą umiejętność dokonywania mądrych wyborów i podejmowania odpowiedzialności za nie. Ty widzisz siebie przede wszystkim jako osobę radosną, wesołą, spontaniczną, ciekawą świata. Intryguje Cię to, co nowe i nieznane, chociaż możesz bywać mało konsekwentna i z trudem doprowadzać zaczęte sprawy do końca.
Bardzo ważna dla Ciebie jest stablilizacja finansową, pewne i stałe dochody. :)

PostZamieszczono: 01 gru 2011 22:38 

Dziękuję kochana za poświęcony czas:* Częśc się jak najbardziej zgadza:):)

PostZamieszczono: 02 gru 2011 20:12 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Mewo, przypatrzyłam się Twoim interpretacjom, zastanawiało mnie jak wyliczasz karty które numerujesz kolejno 7, 8, 12, 13, 14, no i to rozgryzłam:D:D tylko chciałbym zapytać co oznaczają te poszczególne pozycje?

PostZamieszczono: 02 gru 2011 22:38 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

little_black pisze:
zastanawiało mnie jak wyliczasz karty które numerujesz kolejno 7, 8, 12, 13, 14, no i to rozgryzłam:D:D tylko chciałbym zapytać co oznaczają te poszczególne pozycje?

7 - misja
8 - dary do realizacji misji
12 - karta harmonii psychicznej
13 - jak widzisz siebie
14 - jak Cię widzą inni :)

PostZamieszczono: 02 gru 2011 22:41 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

a 9, 10, 11? o tych nie wspominałaś nigdzie, czy to może wyższa szkoła jazdy?

PostZamieszczono: 02 gru 2011 22:45 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

little_black pisze:
a 9, 10, 11? o tych nie wspominałaś nigdzie, czy to może wyższa szkoła jazdy?
Te pozycje (plus inne) wchodzą w skład portretu karmicznego. :)

PostZamieszczono: 02 gru 2011 22:49 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ok, rozumiem, wyższa szkoła jazdy :D a jeśli mogę jeszcze zapytać... to ile taki rozkład karmiczny ma pozycji? :D

PostZamieszczono: 02 gru 2011 22:58 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

little_black pisze:
ile taki rozkład karmiczny ma pozycji? :D
W książce wymienionych jest sześć pozycji. :)

PostZamieszczono: 15 gru 2011 14:45 
Rozglądam się

Witam :) Jestem nowa na forum. Od jakiegoś czasu interesuje sie tarotem i tak buszując na forach trafiłam tutaj. Nie umiem jeszcze interpretować rozkładów i nie ogarniam wszystkich kart.Poczytałam trochę o portrecie,zainteresowało mnie to i chciałabym ,aby ktoś pomógł mi z interpretacją mojego portretu.
1/księżyc
2/kapłan
3/cesarz
4/mag
5/pustelnik
6/koło fortuny
7/sąd
8/diabeł
12/sąd
13/rydwan
14/mag
Spróbuję sama,ale nie wiem czy mi to wyjdzie. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc w interpretacji.

PostZamieszczono: 15 gru 2011 16:40 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

adota pisze:
7/sąd
Na 7 poz. powinien być V Kapłan.

PostZamieszczono: 15 gru 2011 18:44 
Rozglądam się

Tak. Dziękuję .Siedzę i zastanawiam sie jak to ugryźć :) pozycja
9/to śmierć
10/mag
11/wisielec Ale nie mam pojęcia co to wszystko znaczy :(
Proszę o pomoc

PostZamieszczono: 15 gru 2011 22:39 
Awatar użytkownika

Zobaczyłam nowy post, zajrzałam o co chodzi, policzyłam sobie i zgłupiałam O.O Może któraś z Was ma ochotę się pobawić w interpretację. Moim zdaniem wygląda to... Osobliwie i nie mam pojęcia co z tym zrobić (poza tym, że dwa powtórzenia raczej nie "wróżą" dobrze ;) ):

IV VI IV
X X
XX

PostZamieszczono: 15 gru 2011 23:43 
Rozglądam się

Nie umiem interpretować,ale bardzo mnie to interesuje.Mój mąż ma 4razy koło fortuny ,a mój syn 4 razy pustelnika.Pogrzebałam w necie trochę ,ale mało co znalazłam.Jedynie o dwóch podwójnych kartach lub trzech.Jeżeli jest ktoś chętny do interpretacji lub chociaż przybliży znaczenie 4 takich samych kart w rozkładzie.
syn
1/cesarz IV
2/kapłan V
3/cesarz IV
4/5/pustelnik IX
6/księżyc XVIII
7/śmierć XIII
8/mag I
12/umiarkowanie
13/14/pustelnik IX
Chyba że rozkład ma być do 6 kart?

