Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Będzie coś z tego? Mam rywalkę...? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Będzie coś z tego? Mam rywalkę...?
PostZamieszczono: 18 lip 2013 14:36 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Jest ktoś, kto mnie interesuje. Spotykaliśmy się krótki czas, ale za dużo nas różniło, podejście do relacji, życia, itp. Ogólnie kontakt jest serdeczny, przyjacielski, ale coś jakby się jeszcze tli; ostatnio jednak prawie w ogóle się nie widujemy. Postawiłam Krzyż Celtycki na tę relację, jak się potoczy do końca sierpnia.

1. Rys osoby, o którą pytamy - As kielichów - tu się zdziwiłam, bo ani ta osoba nie jest szczególnie uczuciowa, ani nie jest we mnie zakochana raczej - chyba po prostu jest mi przychylna i pozytywnie do mnie nastawiona.
2. Nasz stosunek do niej - 6 buław - ta karta też mnie zdziwiła, bo mam stosunek mocno ambiwalentny do tej osoby, chociaż ogólnie oczywiście ją lubię, jest mi bliska, poza tym uważam, że to świetny, przystojny i atrakcyjny facet.
3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas - V Kapłan - szczere, przyjacielskie uczucia, ale również rozważania dot. naszych przekonań (jak mówiłam, wiele nas różni);
4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas - II Kapłanka - i tutaj mam problem. To chyba znamienne, że po sobie pojawili się Kapłan i Kapłanka, to tak, jakby nie uświadamiał sobie do końca, że jestem ważną kobietą w jego życiu i może nawet ważniejszą niż mu się wydaje. Czytałam na forum, że żadna z kart kobiecych nie ma takiego oddziaływania jak Kapłanka, to kobieta, o której myśli się poważnie, jak o potencjalnej partnerce. No chyba, że to po prostu obraz jego braterskich uczuć do mnie :%
5. Przeszłość relacji, znajomości - 8 buław - zgadza się, dużo się działo, intensywny kontakt smsowy, telefoniczny (dzieli nas odległość)
6. Najbliższa przyszłość - XIV Umiarkowanie + 4 kielichów - nic się nie stanie, nic się nie wydarzy, constans, w kółko ten sam brak zainteresowania, konkretu, nuda.
7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa - Królowa denarów + 5 buław - kolejna pozycja, która sprawia mi problem. No bo pojawia się kobieta i nie ma tutaj nic o partnerstwie, ale bardziej o tym, jak on widzi mnie... samą :/ tak jakby miał wewnętrzny dylemat czy wiązać się ze mną. Może jestem dla niego zbyt przyziemna, dążę do stabilności w życiu i do stworzenia normalnej relacji (mam wrażenie, że on wręcz przeciwnie, chyba nie jest gotowy na zobowiązania, nie wiem)
8. Wpływ innych osób - Rycerz kielichów - alkohol. To mi przychodzi do głowy.
9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji - 10 buław - boi się, że kolejny raz nie podoła moim oczekiwaniom i wymaganiom, które niestety są mocno skonkretyzowane, w przeciwieństwie do jego podejścia do związków...
10. Dalsza przyszłość - Giermek buław + XV Diabeł - przychodzi mi do głowy jedno - niemoralna propozycja?!?! To z kolei kłóci się z Kapłanem, który rzekomo reprezentuje jego świadome podejście do mojej osoby. Może to prostu plotka na jego temat, która usłyszę, mam wrażenie, że jego zainteresowanie moją osobą powoli wygasa i nie wpadnie na to, by samemu się ze mną skontaktować.

Jest jeszcze druga strona medalu........
Może jest jakaś kobieta, o której nie wiem? Może mam rywalkę?
Na pozycji nieświadomości - Kapłanka - kobieta, która wpływa na przebieg naszej relacji, a on nawet nie zdaje sobie z tego sprawy
Jak widzi nasze partnerstwo - Królowa denarów + 5 buław - konkurencja w postaci innej laski
Wpływy innych osób - Rycerz kielichów - może jest już w kimś zakochany???

