Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Proszę o pomoc w interpretacji. : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Proszę o pomoc w interpretacji.
PostZamieszczono: 15 lip 2013 19:35 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Proszę o skorygowanie mojej interpretacji, gdyż kieruję się głównie intuicją i brak mi doświadczenia : )

1.Jakim jest mężczyzną ? - Sprawiedliwość - kieruje się głównie rozumem, twardo stąpa po ziemii, wewnętrznie poukładany, rozważny, uczciwy i stały w uczuciach;
2. Jak go uwieść ? - 5 Kielichów - głównie zabawa w "kotka i myszkę" - niepewnośc uczuć, dawać i odbierać;
3. Co zrobić, by go sobą zainteresować ? - Giermek Buław - błyskotliwym intelektem i nieprzewidywalnością ;
4. Czego nie powinnam robić ? - Królowa Mieczy - wystrzegać się chłodnej manipulacji i intryg, by osiągać cel ;
5. Jaka kobieta zwróci jego uwagę ? 9 Kielichów - kobieta ciepła i życzliwa ,a jednocześnie emocjonalnie zdystansowana i nieodgadniona; nieśmiała...?
6. Jakiej kobiety pragnie ? - 4 mieczy - wewnętrznie poukładanej, wyciszonej i umiejącej racjonalnie ocenić sytuacje i zachować umiar;
7. Z jaką kobietą się zwiąże ? - Rycerz Buław - taka, która rozpali jego zmysły i będzie go pociągać/ fascynować zarówno seksualnie jak i emocjonalnie;
8. Jak mnie postrzega ?- 10 Buław - jako kogoś, kto bierze na siebie zbyt dużą odpowiedzalność... ? Kompletnie nie umiem rozgryźć tej karty w tym układzie...
9. Jak widzi naszą relację ? - Równowaga - widzi nadzieję, obietnicę i potencjał, obustronne pragnienie połączenia i uczenia się wzajemnie siebie do rozkwitu miłości;
10. Jakie życzenie ma ze mną związane ? As Monet - pragnie bym mu zaufała i uwierzyła w jego poważne zamiary wobec mnie... ?
11. Wynik moich starań ? - Rycerz Monet - moja cierpliwość zostanie wynagrodzona...

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji : )
Pozdrawiam i dziękuję : )

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

Tytuł: Re: Proszę o pomoc w interpretacji.
PostZamieszczono: 15 lip 2013 22:01 
Administrator
Awatar użytkownika

Na dobry początek skorygowałam kolor czcionki (zamiana na pogrubienie). Kolor czerwony jest zarezerwowany do wszelkich adnotacji porządkowych wprowadzanych przez administrację i moderatorów.

Co do interpretacji, tak na szybko, przynajmniej dwie pierwsze karty. :)
1) Karta Sprawiedliwość jest całkiem poza uczuciami. Jeśli pytasz jaki jest dany mężczyzna, XI nie oznacza oczywiście, że musi być pozbawiony emocji - można powiedzieć, że kieruje się zasadami i rozumem.
2) Jak go uwieść? Skoro już wiemy, że on nie kieruje się emocjami (potrafi je kontrolować), to ta V Kielichów może oznaczać, że aby go ruszyć potrzeba będzie naprawdę baaardzo ostro zadziałać. Tak żeby emocje były wręcz ekstremalne.

PostZamieszczono: 16 lip 2013 06:23 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ślicznie dziękuję !

Tak, zgadza się. To mistrz opanowania i kontrolowania emocji. Nigdy nie pozwolił sobie na słowny upust swej złości! Choć wewnętrznie bardzo emocjonalny i wrażliwy jest. Ha! Znamy się już dość długo....

Czyli jednak nieprzewidywalność, dawać i odbierać...czyli typowa natura skorpiona ; ) pełna namiętności i sprzeczności : gorąca i lodu..;)

Mnie samą mocno nurtuje punkt 10 Buław - jak on mnie postrzega ? ...- hmm, może to akurat widzenie "na teraz"...

