Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 moje oczekiwania co do mojego partnera : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: moje oczekiwania co do mojego partnera
PostZamieszczono: 02 lut 2013 22:36 
Stały Bywalec

Jak sie spełni Moje oczekwianie na to, że się zaręcze ze swoim (do roku czsu)??
6 denarów, 10 buław, umiarkowanie, głupiec

hmm wydaje mi sie że mogą być problemy ale pod koniec roku w tym głupcu czeka mnie jakaś niespodzianka??

Tytuł: Re: moje oczekiwania co do mojego partnera
PostZamieszczono: 03 lut 2013 10:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ciekawe karty na to pytanie.
Zarówno X Kijów, jak i Umiarkowanie przypisane są do znaku Strzelca. A więc koniec roku. Coś się pokazuje, coś naglego i zaskakującego. Równie dobrze może to twoje zaskoczenie, że się nie oświadczy.
Anioł z Umiarkowania łączy, nie dzieli, spokój i czekanie na rozwój wydarzeń. To X Kijów może być twoimi oczekiwaniami, które ciebie ograniczają. W tym przypadku Głupiec mówi, aby cieszyć się relacją, nie martwić się wyznaczeniem ewentualnego terminu zaręczyn. Tak się spełni.
Może zadaj pytanie, c z y partner oświadczy się w tym roku?

PostZamieszczono: 03 lut 2013 13:23 
Stały Bywalec

Witam serdecznie - wg mnie karty przedstawiają Ciebie jakbyś była już zmęczona tym oczekiwaniem, czy waćpan się oświadczy czynie. Umiarkowanie wstrzymująca,
należy poczekać trochę dłużej, ale jakieś zmiany widać.
Może zadaj jakieś inne pytanie, bardziej konkretne, jak wspomniała koleżanka wcześniej. Pozdrawiam :nie wiem: :usmiechniety:

PostZamieszczono: 04 lut 2013 10:53 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

cierpliwość i zrozumienie z twojej strony. I chyba ty bardziej tego gestu potrzebujesz.
A poniewaz nie bardzo będzie sie to klarowac, troche zmęczy cię ta sytuacja. Ogarnie cię beznadzieja, czemu nic się nie dzieje. Tworzycie udany związek to dojdziecie do porozumieniamoże jeszcze troche przyjdzie poczekać, Sprawa sie odwlecze.Bo głupiec to brak rozwiązania.

http://tarot24h.blogspot.com/

PostZamieszczono: 04 lut 2013 11:57 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Euforia1990 pisze:
Jak sie spełni Moje oczekwianie na to, że się zaręcze ze swoim (do roku czsu)??

hmm wydaje mi sie że mogą być problemy ale pod koniec roku w tym głupcu czeka mnie jakaś niespodzianka??

6 denarów w kontekście związku jest kartą mówiącą o tym, że pojawia się taka potrzeba aby ten związek zalegalizować - nie chodzi tu jednak o uczucia a zobowiązania materialne.
Całość kart tworzy sytuację, kiedy partner bierze jakby odpowiedzialność za sytuację, w której się znajdziecie.
Nie wiem czy masz już dziecko, ewentualnie planujesz ciążę z nim, ale nie jest to
chyba dobry pomysł/sposób - a wręcz widzę w kartach ostrzeżenie aby uważać na "wpadkę",
bo na przyszłość nie wróży to ani stabilności ani zadowolenia dla ciebie.

PostZamieszczono: 04 lut 2013 15:35 
Stały Bywalec

dziękuję za odpowiedzi. Nie nie mam dziecka i też nie planuję. Od nowego roku zamieszkaliśmy razem, ale tak jak mówisz Ivonn, czasami ponosi nas wyobraźnia...dzięki za ostrzeżenie, wezmę to pod uwagę

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]