Bardzo proszę o pomoc, mam nadzieję, że po prostu zanadto kombinuję.

Tytuł: Re: Będzie coś z tego? Mam rywalkę...?
PostZamieszczono: 18 lip 2013 18:10 
Stały Bywalec

dla mnie to tez asik bardzo wymowny, kapłan z kapłanka to bardzo dobre porozumienie, no ale kapłanka to wg mnie zawsze jakowes ukrywanie sprawy, jakis podstep a kapłąn to nicość-fałszywy typ.W rycerzu tez widzę uzaleznienia, 10 kije-zbyt duzy cięzar dla niego do udzwignięcia tego bo mogłoby byc.Pazia kije to postrzegam jako osobe,ktora nie dotrzymuje obietnic / a jakie propozycje sa niemoralne?/. Jak partnersto widzi? denarowa to stabilna kobieta a tu masz 5kijów-to taka karta dysharmonii uczuciowej. W ogole nie widzi go.
A czy ten człek z tym asikiem w ogole kochac umie? Wg mnie jak na partnerstwo to dla mnie zadne karty i to umiarkowanie na 4 kielach, no chyba,ze licba 4 ogranicza tu umiar.Ale kiepskie karciochy.A jesli chodzi o rywalke to ja bym ja widziała w wpływach innych osob lub w przyszłosci relacji by się pojawiła jako ktos wazny

PostZamieszczono: 18 lip 2013 18:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

1. Wzbudzasz w nim pozytywne uczucia. Jestes osoba, przy ktorej wie, ze gdyby sie sprezyc, moglby byc szczesliwy.

2. Twoj stosunek do niego. Patrzysz tak, zeby bylo Tobie dobrze, takze w tej relacji szukalas i szukasz rowniez swojej satysfakcji. Nie bedziesz szla na nic, co Tobie jest obce i wymaga specjalnie poswiecania swojego szczescia.

3. i 4. Mowia po prostu o tym, ze czuje z Toba dosc silna wiez. Papiez to znajomosc taka z silnymi podstawami a Kaplanka to pokrewienstwo dusz. Takze nie jestes dla niego osoba, o ktorej latwo sie zapomina.

5. Przeszlosc. Byl kontakt, chyba dosc intensywny, dzialo sie.

6. Tu bedzie jak jest, wielkiego ruchu do przodu nie widac. Natomiast, jak zsumuje sie te dwie karty to mamy Kochankow a w sumowaniu Banzhafowym to Ksiezyc z Eremita. Tu widac dylematy i zastanawianie sie nad tym, co ta znajomosc dla Was naprawde znaczy.

7. Jego intencje. Pojawilas sie w Monetowej a to kobieta sprawdzona, znana, przyjaciolka, na ktorej mozna polegac. Kobieta, ktora nie wywinie orla i nie zdradzi. Takze on wie, na co moze przy Tobie liczyc. W 5 Bulawach widze zycie, ktore w te znajomosc sie wlewa. Sama Monetowa jest dosc stabilna i spokojna. Jak zsumujemy te karty to mamy Maga lub wg HB Papieza. I tu wskazuje to na potrzebe dzialania konkretnego, jak rowniez potrzebe wyjscia poza obecne ramy znajomosci.

8. Co do wplywu innych osob, to nie wiem. Nie kreci sie tam ktos obok Ciebie jeszcze? Ze jakos go to moze hamuje? Albo nie jest o kogos tam zazdrosny? Bo wtedy te 5 Bulaw przy Monetowej mogloby swiadczyc o to, ze chcialby o Ciebie jakos zawalczyc. Taka tylko mysl...

9. Leki i obawy. No ze nie uda Wam sie wyjsc poza obecne ramy i znajomosc znowu wypali sie zanim sie na dobre rozpali. Tu powinno pojsc dalej, nie moze tkwic w tych biednych 10 Bulawach.