Cogito

PostZamieszczono: 16 lip 2013 12:34 
Wszędzie mnie pełno!

Teraz ja ....
1. Jest mężczyzną z zasadami, zrównoważony, postępujący zgodnie z regułami - zasadami- prawami ( także z tymi - wywodzącymi się z tradycji ) ... rozsądek i oficjalność - na pierwszym miejscu ...
2. Ja bym postawił .... na "litość" - skromność - swoją niewinność - swoją jakby bezradność i ... jakby prośbę o pomoc ( o radę ) .... ( ? )
3. Nawiązać do tej drugiej Karty ( 5 Kielichów) i dodatkowo jakby pokazać swoją niezależność - idealizm - otwartość ...
4. Ponownie nawiązuje do poprzednich Kart i zgadzam się ze stwierdzeniem, że - " wystrzegać się chłodnej manipulacji i intryg .... "
5. Kobieta otwarta, pełna miłości - gotowa spełnić jego pragnienia i która także niesie pomoc innym ludziom .... może go nieco rozczulić ( ? ).
6. On pragnie kobiety - nie konfliktowej i spokojnej ...
7. Zwiąże się z kobietą - z życzliwą, pogodną , otwartą na wiele sytuacji , serdeczną i taką, która wie, czego chce ( pewną siebie )...
8. Postrzega Cię - jako osobę będącą w niełatwej sytuacji ...a jednocześnie taką, która jest wytrwała i dąży do swojego celu ...
9. Relację widzi jakby "pół na pół " .... czyli wszystko jest jeszcze możliwe i nie wykluczone ... i wszystko jeszcze może się zdarzyć.
Jest tobie przychylny i jest gotów zaakceptować Cię taką - jaka jesteś ( jaką Cię widzi i odbiera ) ....
10. On życzy sobie ... och, tych życzeń jest wiele ... ! Prywatność , doskonałe zdrowie, nowe perspektywy, nowe finansowe plany, zadowolenie.... dobre widoki na przyszłość, pomyślność w finansach i biznesie, wspólny odpoczynek w naturze....
11. Wynik Twoich starań .... - jesteś postrzegana jako osoba godna zaufania, która ciężko pracuje, by osiągnąć sukces i poczucie bezpieczeństwa ( także ten materialny ).
Jesteś postrzegana jako osoba praktyczna , rzetelna, mądra o dużym realiźmie życiowym ....i z w/w powodów masz spore szanse na zrealizowanie swojego celu ....
Czego Ci serdecznie życzę -
EQ.

PostZamieszczono: 16 lip 2013 15:27 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ciekawy męski punkt widzenia....: ) Aczkolwiek skłaniałabym się ku temu, by w tym anielskim niemal wizerunku kobiety, której rzekomo on pragnie i chce, była też jakaś dawka emocji zaiste diabelskiej natury.... -i tu owe buławy...jak i moje doświadczenie w obcowaniu z tym Panem ; )

I gdy tak sobie to wszystko podsumowuję wychodzi mi jedno : BYĆ SOBĄ ! : )

Serdecznie dziękuję !

Cogito

PostZamieszczono: 16 lip 2013 16:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

10. On życzy sobie ... och, tych życzeń jest wiele ... ! Prywatność , doskonałe zdrowie, nowe perspektywy, nowe finansowe plany, zadowolenie.... dobre widoki na przyszłość, pomyślność w finansach i biznesie, wspólny odpoczynek w naturze...."

Equinoxe - ale jak to się ma do pytania : jakie ma życzenie związane ze mną ?

Cogito

PostZamieszczono: 16 lip 2013 20:47 
Wszędzie mnie pełno!

No właśnie takie, jak napisałem ...

PostZamieszczono: 17 lip 2013 06:06 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Oczekuje ode mnie "prywatności, doskonałego zdrowia, nowych perspektyw, nowych planów finansowych, zadowolenia..." ? ? :szok:

Cogito

PostZamieszczono: 17 lip 2013 12:03 
Wszędzie mnie pełno!

Tak, zgodnie z Twoim pytaniem - " czego oczekuje ode mnie ... " ?
Karta - As Denarów p.p - właśnie na to pytanie - odpowiada ....

Ja Cię bardzo przepraszam....
Czy ja mam się tłumaczyć ze swoich interpretacji - Twoich Kart ???
Poprosiłaś o pomoc Tu na Forum - w interpretacji swoich Kart - i ja to zrobiłem zgodnie ze swoją wiedzą i intuicją.
Często tak bywa, że pytający - nie zgadza się z wróżbami ....
Tym samym uznaję - że dyskusja na ten temat z mojej strony - jest zakończona.
EQ.

PostZamieszczono: 17 lip 2013 13:40 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Facet, ktory pokazuje sie w sprawiedliwosci, chce wiedziec na czym stoi. Nie chce zadnych polsrodkow, niedomowien. I tak, dla uczuc to nie jest dobre, bo Sprawka w uczuciach to co najlepiej rownowaga pomiedzy uczuciami i rozumem... nigdy natomiast na korzysc uczuc.
Ale u mnie Sprawka tez pokazuje uczciwosc. Wiec taki charakter u kogos, ze mowi jak jest i chce, aby inni go tak traktowali. To tez numerologiczna 8... a osemki takie wlasnie sa. Nie ma polsrodkow, nie ma udawania, jest konkretna uczciwosc. I poszukiwanie rownowagi.

Jak uwiesc? Dla mnie 5 Kielichow to karta odrzucenia iluzji. Wiec na pewno nie poprzez udawanie kogos kim sie nie jest. Byc jak najbardziej soba. Co pokrywa sie z tym, co pisalam wyzej. Facet jest konkretny i chce wiedziec z kim/czym ma do czynienia.

Co zrobic, by go zainteresowac? Crowley opisuje Pazia Bulaw w ramach relacji parterskich jako karte, ktora ukazuje sytuacje, ktora idzie tak szybko, ze kniga tego tak szybko nie przewiduje. Wiec tu i teraz, bez jakis przymiarek, spontan pelny, zywiol, goraco. I tu tak moze byc. Czyli bez owijania w bawelnie. Pokazac, jezeli Ci sie podoba, jezeli jest atrakcyjny. Pozwolic grac tu swojej atrakcyjnosci, ale bez chodzenia na okretke... Nie tworzyc czegos czego nie ma. Jak najbardziej wprost...

Czego nie robic? No nie udawac niedostepnej, takiej zimnej... jw. To sie kloci z Paziem Bulaw... ktory jest taki prosty, goracy i bez podtekstow, ale swoje osiaga szybciej niz inni gadaniem... w sferze partnersko-erotycznej... ;)

Jaka kobieta musialaby to byc? Ano taka, ktora jest zadowolona sama ze soba. Uwielbia sie ubierac ladnie, podkresla swoja kobiecosc a towarzystwa szuka nie, zeby sie poczuc lepiej a poniewaz jest tak bogata wewnetrznie, ze po prostu towarzystwo lgnie do niej. Partnerstwo rowniez nie jest wtedy dla niej koniecznoscia... a czyms, co przychodzic w naturalny sposob... Jest jej dobrze ze soba i pojawia sie odpowiedni partner.

Jakiej kobiety pragnie? Tu sa dwie opcje... albo chodzi o taka, ktora potrafi poswiecic czas rowniez sobie... albo pokazalo sie tu, ze sam w sobie to jeszcze jakos tam uklada i nie do konca jest pewny. Ma jakis zarys, ale potrzeba mu czasu, zeby ustalic konkretnie.
I jeszcze co... a czy on nie lubi sie czasem sam odsunac troche?

Z jaka kobieta sie zwiaze? Jak wyzej... Paz Bulaw, szybki dobry seks... na razie bez zobowiazan, kobieta nieuwiesliwa, znajaca poczucie wlasnej wartosci... Rycus Bulaw, ktory chce kobiety, z ktora ani sie nie zanudzie ani ktora sie na nim nie uwiesi i da oddychac.

Jak widzi Wasz relacje? Ladnie... na ten moment chyba dobrze sie dogadujecie... mozliwe, ze widzi potencjal na cos glebszego. Umiarkowanie to tez karta tantryczna uzupelniania sie mezczyzny z kobieta... a po zsumowaniu daje Papieza.

Jakie zyczenia ma? No widzi potencjal tej znajomosci, ale tez zdaje sobie sprawe, ze to dopiero widok na przeciwnym brzegu rzeki... a do tego celu jeszcze sporo kamieni po drodze.

Efekt... Rycerz Monet... No ma szanse cos sie rozkrecic. W znajomosc moze wlac sie nowa energia... i moze byc ladnie i zywo. Crowley o tej karcie mowi "stare soki w nowe galezie"... takze powoli, powoli moze tam po prostu zywiej sie zrobic... i blizej.

Jak podsumuje sie caly rozklad (wg Banzhafa) wychodzi VI Kochankowie... Jak najbardziej kierowac sie w tej kwestii serduchem. Znajomosc moim zdaniem ma mozliwosci...

PostZamieszczono: 17 lip 2013 14:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Equinoxe ! - ja jestem Ci bardzo wdzięczna za interpretację :) Moje zdziwienie jest bardziej echem w przestrzeń , a powtórzenie próbą głębszego zrozumienia i cichej nadziei, że posłużysz się synonimami adekwatnymi do słów już przez Ciebie użytych, bym mogłą przyswoić sobie to bardziej.... ;)

Pozdrawiam ciepło i dziękuję.

La Mandragora ! Szapo ba! Niesamowita Intuicja - czytając Twą interpretację miałam wrażenie, że nas ZNASZ .Znamy się dość długo i uczucia dość zaangażowane, aczkolwiek obecnie przechodzimy etap "zawieszenia"... Pięknie dziękuję :

P.S. A jak widzisz jego mnie postrzeganie w 10 Buław ?

Cogito

PostZamieszczono: 17 lip 2013 18:59 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wiesz... Bulawy to bulawy... silna ognista energia. Przy 10 Bulaw mamy do czynienia z nagromadzona energia, ktora powinna transformowac dalej... (ten caly krag od Asa do 10 i znow Asik)... ale jest totalny zastoj. To czesto w relacjach partnerskich sa rozne ograniczenia, ktore sami sobie narzucamy. Np. jest fajna relacja i moglaby ona byc duzo bardziej zywa, ale my swoim sposobem myslenia, dzialania, narzucamy takie a nie inne ramy, ktore nie pozwalaja relacji rozwinac jej calego potencjalu.
Swietnie te karte opisuje Denner w ksiazce "Ich und Du." Przedstawia ja jako zblokowana energie i mowi o tym, aby otworzyc kanal i ja uwolnic. W kontekscie partnera... czesto pokazuje to tez relacje, gdzie cel jest podobny, ale obie strony ciagna w dwoch roznych kierunkach i ta energia zamiast solidnie cos poruszyc, no sie marnuje po prostu.

Zobacz w jego "wymaganiach" odnosnie kobiety. Masz piekne bulawowe karty. Paz Bulaw, Rycek Bulaw... i do tego 9 Kielichow. On chce, zebys byla bardziej otwarta, zadowolona z siebie i spontaniczna. Te 10 bulaw natomiast moze wskazywac, ze wraz z uplywem czasu (piszesz, ze to nie nowa znajomosc) stalas sie bardziej trzymajaca sie pod kontrola i gdzies umknela Ci ta spontanicznosc. Moze wynika to po prostu z zycia, obowiazkow codziennych, ktore Ciebie zajmuja... a moze jeszcze z czego innego.
Wazne, zeby sobie to uswiadomic i pojsc nieco na zywiol. Uwolnic potencjal, jaki niesie ze soba (w relacjach) ta karta.

Wynik mowi o tym... ze wlasnie efektem tego moze byc ozywienie tej relacji. Jak pisalam wyzej "nowe soki w stare galezie". To rowniez praca nad istniejaca juz relacja i ozywienie jej. Przy 10 Bulawach w jak Ciebie postrzega... nie dziwi to.

PostZamieszczono: 17 lip 2013 19:06 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Bardzo Ci dziękuję : ) Niesamowicie rozjaśniło mi to sytuację. Tak, masz rację. Moje zachowanie od pewnego czasu jest powściągliwe i kontrolowane, aczkolwiek to on do tego doprowadził swoją totalną biernością. A ja się wycofuję, gdy brak w związku równowagi.....Co więcej, właśnie moja zbytnia otwartość i spontaniczność chyba spowodowała,że stał się taki leniwy i wygodny.... Wierz mi - z niego naprawdę TRUDNY przypadek...

W jaki sposób dokonuje się tego podsumowania ? : )))

Cogito

Ostatnio zmieniony 17 lip 2013 19:15 przez Cogito, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 17 lip 2013 19:14 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Sa dwie rozne szkoly...

Ja stosowalam tu sposob Hajo Banzhafa... jest prosty bardzo. Sumuje sie wszystkie liczby przy kartach... przy bulawach, kielichach, mieczach i monetach jednakowo, Asik to 1, (nic nie dodaje sie, jak w innym rodzaju sumowania), nie liczy sie dworskich a Glupiec to 22.
Zliczasz i jak w numerologii potem zliczasz wszystko, co jest powyzej 22. Wtedy masz jedna karte. Wszystko, co powyzej 9 zliczasz jeszcze raz... i masz wtedy dwie karty sumujace (w przypadku Slonca 3: Slonce--->Kolo--->Mag).

Np. dajmy na to tu mialas:

VIII Sprawiedliwosc, 5 Kielichow, Giermek Bulaw, Krolowa Mieczy, 9 Kielichow, 4 Mieczy, Rycerz Bulaw, 10 Bulaw, XIV Rownowaga, As Monet, Rycerz Monet ---> i liczymy 8+5+9+4+10+14+1--->51--->5+1--->6

Tu stosowalam te metode, podobnie, jak Banzhaf... uzywam jej do podsumowywania wiekszych rozkladow.

Jest jeszcze inna metoda... gdzie do Kielichow i Monet dodajesz 10 a dworskie podciagasz pod AW, od wyniku odejmujesz 22 tak dlugo, jak dlugo ta cyfra bedzie od 22 wieksza.

Co do tego, co jeszcze napisalas o Waszej terazniejszej relacji... tak w kontekscie Umiarkowania (Rownowagi) jeszcze... taka mysl, ze on te relacje widzi jako juz taka stabilna, stad ta biernosc moze i brak starania sie. W kazdym razie potrzeba Wam wiecej ognia, wiecej serducha i mniej kontrolowania sie - z obu stron. ;)
Jak widac... chcialby obudzic w sobie z powrotem tego ognistego Rycka Bulaw. Co zrobiloby chyba Wam obojgu dobrze.

PostZamieszczono: 17 lip 2013 19:20 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Interesujące i pouczające zarazem.... : )

Dziś dokonałam rozkładu klasycznego partnerskiego na nas. (za namową jednej z koleżanek) . Masz czas i ochotę spojrzeć ? : )

1. Co jest między nami ? - 5 MIECZY - trudny czas, narastający konflikt, brak porozumienia, poczucie wzajemnej niezasłużonej krzywdy, obwinianie siebie nawzajem...Poczucie straty i impasu. Niespełnione, platoniczne i idealistyczne uczucie. Kłótnie i walka, również z sobą samym...

2. Myśli : ja - SŁOŃCE- cóż....najogólniej mówiąc, jestem dobrej myśli i wierzę, że miłośc zwycięży wszystko... ; )))
On -KAPŁAN - zastanawia się nad sytuacją między nami w aspekcie moralnym, etycznym. Chce wyciągnąć z tego jakąś naukę na przyszłość. Rozpatruje, co należałoby zrobić aby postąpić słusznie, jednocześnie jest uparty i trudno mu odstąpić od swoich twardych, bezkompromisowych zasad.

3. Słowa : ja - GWIAZDA - daję mu nadzieję i wyrażam chęć porozumienia, powrotu do tego co było...Inspiruję odwagą i wiarą.... ; )))
On - 9 BUŁAW - ostrożny, wyważony, planuje i ocenia swoje szanse i możliwości, opanowany i zdyscyplinowany , wierzy w swoją rację i przekonania.

4. Uczucia - ja - 2 BUŁAW - wewnętrzna walka pomiędzy sercem a dumą , rozterki i rozmyślanie nad sytuacją, bycie na rozdrożu. Jednocześnie wiara w siebie i swoją niepowtarzalność. Poczucie osamotnienia...
On - DIABEŁ - zniewolonie myśli i uczuć, pożądanie i chęć ujarzmienia mnie, dominacji. Egoizm, niepokój, rozdrażnienie. Czuje,że jest do mnie przywiązany... Złość i namiętność jednocześnie spowodowana trudnościami i tym,że wymknęłam mu się spod kontroli...

5. Zachowanie : ja - 4 MONET - konsekwencja, opanowanie i silna wola.Spokojne oczekiwanie na rozwój wypadków.Umiejętność poradzenia sobie w każdej sytuacji...
On - KSIĘŻYC - hmmm... gra na zwłokę, kryje swoje prawdziwe zamiary albo jakąś tajemnicę, łudzi się, że wszystko się "samo rozwiąże" albo ja "przybiegnę stęskniona" ...

Tak to wygląda moim subiektywnym i optymistycznym okiem ; )

Cogito

Ostatnio zmieniony 17 lip 2013 19:32 przez Cogito, łącznie zmieniany 2 razy

PostZamieszczono: 17 lip 2013 19:24 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Pozniej zajrze chetnie. Klade cory wlasnie spac, pozniej bede. :)

PostZamieszczono: 17 lip 2013 19:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Super : )

Cogito

PostZamieszczono: 18 lip 2013 14:01 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Hej Cogito! :)
Właściwie nie mam nic do dodania, bo uważam, że Twoja interpretacja własnych kart jest bardzo dobra. Zapytam tylko, czy prowadzicie jakąś wojnę podjazdową? ;) Typu "kto się pierwszy odezwie, ja się nie odezwę, niech on się odezwie..." - bo to wychodzi w 5 mieczy. Z tym, że żadne z Was nie wynosi z tego żadnych korzyści i na to musicie uważać szczególnie, żeby nie przesadzić.

On widać, że na pozór zachowawczy, wewnątrz aż kipi od emocji :D To połączenie Kapłan + Diabeł jest znamienne - sądzę, że jest wobec Ciebie szczery, ale zarazem pragnie Cię w sposób mało przyjacielski ;) Zastanawia mnie tylko jego zachowanie i ta wstrzemięźliwość (9 buław, XVIII Księżyc), dlaczego nie chce okazać tego na zewnątrz - czy po prostu jest takim człowiekiem, czy to nie ten etap znajomości, czy ma jakieś obiektywne powody. Tak czy siak dzieje się coś niedobrego, skoro wychodzi 5 mieczy, a potencjał wg mnie jest. Tylko trzeba go uwolnić, przełamać jakaś tendencję w Was samych.

Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 18 lip 2013 15:44 
Stały Bywalec

Tak mam opisana skądś sprawiedliwość

ATRYBUTY OSOBOWOŚCI: siła, surowość, brak tolerancji w imię subiektywnie pojętego prawa; skłonność do dominacji, narzucania swej woli innym, rzekomo dla ich dobra. Wewnętrzne poczucie słuszności i przewagi duchowej, czasem pogarda dla słabszych i błądzących. Wiara we własne siły.

Osoba, którą symbolizuje Wielki Arkan VIII Sprawiedliwość kieruje się rozumem, nie uczuciami. Jest rozsądna, tolerancyjna, wewnętrznie poukładana. W miłości stała i uczciwa. Rozwodów nie uznaje nie tyle z pobudek religijnych, ale dlatego że gotowa jest ponosić konsekwencje swoich czynów. Często bardziej zajmuje się karierą, niż miłosnymi związkami. Zdystansowana i nieco zamknięta, może z ochotą zawrzeć małżeństwo dla pomnożenia dóbr albo dla życiowego awansu. Mężczyźnie – Sprawiedliwości partnerka niejednokrotnie potrzebna jest raczej ze względów praktycznych, aniżeli emocjonalnych.
Człowiek symbolizowany przez tę kartę ma o sobie wysokie mniemanie, lecz mimo to czasem czuje się niedoceniony. Natomiast sam nie zawsze chce zrozumieć swego bliźniego, a zwłaszcza jego wady.
W relacji ze Sprawiedliwością należy dbać o harmonijny rozkład sił. (Kiedy jest górą, daje to odczuć w mało przyjemny sposób. A jeśli się obrazi, argumenty lub prośby drugiej strony odbijają się od niej jak od szyby). Możesz z nią stworzyć pomyślny układ, gdy małżeństwo pojmujesz przede wszystkim jako wspólnotę intelektualną, zaś przyjaźń i wzajemną lojalność stawiasz wyżej niż miłosne uniesienia.

Ale wg mnie to raczej nic z tego,rycerz den to jak pomnik nagrobny

PostZamieszczono: 18 lip 2013 21:55 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziękuję Dziewczyny : )

Maralee pisze:
Hej Cogito! :)
... Zastanawia mnie tylko jego zachowanie i ta wstrzemięźliwość (9 buław, XVIII Księżyc), dlaczego nie chce okazać tego na zewnątrz - czy po prostu jest takim człowiekiem, czy to nie ten etap znajomości, czy ma jakieś obiektywne powody..."

Zraniony mocno w przeszłości przez kobietę, boi się okazać, co czuje. Nie jest gotowy. To mężczyzna wychowany w kulturze silnych męskich tradycji, gdzie męstwo to opanowanie, spokój, siła wewnętrzna, duma i hardość. Nie ma miejsca na emocjonalne rozczulenia...Okazywanie emocji, to słabość....Aczkolwiek moim zdaniem (znamy się dośc długo już ), głównym czynnikiem tychże blokad, są te jego traumatyczne przeżycia sprzed półtora roku....

Cytat :

[ "Zapytam tylko, czy prowadzicie jakąś wojnę podjazdową? Typu "kto się pierwszy odezwie, ja się nie odezwę, niech on się odezwie..." - bo to wychodzi w 5 mieczy. Z tym, że żadne z Was nie wynosi z tego żadnych korzyści i na to musicie uważać szczególnie, żeby nie przesadzić. "

No właśnie mamy kryzys...który już dość długo trwa i nie wiem jak to się zakończy...Nie rozmawiamy ze sobą. Wierz mi - próbowałam na tyle ile mogłam, by czynić zgodnie ze sobą....nie wiem czego on oczekuje ? Mojego za nim biegania ? :foch:

Nie ma mowy.

Uparty jak osioł i głupio nieadekwatnie dumny.

Moim zdaniem, zbyt pokazałam wcześniej, że mi zależy...On po prostu sobie mnie tak "trzyma"..wyczekuje...Może mu tak wygodnie, bo właśnie poszło o to, że ja już powiedziałam dość - tak dłużej być nie może...- on się boi zaangażowania/związku.... No i zmieniło - zamilkł jak głaz.

Życie...

Cogito

PostZamieszczono: 20 lip 2013 20:25 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A on co jest numerologicznie? Moze 9?

PostZamieszczono: 20 lip 2013 20:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

1 : ) , ja 3 - a czemu pytasz ?

Cogito

PostZamieszczono: 23 lip 2013 14:58 
Administrator
Awatar użytkownika

Cogito, proszę o nienadużywanie upiększaczy tekstu. :) Przez nie trudno Cię czytać. Z zasady mamy tu tak, że piszemy zwykłą czcionką i kolorem, a opcje formatowania służą do ewentualnego zaakcentowania fragmentów wypowiedzi, które tego wymagają.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]