Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozstanie : SZKÓŁKA TAROTA - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rozstanie
PostZamieszczono: 17 wrz 2013 13:31 
Administrator
Awatar użytkownika

Według rozkładu 2x?
Gdzie tu coś takiego widać? Na jakiej podstawie prognozujesz taki obrót wypadków w przyszłości?
Sorry za pytanie kontrolne... Wyznaję zasadę, że nie można wróżyć z sufitu i z kart jednocześnie. Wnioski wyciągnięte na podstawie kart zawsze da się uzasadnić. Nie ma uzasadnienia, nie ma "według rozkładu", tylko "według mnie", a to zmienia postać rzeczy.

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 14:22 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Według rozkładu 2x?

jakie 2x ?

Cytuj:
Gdzie tu coś takiego widać? Na jakiej podstawie prognozujesz taki obrót wypadków w przyszłości?
Sorry za pytanie kontrolne... Wyznaję zasadę, że nie można wróżyć z sufitu i z kart jednocześnie. Wnioski wyciągnięte na podstawie kart zawsze da się uzasadnić. Nie ma uzasadnienia, nie ma "według rozkładu", tylko "według mnie", a to zmienia postać rzeczy.

Mój wniosek jest według Twojego pytania, oraz poprzedniego rozkładu
1) XIII Śmierć
2) VI Kochankowie
3) XX Sąd Boży

Nie będę powtarzać tego co napisałam post wyżej, a nic nowego nie mam do dodania.
Czas pokaże i zweryfikuje.

...no może dodam
takie powroty i rozstania będą do września/października przyszłego roku
listopad czas skorpiona zbierze swoje żniwo
i tyle w temacie

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 15:09 
Administrator
Awatar użytkownika

Napisałaś dokładnie tak:

wg rozkładu będzie powtórka z historii jeszcze dwa razy, no a potem.

Dlatego spytałam gdzie te 2x widać w rozkładzie.

PS. Warto trzymać się faktów i dbać o właściwą metodykę pracy.

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 15:22 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Napisałaś dokładnie tak:

wg rozkładu będzie powtórka z historii jeszcze dwa razy, no a potem.

NIE :stop:
dokładnie to ja napisałam tak:

tak, teraz są kochankowie...
nie kcę być złym prorokiem ale wg rozkładu będzie powtórka z historii jeszcze dwa razy, no a potem...
...a z drugiej strony jak to się mawia tarot to nie wyrocznia

...więc Kingo

Cytuj:
PS. Warto trzymać się faktów i dbać o właściwą metodykę pracy.

:anioł:

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 16:04 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie, no kurczę bez przesady. :hehehe:
Zacytowałam dokładnie ten fragment wypowiedzi (kopij wklej, nie że parafrazując!), w którym mówisz o dwukrotnej powtórce historii.
O co więc chodzi?

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 16:58 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

tjaaa...

dokładnie znaczy dokładnie, więc powinno być tak

(...)wg rozkładu będzie powtórka z historii jeszcze dwa razy, no a potem(...)

cheba ci się nudzi :roll:

wątek śmietniskowy się zaczyna robić...a szkoda

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 21:17 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

No to nie trzeba zasmiecac. Watek jest Kingi, takze nie ma opcji, zeby to ona sobie zasmiecala swoj watek.

Piszesz, ze karty to nie wyrocznia... a jednak zachowujesz sie jak wyrocznia.

To Twoj wglad w karty i Twoja interpretacja. Az i tylko.

Ze 2 razy jeszcze to wnioskuje, ze chodzi tu o te 3 x 13 ---> 39...

czy jak zacytuje moze, zeby nic nie pomylic...

Cytuj:
suma kart daje 39 a w gematrii herbrajskie słowo Amen daje wartość liczbową 39 tj 3X13 trzy razy śmierć,więc przekaz jasny
tak jak mówią karty
rozchodzimy się , schodzimy- kochankowie , odgrzewamy sytuację- Odrodzenie (na pozycji czego nie robić bo to agonię przedłuża) i tak będzie jeszcze 2 razy i decyzja kochanków - koniec.

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 21:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

La_Mandragora pisze:
No to nie trzeba zasmiecac. Watek jest Kingi, takze nie ma opcji, zeby to ona sobie zasmiecala swoj watek.

Piszesz, ze karty to nie wyrocznia,... a jednak zachowujesz sie jak wyrocznia.

