Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 praca : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: praca
PostZamieszczono: 11 sty 2013 13:23 
Stały Bywalec

Witam serdecznie - zrobiłam rozkład z trzech kart - dla kobiety, która jest obecnie na
urlopie macierzyńskim i jak każdy/a boi się o swoją pracę. Tak pokrótce naświetliłam
trochę sprawę.
- terażniejszość - Królowa Denarów
- obecna sytuacja - czwórka mieczy
- przyszła sytuacja - dziesiątka denarów
Wg mojego odczytu - Królowa Denarów ozn. osobę jako w miarę opanowaną i poprawnie wydającą kasę i zarządzającą pieniędzmi. Czwórka mieczy w tej sytuacji oznaczałaby właśnie ten urlop.
A dziesiątka denarów wg mnie jest dobrą kartą raczej obiecującą zyski. Tylko nie wiadomo czy chodzi tu o pracę obecną czy jakąś inną.
Drogie Znawczynie, a jak to widzicie.
Pozdrawiam :zgadzasię:

Tytuł: Re: praca
PostZamieszczono: 11 sty 2013 14:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ostatnia karta pokazuje stabilną sytuację i poukładanie spraw materialnych. Ale to także karta brama i 10, więc zapowiada jednak zmianę na przyszłości.

PostZamieszczono: 12 sty 2013 07:47 
Wszędzie mnie pełno!

Jeżeli kobieta jest aktualnie na urlopie macieżyńskim i obawia się, czy zachowa pracę - to w/g Kart - może być spokojna.
Pracę zachowa i wróci.
10 Denarów w p.p - moich Kartach - to dosłownie - dziedziczenie, zabezpiecznie finansowe.
Pozdrawiam
Wiesław

PostZamieszczono: 12 sty 2013 08:51 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

10 den nie jest karta dziedziczenia bo od tego jest 10 kieli, jesli ta pani bedzie miała prace to w domu :usmiechniety:

PostZamieszczono: 13 sty 2013 07:08 
Wszędzie mnie pełno!

W moich kartach - 10 Denarów - jest kartą dziedziczenia.
Niejednokrotnie wskazywalem, że poszczególne talie kart różnią się między sobą ( w zakresie Arkan Małych ).
Np. w/g A. Chrzanowskiej talia - " Tarot świetlistej drogi" - 10 denarów - oznacza " Drzewo Życia" - miłość do zwierząt i wszelkich przejawow życia - troska o naturę - wegetarianizm, medycyna niekonwencjonalna .... itp ...
W/g tali - " Boski tarot " - C. Marchettiego - oznacza z kolei właśnie - spadek, dziedziczenie ... itp...., którą ja posiadam.
Dlatego nie łatwo jest intrerpretować rozklad kart innej osoby, która wróży inną talią ....
Pozdrawiam.

PostZamieszczono: 16 sty 2013 13:17 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

blizniak62 pisze:
Dlatego nie łatwo jest intrerpretować rozklad kart innej osoby, która wróży inną talią

To by jednak znaczyło, że użycie innej talii zmienia interpretację karty.
Np. królowie w talii Crowleya poruszają się, a w Visconti-Sforza siedzą na tronach. Na pytanie o przyjazd, wyjazd itp. interpretując po obrazkach otrzyma się inne odpowiedzi, z racji czynności które wykonują.
Być może jest to wybór i umowa, że bez względu na faktyczny obrazek interpretuje się karty w jeden sposób.
Ja, ponieważ używam obydwóch, dobieram je w zależności od pytania i kieruję się znaczeniami danej talii.

PostZamieszczono: 16 sty 2013 13:27 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

10 monet to karta bezpieczeństwa materialnego, dobrobytu, stabilizacji. Realizacja naszych planów finansowych.

Na pytanie czy zachowa swoją prace - nie ma w tych kartach zmiany. Królowa siedzi na tronie, ma przerwę, odpoczynek w 4 mieczy ale 10 to powrót to to co jest. Bez zmiany. Czyli wróci do swojej pracy po urlopie.

http://tarot24h.blogspot.com/

PostZamieszczono: 07 cze 2013 17:07 
Stały Bywalec

Witam po długiej przerwie :usmiechniety: :hej: Nawiązując do rozkładu powyżej chciałam napisać, że owszem jest ta praca w domu, ale tylko częściowo i dorywczo. W zasadzie z tego jak potoczyły się sprawy to wskazywałoby na zmianę pracy. czyli większych przestojów nie było i całe szczęście. :dobrze:
Pozdrawiam :tjaaa: :oczko:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]