Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 znajomość : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: znajomość
PostZamieszczono: 23 cze 2013 17:28 
Stały Bywalec

Znajomość ot taka sobie, nawet dobrze "żarło", ale teraz cisza.
Pytanie jak dalej potoczy się ta znajomość?
Królowa buław, śmierć, słońce, królowa pucharów - będzie jakaś zmiana, może romans; on chyba kogoś innego ma?
Dzięuję za pomoc i uwagę. Pozdrawiam

Tytuł: Re: znajomość
PostZamieszczono: 24 cze 2013 12:08 
Wszędzie mnie pełno!

Mnie trudno oceniać Karty stawiane tylko w poz. prostych ....bo ja wróżę Kartami z pozycjami odwróconymi....
W/g mnie ...mimo całkiem b. dobrych Kart - nic dalej z tej znajomości - nie będzie ...a pani wcale się tym nie przejmie i będzie miała się b. dobrze ...
Ale ... - powtarzam ... - to tylko moja teoria ...
EQ.

PostZamieszczono: 24 cze 2013 18:50 
Administrator
Awatar użytkownika

Trudno powiedzieć czy on już teraz ma kogoś nowego. Niestety jeśli przyjąć, że karty po kolei pokazują jakiś scenariusz, to znajomość z Królową Buław padnie (i tu może chodzić o Was), a dalej pan mocno zaangażuje się w relację z inną, czyli tą Królową Pucharów.
A tak teoretycznie, to z którym typem bardziej się utożsamiasz? Energiczna i władcza Królowa Buław, czy wrażliwa i kobieca Królowa Pucharów? :)

Tak mi się skojarzyło, że ten układ może też mówić, jak ów pan traktuje relacje z kobietami... Dziś jedna, jutro inna - umarł król, niech żyje król.

PostZamieszczono: 24 cze 2013 23:09 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Ja tak sobie pomyślałam, że nawet, jeśli będzie chodziło o Was, ta relacja z jakiejś wzajemnej atrakcyjności fizycznej przetransformuje się bardziej w stronę przyjaźni... aczkolwiek stawiałabym, że faktycznie pojawi się ktoś trzeci, a obecna znajomość się nie utrzyma.

PostZamieszczono: 25 cze 2013 14:43 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Bealizo..
Uważam, że w momencie stawiania kart masz jeszcze sporo energii i poweru, aby Pana reaktywować do PIONU..
Z czasem jednak to RUNIE.. :ups: , :glupi: ---
-- pozostanie tęsknota za Panem :ups:

PostZamieszczono: 11 lip 2013 13:45 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Tu nawet nie musi byc innej kobiety (chociaz moze). Jezeli teraz jest stagnacja... i nic sie nie dzieje, to to juz nie ulegnie zmianie. Widac powolna smierc tej znajomosci. Slonce dla znajomosci blizszych nigdy nie pokazywalo mi ruchu. A Kielichowa to czesto wzdychajaca leluja, niezbyt czesto spelniona.
Byc moze minie faza, gdy zalezalo Ci na znajomosci i przyjmiesz postawe wyczekujacej Kielichowej. Ruchu w kazdym razie tu wiekszego nie widze. Ewentualnie pan rzeczywiscie znajdzie sobie inny obiekt westchnien.

Suma rozkladu daje Kaplanke, z wyliczen wg HB mamy Papieza... Widac, ze sa jakies ograniczenia tutaj, ktore nie sprzyjaja rozwojowi tej znajomosci. Kaplanka tu wskazuje na cierpliwosc... natomiast Papiez wskazuje na te konkretne ograniczenia. Mysle, ze ze strony pana wlasnie. Cos go powstrzymuje przed wejsciem glebiej w ta znajomosc.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]