Patrząc na portret z Cesarzem na 1 pozycji możemy mówić o wzorcach męskich jakie osoba czerpała w swoim dzieciństwie i młodości.
Poza tym osoba charakteryzuje się sprawiedliwą oceną sytuacji, odwagą i chęcią niesienia pomocy. Osoba jest z pewnością pewna siebie i skuteczna w realizacji swoich celów. Znalazłam to na innym forum

Pozycja 1) Cesarz to dzieciństwo i młodość do 29(około)-przywódca wśród grupy kolegów/znajomych
-osoba,która gra pierwsze skrzypce a swoim entuzjazmem zaraża innych
-silny wpływ ojca,może też zapatrzenie w niego
-uparty
-indywiudalista

Mariola:Sklejone 3 posty, to lekka przesada. Na forum jest opcja edytowania swoich postów zaraz po napisaniu, proszę z niej korzystać. Jeśli zaś minie wiecej czasu a chcesz coś dodać wtedy piszesz do mnie co i jak, ja zaś to robię.

PostZamieszczono: 16 gru 2011 19:02 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

adota pisze:
Proszę o pomoc
Adota i Tara, jestem teraz koszmarnie zajęta, mogę zająć się Waszymi portretami dopiero w poniedziałek - jeśli do tego czasu nikt Wam nie odpisze. Pozdrawiam :usmiechniety:

PostZamieszczono: 16 gru 2011 19:18 
Rozglądam się

Poczekam cierpliwie do poniedziałku :). Chyba że jest ktoś chętny rozszyfrować to wcześnie
1/księżyc
2/kapłan
3/cesarz
4/mag
5/pustelnik
6/koło fortuny
7/V
8/diabeł
12/sąd
13/rydwan
14/mag

PostZamieszczono: 18 gru 2011 18:31 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

adota pisze:
Proszę o pomoc
XVIII…….V……..IV
………I……….IX
………....X

7. V
8. XV
12. XX
13. VII
14. I

Pierwsza część życia upłynęła w domu, w którym matka przywiązywała wagę do tworzenia domowej, ciepłej, przytulnej atmosfery. Wpływ taty w kwestii przekazywania zasad i wartości. Możliwe, że tata jest/był nauczycielem, naukowcem etc. Jeśli masz rodzeństwo, to możliwe kwestie związane z rywalizacją i skutecznym porozumiewaniem się. Prawdopodobne też utrudnione kontakty z rówieśnikami i problemy związane z okresem dojrzewania. Być może też masz kłopoty z precyzyjnym wysławianiem się, jasnym prezentowaniu swoich poglądów lub paniczny lęk przed publicznymi wystąpieniami, albo potrafisz zagadywać ludzi „na śmierć”. Może, że coś w tym jest, ponieważ ludzie postrzegają Cię jako osobę rozmowną, momentami wręcz gadatliwą, kontaktową, bystrą, chociaż ostrą w swoich opiniach. Dobrze zapamiętujesz informacje, chociaż nie zawsze potrafisz zrobić z nich odpowiedni użytek. W każdym razie ludzie chętnie przebywają w Twoim towarzystwie, bo można z Tobą pogadać. Ty sama widzisz siebie jako osobę dynamiczną, ruchliwą, lubiącą podróżować. Uważasz się też za osobę, która potrafi osiągać sukcesy zawodowe i robić tzw. karierę.
W świadomości masz IX, co może świadczyć o tym, że jesteś osobą rozwijającą się duchowo, potrafiącą wyciągać wnioski i czerpać wiedzę z minionych doświadczeń (wykorzystywać tzw. mądrość życiową). Te cechy mogą Ci pomóc w przepracowaniu ewentualnych problemów związanych z komunikacją z innymi ludźmi.
Masz talent do robienia pieniędzy i wykorzystywania życiowych szans, co w połączeniu z tym, co o sobie myślisz daje Ci możliwości zaistnienia na gruncie zawodowym z bardzo dobrym efektem.
Środkowa część Twojego życia upływa na nauce wszelkiego rodzaju, na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, poszukiwaniu wyższych wartości. Zastanawiam się, czy nie masz czegoś wspólnego z teologią (może wykładowca?) lub prowadzeniem szkoleń związanych z rozwojem duchowym. Trzecia część życia upłynie pod kątem pracy zawodowej, stabilizacji życiowej i relacji z mężczyznami.
Najlepiej czujesz się z rodziną i bliskimi osobami, kiedy możesz sobie pozwolić na kontakt pełen otwartości. Cenisz dojrzały system wartości, szerokie horyzonty, szanujesz inność i różnice międzyludzkie.
:usmiechniety:

