Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozkład biznesowy, A.Chrzanowska : BIBLIOTECZKA ROZKŁADÓW

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozkład biznesowy, A.Chrzanowska
PostZamieszczono: 23 wrz 2010 19:21 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

A.Chrzanowska

1...................
...................2
..........S.........
3..................4

S-sygnifikator
1 - czy mój pomysł jest realny
2- jak przebiegnie jego wdrażanie
3 - jaki rezultat przyniesie
4 - jak odbije sie to na całokształcie mojej pracy zawodowej?

stosowanie tylko AW

Tytuł: Re: dla tych co już mają pomysł na biznes
PostZamieszczono: 01 paź 2010 12:00 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Chce zajac sie tym co sprawia mi przyjemnosc ,czyli terapiami naturalnymi i ezoteryka.
...................
...................2
..........S.........
3..................4

S-sygnifikator-ŚWIAT XXI-cały czas szukam miejsca w swoim ,zyciu,gdzie mogłabym czuc sie spełniona,radosna i szczęsliwa
1 - czy mój pomysł jest realny- V KAPŁAN-jak najbardziej realny,bede sczęsliwa ,ze moge zaczac cos nowego
2- jak przebiegnie jego wdrażanie -VII RYDWAN-pokonam wszystkie trudnosci,uda mi sie załatwic wszelkie formalnosci zwiazane z nową dzialanoscia szybkoi sprawnie.
3 - jaki rezultat przyniesie-IX PUSTELNIK-czy to oznacza tylko moj rozwoj duchowy?czy ,moze tez oznaczac ,ze to ja bede niosła pomoc innym?
4 - jak odbije sie to na całokształcie mojej pracy zawodowej?-XVI-WIEZA-i tu problem ,bo nie wiem jak to mam rozumiec,czy wieza oznacza ,ze całkowicie zmienie swoj zawod (finanse i zarządzanie)na terapie naturalne .i to jest ta własnie zmiana ,czy oznacza Miriam nie bierz sie za to ,bo bedzie bum,a moze oznacza nowy poczatek? Jak myslicie?

PostZamieszczono: 01 paź 2010 16:36 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ty chyba tak pesymistycznie patrzysz jak na monumentalne Tatry, bo tam w górze też pioruny biją. Miriam Wieży się nie boi. Ta karta pokazuje siłę która niszczy to co powinno się rozlecieć. Było do rozbiórki zaplanowane a my ociągamy się z robotą, bo boimy się zmian. Palec Boży więc rzuca konieczne przyspieszenie. To jedyna droga jednak aby przygotować plac na nową budowlę.

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 01 paź 2010 18:04 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Zibko pisze:
Czy Ty Miriam mnie też pytasz co ja myślę? Pytam bo ja już się boję myśleć co ja myślę. :lol: Może lepiej zamilknę i jak Tarotka w hibernację się wdam.

Zibko, ja nabieram formy i chęci do patrzenia w karty, więc jeszcze troszkę i zacznę znowu Was zamęczać :lol:

PostZamieszczono: 02 paź 2010 15:23 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zibko pisze:
Ty chyba tak pesymistycznie patrzysz jak na monumentalne Tatry, bo tam w górze też pioruny biją. Miriam Wieży się nie boi. Ta karta pokazuje siłę która niszczy to co powinno się rozlecieć. Było do rozbiórki zaplanowane a my ociągamy się z robotą, bo boimy się zmian. Palec Boży więc rzuca konieczne przyspieszenie. To jedyna droga jednak aby przygotować plac na nową budowlę.

oj tak...piorunów to ja się boje :? :?

napisałam tylko że wieza rozwala wszystko, nie napisałam ze to źle, czasem musi cos z zewnątrz huknąć by nas zmusić do działania, zmian, pożegnania z tym co nam dobrze znane, do czego przywykliśmy ale co nas hamuje, nie pozwala rozwijać...

bardziej optymistycznie zabrzmiałam :?: ;) :D

PostZamieszczono: 02 paź 2010 15:41 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

lepiej, bo wiesz Marysiu, że "bo trzeba mieć nadzieję, że biznes się opłaca" :lol:

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 24 paź 2010 16:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Aurel, otrzymałeś adminowskie ostrzeżenie za ten post (za 3 ostrzeżenia automatycznie jest ban na tydzień czy nawet dłużej)
Problemy osobiste problemami, ale trzeba zachować kulturę wypowiedzi. Nie było tu nigdy bluzgów i nie będzie. Przykro mi.

Tytuł: Re: Rozkład biznesowy, A.Chrzanowska
PostZamieszczono: 18 paź 2011 13:48 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Czy rozkład można stosować również w stosunku do pomysłów, które nie są związane z karierą zawodową? Na przykład: Czy powinnam wyjechać z danego miasta?
S -sygnifikator
1) Czy jest to możliwe?
2) Jak przebiegnie przeprowadzka?
3) Jaki rezultat przyniesie?
4) Jak odbije się na całości mojego życia? straty /korzyści.

Tytuł: Re: Rozkład biznesowy, A.Chrzanowska
PostZamieszczono: 18 paź 2011 21:13 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ja tam nie widzę problemu. możesz sobie modyfikować układy, rzecz jasna przed ułożeniem kart, bo potem :) pozamiatane. umawiasz się z kartami, myślisz o tym o co pytasz karty i tyla:D reszta należy do Ciebie. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]