Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozkład "Jaki on jest w łóżku" ? : BIBLIOTECZKA ROZKŁADÓW

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozkład "Jaki on jest w łóżku" ?
PostZamieszczono: 23 maja 2011 04:40 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

A to coś dla Was Pannice i Panie. Przypadkiem natknąłem się na to gdzieś indziej w sieci i wlepiam ten link

Obrazek

____
Admin: zmieniłam link na obrazek, powiększyć go się nie da, ale tak samo jest w oryginale :)

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

Tytuł: Re: Rozkład "Jaki on jest w łóżku" ?
PostZamieszczono: 23 maja 2011 06:39 
Moderator
Awatar użytkownika

siedem, użytkownicy chętnie przeczytają jakąś Twoją przykładową interpretację ;)

PostZamieszczono: 23 maja 2011 12:39 
Rozmowny Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią ;)
Chętnie zerknę na twoją interpretacje ;)

PostZamieszczono: 24 maja 2011 19:23 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Mariolka pisze:
siedem, użytkownicy chętnie przeczytają jakąś Twoją przykładową interpretację ;)

:o
Moją przykładową interpretację :?: :o No chyba wtedy gdybym zamienił się głową z Tobą... i nie tylko hehe

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 24 maja 2011 19:29 
Moderator
Awatar użytkownika

hehe dobre ;)
Chodziło mi po prostu o to żeby były zasady zachowane ;) Wyciągnij jakieś karty i wymyśl coś, może być niezła zabawa hehe W ostatnim Tarociście to ciekawe rozkłady były (właściwie to są :D )

W sumie to możesz to przecież pozamieniać rolami i pisać o kobiecie

PostZamieszczono: 24 maja 2011 19:46 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

To dobra no... Może i dobry pomysł :lol: To zrobię jaja :lol:
Tylko obawiam się, że może cenzura nie dopuścić mego tekstu :P
Zrobię to już innym razem bo zaraz muszę gnać.

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 24 maja 2011 20:01 
Moderator
Awatar użytkownika

siedem pisze:
To dobra no... Może i dobry pomysł :lol: To zrobię jaja :lol:
Tylko obawiam się, że może cenzura nie dopuścić mego tekstu :P

Spoko Spoko, no stress
W takim razie czekamy na efekty ;)

PostZamieszczono: 25 maja 2011 17:37 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Jednak zamieniłem się głową z taką jedną, dziś rano ;)

1. Jak klientka postrzega cielesność partnera :?:
Mag

Brian dla Kamili jest na pewno czarującym mężczyzną. W sumie zna go z widzenia już kilka lat. Wcześniej studiował on na AWF a ostatnio zrządzeniem losu (jeśli to tak można nazwać), Kamili nadarza się okazja być bliżej niego. Kamila bowiem zaczyna kurs pływania sportowego a Brian będzie instruktorem tego kursu... (Wow :!: No to nieźle).
Pamięta jeszcze Brian'a gdy przyjeżdżał on ze studiów do miasteczka latem podczas swych wakacji. Będąc wtedy na plaży z grupą swych koleżanek często obserwowała go rozmawiającego z innymi, pływającego gdzieś tam w oddali czy po wyjściu z wody wycierającego się ręcznikiem. Każdego lata opalał się on na pewien taki fajny, brązowo-złotawy specyficzny kolor. I jeszcze te blond włosy, które ładnie kontrastowały z jego opalenizną na twarzy. Mm... miodzio. Mogłaby wtedy tak patrzeć na niego bez końca .
A gdy przechodził ze swym kolegą bliżej grupy koleżanek w której ona była, rzucała wtedy ukradkiem swe spojrzenia w stronę samego Brian'a i starała się wtedy jak najwięcej nasycić swe zmysły jego widokiem.

Czasami, w pewnych innych okolicznościach gdy znajdowała się w pobliżu go, zauważała wtedy jego krótko przycięte paznokcie u rąk, zawsze czyste ubranie, mały pieprzyk w okolicy lewego ucha. Tak. To ją naprawdę kręciło :!: Już nie mówiąc o tym, że w ogóle ze swej natury Brian jest schludnym mężczyzną.

