Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Duży problem z interpretacją - a proste pytania : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Duży problem z interpretacją - a proste pytania
PostZamieszczono: 07 sie 2013 09:25 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam wszystkich ponownie. Bardzo długo nie byłam na forum, gdyż przez ponad rok nie brałam do rąk kart (powody osobiste). Kiedy tylko poczułam się na siłach i poukładałam swoje życie wróciłam. Wszystko szło bardzo ładnie i gładko do wczorajszego dnia, kiedy zadałam trzy krótkie i szybkie pytania kartom, otrzymałam odpowiedź ale w żaden sposób nie wiem jak ją odszyfrować? Długo tak nie miałam, że nad prostym pytanie tak się zastanawiać. Wielokrotnie zadaje pytania odnośnie własnych spraw, dostrzegam odpowiedź i sprawdza się. Niestety wczoraj obiektywizm gdzieś uciekł. Zacznę od historii - staram się o pracę, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w redakcji gazety (rozmowa gadka szmatka nic konkretnego). Pierwszy etap, na przyjęcie na drugi decydują teksty jakie kandydaci mieli napisać (nic długiego). Wczoraj wróciłam do domu i zadałam kartom pytanie - jakie wrażenie zrobi mój tekst (3 karty) i taką odpowiedź otrzymałam:

WISIELEC, MOC, KOŁO FORTUNY (?) za żadne skarby świata nie mogę tego ze sobą połączyć - ten Wisielec, mimo, że nie boję się tej karty jakoś blokuję moją interpretacje. Ok MOC- siła przebicia tekstu? A koło fortuny? Loteria, przypadkowość.

Drugie pytanie: Jakie mam szanse o tą pracę?

KAPŁAN, 3 PUCHARÓW, 2 MIECZE - i tutaj 2 mieczy jakoś dziwnie mi mówi, że nie mam szans, ale dwie wcześniejsze karty jakby zaprzeczają? Zaznaczam, ze jak nie chcę dużego rozkładu to wyciągam trzy karty i nigdy nie miałam problemu z interpretacją. Aż dziw bierze. No i żeby się pogrążyć zadałam ostanie pytanko, jak wypadła konkurencja, jaka jest?

I wyszło: SPRAWIEDLIWOŚĆ (tutaj chodzi chyba o doświadczenie większe niż moje, tak oceniam tą kartę) 3 MIECZY i 3 DENARÓW (mocna konkurencja?)

Byłabym wdzięczna za nawet najmniejsze wskazówki, które mogłyby troszkę rozjaśnić mój umysł i ruszyć do przodu z interpretacji. Strasznie mnie to gryzie, zwłaszcza, że na odpowiedź z redakcji mam czekać tydzień. Już więcej nie stawiam kart na takie pytania :eee:

Tytuł: Re: Duży problem z interpretacją - a proste pytania
PostZamieszczono: 07 sie 2013 12:36 
Stały Bywalec

Lady De Madeleine pisze:
jakie wrażenie zrobi mój tekst WISIELEC, MOC, KOŁO FORTUNY

możliwe, że ta praca to też Twoje przeznaczenie dlatego czekałaś na nią i teraz masz duże szanse na powodzenie więc tekst powinien zrobić dobre wrażenie

Lady De Madeleine pisze:
KAPŁAN, 3 PUCHARÓW, 2 MIECZE

to zależy od decyzji mężczyzny ale wg mnie szanse jak najbardziej realne, w ostatecznym rozrachunku powinnaś dostać tą pracę

Lady De Madeleine pisze:
I wyszło: SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 MIECZY i 3 DENARÓW

tutaj moim zdaniem widać, żeTy dostaniesz tę pracę i pokonasz konkurencję

PostZamieszczono: 07 sie 2013 13:04 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Wiesz, Lady, dla mnie takie pytania również stanowią zagadkę, dlatego zazwyczaj ograniczam się do jednej karty (kiedyś sama zawsze wyciągałam trzy, ale nie potrafiłam tego zinterpretować). Miałabym podobny dylemat do Twojego. Patrząc na Twoje karty faktycznie można stwierdzić, że te energie są przeciwstawne. A przecież my musimy je zgrabnie połączyć.

