Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Jak przebiegnie wizyta u lekarza.. : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak przebiegnie wizyta u lekarza..
PostZamieszczono: 15 paź 2012 16:50 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Hey,
chcialam sie z wami podzielic tym rozkladem, zadko mi sie zdarza uzywajac calej talii wyciagnac same AW.. Mysle, ze jest to dosc ciekawy roklad, mimo ze sklada sie z 4 kart. Oto rozklad:
Ps ( Dodam, ze chodzi o wizyte u lekarza leczacego nieplodnosc )

Tu i Teraz : Sila
Obawy /Nadzieje : Wisielec
Przyszy bieg spraw/niespodzianki: Cesarz
Wynik: Swiat

Mysle ze czas jest najlepszy, wszystko wspolgra perfekcyjnie, cialo, umysl, i gwiazdy na niebie, jest to najlepszy czas. Oczywiscie, jest obawa, ze wizyta niczego nie zmieni, ale i nadzieja, ze skonczy sie czas oczekiwania, ze cos zacznie sie dziac.
Cesarz przedstawia raczej tego lekarza, dobrze obeznany w temacie, no i z duzym autorytetem Mysle, ze jego decyzje, jego sposob myslenia, oraz zalecenia beda mialy wielkie znaczenie na rezutacie. Ostatnia karta to swiat, mysle ze bedzie wiazala sie ze zmianami, moze oznacza dodatkowe badania, w roznych miejscach. Moze tez mowic o tym, ze trzeba byc otwartym na swiat, na nowe mozliwosci...

Co myslicie?

Tytuł: Re: Jak przebiegnie wizyta u lekarza..
PostZamieszczono: 15 paź 2012 17:10 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ja widzę sprawę jak najbardziej pozytywnie.
Obecnie jesteś zdecydowana na wizytę, w głębi jesteś przekonana, że jest Ci potrzebna i nie zważysz na swoją wstydliwość, cenę, odległość itp. zrobisz to co masz zrobić. Boisz się nieznanego - tego, że mogą wypłynąć dodatkowe komplikacje, lecz jednocześnie masz ogromną nadzieję, że wizyta może odkryć także coś z czego będziesz zadowolona (miejmy nadzieję, że nie z samego odkrycia). Sprawa zostanie załatwiona profesjonalnie, dobry fachowiec i brak problemów z papierami. Z jedną uwagą - owy fachowiec mimo tego, że zna się na swojej robocie, może liczyć na jakąś kopertę ;) Całkiem możliwe, że Twoje problemy zakończą się z tą wizytą, lub poczniesz bardzo duże postępy.

PostZamieszczono: 16 paź 2012 11:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witaj ATora,
nie widzę niespodzianek, w tym sensie, że sprawy będą przebiegać wg reguł, czy też założeń. Czyli dobre perspektywy na przyszłość, osiągnięcie celu. Działania zostaną pozytywnie sfinalizowane.
Nie ma kart Koła Fortuny, czy Głupca, które nawiązywały by do niespodzianki w sensie nagłego zwrotu, zaskoczenia.
To, że pokazały się same WA oznacza sprawę w fazie wizji a nie praktyki dnia codziennego. Czyli widocznie trzeba jeszcze poczekać na konkretne rezultaty. Wisielec też mówi o czekaniu.
Nie mniej jednak życzę ci powodzenia :).

PostZamieszczono: 16 paź 2012 12:26 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

ATora - dodam od siebie, że dziś przed wizytą u lekarza (zapalenie oskrzeli) postawiłem tarota, z wynikiem: Cesarz PP, Kapłan PO i Diabeł PP.
Wizyta przebiegła pomyślnie - nawet nie było kolejki :O ,dostałem te lekarstwa które chciałem, jedynie przy załatwianiu dodatkowego specyfiku który zażywam nie dostałem refundacji - z powodu braku pewnego kwitka. Tu by się wszystko zgadzało - iście cesarskie załatwienie sprawy :D + komplikacje wrednego kapłana :D A diabeł... ponoć tkwi w szczegółach ;)

PostZamieszczono: 16 paź 2012 15:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

O widzisz whisper , najwazniejsze ze twoja wizyta przebiegla pozytywnie, choc ja odebralabym Diabla jako cos negatywnego. Ale widziszm wszystko wedlug rozkladu.
Zgadzam sie z toba, ja rowniez mysle ze moja wizyta przebiegnie pozytywnie.

Jolaa, nie jestem pewna jednak czy masz racje mowiac ze WA oznaczaja cos w fazie wizji..Wydawalo mi sie ze WA mowia o ogolnej syt, a MA o dodatkowych informacjach. Ale oba traktuje sie tak samo.
Po za tym, skoro karty ulozone sa wedlug danego rozkladu, i kazda ma przyporzadkowana pozycje, chyba nie mozemy odczytac ze wisielec (obawy / nadzieje) spowoduje ze sprawda, bedzoe sie ciagnac.. Oczywiscie rozumiem, ze wizyta jest to jakby konsultacja, nie dojdzie do naglego uzdrowienia, i tak zajmie to troche czasu. Ale nie zgodzilabym sie ze wisielec ma wplyw na wynik. Moze juz blizszy cesarz, moglby nawet oznaczac ze moze nawet dojsc do zmiany lekarza..

