Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 czarownice ratunku : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czarownice ratunku
PostZamieszczono: 20 lip 2011 13:26 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

z jakiego powodu dzwonił do mnie komornik?

7kieli,gupek,5mieczy,3mieczy

nom nie wiem,robi jakas licytacje co mnie to nie interesuje w ogole bo niech se robi jak chce ale zeby az dzwonic?
ja mysle,ze on sprzedac nie moze

A ty pod spodem czego?

Tytuł: Re: czarownice ratunku
PostZamieszczono: 20 lip 2011 16:50 
Rozmowny Użytkownik

komornik rzeczesz?
mysle ze dzwonil w sprawie jakiejs zaleglej naleznosci.Sprawa nie dotyczy faktycznie twojej osoby,ale jestes z tym powiazana.Mysle ze chodzi o jakas dawna sprawe sadowa, gdzie zostalas niesprawiedliwie potraktowana.tudziez obciazona kosztami .

PostZamieszczono: 21 lip 2011 07:37 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

kotku słoneczko,on licytuje nieruchomosc tak jak napisałam.Tu idzie o to czego on chce bo mnie zmyliła ta 7 kieli najbardziej :roll:

PostZamieszczono: 21 lip 2011 09:48 
Rozmowny Użytkownik

Ah słońce,racja!
Glupiaś ja!;)
wsumie nie pasował mi głupiec do licytacji nieruchomosci,bo to takie troche po ciemku,bez pełnej swiadomosci cech i wartości nieruchomośći,a Vmieczy do dobrego zysku nie prowadzi.
Ale, by sie zrehabilitowac obiecuje po powrocie,rozlozyc karty na czynniki pierwsze z sumowania,może to rozświetli sytuację;)

A tak btw to nieruchomość władnąca?

PostZamieszczono: 21 lip 2011 09:59 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

brzanka pisze:

nom nie wiem,robi jakas licytacje co mnie to nie interesuje w ogole bo niech se robi jak chce ale zeby az dzwonic?

A ty pod spodem czego?

ja mysle tak,7 kieli to marzenia tego co chce kupic /dzwonił chłopak od komornika/ ale on tego nie widział na oczy i stad głupek, bo w ciemno idzie a reszta wtedy? dla mnie? no mnie to nie interesuje nawet, no ale wychodzi to moze byc i dla mnie

PostZamieszczono: 21 lip 2011 10:54 
Rozmowny Użytkownik

brzanka pisze:
brzanka pisze:

A ty pod spodem czego?

ja mysle tak,7 kieli to marzenia tego co chce kupic /dzwonił chłopak od komornika/ ale on tego nie widział na oczy i stad głupek, bo w ciemno idzie a reszta wtedy? dla mnie? no mnie to nie interesuje nawet, no ale wychodzi to moze byc i dla mnie

Hm czyli 7kieli i głupek opisuje chłopaka chcacego nieruchomosc, ale nie widzacego jej wcale?Głupiec- nie zdaje sobie sprawy co ma,a 7 kieli-marzenia odrealnione,pragnienia,fantazje,ale i brak ruchu faktycznego w tym kierunku,Wsumie 7kielichow w przełożeniu na AW jest gwiazda- czyli jakis ruch jest,jest nadzieja na nowe lepsze jutro,widac duzo sobie chłoptas obiecuje po tej nieruchomosci/inwestycji.
Glupiec pewnie to,nieznajomosc gruntu i tego co sie ma,naiwnosc troche.
5 mieczy-papież,autorytet.Komornik dzwoni do Ciebie,by skonsultowac/obgadac dana sprawe.Ew moze nałożenie służebnośći?
3Mieczy to cesarzowa,a z podsumy cesarz=wiec mozna by sie spodziewać/rokować iżnieruchomość pójdzie za niebrzydka sumę,w rece Pana i Pani(wspolnicy?)

PostZamieszczono: 21 lip 2011 11:19 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

jesu kotku :lol: jej nikt nie ogladał i otb a kazdy ma chrapke wiec dupek dzwoni aby to obejrzec no ale jest przed licytacja cos takiego jak operat, no to ma.Ino,ze on był zrobiony na oko-no to tez ma i wie o tym.A ja mam to wsi głeboko w d..........

PostZamieszczono: 21 lip 2011 11:35 
Rozmowny Użytkownik

a czemu masz wszystko w życi? ;)

PostZamieszczono: 22 lip 2011 08:24 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

bo mnie kotku ta nieruchomosc nie interesuje bo kasy na nia nia mam a opłacac trzeba i nie mam nikogo teraz na wynajem jej,wiec niech se bierze kto chce

PostZamieszczono: 22 lip 2011 10:25 
Administrator
Awatar użytkownika

Brzanuś, komornik (tfu tfu :? ) może chciał uzupełnić jakieś f informacje których nie ma, albo coś w ten deseń.
Bo VII Kielichów z Głupcem mogą sugerować brak wiedzy o czymś, luki w informacjach, pomyłkę, domysły, a V i III Mieczy potrzebę rozwiązania i uzyskania pewności.
Fakt że sprawa może nie była ważna. Głupiec często pokazuje że coś jest aktualne tylko przez moment - z VII Kielichów może oznaczać że facet na przykład czegoś nie zrozumiał, nie był pewien, zaplątał się i chciał to wyjaśnić. No i być może problem który skłonił go do telefonu jest już nieaktualny.

PostZamieszczono: 22 lip 2011 12:43 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Cytuj:
Bo VII Kielichów z Głupcem mogą sugerować brak wiedzy o czymś, luki w informacjach, pomyłkę, domysły, a V i III Mieczy potrzebę rozwiązania i uzyskania pewności.

Kingo, jeśli byś nie miała nic przeciwko, powiedz proszę jak się dochodzi do takich wniosków z połączeń kart? To bardzo ciekawe... :D

PostZamieszczono: 22 lip 2011 13:13 
Tarotka pisze:
Cytuj:

Kingo, jeśli byś nie miała nic przeciwko, powiedz proszę jak się dochodzi do takich wniosków z połączeń kart? To bardzo ciekawe... :D

Tak, Kingo , na pisz prosze jak sie do takich wnioskow dochodzi. Jaka jest droga do do tego celu, aby umiec tak skombinowac znaczenia kart i wiedze aby umiec dochodzic do tak spektakularnych wnioskow....No i napisz prosze na czym oparlas Twoje wnioski w tym konkretnym przypadku, z czego w tych tutaj kartach to wynika. Z gory dziekuje.

PostZamieszczono: 22 lip 2011 15:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie wiem czy interpretacja jest dobra, ale wyjaśnię skąd się wzięła.
VII Kielichów to typowa karta kiedy coś nam się uwidzi, snujemy domysły. Troszkę o tym było w temacie o VII Kielichów http://tarotnet.pl/forum2/7-pucharow-t1279.html.
Cytuj:
Kiedyś gdy zastanawiałam się nad tym obrazem, zaświtało mi wrażenie, że te symbole w Kielichach stale zamieniają się miejscami. Raz w centrum "rozświetlona" jest ta postać, a za chwilkę jej miejsce zajmie na przykład wieniec laurowy i to on będzie "podświetlony"; za moment pojawi się góra i tak dalej, ciągle i ciągle w centrum będzie błyszczało coś nowego.

Można dostać oczopląsu, jest zamieszanie.

Głupiec gapa, łatwo może coś pokręcić. Z VII Kielichów za sobą (a jak coś jest za / po lewej stronie, może dotyczyć przeszłości, czegoś nieświadomego, nieracjonalnego), tym bardziej skojarzył mi się z ewentualnym błędem, bałaganem, nieporozumieniem, czymś nieoczywistym dla pana komornika, co chce/musi wyjaśnić.
Bo po prawej stronie od karty Głupca jest V Mieczy i III Mieczy. Prawa strona to racjonalne działanie, rozum, logika, a i Miecze właśnie tego dotyczą... V Mieczy ogólnie oznacza wyjaśnianie, poprawianie błędów, sprawdzanie, korektę. III Mieczy to suche fakty, papierzyska, dokumenty, formalności i informacje.

