Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 rozklad dla zwiazku 2 ludzi , wg Banzhafa : BIBLIOTECZKA ROZKŁADÓW

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rozklad dla zwiazku 2 ludzi , wg Banzhafa
PostZamieszczono: 31 paź 2010 19:19 
------2-----------6
1---------7/3---------5
------8-----------4

1+5 - najszersza odległość, największa różnica, rozchodzące się siły od siebie. Czym ci ludzie najbardziej sie roznia .
( żeby wyjaśnić, na czym te skrajności polegają)
3+7 - to co łączy, wspólne cechy, jednakowość, w razie potrzeby podstawa do pojednania

2+6 - to co obecnie przeciwstawne strony chcą i planują zrobić.

4+8 - wewnętrzna potrzeba , nieświadome, instynktowne działające siły.

2 i 6 pokazują do czego obie strony dążą.

4 i 8 dają informacje o wewnętrznych potrzebach, które są skuteczne i decydujące , jak dobre postanowienia lub zmiary, o których mówią karty na miejscu 2 i6

1278 : osoba pytajaca
3456: partner(ka)

Tytuł: Re: rozklad dla zwiazku 2 ludzi , wg Banzhafa
PostZamieszczono: 14 paź 2011 20:25 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

"Lemniskata"-ciekawy rozkład o większym stopniu trudności. Trzeba zwrócić uwagę na 3 i 7 kartę. Czy aby nie są sobie absolutnie przeciwstawne? Wtedy związek nie ma racji bytu albo wyjątkowo skrajności się przyciągają. Karty na pozycjach 1 i 5 czyli najbardziej odległe pokazują dlaczego tak się dzieje. Przy czym prawa strona lemniskaty to Pytający a lewa to jej/jego partner. Postawiłam go z dwa razy i nie zawiódł ;)

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 15 lis 2011 18:00 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Bardzo przydatny rozkład, właśnie przećwiczyłam go na proszącej o pomoc koleżance. Zedytuję jak wypowie się, na ile mam rację, ale wyszły bardzo sensowne i na mój nos zgodne z prawdą rzeczy:).

PostZamieszczono: 08 sty 2012 16:18 
Nowicjusz

Witam. Jestem tu nowa, nie mam tez dużego doświadczenia jeżeli chodzi o tarota......Niedawno kupiłam karty Osho Zen Tarot. Nie za bardzo umiem z nich korzystać...Przypadkiem trafiłam na ten wątek.Intryguje mnie kwestia tu poruszana dotycząca związków karmicznych.Jak mozna sprawdzić, co nas łączyło z drugą osobą?
Bardzo mnie intryguje jedna, znana mi troche osoba....Biorąc pod uwagę fakt, jak mało ją znam, a jak silny pociąg(nie tylko fizyczny) do niej czuję wydaje mi się, że te uczucia, jakie we mnie wzbudza, musza miec podłoże w poprzednich wcieleniach.....
chciałabym to jakos sprawdzić......
Będe wdzięczna za pomoc.

PostZamieszczono: 08 sty 2012 17:52 
Administrator
Awatar użytkownika

Moreno, Osho Zen Tarot jest piękną talią i jedną z moich ulubionych, ale ogólnie nie koniecznie nadaje się do wróżenia. Bardziej do zadumy, wniknięcia w siebie i innego spojrzenia na pewne sprawy. Żeby skorzystać z tych kart, trzeba dobrze znać i czuć samego Tarota, inaczej przekaz talii Osho nie będzie zrozumiały.
Dlatego niektórzy krzyczą, że Osho Zen, to nie jest prawdziwy tarot. :roll2:

Jeśli chcesz się uczyć i interesują Cię karty, koniecznie zaopatrz się w tradycyjną talię Waite'a.

Co do spraw karmy, możliwe, że człowiek który w tak dziwny sposób Cię porusza, jest kimś z kim miałaś już do czynienia. Nie oznacza to wcale, że w tym życiu też musicie wejść w jakieś bliższą relację. Gdybyście mieli karmiczne sprawy do załatwienia, to i na sto procent wywiązała by się relacja, nawet bez starania się o to.
Jeśli konkretnego się nie dzieje, jest to zwykła luźna znajomość, a tylko odczuwasz coś osobliwego, nie należy wykluczać że Wasze dusze się znają.

PostZamieszczono: 08 sty 2012 19:17 
Nowicjusz

Dziękuję bardzo za odpowiedź:)
Te karty Osho są rzeczywiscie niesamowite. Po rozłożeniu bez jakiegos specjalnego systemu po wyciągnięciu miałam wrażenie, że doskonale oddają moja aktualną sytuację.
Niestety moja relacja z tą osobą nie jest lużna, koleżeńska, a coś ,,było na rzeczy" ale niestety z różnych przyczyn (myślę że to w dużej mierze może być zasługa naszej negatywnej karmy) sprawy nie ułożyły się dla mnie pomyślnie......zależy mi na tym, żeby jakoś ,,uzdrowić" te sytuację i może karty poprzez wskazanie dawnych błędów pomogły by mi je jakoś naprawić.....
Dlatego zaopatrzę się w te karty i będę się uczyć.
Pozdrawiam i dziękuję:)

PostZamieszczono: 02 kwie 2012 10:47 
Stały Bywalec

a to moje karty mogę prosić o interp.

Rani pisze:
------2(giermek denarów)-----------6 (dwójka kielichów)
1(rycerz kielichów)---------7(sprawiedliwość)/3(siódemka denarów)---------5(as kielichów)
------8(umiarkowanie)-----------4(dwa denary)

1+5 - najszersza odległość, największa różnica, rozchodzące się siły od siebie. Czym ci ludzie najbardziej sie roznia .
( żeby wyjaśnić, na czym te skrajności polegają)
3+7 - to co łączy, wspólne cechy, jednakowość, w razie potrzeby podstawa do pojednania

2+6 - to co obecnie przeciwstawne strony chcą i planują zrobić.

4+8 - wewnętrzna potrzeba , nieświadome, instynktowne działające siły.

2 i 6 pokazują do czego obie strony dążą.

4 i 8 dają informacje o wewnętrznych potrzebach, które są skuteczne i decydujące , jak dobre postanowienia lub zmiary, o których mówią karty na miejscu 2 i6

1278 : osoba pytajaca
3456: partner(ka)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]