Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 on i one - jak to będzie? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: on i one - jak to będzie?
PostZamieszczono: 02 cze 2013 17:50 
Stały Bywalec

mam 2 rozkłady na znajomość pana z dwoma innymi kobietami - czy któraś z tych relacji ma szanse na przetrwanie i jakiś dalszy rozwój?

pani1/on
obecna sytuacja w relacji -7 mieczy
co czuje - rycerz mieczy / pustelnik
co myśli- królowa pucharów / rycerz pucharów
co wnosi - król pucharów / kochankowie
na przyszłość - 5 mieczy/ królowa buław/ królowa mieczy/ paź pucharów/ 9 pucharów

pani2/on
obecna sytuacja w relacji - cesarz
co czuje - cesarzowa/ as pucharów
co myśli - as buław/ księżniczka monet
co wnosi - śmierć/ 7 mieczy
na przyszłość: as mieczy/ 9 buław/ kapłanka/ 9 mieczy/ królowa buław/ król monet/ 7 monet

moja interpretacja:
relacja 1
okłamują się i nie angażują, raczej toskyczna relacja, ona sie stara a on niepoważnie podchodzi do życia, możliwe, że pani nr 1 ma już kogoś innego na oku i na końcu zdecyduje sie na zakończenie znajomości
relacja 2
stabilna dosyć trwała znajomość, ewidentnie pani nr 2 coś czuje a on raczej jest wyrachowany i kombinuje dużo a w głowie mu chyba pierwsza pani, może sie to dalej ciągnąć tak jak jest a może sie też skończyć a potem pan może znowu próbować wrócić

dobrze to zinterpretowałam?

Tytuł: Re: on i one - jak to będzie?
PostZamieszczono: 02 cze 2013 19:58 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Witaj, Odrodzona.
Moim zdaniem niepotrzebne jest wykładanie aż siedmiu kart na przyszłość, z czego połowa to karty dworskie. Jedna, ew. dwie karty: na bliższą i dalszą przyszłość, spokojnie wystarczą na odczytanie tego co dalej.

Jak dla mnie lepiej prezentuje się relacja z Panią nr 2. Myślę, że jest zauroczony i ceni oraz szanuje Panią nr 2 jako kobietę i człowieka, ale w głowie faktycznie może mu trochę siedzieć jeszcze była partnerka, o czym nie powiadamia Pani nr 2. Wg mnie dojdzie jednak do wyjaśniającej rozmowy i nastąpi okres wycofania, mam wrażenie, że Pani 2 jest zaangażowana bardzo w tę relację.

Zapytam z ciekawości, jeśli możesz powiedzieć, oczywiście:
Czy Pani 2 ma za sobą jakiś ciężki związek, bądź trudne problemy?
Czy Pan porzucił Panią nr 1?

Pozdrawiam!

PostZamieszczono: 03 cze 2013 05:59 
Wszędzie mnie pełno!

Relacja 1 :
Mniej więcej zgadzam się z interpretacją "Odrodzona". Nie chcę się rozpisywać, ale w/g tych Kart - nic z tego nie będzie - z Jego przyczyny ( z jego powodu ).
Relacja 2 :
W/g Kart o wiele ciekawsza ....na początku - wydawać się może, że wszystko jest ( będzie ) dobrze ...i zapowiadało się bardzo dobrze ...
Jednak niepokoi ten zestaw Śmierć + 7 Mieczy ( co wnosi )... na pewno pojawi się jakiś problem, poważna kłótnia, zmiana relacji na niekorzystną ...
Potem jakby próba naprawienia tego ( ? )

To tyle. Trudno interpretuje się " czyjeś karty", zwłaszcza, że ja wróżę z Kartami odwróconymi.

PostZamieszczono: 03 cze 2013 09:26 
Stały Bywalec

dziękuje Wam za opinie ;)

Maralee pisze:
Czy Pani 2 ma za sobą jakiś ciężki związek, bądź trudne problemy?
Czy Pan porzucił Panią nr 1?

to jest bardzo ciekawa sytuacja bo on teraz oficjalnie jest z panią nr 1 a pani nr 2 to jego była, z którą ciągle coś kręci ale wcześniej ją zostawił dla pani 1, zranił bo twierdził, że nic nie czuje itd a pani 2 rzeczywiście jest wciąż zaangażowana jeszcze

w zasadzie między panią 1 i panem nic nie ma, to chłodna relacja dlatego z kart podejrzewam, że kiedy pani 1 poczuje sie już na tyle upokorzona pewnie sama z tego zrezygnuje

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]