Lady De Madeleine pisze:
jakie wrażenie zrobi mój tekst WISIELEC, MOC, KOŁO FORTUNY
Mam wrażenie, że oceniający docenią potencjał jaki w Tobie drzemie (Moc), chociaż sam tekst nie będzie z jakichś przyczyn (losowych?) spełnieniem ich marzeń. Tak zadane pytanie jednak nie determinuje odpowiedzi co dalej z Twoja pracą.

Lady De Madeleine pisze:
KAPŁAN, 3 PUCHARÓW, 2 MIECZE
Jak dla mnie, to mogą się do Ciebie odezwać, pochwalić, ale wystawią Cię na próbę, na zasadzie "wszystko fajnie, odezwiemy się" i będą się zastanawiać co dalej.

Lady De Madeleine pisze:
I wyszło: SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 MIECZY i 3 DENARÓW
Mało kreatywne te karty :D Mnie się wydaje, że konkurencja owszem - nie śpi, a nawet ciężko pracuje, ale co z tego, skoro brakuje im polotu. Nie mniej powinnaś uważać i nie lekceważyć przeciwnika.

PostZamieszczono: 07 sie 2013 13:36 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Mam nadzieje, że wszystko ułoży się dobrze. Właśnie przez takie przeciwstawne karty i moje odczucia trudno mi było interpretować to. Czas pokaże. Co do jednej karty, dla mnie to za mało,dlatego najprostszy mój układ składa się z trzech kart.

PostZamieszczono: 07 sie 2013 14:26 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

WISIELEC, MOC, KOŁO FORTUNY (?) będą rozmyślać nad twoją kandydaturą, coś ich przez chwilę przyblokuje, ale dadzą ci szansę, na końcu jest koło , blokada wisielca zostanie pokonana przez Moc :usmiechniety:

KAPŁAN, 3 PUCHARÓW, 2 MIECZE - masz szansę kapłan to instytucja, to słowo a starasz się o prace do gazety, 2miecze wychodzą mi na podpisanie umowy o pracę

I wyszło: SPRAWIEDLIWOŚĆ (tutaj chodzi chyba o doświadczenie większe niż moje, tak oceniam tą kartę) 3 MIECZY i 3 DENARÓW (mocna konkurencja?)

Sprawiedliwość to umowa formalna, 3mieczy ładnie pokazuje dziennikarzy, 3monet to praca-według mnie masz tą prace.

Powodzenia :usmiechniety:

PostZamieszczono: 07 sie 2013 14:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziękuje.
Może troszkę nie na temat, ale muszę napisać. Wczoraj późnym wieczorem przez okna wszedł ogromny czarny pająk - przerażenie x 100. Uciekł, szukałam go. Ostatnia nadzieja, pytam kart - wyszła wieża XVI, po 5 minutach dostrzegłam go na ścianie, oczywiście dokonałam karalnego czynu, tylko że pająk spadł (co dobrze pokazała wieża) i znikł. Jakoś przespałam noc, pytam dzisiaj kart, gdzie może być - Księżyc wypadł - wiem jedno przeżył spotkanie z gazetą i ukrywa się w ciemnym miejscu, mimo odkurzania, nie mam jakoś odwagi grzebać pod szafą, czy pod łóżkiem. Jeszcze księżyc skojarzył mi się z wodą, ale w pokoju zbiornika wodnego nie posiadam. :szok: potrzebny mężczyzna aby mnie uratował :) wybaczcie ale musiałam to opisać.

PostZamieszczono: 07 sie 2013 14:57 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Księżyc może oznaczać że pająk wyszedł tą drogą jaką wrócił, jest za oknem :))

PostZamieszczono: 07 sie 2013 15:17 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Oj, byłaby to lepsza wersja jak dla mnie. Nie mam zamiaru obudzić się z pająkiem w łóżku. fujjjjjj

PostZamieszczono: 08 sie 2013 15:29 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dzisiaj troszkę mnie podkusiło i zadałam kartom jeszcze jedne pytanie. Ponieważ nigdy nie pracowałam jako dziennikarka, osoba w redakcji (tam jeszcze czekam na odpowiedź) zapytałam się czy nadaje się do takiej pracy i o to odpowiedź:

Śmierć, Królowa Mieczy i Wisielec (??????) Jak rozumiem królową mieczy, to reszta wprawia mnie w zakłopotanie.