To Twoj wglad w karty i Twoja interpretacja. Az i tylko.

opcja jest zawsze
nie zachowuję się jak wyrocznia po prostu czytam co mają do przekazania karty i tyle., a mówią, że to koniec i nie ma się co łudzić - według kart, a według mnie tarot nie jest wyrocznią , istnieje wolna wola i przekaz może się nie zrealizować.

Cytuj:
Ze 2 razy jeszcze to wnioskuje, ze chodzi tu o te 3 x 13 ---> 39...

czy jak zacytuje moze, zeby nic nie pomylic...

Cytuj:
suma kart daje 39 a w gematrii herbrajskie słowo Amen daje wartość liczbową 39 tj 3X13 trzy razy śmierć,więc przekaz jasny
tak jak mówią karty
rozchodzimy się , schodzimy- kochankowie , odgrzewamy sytuację- Odrodzenie (na pozycji czego nie robić bo to agonię przedłuża) i tak będzie jeszcze 2 razy i decyzja kochanków - koniec.

Tak.

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 22:27 
Administrator
Awatar użytkownika

nafsika pisze:
tjaaa...

dokładnie znaczy dokładnie, więc powinno być tak

A gdy chcesz zacytować Sienkiewicza, to przepisujesz komuś całe "Quo Vadis"?
Przerażasz mnie.

Wracając do tematu...

Cytuj:
nie zachowuję się jak wyrocznia po prostu czytam co mają do przekazania karty i tyle., a mówią, że to koniec i nie ma się co łudzić - według kart, a według mnie tarot nie jest wyrocznią , istnieje wolna wola i przekaz może się nie zrealizować.

Właśnie w tym rzecz. Ja podobno znam karty już całkiem nieźle, a pewnych rzeczy tu się dopatrzeć nie mogę. :tajemnica:
No więc albo mnie oświeć, albo przestań mówić, że wróżysz z kart Tarota, kiedy najwyraźniej przekaz leci z czegoś innego. ;)

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 22:50 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kinga pisze:

A gdy chcesz zacytować Sienkiewicza, to przepisujesz komuś całe "Quo Vadis"?
Przerażasz mnie.

To ty mnie przerażasz, bo któż by chciał cytować całego Sienkiewicza :szok:

Cytuj:
Właśnie w tym rzecz. Ja podobno znam karty już całkiem nieźle, a pewnych rzeczy tu się dopatrzeć nie mogę. :tajemnica:
No więc albo mnie oświeć, albo przestań mówić, że wróżysz z kart Tarota, kiedy najwyraźniej przekaz leci z czegoś innego. ;)

właśnie podobno...i tak to już jest, że najciemniej pod latarnią

jeśli do tej pory nie zrozumiałaś co napisałam, to najwyraźniej nie zrozumiesz

wystarczająco ożywiło się dziś to forum...
przerobiłam pewnego rodzaju dyskusje na tym forum swego czasu i jak się okazało miałam rację

moja prognoza dla Twojej relacji jest taka, że w listopadzie definitynie rozstaniesz z się z obecnym partnerem: czy się o tym dowiemy, napiszesz prawdę zważywszy na to, co się tu teraz dzieje ? - osobiście nie sądzę, no zawsze jakaś awaria może wyskoczyć i posta mogą zginąć

odnośnie frazy, o locie mojego przekazu :usmiechniety:
nie ważne skąd, ważne że prawdziwy
dla mnie temat jest zamknięty

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 23:45 
Administrator
Awatar użytkownika

Jasne, masz to jak w banku - nawet jeśli się rozstaniemy ja będę kłamała żeby nie dać Tobie satysfakcji, no i żebyś sobie czasem nie pomyślała, że umiesz wróżyć. :good: Całkiem sprytny plan.

Dzięki też za insynuacje o kasowaniu postów. Dawno nikt mnie tu aż tak nie rozbawił. :hehehe:

A w ogóle rozważam uzasadnione użycie opcji banowania. Półtorej roku wstecz były z Tobą duże kłopoty, teraz zapowiada się to samo. Nie dość że piszesz od rzeczy, to jeszcze dyskusja z Tobą wciąż przypomina :arrow: grę w szachy z gołębiem.
Szkodnikom nie należy pobłażać.