10. No tu moze byc, ze wyjdziecie poza te 10 Bulaw :D Z podsumu masz Slonce i z HB XV Diabla z Kochankami. Takze niemoralna propozycja, ale i mozliwosc pojscia w koncu za glosem serca... sa. ;)

PostZamieszczono: 18 lip 2013 19:04 
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję za Wasze interpretacje, Dziewczyny :)

Brzanko, faktycznie, to mocno, jak dla mnie, niedojrzały facet. Ma na pewno inne oczekiwania niż ja, ale cóż poradzić, ciągnie mnie do niego ;)
Mandragoro, ja nie sumuję kart tak jak Ty, nawet nie wiem do końca o co w tym chodzi ;) Sprawdza Ci się to?

Chciałabym jeszcze odnośnie Kapłanki zacytować Kingę z wątku o tej karcie właśnie (tekst jest oczywiście wyrwany z kontekstu, na 2. stronie w wątku o Kapłance są rozważania, czy Kapłanka może symbolizować kochankę, bądź drugą kobietę, z którą facet jest silnie związany):
Kinga pisze:
Tarot poprzez Kapłankę w takich sytuacjach nie pokazuje dosłownie że jest kochanka, tylko że przy mężczyźnie pojawia się kobieta z którą on jest silnie związany emocjonalnie. Emocjonalna więź ma w tym przypadku nadrzędne znaczenie, a nawet taka "przeszkoda" jest tysiąckroć razy groźniejsza niż gdyby w grę wchodziła sama cielesność i pociąg seksualny. Psychologicznie rzecz ujmując, "kochanka" Kapłanka jest dla mężczyzny kimś duuużo więcej niż partnerką do seksu, on spotykając się z nią przede wszystkim zaspokaja jakieś swoje potrzeby emocjonalne.

Wracając do mojego rozkładu: tutaj Kapłanka wypadła na poziomie nieświadomości, a więc, skoro dla niego oczywiste jest, że jesteśmy przyjaciółmi (Papież), nie do końca chyba zdaje sobie sprawę z siły więzi jaka nas łączy. Mam wrażenie, że - tak jak czytamy w wypowiedzi Kingi - Kapłanka może uosabiać kogoś naprawdę istotnego w życiu mężczyzny (chyba, że przeceniam znaczenie Kapłanki?). Byc może po prostu nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, jak bardzo jestem dla niego ważna. Ale sobie wymyśliłam... %D :hehehe:

Wciąż jednak niepokoi mnie ten Rycerz Kielichów we wpływach z zewn., jak dla mnie to może być dosłownie - kumpel od kielicha! Nie, wokół mnie nikt się niestety nie kręci ;) Pan nie ma być raczej o co zazdrosnym. No i ta Królowa denarów nie daje mi spokoju. Bo czy jest powiedziane, że ma ona uosabiać mnie? Boję się, że to jakaś inna babka... Przyznam jednak, że Kapłanka w tym rozkładzie obecna mocno mnie pociesza. Słusznie, niesłusznie?

PostZamieszczono: 18 lip 2013 20:07 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Tak, sumowanie bardzo mi sie sprawdza. Nie nawet jako przedluzenie znaczenia kart a jako wskazowka wynikajaca z podstawowych kart rozkladu, co moznaby w danej kwestii zrobic...

Czesto w rozkladach np. na relacje parterskie wlasnie podsumy wskazywaly na mozliwosc czegos tam wiecej, lepiej, same karty bywaly dosc pesymistyczne, natomiast podsum mowil o czyms dodatkowo.
Np. o potrzebie rozmowy szczerej albo cos tam innego...

Kiedys mialam kobitke przykladowo, ktorej nie ukladalo sie w relacji... karty takie sobie a podsumy wlasnie wskazywaly na potrzebe szczerej rozmowy, wyjasnienia sobie pewnych kwestii. Jakis czas pozniej pani pisze, ze porozmawiali itd... i zareczyli sie, byla na ten czas wyznaczona data slubu.

