Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Marzenie kontra rzeczywistosc! : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Marzenie kontra rzeczywistosc!
PostZamieszczono: 02 paź 2013 15:12 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Marze o posiadaniu pieska, niestety wlasciciel mieszkania ktore wynajmuje ze zgodzil sie %:-E , a najsmieszniejsze jest to ze sam ma psa :glupi: !

Pomyslalam ze zapytam go ponownie, tym razem zaznacze ze jesli sie nie zgodzi bede zmuszona do poszukiwania nowego mieszkania.

Mieszkanie jest ok, jest blisko mojej pracy, na dobrej dzielnicy, kosztuje nie wiele, wiec podsumowujac nie bardzo chcialabym sie przeprowadzac. Nie wiadomo co , gdzie, I za ile znajde, I nie koniecznie z "pozwoleniem" na pieska. Wiec zderzenie z rzeczywistoscia, czy pozostac w mieszkaniu I marzyc o piesku, czy postawic na swoim , szukac czegos nowego gdzie bede miala pieska?

Wiec postawilam karty Czy bedziemy mieli pieska na tym mieszkaniu?

1+5 - (tu I teraz) VIII Monet + X Pucharow
2+6 -(blokady,co nie osiagalne) VII Mieczy + IX Pucharow
3+7 -(Niespodzianki, spel.do kilku tyg) Diabel +V Pucharow
4-8 - (Podsumowanie) 2 Bulaw + Krolowa pcharow

Wydaje mi sie ze nie udal sie moj podstep i bede zalowac postawienia sprawy tak drastycznie. Bede musiala podjac decyzje o przeprowadzce.

Wiec postawilamdrugi maly rozklad czy przeprowadzimy sie na inne mieszkanie? Tak/ Nie / Wyniek = VI Monet / Pustelnik /VII Pucharow

Chyba jednak nic z tego, widze tu tylko rozdarcie wewnetrzne i niezdecydowanie. Wiec jednak pozoste na tym samym mieszkaniu.

Co myslicie?

Tytuł: Re: Marzenie kontra rzeczywistosc!
PostZamieszczono: 02 paź 2013 20:23 
Wszędzie mnie pełno!

Mówiąc szczerze na podstawie tych Kart - ja nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć.
Pytania proste, a stawienie rozkładów pokomplikowane ...
Lepiej zadać jedno konkretne pytanie :
Czy będę miała pieska na tym aktualnym mieszkaniu ? - 2 - 3 Karty ( tak lub nie )
Czy decyzja o przeprowadzce będzie słuszna ? - 2 -3 Karty ( tak lub nie )

Mnie się też wydaje ( znając życie ), żeby lepiej zostać na aktualnym mieszkaniu ....
EQ

Tytuł: Re: Marzenie kontra rzeczywistosc!
PostZamieszczono: 03 paź 2013 21:35 
Stały Bywalec

moze zamiast na skroty "czy bede miala psa?" zadaj pytanie "w jaki sposob moge przekonac wlasciciela do posiadania psa?"

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]