Mewa pisze:
7. V
8. XV
Zapomniałam wspomnieć o misji na to wcielenie. Twoim zadaniem jest zgłębianie wiedzy, poświęcenie się takiej tematyce, jak religia, stare kultury i obyczaje, a także dbanie o tradycję, szacunek i tolerancję dla inności. Poza tym przekazywanie wiedzy innym, bycie nauczycielem w szerokim znaczeniu tego słowa, pokazywaniem drogi innym. Może też oznaczać konieczność przepracowania relacji z ojcem. Dary jakie dostałaś do realizacji misji to niezwykła energia, umiejętność oddziaływania na innych, dar uzdrawiania, wywoływania u ludzi dobrego nastroju, urok osobisty. :usmiechniety:

Tara pisze:
IV VI IV
X X
XX
IV …………VI………….. IV
………X.….………X
…………….XX

7. XIV
8. IV
12. XVIII
13.XII
14. XII

Pierwsza część życia upłynęła pod dominującym wpływem ojca. Być może musiałaś też wcześnie zacząć pracować. To, co najważniejsze w drugiej części życia to nauka dokonywania prawidłowych wyborów i sprawy związane z realizowaniem się w związku partnerskim. Trzecia część życia upłynie pod kątem spraw zawodowych, kierowaniu innymi, spraw związanych z relacjami z mężczyznami, kwestie władzy i dominacji. Te wymienione sprawy są problemowe w Twoim życiu. Możliwe, że masz trudności związane z relacją z mężczyznami (np. lęk), zaburzony stosunek do władzy, nadmierną męskość w charakterze, chęć manipulowania i kontrolowania innych. Te dwie ostatnie cechy (jeśli występują) mogą wynikać z braku poczucia bezpieczeństwa. Niewykluczony pracoholizm.
Drugi problem to kwestia Twojego stosunku do pieniędzy. Są tu możliwe dwie opcje. Albo panicznie boisz się biedy, albo skrajnie pożądasz pieniędzy. Jedno i drugie może wiązać się ze wspomnianym wcześniej brakiem poczucia bezpieczeństwa i brakiem umiejętności odnalezienia równowagi między duchem a materią. Dodatkowo możemy mieć tu do czynienia z obciążeniami karmicznymi.
Twój obraz samej siebie i to jak Cię widzą inni jest spójny. Jawisz się sobie i ludziom jako osoba wycofana, zamknięta w sobie, introwertyczna, ze skłonnością do medytacji i refleksji. Spostrzegasz świat inaczej niż inni i zdarza Ci się z tej przyczyny oceniać siebie zbyt krytycznie.
Misją na to wcielenie jest wprowadzenie harmonii w swoim życiu, poszukiwanie równowagi między tym, co się dzieje w Tobie, a tym co istnieje na zewnątrz. Twoim zadaniem jest bycie oparciem dla bliskich, okazywanie tolerancji i zrozumienia, poszukiwanie złotego środka, stabilność. Do realizacji misji dostałaś w darach umiejętność zarządzania, pracowitość, talent do interesów, odpowiedzialność i troskliwość.
Najlepiej czujesz się w domu, tworząc ciepłe ognisko domowe, troszcząc się o współmieszkańców. Cenisz dobrą kuchnię, czystość i estetykę, lubisz upiększać swoje otoczenie i otaczać się ładnymi przedmiotami. Poza tym chętnie korzystasz z intuicji i wyobraźni. :usmiechniety:

adota pisze:
mój syn 4 razy pustelnika.Pogrzebałam w necie trochę ,ale mało co znalazłam.Jedynie o dwóch podwójnych kartach lub trzech.Jeżeli jest ktoś chętny do interpretacji lub chociaż przybliży znaczenie 4 takich samych kart w rozkładzie.
IV……. V……. IV
….IX….….IX
……..XVIII