Kamila myśli: to jest dopiero Ciacho :!: Ileż ja bym dała za to żeby był mój :!:

2. Jak partner postrzega cielesność klientki :?:
III Puchary

Gdybym to przykładowo ja zapytał się Brian'a o to, może by odpowiedział: "O... aa ta dziewczyna, Kamila, ta z tej mojej grupy na kursie. Bo ja wiem... a taka sobie tam szczebiotka jak większość. Wiesz, nie wiem, naprawdę nie wiem. W sumie to nie było jeszcze okoliczności takiej żebym z ją rozmawiał dłużej niż minutę, poważnie. Więc co mogę powiedzieć :?: "
Wtedy ja na to, ale nie odpowiedziałeś mi konkretnie na me pytanie. Więc jeszcze raz - jak widzisz ją pod względem jej sylwetki, w ogóle, kobiecego ciała :?:
Brian na to: "Mi to one jedna w drugą do siebie podobne, także... Proszę, zmień temat, dobrze..."

3. Jak się zachowa partner podczas gry wstępnej :?:
Królowa Pucharów

Oczywiście, że będzie gra wstępna. Tak przecież ważna kobiecie w tym wszystkim.
Nie nie... partner napewno nie dobierze się do swej partnerki jak jakiś rzeźnik.
Kamila otrzyma to czego oczekuje i pragnie. Brian będzie pracować swą wyobraźnią na maksymalnych obrotach aby w drodze dostarczanych pieszczot partnerkę doprowadzić do takiego stanu uniesienia, który to spowoduje, że Kamila pozwoli partnerowi spełnić swą męską powinność.

4. Jaki będzie w trakcie stosunku :?:
Diabeł

Na pewno to będzie dobry ogier. W miarę upływu czasu Brian będzie stawał się coraz bardziej niekonwencjonalny w nowych igraszkach, perwersyjny i wyuzdany.

5. Jak się zachowa zaraz po stosunku :?:
IX Pucharów

:o :roll: Powali się i będzie leżał. Tyle że w przypadku Brian'a nie będzie to trwać długo. Wkrótce potem, będzie starał się zainteresować partnerkę swymi wymyślnymi pieszczotami aż do pory kiedy będzie mógł znowu (nie zapominajmy, przecież to jest Diabeł ;) )

6. Nadzieje klientki związane ze zbliżeniem.
II Puchary

[nawet pod to nie szukałem karty, przyznam się]
No oczywiście, Kamila, tak jak ogólnie młode kobiety, chciałaby pewnego wspólnego zobowiązania co do bytu ich obydwu. Jakiegoś oparcia w partnerze na przyszłość.

7. Obawy klientki związane ze zbliżeniem.
Cesarzowa

Kamila, mimo że wciąż młoda należy do tych nielicznych dziewczyn, które myślą poważnie o swej przyszłości. W dalszym ciągu chodzi ona do szkoły i uczy się. Chce osiągnąć swój konkretny cel w nadchodzącej przyszłości. Jest ambitna. Także jej obawy o zajście w ciążę w tym wypadku są całkiem uzasadnione. Najpierw nauka a później dziecko czy w ogóle założenie rodziny.

8. Zadowolenie klientki ze zbliżenia.
X Pucharów

X Pucharów gwarantuje Kamili niewątpliwą satysfakcję ze zbliżenia. Partner dostarczy jej przez to dodatkowej ochoty do życia.

9. Rada lub ostrzeżenie w temacie pytania.
As Kijów

As Kijów potwierdza obawy Kamili (Cesarzowa). Musi koniecznie mieć z sobą prezerwatywy, chociażby w wypadku gdyby partner ich nie posiadał (ewentualnie żeńskie).

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 26 maja 2011 17:08 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Siedem, to było piękne !! :lol: Wspaniała historia, rodem z komedii romantycznej pierwszej klasy. Tylko mam jedną uwagę merytoryczną co do tej opowieści: nie zgadzam się z Twoją interpretacją 3 kielichów. Jak dla mnie w tym kontekście Brian powiedziałby o Kamilli: "No tak, Kamila, ta z tej mojej grupy na kursie... Jest naprawdę niezła!" :D

PostZamieszczono: 27 maja 2011 22:27 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

coś mi to za piękne.. :roll: żeby było prawdziwe.. :P
:lol: :lol: :lol:
bajkopisarz z Ciebie niezły nawiasem mówiąc :mrgreen: ;) 8-)

PostZamieszczono: 28 maja 2011 23:31 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Jak się podoba to i dobrze :) :D

besso pisze:
bajkopisarz z Ciebie niezły nawiasem mówiąc :mrgreen: ;) 8-)

A to nie była jeszcze pełnia mych możliwości. Pracowałem przy tym tak na średnich obrotach, że tak powiem. Pomyślałem, w końcu to nie jakiś konkurs żebym miał szczególnie się wysilać przy tym. Kiedyś może założę swój blog to wtedy wrzucę z parę (może więcej) tego typu opowiastek. Będzie to taki cud - malina, że wszyscy się po***ją (to tak jak Doda powiedziała dziennikarzowi pewnego dnia; osobiście to nie znoszę jej, działa mi na nerwy :evil: ).

