Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Błagam Was o pomoc!!! :) Pilne : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Błagam Was o pomoc!!! :) Pilne
PostZamieszczono: 24 maja 2013 20:52 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Mam straszną zagwostkę i postanowiłam się Was poradzić.
Bez owijania w bawełnę: chodzi o to, że chcę zaprosić osobę, mieszkającą kilkaset km ode mnie na imprezę. Problem w tym, że ... nie wiem czy ona się zgodzi. Bo jeśli się nie zgodzi, to będę biednym człowiekiem i stracę twarz :D

Zapytałam co się stanie jeśli zaproszę tę osobę (miałam nadzieję, że karty zawrą odpowiedź czy ta osoba się zgodzi)
Karta wyjściowa tej sytuacji: As kielichów - jakiś potencjał jest, nie wiem tylko czy jedynie z mojej strony, czy to wskazanie na ogólną energię.
Co się stanie: VIII Moc, I Mag (+ VII Rydwan - dobrane), Królowa monet (+ 5 monet - dobrane).

I nie wiem. Niby wszystko ładnie pięknie, jest i Rydwan na długą podróż, ale karty Mocy i Maga mogą pokazać, że Pan oprze się pokusie i nie przyjedzie(i to by było bardzo rozsądne z jego strony, muszę przyznać), a zostanę ja - nudna Królowa monet i będę beznadziejnie się bawić na imprezie (5 monet).

Bardzo proszę o sugestie. Mam wrażenie, że weryfikacja będzie, bo ja chyba się nie oprę pokusie i zapytam...

Tytuł: Re: Błagam Was o pomoc!!! :) Pilne
PostZamieszczono: 25 maja 2013 05:15 
Wszędzie mnie pełno!

W/g mnie i w/g tych Kart ( jeżeli wszystkie są w poz. prostych ) - wszystko powinno wyjść dobrze i powinni przyjechać do Ciebie.

PostZamieszczono: 25 maja 2013 12:06 
Awatar użytkownika

Ale poza Rydwanem wszystkie te karty jakieś nieruchawe... ale bardzo energetyczne, przyznaję...

PostZamieszczono: 25 maja 2013 13:35 
Wszędzie mnie pełno!

Jak to - " nieruchawe " ?
Moc p.p - siła, aktywność, sport, dominacja, instynkty zwierzęce, sex, energia psychiczna i fizyczna ...
Mag p.p - tworzenie , nowe pomysły, plany, nauka, przedsięwzięcie ...
W/g Twoich kart - odpowiedź na pytanie jest pozytywna - powinni przyjechać chętnie.
A czy się sprawdzi ? To już zależy jak położyłaś Karty i czy nie był to przypadkiem wpływ Twoich obaw czy tzw." życzeniówek"....

PostZamieszczono: 26 maja 2013 11:25 
Administrator
Awatar użytkownika

Eeee, chyba powinno być ok. :)
Właśnie sam Mag mógłby się owszem zgodzić, zapalić do tego pomysłu, ale potem stracić power i ostatecznie się wywinąć. Obecność Mocy wzmacnia konsekwencję, więc jeśli on przyjmie zaproszenie, na pewno przybędzie.
As Kielichów sugeruje, że zaproszenie będzie pozytywnym/przyjemnym gestem i tak też zostanie odebrane. Jeśli obawiasz się "stracić twarz", to raczej niepotrzebnie.

Zaryzykować warto. :)

PostZamieszczono: 26 maja 2013 13:58 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Też uważam że osoba przyjmie zaproszenie,
Królowa Monet to wzbogacenie po przyjeżdzie osoby zaproszonej :)

PostZamieszczono: 26 maja 2013 14:33 
Awatar użytkownika

Equionoxe, nie wiem jakie karty musiałyby się pokazać, żebym uwierzyła, że będzie ok :D niepewność mnie przepełnia!

Kingo, właśnie tego słomianego zapału się obawiałam, pisząc o nieruchawości Maga ;) Dodatkowo są bardzo, jak dla mnie, nastawione na rozruchy typowo wewnętrzne: walkę ze sobą, ew. manipulację otoczenia dla własnych korzyści.

Mówicie, że powinien przyjechać. A czy te karty są równie optymistyczne w kontekście rozwoju samej relacji?? Gdzieś czytałam, że Mag może być początkiem zakochania, Siła to wiadomo ;)

PostZamieszczono: 26 maja 2013 18:13 
Wszędzie mnie pełno!

W/g tych Twoich Kart - powinno być wszystko dobrze.
Maralee - ja bym już nie "szukał dziury w całym" i nie doszukiwał się "Bóg wie czego".
Co do interpretacji kart - liczy się pierwsze odczucie - pierwsza intuicja - po spojrzeniu na Karty.
Potem, gdy będziemy zbyt długo zastanawiać się analizować- możemy się tylko zagmatwać ...