PostZamieszczono: 08 sie 2013 21:21 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Karty mówią że musisz zmienić się być jak królowa mieczy, konkretna, kierować się faktami, rozumem a nie jak Wisielec działać emocjami:) czas przemyśleć swoje odczucia i wprowadzić w sobie zmiany, oczywiście jako dziennikarka :usmiechniety:

PostZamieszczono: 08 sie 2013 21:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziękuje. Karty już schowałam głęboko, nie będą kusić mnie przez ten czas :) Przeraziła mnie troszkę karta śmierci, zawsze jak mi wypadnie to mam mieszanie uczucia, mimo, że nie widzę jej jako bardzo negatywnej, wręcz przeciwnie :)

PostZamieszczono: 09 sie 2013 13:24 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Zapomniałam jeszcze dodać, że w kilku rozkładach padła mi XIII - coś czuje, że szykują się bardzo duże zmiany dla mnie - dobrze, czy źle, nigdy nie wiadomo, oby jak najlepiej.

PostZamieszczono: 09 sie 2013 18:40 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

jakie wrażenie zrobi mój tekst (3 karty) i taką odpowiedź otrzymałam:

WISIELEC, MOC, KOŁO FORTUNY ---> XI Moc, HB VI Kochankowie
No wlasnie, wydaje mi sie, ze byl dosc dlugi i mozliwe, ze monotonny nieco. Owszem, bylo widac czastke Ciebie, ale cos tam musialo sie powtarzac i no wydac takie nieco... nudne. Z sumek tu masz ladnie Moc i Kochankow. Moim zdaniem zabraklo nieco pazura w tym wszystkim, ze tak to ujme.

KAPŁAN, 3 PUCHARÓW, 2 MIECZE ---> XX Sad, HB X Kolo Fortuny i I Mag

Kurcze. Tu w tym Kaplanie juz masz jakies wymagania, ktore moga byc o ciutke za duze dla Ciebie. Kaplan to sa przeciez rozne zasady, i on sie nie nagina do nikogo. 3 Kielichow jednak i 2 Miecze moze wskazywac, ze jednak bedzie mozliwosc znalesc tu jakis zadowalajacy obie strony zloty srodek, tak mi sie skojarzylo. Szansa, chocby po Kole z Magiem, bedzie. Pytanie, czy Ty ja wykorzystasz.

I wyszło: SPRAWIEDLIWOŚĆ (tutaj chodzi chyba o doświadczenie większe niż moje, tak oceniam tą kartę) 3 MIECZY i 3 DENARÓW ---> II Kaplanka, HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

Co do konkurencji, jak wypadla. Widac, ze ogolnie dosc ostro wszystkich mierza, wiec i konkurencja, czym sie wykazala, takie efekty miala. Mozliwe, ze sa osoby, ktore odpadly i takie, ktore maja szanse przejsc dalej.
Maja ogolnie trudny orzech do zgryzienia, bo cos mi sie wydaje, ze wg ich oczekiwan nie bylo tam nikogo, kto by ich konkretnie zachwycil. Raczej wybrac miedzy tym a tym... ktory z nich lepszy. Takie skojarzenie.

PostZamieszczono: 09 sie 2013 19:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziękuje bardzo. Co do konkurencji też tak coś czułam, że każdy jakoś się wykazał, ale oni jakoś są niezadowoleni, albo niezdecydowani. Czas pokaże. Czekam do następnego tygodnia na odpowiedz i wszystko będzie jasne, wtedy dam tutaj znać oczywiście, jak wypadły prognozy wobec rzeczywistości.

PostZamieszczono: 09 sie 2013 20:31 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Co do pajaka to bym tak nie demonizowala. Pajak jest tez znakiem, zeby dzialac zdecydowanie. Np. czlowiek pajak, Anansi, daje nadzieje wygranej, tam, gdzie w zasadzie wszystko sprzysiega sie przeciwko nam. Po prostu odwaznie dzialac.

Moim jednym ze zwierzat mocy jest pajak. :) Takze lubie pajaczki... pojawialy i pojawiaja sie u mnie zawsze (realnie i we snie) w chwilach choroby, problemow i tam, gdzie musze wykazac sie odwaga.

Trzymam oczywiscie kciuki :usmiechniety:

PostZamieszczono: 09 sie 2013 20:47 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jakoś postrzegam też tego pająka za znak - jak sobie go przypomnę jeszcze to staje się taki mniej rzeczywisty, wyrwany ze snu, a widziałam go na jawie - znikł i przepadł. Mam nadzieje, że to znak lepszej przyszłości - bo ostatnio to troszkę pod górę mam :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]