Maralee pisze:
Tylko mam jedną uwagę merytoryczną co do tej opowieści: nie zgadzam się z Twoją interpretacją 3 kielichów. Jak dla mnie w tym kontekście Brian powiedziałby o Kamilli: "No tak, Kamila, ta z tej mojej grupy na kursie... Jest naprawdę niezła!" :D

Faktycznie, że z tymi Trzema Pucharami to wyszło tak jakoś nieudolnie. Jeszcze to przeprawię. Jutro, pojutrze napiszę do Mariolki to wstawi ona tam pewne me poprawki.
Jakkolwiek III Puchary raczej nie mówią o konkretnym zainteresowaniu nią/nim, samej treści on-ona; to tak moim zdaniem. Także swą poprawkę oprę niejako na tym oryginale powyżej.
Sama zapewne wiesz jak to jest w życiu. Nie zawsze tak jest, że obydwie strony przypadają sobie do gustu od razu. A że tak powstało u mnie w głowie, że to akurat Kamila jest tą stroną uczuciowo aktywną ... no cóż... :|

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 29 maja 2011 16:16 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

siedem pisze:
Jakkolwiek III Puchary raczej nie mówią o konkretnym zainteresowaniu nią/nim, samej treści on-ona; to tak moim zdaniem. Także swą poprawkę oprę niejako na tym oryginale powyżej.
Ja też tak nie uważam :) Chodziło mi bardziej o to, że jeżeli 3 kielichów wskazuje na dobrą, odjazdową zabawę, to w tym przypadku Brian nie musi być zainteresowany Kamilą w sensie jakiegoś stałego związku, ale przygodnej znajomości ;) Z ciekawości zajrzałam do talii Erotica, co widnieje na karcie 3 Kielichów, i oto jest, proszę: http://taroteca.multiply.com/photos/album/453/Erotica#photo=53

PostZamieszczono: 29 maja 2011 23:46 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

O :!: I na karcie widzę trzy rasy 8-) Jeszcze jest Mulateczka i Azjateczka 8-)

Maralee pisze:
to w tym przypadku Brian nie musi być zainteresowany Kamilą w sensie jakiegoś stałego związku, ale przygodnej znajomości ;)

Aaa, to taka spryciara z Ciebie ;) No coś tam wymyślę.

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 30 maja 2011 16:50 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

siedem pisze:

II Puchary

No oczywiście, Kamila, tak jak ogólnie młode kobiety, chciałaby pewnego wspólnego zobowiązania co do bytu ich obydwu. Jakiegoś oparcia w partnerze na przyszłość.

Moim zdaniem to trochę interpretacja na wyrost. Pytamy przecież o konkretny akt miłosny i to, co się będzie podczas aktu działo (nadzieje związane ze zbliżeniem, a nie nadzieje związane z przyszłym życiem z tą osobą). Dwójka pucharów to wymiana uczuć, przekazywanie ich. Dlatego ja odczytałbym to nieco inaczej. Ona oczekuje, że satysfakcja i rozkosz będzie obustronna. Chce być dopieszczona tak samo jak jej partner, seks ma być spełnieniem dla obu stron.

PostZamieszczono: 30 maja 2011 19:52 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Znany jest również fakt, że kobiety idące do łożka z facetami, w 80% mają tzw "syndrom kafelków" ;) Syndrom kafelków, to jest zjawisko, które opisuje wizje snute przez kobietę często już na drugiej, trzeciej randce, jakie kafelki będą w ich wspólnym domu, w łazience :lol: Przyznam się szczerze, ze kiedyś też to przeżyłam i wiele moich koleżanek, również! Śmiałyśmy się z tego potem, ale w chwili snucia tych wizji, byłam poważna jak grób! :lol:
Więc u kobiety II kielichy, moim zdaniem, może sugerować jej nadzieję na tworzenie jakiegoś rodzaju związku, niech to bedzie relacja czytso "sportowa", ale, wnosząc po II kielichów, zależy jej na czymś więcej niż jednorazowej rozkoszy :) Może ma nadzieję, ze udanym seksem zachęci partnera do utrzymania tej znajomości ;)

PostZamieszczono: 30 maja 2011 20:48 
Administrator
Awatar użytkownika

Tarotko, właśnie chciałam dokładnie to samo powiedzieć. :D Przecież to oczywiste, taka już babska konstrukcja psychiczna. Mężczyzna może się po upojnej nocy zaangażować emocjonalnie, ale nie musi - kobieta zaangażuje się (mniej lub bardziej) niemal na 100%... Facet może być kompletna d...pa, ale kobieta i tak zacznie z nim wiązać jakieś plany, a przynajmniej o tym pomyśli. W tym konkretnym przypadku II Kielichów sugeruje, że ona nie tyle chce seksu, co szuka bliskości i związku. Seks może nawet być tylko środkiem do celu, a nie celem.