EQ

PostZamieszczono: 27 maja 2013 17:56 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witaj serdecznie Maralee :)

Maralee pisze:
Zapytałam co się stanie jeśli zaproszę tę osobę (miałam nadzieję, że karty zawrą odpowiedź czy ta osoba się zgodzi)

Maralee pisze:
Karta wyjściowa tej sytuacji: As kielichów -

Pojawią się w Panu Duże Emocje, będzie naprawdę Poruszony tym zaproszeniem.

Maralee pisze:
Co się stanie: VIII Moc, I Mag (+ VII Rydwan - dobrane), Królowa monet (+ 5 monet - dobrane).

MOC,MAG/Rydwan/,QMonet/5 monet/
-- co się stanie, a więc efekt końcowy???

-- uzmysłowi sobie, że powinien stanąć na wysokości zadania/jak to Mag/
zaprosiłaś go, więc nie powinien cię zawieść /Moc, Mag/
-- wyszłaś jako QMonet, a więc kobieta usatysfakcjonowana/spełniona/,-
/a więc przyjedzie/ - ale dobrałaś 5 monet -
- brak będzie uczuć i wylewności od Pana.

Pisałaś, że b/wzgl na wszystko i tak go zaprosisz, - ale czy faktycznie warto???

PostZamieszczono: 31 maja 2013 00:55 
Awatar użytkownika

Zgodnie z obietnicą, weryfikacja.
Zapytałam.
Odmówił. Powiedział tylko, że nie ma za co przyjechać, ale tematu nie rozwijał. Ja z kolei uważam, że gdyby chciał to i z podziemi by te pieniądze wytrzasnął.

Może i były w nim jakieś emocje, ale jak widać, związane jedynie z poczuciem satysfakcji z mojej propozycji.

PostZamieszczono: 31 maja 2013 12:07 
Administrator
Awatar użytkownika

Ech, szkoda. :wspolczucie:
Karty niby dobre - nie wiem czemu coś nie zadziałało.

Maralee pisze:
Powiedział tylko, że nie ma za co przyjechać, ale tematu nie rozwijał. Ja z kolei uważam, że gdyby chciał to i z podziemi by te pieniądze wytrzasnął.

Tu pewnie masz rację. "Nie mam za co przyjechać" to raczej typowa wymówka, jaką można usłyszeć w podobnych okolicznościach.
A czy jest jakaś szansa, żeby go jeszcze przekonać? (VIII Moc)
Na niespodziewane zaproszenie można zareagować odruchowo i powiedzieć "nie", ale jak już człek się zastanowi...

PostZamieszczono: 31 maja 2013 13:45 
Awatar użytkownika

Nie, Kingo, zapytałam raz i to było dla mnie wiele. Więcej nie zamierzam tego robić...
Znam go i wiem, że gdyby chciał, przyjazd nie stanowiłby dla niego problemu.

Wracając do kart: jak tylko zobaczyłam Maga i Siłę uznałam, że walka będzie toczyć się wewnątrz niego. Gdyby przyjechał, mogłoby to skomplikować sytuację między nami. Byc może odpuścił, bo zapanował nad sobą i swoimi pobudkami. Zresztą Mag jako karta aktywności pokazuje mi zazwyczaj egoistę, który się nie odezwie i nic sam z siebie nie zrobi.

PostZamieszczono: 31 maja 2013 14:57 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Z Magiem bywa właśnie tak - Jemu "akuratnio" nie był ten wyjazd na rękę.
Ale Kochana Maralee -
- można wyciągnąć wnioski.
- nie stanął na wysokości zadania/wobec ciebie/ - uznał więc swoje egoistyczne pobudki

Mag w początkowym "etapie poznawczym" -będzie się starał sprostać oczekiwaniom
partnerki /nawet na pokaz/- jeśli "już" tego nie robi - to sorry Maralee, ale myśli już o sobie, a więc - to już chyba "wypalenie".
Nie ma więc już w sobie tyle zapału co dawniej - co nie znaczy, że to się nie zmieni???

PostZamieszczono: 01 cze 2013 10:19 
Wszędzie mnie pełno!

