Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 czy już go znam? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czy już go znam?
PostZamieszczono: 04 kwie 2014 10:41 
Stały Bywalec

rozkład na docelowego partnera (może już go znam od dawna?)

jestem od kilku lat w relacji z kimś kto ostatnio stwierdził, że jestem dla niego na dzień dzisiejszy przyjaciółką ,kocham go coraz bardziej i od początku czułam że to ten właściwy ale skoro on tak stwierdził to już nie wiem...
dlatego zrobiłam ten rozkład i bardzo proszę o pomoc w interpretacji

1. Jak/gdzie poznam mojego docelowego partnera? – rycerz bulaw (teatr, kino itp)
2. Jaki będzie miał charakter? – 3 bulaw (osoba żyjąca w swoim własnym świecie)
3. Jaki będzie miał wygląd? 5 bulaw (bardzo energiczny, waleczny i przy kości)
4. Co nas połączy? – 4 denarow (życiowy impas)
5. W jakich okolicznościach nastąpi nasze poznanie się? – 2 denarow (w biegu, mimochodem, przypadkowo, ni stąd ni zowąd, przy jakiejś innej sytuacji)
6. Na jaki typ mężczyzn powinnam zwracać uwagę? – 5 mieczy (cierpiących z powodu zawodu miłosnego i twórczych)
7. Jakiego typu mężczyzn powinnam unikać? - paz denarow (młodych z mojego otoczenia i zbyt poważnych)
8. Jak się powinnam zachowywać, żeby przyciągnąć swojego docelowego partnera? – 7 pucharow (marzyć, łudzić się, bujać w obłokach)
9. Na co powinnam zwrócić szczególną uwagę? – krol pucharow (ktoś mnie już kocha)
10. Co chcę od związku otrzymać? – krolowa denarow (stać sie zaradną atrakcyjną pewną siebie żoną i matką)
11. Kiedy poznam mojego docelowego partnera? swiat (już znam)

Tytuł: Re: czy już go znam?
PostZamieszczono: 06 kwie 2014 07:26 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

W pierwszym wrażeniu poczułam, iż Twoja interpretacja jest bardzo subiektywna i nacechowana emocjonalnie, tym co aktualnie przeżywasz...

Jeśli jesteś aktualnie w związku, który trwa już kilka lat, a Twój partner nagle oznajmia Ci, iż jesteś dla niego przyjaciółką, znaczy, iż nastąpił między Wami etap, w którym przyzwyczajenie i pewność (intymność) wyparły długotrwałością namiętność....I jest to naturalna droga rzeczy. Istotą jest, czy teraz uda Wam się stworzyć dojrzałą miłość i przejść ten czas próby...

To tak dygresyjnie : )

A patrząc na rozkład:

Przeznaczenia nie zaplanujesz. : ) Można wyjść mu na przeciw...Można próbować go zmieniać. Ale ostatecznie i tak stanie się to, co ma się stać...Wbrew niektórym przekonaniom, nie na wszystko mamy wpływ. Ważne, by przeżyć swoje życie najlepiej i świadomie. Ten docelowy partner, jak się przyjęło nazywać, będzie tym, kim Ty sama zdecydujesz, iż chcesz by był. Pojawi się wtedy, gdy Ty sama będziesz na to gotowa...I wiedz: gdy już się zjawi, nie będziesz musiała pytać kart, czy to Ten. A zjawi... się niespodziewanie. Będzie to mężczyzna, który początkowo nie zawróci Ci w głowie, może nawet nie będziesz go lubić. Ktoś, kto ma swoje własne zdanie i wie czego chce. Opiekuńczy, dojrzały, jednak nieskłonny do wylewności. Jego wrażliwość może powodować w nim wrażenie, iż ciagle czegoś szuka...i ciągle na coś czeka. Trochę marzyciel o nierealnych oczekiwaniach. Możliwe, iż będzie w podobnej sytuacji: w związku, który go nie satysfakcjonuje, albo życiu które jest ustabiliozwane, aczkolwiek w sercu pojawia się jakiś żal i tęsknota...To serce jako przekaźnik Duszy, zwykle pdopowiada nam, co jest nie tak...Poznacie się w momencie jakichś decyzji, wydarzeń w Waszym życiu, które będą wymagały dokonania wyboru. Nie będziecie wiedzieli, jaką decyzję podjąć. W takim momencie życia, w którym jedną nogą będziecie stać w przeszłości, drugą już w przyszłości i będzie brakowało Wam odwagi do zrobienia kroku w przód...Dla Ciebie w związku ważne są też pieniadze, status i godne życie. Chciałabyś być kobietą niezależną, docenianą i mogącą rozwijać się zawodowo. Nie powinnaś zawracać sobie głowy mężczyznami, którzy wiecznie nie są gotowi...Na odpowiedzialność, na małżeństwo, na zobowiązania, na dziecko. Którzy wolą tkwić w tym, co jest, niż zmienić, to co jest... I którym brak spontaniczności. Kiedy go poznasz ? - gdy sama otworzysz się na świat. : ) Poukładasz wewnętrznie i będziesz pewna, tego co czujesz, i czego chcesz...

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

PostZamieszczono: 06 kwie 2014 15:01 
Stały Bywalec

dziekuje Ci Cogito :*
dokladnie teraz opisalas wlasnie tego mojego ukochanego i nasze poznanie sie 3 lata temu :) bo ten moj "subiektywny" opis w wiekszosci oprocz tych dwoch puktow - ze ktos mnie kocha i juz go znam -byl wlasnie zupelnie nie pasujacy do niego (wzielam te opisy kart z pewnego blogu ) wiec moze jednak jest tak jak serce mi podpowiada od dluzszego czasu tylko ,ze jestem tak niepewna siebie ze nigdy sobie nie ufalam dlatego sie podpieralam wrozbami a obecnie czuje ,ze chyba moze warto poczekac bo czas jest tu waznym wyznaczniekiem naszej przyszlosci zeby cos sie moglo nautaralnie samo stac co nie zmienia faktu, ze z natury jestem straszna panikara i jak tylko cos jest nie do konca jasne to zaczynam szalec i robic rozklady :D ale dziekuje Ci za ta analize ,uspokoilas mnie :)mysle, ze juz zaczynam byc gotowa na staly zwiazek z nim, w koncu :)
pzodrawiam serdecznie :*

PostZamieszczono: 06 kwie 2014 18:35 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Cieszę się, że pomogłam : )

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]