7/ XIII
8/ I
12/ XIV
13/IX
14/IX

Twój syn ma głęboko ukryty lęk przed samotnością. Wydaje mu się, że jest na nią skazany i nie poradzi sobie sam. Możliwe też jest to, że nisko ocenia swoją inteligencję i uważa, że wiele mu brakuje w tym względzie. Możliwe też, że ma problem ze stosunkiem do osób starszych od siebie i nie potrafi czerpać wiedzy ze zdobywanych przez siebie doświadczeń. Przepracować to można poprzez poszukiwanie wyższych wartości duchowych, cierpliwość, zgłębianie swojego wnętrza, uczenia się w wyniku doświadczenia. Twój syn ma talent do kontaktowania się z podświadomością, poszukiwania prawdy, odpowiadania na pytania natury egzystencjalnej. Poza tym jest opiekuńczy i troskliwy, oddany rodzinie, możliwe, że ujawni zdolności kulinarne.
Sam siebie postrzega jako osobę poważną, umiejącą dawać rady; może też uważać, że jest oschły i ma staroświeckie poglądy. Ludzie traktują go z szacunkiem i podziwem, widzą w nim wiedzę, mądrość i rozumienie świata. Mogą podążać za jego wskazówkami, opiniami.
Twój syn najlepiej się czuje, gdy znajduje się w spokojnym środowisku i otoczony jest zrównoważonymi ludźmi. Ceni dobre kontakty z otoczeniem i stan równowagi między tym, co ma w wewnątrz siebie, a tym, co się dzieje na zewnątrz.
Misją na to wcielenie jest wypracowanie sobie stosunku do zmian i przygotowanie się do procesu transformacji. Poza tym – służba innym, gotowość do udzielania pomocy, rozwijanie altruizmu. Dar, jaki otrzymał do realizacji misji, to umiejętność godzenia zwaśnionych stron, zdolność do prowadzenia mediacji i wyjaśniania nieporozumień. Potrafi sprawnie posługiwać się słowem, a jego wypowiedzi są spójne, przejrzyste i logiczne.
To, nad czym powinien pracować (oprócz kwestii wymienionej na początku), to relacja z ojcem i innymi mężczyznami, kwestie własnej męskości, stosunek do władzy, sprawy związane z pracą zawodową (możliwość pracoholizmu). Ewentualne problemy w tych obszarach mogą wynikać z nieprawidłowej relacji z ojcem i/lub negatywnych wzorców męskich przekazanych w pierwszej części życia. Nie wiem, ile Twój syn ma lat – niektóre sprawy moją stać się aktualne w późniejszych latach. :usmiechniety:

Mariola:Sklejone 4 posty, to już gruba przesada. Na forum jest opcja edytowania swoich postów zaraz po napisaniu, proszę z niej korzystać. Jeśli zaś minie wiecej czasu a chcesz coś dodać wtedy piszesz do mnie co i jak, ja zaś to robię.

PostZamieszczono: 18 gru 2011 22:01 
Rozglądam się

Dziękuję Ci bardzo za wytłumaczenie /wyjaśnienie niewyjaśnionego jak dla mnie :) .
Syn ma 14 lat i faktycznie problemy z ojcem.Co do mnie to zastanawiałam sie zawsze co mnie tak ciągnie do starożytności ,religii świata i do ezoteryki. Bardzo dziękuję za portret
Pozdrawiam

Dodam jeszcze,że z teologią niewiele mam wspólnego ,raczej szłabym w kierunku tarota i różnych takich.Zawsze te rzeczy mnie pociągały,ale dopiero od niedawna zaczęłam sie bardziej zagłębiać.Uczę sie wszystkiego dosłownie,wszystko mnie interesuje Nadrabiam zaległości z lat wcześniejszych. A takie małe pytanko co oznacza według Ciebie ,, spełnianie z mężczyznami ,,w 3 części życia?Bo trochu mnie to zdziwiło . Pozdrawiam

Mariola:sklejone posty

PostZamieszczono: 18 gru 2011 23:06 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

adota pisze:
A takie małe pytanko co oznacza według Ciebie ,, spełnianie z mężczyznami ,,w 3 części życia?Bo trochu mnie to zdziwiło
Nie napisałam "spełnianie z mężczyznami", tylko...
Mewa pisze:
Trzecia część życia upłynie pod kątem pracy zawodowej, stabilizacji życiowej i relacji z mężczyznami.
..., a to czyni różnicę :oczko: . Relacje mogą być np. na gruncie zawodowym. Trudno powiedzieć.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna