Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Niedzwiedzia przysługa. : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Niedzwiedzia przysługa.
PostZamieszczono: 17 wrz 2013 22:27 
Rozmowny Użytkownik

Dziwna sytuacja prosze Państwa.

Mam ja Ci kolege,dość dobrego. Ów kolega chciał bardzo dostać się do firmy w której pracuje.Jako że była rekrutacja,odrobine umożliwiłam mu to.Podszeptałam co mogłam.Poinformowałam o terminie rozmowy oraz o tym jak powinien sie do niej przygotować.

Kolega,zna dobrze dziewczyne z która mam zatarg w pracy( o której wspominalam wcześniej ).Współpracownica, nie zaoferowała mu pomocy, informujac że nie ma miejsc.
Od momentu kiedy dostał sie do pracy,unika mnie,ignoruje i zachowuje się jakby mnie nie znał.Jest to przykre, zważywszy na fakt iż nie stało sie miedzy nami nic co mogłby takie zachowanie spowodować.

Zapytałam więc, dlaczego Kolega tak się zachowuje wobec mnie od czasu podpisania umowy w firmie.
4 Mieczy
Wisielec
Gwiazda

Wygląda na to, iż nigdy nie był moim kolegą,raczej mnie także nie lubi.Chce się odciąć odsunąć.W gwieździe widzi szanse na nową lepszą przyszłość,ale tyczy sie to raczej nowego miejsca.
Myślałam że może,"koleżanka" coś mu nagadała,a On uwierzył.Niestety chyba się przeliczyłam.

Co sądzicie?

Tytuł: Re: Niedzwiedzia przysługa.
PostZamieszczono: 17 wrz 2013 22:35 
Administrator
Awatar użytkownika

IV Mieczy może oznaczać, że on jeszcze się całkiem nie zaaklimatyzował. Być może nie chce aby się wydało, że pracę dostał dzięki jakimś znajomościom czy kombinacjom?
Dla niego to może być nieco niezręczna sytuacja, XII Wisielec oznacza że w ogóle czuje się "podejrzanym typem". Nie ma nic złego na sumieniu, ale czuje się jakby wszyscy go obserwowali. Obie rzeczy mogą być powodem chłodu i dystansu względem Ciebie.
Gwiazda oznacza, że intencje pozostają dobre... :)

PostZamieszczono: 18 wrz 2013 05:46 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A on z ta Twoja konkurentka sie zakolegowal?
Bo te karty tez moga wskazywac na to, ze czuje sie miedzy mlotem a kowadlem.
Z sumowan jest Moc a wg HB Kochankowie.
4 Mieczy obok Wisielca wkazuje na sytuacje taka, gdzie on nie do konca widzi mozliwosci dzialania jakiegos konkretnego. Na ten czas woli nie wychodzic przed szereg. Co wiecej, nawet nie widzi mozliwosci. W Gwiezdzie liczy, ze samo sie z czasem ulozy. Moze nawet liczy na to, ze Ty z tamta dziewczyna - sie pogodzicie?
Nie wiem. Mysl taka, ze tamta mu sie zwyczajnie spodobala.
Ale moze to byc mocno naciagane. Moc wskazuje tez na fascynacje jakas kobieta a Kochankowie moga mowic o porywach serca.
Tu nie ma zlych intencji, ale nie czuje sie zobligowany ani na silach, aby ze wzgledu na Ciebie rezygnowac z tamtej znajmosci i odwrotnie.
Dlatego trzyma sie na dystans na razie i patrzy, co bedzie dalej.

PostZamieszczono: 18 wrz 2013 15:52 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Kotek_Zaglady pisze:
Od momentu kiedy dostał sie do pracy,unika mnie,ignoruje i zachowuje się jakby mnie nie znał.

Pytasz, dlaczego się tak zachowuje?

W kartach 4 mieczy/Wisielec widać wycofanie, izolację - karty więc potwierdzają to,
o czym piszesz odnośnie jego zachowania wobec Ciebie.
-- Ale te dwie karty obok siebie jednocześnie " odbierają mu wręcz Wolę działania! "

- Miecze jako pierwsze, a w dodatku 4-ka, moim zdaniem sugeruje, że był zmuszony
wybrać "optymalne" rozwiązanie w sytuacji, w której się znalazł.
Wisielec dodatkowo wzmaga jego "Uziemienie" -
- sądzę, że on dla dobra swojej pozycji w pracy jest zmuszony przejawiać taką właśnie postawę wobec Ciebie - karta Gwiazdy mówi, że jest to delikatna sprawa,
którą należy też tak traktować.

Daj mu czas i go nie oceniaj, ta cała sytuacja wymaga ustabilizowania.

PostZamieszczono: 01 paź 2013 20:54 
Rozmowny Użytkownik

dziękuje.

Faktycznie może z czasem się ustabiluzuje.
Na chwile obecną albo mnie ignoruje albo traktuje chłodno z dystnsem.
Trudno nie oceniać, skoro z dobrego kolegi stał się prawie że obcym człowiekiem.
Dalej jest mi przykro,mimo wszystko.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]