PostZamieszczono: 21 wrz 2013 15:13 
Stały Bywalec

czesc wrózki :DD :DD :DD :DD

raz tylko karta smierci zadziałąłą na moja korzysc bo sprawa umarłą smiercia naturalna, ale nie w związzku partnerskim.

Cytuj:
mamy tak

1) Sytuacja XIII Śmierć
2) Co robić? VI Kochankowie
3) Czego nie robić? XX Sąd Boży

Dla mnie karta smierci mówi o koncu jakiejs sprawy, o nie znaczy że za nia nic nie ma bo to nie 10mieczy. Ta karta mówi aby odeszło to co stare i dało miejsce nowemu- i taka jest sytuacja. To karta oczyszczenia, zamykamy stare sprawy bo musimy zacżąc nowe

Kochankowie moga tez mówic o jakiejs umowie,rozejmie pomiedzy dwiema osobami ale myslę,ze chodzi tu o podjecie konkretnej decyzji bo leiej jakas nizli zadna, abo w te abo wewte.

Karta sądu-nie bede odradzała tego co juz umarło .,ale z 2 strony sad to szczesliwa karta, to poczatek czegos i dyby nie ta karta gupca w 2 rozkładzie?
Ja ci powiem Kingo tak bez kart, kieruj się włąsna intuicja i uczuciami do niego bo jesli ci na nim zalezy i zmarnujesz cos to ciezko ci będzie potem sobie wybaczyc.
Moznaby jeszce te karty czytac normalnie po kolei i wowczas karta sadu zaprasza wrecz do zmian w istniejacym układzie

Nafiska mowi 3/12 - :DD zatkanie sie,zduszenie

39/12/3 Rywalizacja, zdrada, dwulicowość, rozczarowania (zwłaszcza uczuciowe), niewrażliwość na cierpienie innych, lenistwo. Nie należy wstępować w związek małżeński. Będą nas fascynować odległe miejsca i podróże, ale trze­ba zastanowić się trzy razy, zanim zdecydujemy się odpowiedzieć na ten apel. Jeśli jesteśmy otwarci na innych, na zrozumienie drugiego człowieka, wówczas nasza miłość jest nam oddawana w dwójnasób.

PostZamieszczono: 12 wrz 2015 20:29 
Nowicjusz

Kinga pisze:
Jasne, masz to jak w banku - nawet jeśli się rozstaniemy ja będę kłamała żeby nie dać Tobie satysfakcji, no i żebyś sobie czasem nie pomyślała, że umiesz wróżyć. :good: Całkiem sprytny plan.

Dzięki też za insynuacje o kasowaniu postów. Dawno nikt mnie tu aż tak nie rozbawił. :hehehe:

A w ogóle rozważam uzasadnione użycie opcji banowania. Półtorej roku wstecz były z Tobą duże kłopoty, teraz zapowiada się to samo. Nie dość że piszesz od rzeczy, to jeszcze dyskusja z Tobą wciąż przypomina :arrow: grę w szachy z gołębiem.
Szkodnikom nie należy pobłażać.

Jesteś beznadziejnym administratorem. Forum doprowadziłaś do ruiny. Spójrz co czynisz swoim zachowaniem, forum padło! Przypomnę, co mi kiedyś zarzuciłaś, że to ja gaszę światło.Kto tu światło gasi, kto odstrasza ludzi? - nikt inny tylko ty. Z tobą są problemy, nie ze mną. Wokół mnie było halo, bo wyraziłam swój punkt widzenia odnośnie kilku wróżb oraz beznadziejnego układu kart 'tak-nie' Zapominasz , że to moja interpretacja wróżb się sprawdziła, pomimo głównie twojego ataku. Ty kompletnie się nie znasz na tarocie, także lepiej zajmij się sprzedażą książek niż zabieraniem głosu w temacie, którego absolutnie nie ogarniasz. Piszesz pierdoły, które są kopiami kopii.
Po 2 latach zajrzałam tutaj całkiem przypadkiem i co czytam? Twoją beznadziejną odpowiedź...szkoda gadać, ale tyle potrafisz tyle piszesz.
Uważasz się za wielką znawczynię tarota, a g...wiesz.
Rozstałaś się i nie miałaś odwagi napisać o tym, aby no właśnie nie przyznać mi racji to raz, a dwa przyznać się publicznie, że na wróżeniu zansz się tyle co na mieleniu mąki. I tyle w temacie!
Bez odbioru!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2