Ja często to powtarzam :
Interpretacja Kart powinna być dokonywana wyłącznie przez osobę wróżącą ( stawiającą Karty ). Bo liczy się ta pierwsza intuicja i pierwsza myśl, pierwsze spojrzenie ...
Często tak bywa, że Karty wychodzą nam " dobre", ale my jednak czujemy, że coś jest " nie tak ... " i interpretujemy bardziej w/g własnego odczucia, a nie książkowego znaczenia Kart ( i odwrotnie ).
Powyżej - to typowy tego przykład.
Maralee - Twoja intuicja była słuszna. Bardziej zaufaj i polegaj na sobie samej niż na kimś innym. Więcej wiary we własną intuicję.
Pozdrawiam
EQ.

PostZamieszczono: 01 cze 2013 21:18 
Awatar użytkownika

Rzeczywiście, często tak jest, że pierwsza myśl okazuje się być tą trafioną.

Dziękuję wszystkim za pomoc i aktywność w wątku :) :*

------------------------

Gdyby ktoś chciał jeszcze się pogrzebać w tych kartach, to przypomniałam sobie, że zaraz po powyższym rozkładzie zapytałam kart wprost: czy J. ostatecznie przyjedzie do mnie?
Tak: Giermek monet - jak mniemam karty pokazały tutaj po prostu moją propozycję.
Nie: 7 monet - tak jakby to się miało rozmyć w czasie jednak (plus aspekt materialny, który rzekomo był decyzyjny).
Rezultat: As kielichów do którego dobrałam kartę XVI Wieża

W tym rozkładzie chyba lepiej widać złudne nadzieje, aczkolwiek wolałam podać na forum ten, który robiłam jako pierwszy.

Pozdrawiam

PostZamieszczono: 11 lip 2013 19:26 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Maralee pisze:
Karta wyjściowa tej sytuacji: As kielichów - jakiś potencjał jest, nie wiem tylko czy jedynie z mojej strony, czy to wskazanie na ogólną energię.

Zinterpretowałabym te karty inaczej. Wiem, ze po fakcie, jak juz wiadomo co sie wydarzyło, to się łatwo pisze, ale dopiero dołączyłam do forum. Pierwszą rzecz, którą pomyślałam po zobaczeniu kart (zanim przeczytałam dalsze posty) to to, ze nie przyjedzie ze względu na kasę (5 monet). Zauważyłam, ze w rozkładach gdy ktoś pyta o to co się wydarzy i wyciąga np. 3 karty w moim przypadku działa chronologia i ostatnia karta jest najważniejsza -tj pokazuje finał, odpowiedź na najważniejsze pytanie (tu: czy przyjedzie?) i dzieje, się tak zawsze nawet gdy zakładam, ze karty sa równorzędne (albo np w środku jest WA a po bokach MA, to i tak ta trzecia karta jest silniejsza niż WA w środku).
As pucharów to dla mnie potencjał w Tobie, chęć zaproszenia ze względu na pozytywne uczucia do faceta i liczenie, ze może coś z tego będzie w przyszłości. Moc - przełamanie własnych lęków i Mag - zaproszenie dotyczące przyjazdu (Rydwan) no i finał Królowa+ 5 monet to królową interpretowałabym jakby w odwróconej pozycji (ze względu na obecność tej smutnej, biednej 5) = niespełnione pragnienia.
Postaram się napisać coś w postach gdzie jeszcze nie wiadomo co sie wydarzyło, ale tutaj chciałam sie podzielić bo często mam tak , ze nawet jelsi wszystkie karty wskazują na pozytywny przebieg sytuacji poza ostatnia to ta ostatnia jest jakby punktem wyjścia do interpretacji. I też wybaczcie jeśli będę się mylić - odświeżam mocno zakurzoną wiedzę.

PostZamieszczono: 11 lip 2013 22:33 
Awatar użytkownika

Liwio, pisz jak najczęściej. Bardzo dziękuję za tego posta, to nic, że po fakcie. Pokazałaś zupełnie inną stronę tego rozkładu, bo ja patrzyłam na te karty bardziej z jego strony, nie ze swojej. I raczej pytałam o to, co się stanie po moim zaproszeniu (As kielichów), sądząc, że pozostałe 3 karty pokazują, chronologicznie, rezultat. Byc może, tak jak piszesz - pokazały całą historię, z zaproszeniem włącznie.

PostZamieszczono: 12 lip 2013 09:17 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Maralee pisze:
... bo ja patrzyłam na te karty bardziej z jego strony, nie ze swojej. I raczej pytałam o to, co się stanie po moim zaproszeniu (As kielichów), .

To istotne informacje, nie wiedziałam ze interpretowałaś w ten sposób. Po przeczytaniu Twojego wpisu założyłam, ze raz zastanawiasz się czy to zrobić bo się boisz obciachu, dwa co się wydarzy potem jak sie zdecydujesz. No nie chcę juz gdybać, jak pisałam po fakcie to sie łatwo pisze:)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]