PostZamieszczono: 31 maja 2011 00:37 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

rasid pisze:
siedem pisze:

II Puchary

Moim zdaniem to trochę interpretacja na wyrost. Pytamy przecież o konkretny akt miłosny i to, co się będzie podczas aktu działo (nadzieje związane ze zbliżeniem, a nie nadzieje związane z przyszłym życiem z tą osobą). Dwójka pucharów to wymiana uczuć, przekazywanie ich. Dlatego ja odczytałbym to nieco inaczej. Ona oczekuje, że satysfakcja i rozkosz będzie obustronna. Chce być dopieszczona tak samo jak jej partner, seks ma być spełnieniem dla obu stron.

Twoja interpretacja też ma swój sens, no ale widzisz jak to kobiety myślą :lol: :P
Bez obrazy drogie Panie, bez obrazy :)
Są też takie kobiety, którym seks jest naprawdę ważny. Niemal tak ważny jak mężczyznom ale to już dotyczy te z tym innym temperamentem.

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 31 maja 2011 13:29 
Ochota na seks u kobiety jest wprostproporcjonalna do umiejetnosci zaspokojenia jej potrzeb seksualnych przez jej partnera..zadna kobieta majaca wspanialego kochanka nie bedzie unikac seksu.

PostZamieszczono: 31 maja 2011 18:00 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Rani pisze:
zadna kobieta majaca wspanialego kochanka nie bedzie unikac seksu.

No nie. 100% racji.

Rani pisze:
Ochota na seks u kobiety jest wprostproporcjonalna do umiejetnosci zaspokojenia jej potrzeb seksualnych przez jej partnera

No co do tej części to można byłoby długo dyskutować, sądzę. Jeszcze i przez to wywiązałby się jakiś niepotrzebny ostry spór. A po co to nam potrzebne :?: W przypadku kontynuowania dalszej dyskusji na ten "podtemat", że tak powiem, to akurat ta część okazałaby się pewnym takim newralgicznym miejscem, ogniskiem zapalnym w całej przypuszczalnej rozmowie.
Także, lepiej "niech będzie ta słomiana zgoda niż wielka niezgoda" - jakoś tak to leci.

No dobrze, powiedzmy, że to ja źle zrozumiałem sens powyższej części :)

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 02 cze 2011 19:56 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Tarotka pisze:
Znany jest również fakt, że kobiety idące do łożka z facetami, w 80% mają tzw "syndrom kafelków" ;) Syndrom kafelków, to jest zjawisko, które opisuje wizje snute przez kobietę często już na drugiej, trzeciej randce, jakie kafelki będą w ich wspólnym domu, w łazience :lol:

Jakby to powiedział mój kolega "a trafisz za nimi o czym one tam w ogóle myślą".
Ale dlaczego akurat kafelki w łazience :?: :o Przecież można też myśleć o wyglądzie mebli w przyszłym mieszkaniu, wspólnym ogrodzie, czy w ogóle mieć "wizję" przyszłego domu...
W ogóle to mi wygląda na jakąś freudowską teorię :lol: :lol:

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 02 cze 2011 21:02 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Dlatego Siedem, ponieważ padło na kafelki, jest to zupełnie przypadkowy wybór. Możesz mówić syndrom szafki w przedpokoju, ale nikomu to zapewne nic nie powie, a o syndrowmie kafelków kilka osób juz słyszało ;) Myślę, ze autorowi chodziło o jak najbrzdiej absurdalną, a tym samym zabawną nazwę takiego zachowania i wybrał kafleki :lol:
A za kobietami, nie traficie nigdy, ale może cie się przynajmniej starać :D

Siedem czy Ty nie masz o czym rozmyslać??? :lol:

PostZamieszczono: 19 lut 2015 01:19 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Musiałem wrócić do tego wątku, bo okazało się niedawno, kto jest rzeczywistym autorem tego rozkładu :usmiechniety: A raczej autorką.
Otóż, autorką jest, od niedawna moja wirtualna znajoma - sympatyczna pani Anna Maria Woźniak z Warszawy :tjaaa: :usmiechniety:

— Steven Weinberg

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]