Konkretnie dla mnie te sumowania wnosza cos dodatkowo praktycznie. :) Podstawa sa zawsze karty w rozkladzie... ale sumowania tez licza sie.

Kaplanka to u Crowleya pokrewienstwo dusz, wiec dosc silna wiez na poziomie duchowo-mentalnym.

PostZamieszczono: 18 lip 2013 21:02 
Awatar użytkownika

La_Mandragora pisze:
Konkretnie dla mnie te sumowania wnosza cos dodatkowo praktycznie. :) Podstawa sa zawsze karty w rozkladzie... ale sumowania tez licza sie.
To może... biorąc pod uwagę Giermka buław i XV Diabła... dowiem się, że on ma kogoś? :(
Nie wiem jak rozpatrywać te "kobiece" karty w rozkładzie, boję się trochę, że one mogą wcale nie dotyczyć mnie... A może kraczę teraz...

PostZamieszczono: 18 lip 2013 23:07 
Awatar użytkownika

Ok, nie wytrzymałam i zapytałam kart czy jest jakaś kobieta w jego życiu, w sensie - jak on to mówi - matrymonialnym.
Za - Król mieczy
Przeciw - 3 buław
Rezultat - 10 kielichów + 4 buław

No jest w związku, jak nic. :-?
Inna sprawa, że abstrahując od tych dwóch powyższych rozkładów jakoś tak tego nie czuję...

PostZamieszczono: 19 lip 2013 01:12 
Awatar użytkownika

Z góry bardzo przepraszam moderatorów, proszę o połączenie moich postów.

Właśnie dotarło do mnie, że ten As kielichów mówi sam za siebie, przecież to karta zakochania, uczuć, niekoniecznie do mnie skierowanych. Rozkład pokazał chyba, że facet jest zakochany + Rycerz kielichów wpływy z zewnątrz i Królowa denarów jako intencje wobec partnerstwa. Może trochę ześwirowałam, bo jestem postronna i nieobiektywna, bardzo bym była wdzięczna, Kochani, gdyby ktoś mną potrząsnął, albo przyznał rację.

PostZamieszczono: 19 lip 2013 08:38 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dobra, ja po prostu zapytalabym sie wprost o jego status swiazkowy. Odp. 1 karta i 3 karty tlo najladniej mi to pokazuja. Ale ok.

Krol Mieczy nigdy nie pokazywal mi faceta w jakiejs relacji, co najwyzej rozwodnika albo faceta po rozstaniu. 3 Bulaw to dla mnie karta wyczekiwania na cos, wypatrywania. Wiec widac, ze on moze byc w cos zaangazowany, co wg niego ma potencjal na przyszlosc i juz trwa.

10 Kieli z 4 Bulawami wskazuje na to, ze relacja w przyszlosci moze przejsc na poziom relacji nieformalnej, zwiazku takiego nie ze slub, ale juz jakas fajna relacyjka. Takie moje odczucie tych kart...

PostZamieszczono: 19 lip 2013 11:55 
Awatar użytkownika

Dzięki za odp. Pomyślałam jeszcze, że skoro 3 buław jest na pozycji "przeciw" może mówić o braku ew. perspektyw, na razie. 10 kiel w połączeniu z 4 buław dałaby wtedy domatora, któremu dobrze tak jak jest... Ale powiedzmy sobie szczerze - obie karty rezultatu są silnie ukierunkowane na relacje z inną osobą.

Teoretycznie mogłabym zapytać czy się z kimś spotyka, ale w obecnej sytuacji byłoby to dosyć niezręczne posunięcie. Na razie poczekam, zobaczymy, jak zamanifestuje się Giermek buław.

Czy ktoś ma jakieś uwagi, spostrzeżenia dotyczące pierwszego rozkładu??

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]