Tak więc składając wszystko do kupki, można przypuszczać że on dzwonił w sprawie służbowej - pojawiła się niejasność (np. sam zapomniał o czymś, nie jest pewny), a musi uporządkować dokumenty i jakieś formalne kwestie związane ze sprawą.

PostZamieszczono: 22 lip 2011 17:01 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

:lol: dizeki kingo,madra jeste sawet bez kart, ja wiiem gdzie sa błedy bez kart nawet, no ale to jego sprawa bo jaki asesor taka i icytaca :lol:

no pisze raz jeszcze bo na tej 10 to liter nie widac nawet, no a czy przypadkiem jemu sie nie marzy to dla kogos znajomego, tylko,ze nie ogladał a wpisał,ze tak w dokumenty. Mnie w ogole to cos z tym nie pasuje, z ta jego praca nad tym, no zobaczymy co z tego wyniknie. To w ogole młody chłopak i przestawia sie jako asesor a na prawnika mi nie wyglada nawet i jak oddzwniałam to 2 razy słuchawke odłozył, no to powazny człowiek sie tak nie zachowuje moim zdaniem. On na tym ok 20 tys zarabia az, no jak sprzeda a jak ni to nic nie ma. Sama sprzedac od 10 lat tego nie moge i za tansza cene wystawiłam,no nie wiem. Jak robiłam celtycki na to-czy on sprzeda to na koncu mam rycerza kije a na poczatku maga, a mag jak zauwazyłam ze swoich rozkładów to tylko zaczyna, ale nie konczy

nom własnie i teraz sie zapytałam jaka ma wiadomosc co musze ja tak pilnie odebrac to dostałam tak

3miecze, 7 kieli, 9 den

PostZamieszczono: 11 cze 2012 17:24 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Brzanuś, komornik (tfu tfu :? ) może chciał uzupełnić jakieś f informacje których nie ma, albo coś w ten deseń.
Fakt że sprawa może nie była ważna. Głupiec często pokazuje że coś jest aktualne tylko przez moment - z VII Kielichów może oznaczać że facet na przykład czegoś nie zrozumiał, nie był pewien, zaplątał się i chciał to wyjaśnić. No i być może problem który skłonił go do telefonu jest już nieaktualny.

I juz wiem,sie dzisiaj dowiedziałam, ten głupek to chyba on i faktycznie sie pogubił bo na tę sprawe przyszły pieniadze a on ich nie wziął bo nie wiedział,ze trzeba akta do pracodawcy wysłac aby kase wziac a on tego nie zrobił i teraz bigosu sobie narobił. No faktycznie to był brak wiedzy :roll:

PostZamieszczono: 09 gru 2013 13:25 
Stały Bywalec

Znalazłam siebie i wyjasniam :hehehe:

W tej sprawie co on dzwonił to zgadzało się tylo moje nazwisko a reszta danych osobowych była inna, czyli, inny adres,inny pesel i inny dokument.
A GUPEK tego nie zauwazył i sprawe puścił :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe:

PostZamieszczono: 10 gru 2013 12:23 
Administrator
Awatar użytkownika

Hahaha, czyli zasadniczo burdel w papierach. :D

PostZamieszczono: 10 gru 2013 16:27 
Stały Bywalec

nie tylko burdel w papierach ale i nadzieja,ze to sie uda,ze nikkt nie zauwazy,ze gdzie indziej jest burdel, i stad te 7 kieli tu, a gupek jak zwykle robi bałągan i te 3miecze / no nie wiem po co/ ale to tki 3-kącik myslowy.
I faktycznie niekt nie zauwazył :glupi: , tylko ja larum podniosłam i jeszcze nic z tego było, ale dał se spokój i szuka dalej osoby chyba :szok:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]