Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy M. dostanie się na doktorat? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy M. dostanie się na doktorat?
PostZamieszczono: 23 lip 2013 20:46 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Pytanie jak w temacie.
Karty wyszły mi takie:
Za - 10 mieczy - bardzo dobrze zdany egzamin wstępny, duża wiedza i inteligencja, mocne zaplecze intelektualne.
Przeciw - XXI Świat - obawiam się, że to zbyt mocna karta jak na coś, co przemawia negatywnie. Nie uda jej się ukończyć tego korzystnie, nie dostanie się na następny etap jakim są studia doktoranckie.
Rezultat - Król kielichów - kolejna karta, która nie mówi w żadnym wypadku o przyjęciu na studia, raczej o osobie, która bardzo tego chce, ew. o wsparciu pewnego mężczyzny. Ale to jednak za mało.

Stawiam, że M. się nie dostanie, choć mam nadzieję, że się mylę. Jak sądzicie?

Tytuł: Re: Czy M. dostanie się na doktorat?
PostZamieszczono: 24 lip 2013 05:26 
Wszędzie mnie pełno!

W/g tych Kart i w/g mojej oceny - jednak dostanie się.

PostZamieszczono: 24 lip 2013 09:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Equinoxe, a można prosić o interpretację kart i uzasadnienie postawionej tezy? ;)

PostZamieszczono: 24 lip 2013 13:08 
Wszędzie mnie pełno!

Oczywiście ....
W/g mnie decyduje tutaj - jako rezultat - Karta - Król Kielichów p.p ....
Czyli Karta jak najbardziej pozytywna - na zadane pytanie, odpowiadająca na tak ....
To po pierwsze.
Po drugie - przyznaję szczerze, że ja nie lubię komentować czyiś postawionych Kart, zwłaszcza, że One stawiane są zupełnie inaczej ( i automatycznie - interpretowane ) - inaczej niż ja to robię.
Ja wróżę i interpretuję wyłącznie z Kartami Tarota - także odwróconymi .
Dlatego tą moją odpowiedź - proszę traktować bardziej jako test ... - ćwiczenie ....- niż jakąś moją oficjalna odpowiedź ....
Ot, po prostu ... ktoś zapytał, a ja tylko odpowiedziałem zgodnie z moją intuicją ....czyli dana osoba dostanie się ostatecznie na kolejny etap studiów doktoranckich - dzięki i przy pomocy i decyzji mężczyzny.

PostZamieszczono: 24 lip 2013 13:27 
Awatar użytkownika

Faktycznie, to może być utrudnienie we wzajemnym interpretowaniu kart - Ty stosujesz także odwrócone, co poniekąd zmienia perspektywę, ja stosuję tylko proste.
W każdym razie dziękuję za odpowiedź i zapraszam innych :-)

PostZamieszczono: 27 lip 2013 13:27 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jezeli chodzi o to, co ZA to widac, ze jakis etap zostaje zakonczony, mozliwe ze rzeczywiscie, jak sama piszesz, ten zdany egzamin. Wiec podsumowanie jest. I teraz, co dalej?

Przeciw. Swiat. I tu jest mozliwosc, ze Twoj chlopak sam z siebie zdecyduje sie szukac czegos innego i pojsc niejako w Swiat lub, ze czuje sie w tym miejscu juz niejako spelniony, konczy ten etap i chcialby zaczac teraz cos zupelnie innego.
Moze tez po prostu poczuc, lub juz to czuje tylko do tej pory nie dopuszczal tego do glosu, ze pomimo, ze poszedl w tym tak daleko to to jednak nie to.
Hmm...

I w rezultacie jest Krol Kielichow. Tutaj bardzo dobrze moze sie pokazac poczatek czegos zupelnie nowego. Przy karcie Swiat, moze znaczyc, ze Twoj chlopak rozejrzy sie za czyms innym, bedzie szukal realizacji siebie gdzie indziej.
Takie jeszcze pytanie? Co studiuje Twoj chlopak? Bo Krol Kielichow to zawody m.in. muzyczne, terapeutyczne i socjalne. Takze w tym kierunku moze on pojsc.
Oczywiscie mozliwe tez jest wsparcie jakiegos mezczyzny.

Kwintesencja calego rozkladu to IV Cesarz. Cesarz patrzy na sprawe realnie, jak jest i wykorzystuje mozliwosci, jakie sa. Takze nie kieruje sie emocjami, patrzy na trzezwo i potem podarza za swoimi celami. Nie ma tu wielkiego hop siup... nie wiem... tu mam takie wrazenie, jakby to w jakims sensie mogla tez byc decyzja Twojego chlopaka o szukaniu nowych drog realizacji.

PostZamieszczono: 28 lip 2013 15:27 
Awatar użytkownika

Mandragoro, M. to nie mój chłopak, a przyjaciółka :D Studia doktoranckie z zakresu historii sztuki. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twojego posta, w sumie to uważasz, że M. się dostanie, ale mimo wszystko zdecyduje się na co innego?

PostZamieszczono: 28 lip 2013 18:09 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

:DD %D Gdzie nie spojrze, rozne M., R. i inne inicjaly okreslaja chlopakow, z buta zalozylam, ze M. to facet. :dziendobry:

Dobra... nie wiem, jak to dokladnie napisac. Tu tak, jakby ona sama miala zrezygnowac ze staran tam w ogole, i pojsc zupelnie w innym kierunku.

PostZamieszczono: 03 sie 2013 09:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Ok, chwila czasu więc i ja dorzucę swoje trzy grosze. :good2:

Generalnie mam podobne wrażenie, co i Mandragora. Dostanie się na doktorat jest bardzo prawdopodobne (X Mieczy sprzyja egzaminom oraz zaliczeniom), ale ten Świat na pozycji przeciwko pokazuje, że to chyba nie jest jej droga.
Może więc być tak, że owszem egzaminy i formalności pójdą zgodnie z planem, tyle że życie na sposób zweryfikuje cały projekt i studia z innych przyczyn nie będą kontynuowane. Może tylko na tym etapie jej życie skręci w innym kierunku, tak że te studia będą odwieszone na kołek, ale może to być sygnał, że ona w tejże puli osiągnęła już wszystko co powinna, dalsze studiowanie mija się z celem i może powinna poszukać innych celów.

Król Kielichów nie wnosi nic konkretnego, ale jako uzupełnienie może sugerować, że tym co wpłynie na rezygnację ze studiów mogą być sprawy osobiste.

PostZamieszczono: 05 sie 2013 12:40 
Awatar użytkownika

Mieliście rację, M. dostała się na studia doktoranckie. Widać muszę się pozbyć swojej maniery, że WA pokazują odpowiedź. Sądzę, że koleżanka nie zrezygnuje, bardzo pragnęła się dostać. Jak będzie dalej pokaże życie, tymczasem - gratuluję Wam! :)

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 00:01 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

król kiel to również historyk sztuki
pani M nie zrezygnuje ze studiów, choć nie będzie łatwo
sumą kart jest liczba 111, która mówi żeby broń Boże nie myśleć negatywnie, sumuje się do Cesarzowej, także po pierwsze zda egzamin (co już jest wiadome) , po drugie lub trzecie zrobi doktorat, a po trzecie lub drugie zajdzie w ciążę.
Ta przerwa to może oznaczać urlop macierzyński...świat

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]