Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 jakie mamy perspektywy na stały, trwały związek?? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: jakie mamy perspektywy na stały, trwały związek??
PostZamieszczono: 13 lis 2012 18:27 
Stały Bywalec

Witam!!
Jak ja dawno nie byłam na tym forum :( Pozdrawiam Wszystkich użytkowników :)
Może zacznę od początku, poznałam faceta, zakochałam się wzajemnością i jest dobrze. Zadałam pytanie jakie mamy perspektywy na stały, trwały związek??

król buław, as denarów, 10 denarów
ja sądzę, że Pan będzie dążył do legalizacji naszego związku, i potencjał mamy ogromny...i chyba rodzinka się nam szykuje?

mógłby ktoś rzucik okiem dodać swoją opinie?? karty były stawiane przez osobę trzecią, więc o życzeniówce nie ma mowy

Tytuł: Re: jakie mamy perspektywy na stały, trwały związek??
PostZamieszczono: 13 lis 2012 19:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witaj, perspektywy wydają się być :). Choć karty typowo ślubne się nie pojawiły, jako zapowiedź samej ceremonii. Czyli na razie pełna rodzina ale bez ślubu, wspólne mieszkanie, itp.Być może jest to po prostu kwestia czasu, bo As Denarów, jak i X Denarów to karty bramy otwierające się "na" i dające właśnie te korzystne perspektywy.
Szkoda w związku z tym, że osoba kładąca karty nie dołożyła do nich następnej-może by uściślił się czas, albo jakieś okoliczności dodatkowe.
Czyli na pytanie o stały trwały związek jest odpowiedź twierdząca, ale ceremonii jako takiej jeszcze nie widać.

PostZamieszczono: 13 lis 2012 19:48 
Stały Bywalec

jeszcze chciałabym dopisać że jesteśmy zaręczeni, ale jako tako ślubu jeszcze w planach nie mamy

PostZamieszczono: 14 lis 2012 11:23 
Wszędzie mnie pełno!

Jeżeli Karty są w pozycji prostej - to tylko pozazdrościć !
Wszystko na razie jest b. dobrze i będzie jeszcze lepiej - sądzę, że i niedługo będzie ustalana - będą rozmowy - na temat daty ślubu.
Ale z szykowaniem sie do rozrostu rodzinki... - chyba jakby trochę trzeba bedzie jeszcze poczekać ...Wszystko powoli i po kolei ...
Gratuluję i pozdrawiam.
Wiesio.

PostZamieszczono: 15 lis 2012 10:27 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

piękne i bardzo dobre karty. Może trochę mało duchowe ale w życiu realnym chyba takie własnie powinny być. To nie tylko love i ciumkanie to rzeczywisty plan utworzenia rodziny, majątku rodzinnego, domu. To ognisko domowe. A pan zdecydowany, magnetyczny, wie czego chce i jak to zrobic.
Gratuluje.

gg 44818108
http://tarot24h.blogspot.com/

PostZamieszczono: 15 lis 2012 13:33 
Wszędzie mnie pełno!

Co do daty ślubu ... daty ew.poczęcia dziecka ... - będą o tym decydować sprawy materialne ... ( praca - mieszkanie - pieniążki ) - i słusznie.
Tak jak pisałem ... wszystko powoli i po kolei. I na dzieciaka przyjdzie czas ...
Gratuluję raz jeszcze i pozdrawiam !
Wiesio.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]