PostZamieszczono: 17 paź 2012 10:20 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

ATora,
karty kartami, a życie życiem. :usmiechniety:
Każda karta ma takie samo znaczenie w rozkładzie. Nie ma bardziej lub mniej ważnych, bo ogólnie pokazują energie, które się przejawiają w danej sytuacji.
ATora pisze:
Po za tym, skoro karty ulozone sa wedlug danego rozkladu, i kazda ma przyporzadkowana pozycje, chyba nie mozemy odczytac ze wisielec (obawy / nadzieje) spowoduje ze sprawda, bedzoe sie ciagnac.. Oczywiscie rozumiem, ze wizyta jest to jakby konsultacja, nie dojdzie do naglego uzdrowienia, i tak zajmie to troche czasu. Ale nie zgodzilabym sie ze wisielec ma wplyw na wynik.

Wisielec ma wplyw na wynik, bo rzeczy dzieją się w czasie, a on pokazuje właśnie upływ czasu-tyle ile trzeba. Czyli, że są sprawy, których nie można przyspieszyć. Przecież ja nie napisałam, jak długi to będzie czas. Tego nie wiem. Pytanie też się do tego nie odnosiło. Tak samo, jak nie odnosiło się do zmiany lekarza.
Jeśli chodzi o WA, często rozciągają one sprawy w czasie. Przez to, kiedy występują w większej ilości po sobie, jeśli wróży się z pełnej talii, mi kojarzą się bardziej z myślokształtami czekającymi na materializacje niż z realiami. Odnoszą sie przecież do archetypów.
Można także wyciągnąć z nich kwintesencję, czyli arkan wewnętrzny. Po zliczeniu ich wartości liczbowej 11+12+4+21 wychodzi Wisielec, po zliczeniu Cesarzowa, czyli znowu poprzez czas.
W moich kartach, kiedy leżą równolegle Cesarz patrzy w kierunku Wisielca. Wygląda, że czas ma jednak znaczenie, może poprzez stosowanie medycznych procedur?
Najważniejsze, że karta pierwsza i ostatnia są pozytywne, i się uzupełniają. A na karcie Świat często widnieją dzieci.
:)

PostZamieszczono: 17 paź 2012 16:54 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

AToro :usmiechniety:

Robiłam podejścia do interpretacji Twojego rozkładu, ale niestety pytanie, które zadałas - jak przebiegnie wizyta u lekarza? jakoś nic mi nie mówi, nie wiem jak się do tego odnieść- mam wrażenie, że w domyśle było inne pytanie/to moje odczucia/
- no ale liczy się przeciez pytanie napisane/tu wszystko się pisze/.
Piszę to - bo chciałam, chcę abyś wiedziała, ale za każdym razem jak się zabierałam czułam blokadę-taki zakłócony przekaz.
Dla mnie zadane pytanie ma ogromne znaczenie, w nim czuję energię, celowość rozkładu - a w tym przypadku jakoś to pytanie do mnie nie trafia - co najmniej jakbyś pytała jak minie dzień.

PostZamieszczono: 19 lis 2012 15:41 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam.
Jestem juz po wizycie, wiem chcem wam opisac moje odczucia.
Wiec zdecydowanie wisielec mowil o opoznieniu, doszlo do jakiegos zamieszania z moja data wizyty, dostalam jakies mylne potwierdzenia, przez ktore na wizyty nie poszlam. Nie wiem, czy w ten sposob moge to tlumaczyc, ale wisielec,jakby pokazal mi ze wizyta sie odwlecze, przeciagnie. Ten cesarz to na 100 % lekarz, "najleprzejszy" na swiecie. Bardzo profesjonalnie do mnie podrzedl, i dostosowal sie do mojej syt. ( wiem ze tak powinno byc zawsze, ale z doswiadczenia wiem, ze moglby podejsc do mnie "tasmowo" i nie analizujac mojej historii). Swiat chyba mowil o mozliwosciach i odnalezieniu drogi ( harmonia).

Ivonn, troszke masz racje, mialam wiele pytan, i w zamysle zastanawiam sie czy lekarz doszuka sie czegos, i niestety bedzie mial zla wiadomosc dla mnie ( ze np. nie mam szans, lub syt. jest skomplikowana). Wiesz te nasze pytania do kart, czesto zawieraja jakis podtekst, ja dosc czesto mam problem z zadaniem pytania, wiec z gory przepraszam, jesli wprowadzilam zamieszanie.

Ps. Lekarz przepisal mi tabletki, no i przystepuje do zabiegu za kilka tygodni. Dzis zapytalam Kart na prostym rokladzie, czy zapieg powiedzie sie i zajde w ciaze.

Tak - III puchary
Nie - II bulawy
Wynik - As Bulaw

Chyba rozklad nie moglby byc lepszy !

PostZamieszczono: 19 lis 2012 18:30 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

masz bardzo dobre karty !! As bulaw - zapłodnienie, 3 puchary radosc i powiekszenie rodziny.
POWODZENIA

PostZamieszczono: 15 sty 2013 15:09 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Tak - III puchary
Nie - II bulawy
Wynik - As Bulaw

Niestety zabieg nie udal sie, mysle ze jednak nei moge sobie stawiac kart na to pytanie. Mysle,ze jestem juz tak zdesperowana, ze nie jestem w stanie byc obiektywne. Mysle, ze chyba zyczylam sobie tych kart...

PostZamieszczono: 16 sty 2013 13:14 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

witajcie... nareszcie Forum powróciło.

ATora - głowa do góry... czasem niby najprostrze rzeczy są najtrudniejsze.

http://tarot24h.blogspot.com/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]