Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 socjopata? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: socjopata?
PostZamieszczono: 13 paź 2012 19:18 
Stały Bywalec

Kochani moi. Mam bardzo duzy problem. Podejrzewam, ze czlowiek z ktorym sie zwiazalam jest jest socjopata. Jego zacowaniw na to wskazuje. Wyciegnelam trzy rownolegle kart
Giermek Bulaw, Rydwan i 6 ďenarow. Wiedzialam ze to nioe koniec i dociagnelam 4 denary odwrocone.
Dla mnie jest to sprawa zycia i smierci. Byc albo nie byc, bo kocham tego czlowieka. Giermek to dlam nie problem zàczal sie w dziecinstwie. Rydwan to nie wie w ktora strone isc. Jest rozdarty. Monet w tym wypadku nie rozumiem....:( cos w tym jest skoro wypadla katra AW. Dobry kierunek? Nie wiem co o tym myslec...?
Pomozcie prosze...
Izka

Tytuł: Re: socjopata?
PostZamieszczono: 13 paź 2012 20:26 
Stały Bywalec

Witam Cię serdecznie. Otrząśnij się póki czas, on będzie pasożytował na Tobie.
A jeżeli chcesz się poświęcić, to czeka Cię dużo nerwów. Nie wiadomo czy tego niema gdzieś głęboko w sobie w swojej osobowości ciężko będzie go wyprostować - wyprowadzić na człowieka. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.

PostZamieszczono: 13 paź 2012 21:24 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Izka, co masz na myśli pisząc, że Twój partner to socjopata? Socjopatia charakteryzuje się zespołem określonych cech i zachowań, chyba że używasz tego określenia w znaczeniu potocznym.
Tak czy owak, jeśli zachowanie Pana jest dla Ciebie niepokojące, to lepiej przyjrzeć mu się bliżej i poradzić specjalisty, zanim uwikłasz się w to tak, że będzie jeszcze trudniej.
Wydaje mi się, że to sprawa zbyt poważna, żeby zdawać się na karty, zwłaszcza że w swojej interpretacji już zakładasz, że Pan socjopatą jest. Jeśli to prawda, to z całą pewnością nie jest rozdarty, bo to cecha osób, które mają sumienie, a socjopata go nie ma.

PostZamieszczono: 13 paź 2012 22:33 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Dokładnie Mewa
Trzeba mieć na to niezbite TWARDE DOWODY, zamiast kierować się karcianą poradą.

Iza
Dwie sprawy:
1) jeśli on nie jest socjopatą, a Twoje podejrzenia nie są słuszne - to licz się z tym, że możesz bardzo skrzywdzić tego człowieka - do tego stopnia, że nigdy Ci to nie będzie wybaczone. Ponadto tak poważne pomówienia są karalne i musisz sobie zdawać z tego sprawę.
2) a jeśli masz słuszność - wiej czym prędzej nie oglądając się za siebie.

aaa...
Jeszcze się zreflektuję:
Piszesz, że jest Twoim partnerem - czyli co? nie wiedziałaś z kim tworzysz związek? Coś mi się tu nie klei

Osobiście miałam w życiu do czynienia z toksycznymi ludźmi, ale na szczęście nikt z nich nie jest socjopatą, co nie znaczy, że innym krwi nie napsuli - weź to pod uwagę.

PostZamieszczono: 14 paź 2012 07:12 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A te karty na jakie pytanie były kładzione?Na pytanie czy jest socjopatą?Tak, jak dziewczyny napisały - to nie jest pytanie do 3 kart. Położenie kart wg przypisanych im opisanych pozycji powiedziało by więcej. Np. po jednej karcie na kwestie co was łączy, co dzieli, jakie są cele w związku twoje, jakie jego. Albo rozkład partnerski.
Wg mnie z tych 3 kart widać jedynie, że on wprowadza zachowania narzucające swoją wolę - VII Rydwan, może się czepiać, zachowywac niedojrzale i gwałtownie. A twoje starania, czy potrzeby nie są doceniane. Zbyt dużo masz mu jeszcze do zaoferowania. Odwrócone IV Denary-brak zasad, nie ma miejsca na solidny związek. Ale ktoś, kto zachowuje się jak rozwydrzony dzieciak nie musi być zaraz socjopatą. Nie pokazały się karty kielichów, odnoszące do uczuć.
To, co napisałam odnoszę wyłącznie do kart, które wyciągnęłaś, a nie do was jako takich.
Z każdej sytuacji jest jakiejś wyjście awaryjne. Życzę ci, abyś je znalazła. Czasem obrót na pięcie i trzaśnięcie drzwiami działa trzeźwiąco na obydwie strony.

PostZamieszczono: 14 paź 2012 19:34 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Izko
Aby uznać kogoś za socjopatę, trzeba potwierdzić u tej osoby masę cech o tym świadczących. Jest to zaburzenie osobowości, którego nie nabywa się z dnia na dzień i wymaga wnikliwych badań specjalistycznych.
Trzeba więc mieć najpierw doskonałą wiedzę na temat socjopatii, aby wiedzieć czego w kartach szukać.
Nie uważam aby karty mogły służyć tu za stawianie diagnozy, tym bardziej, ze powyższe warunki mało kto z nas spełnia, nie jesteśmy specjalistami od socjopatii ?

Prościej chyba pytać o szanse rozwiązywania problemów, których jesteś świadoma ?
Są problemy z partnerem? to pytajmy o nie, po co próbujesz włożyć go w jakieś ramki socjo, psycho czy charakteropaty? co Ci to da? - problemy przez to nie znikną.

PostZamieszczono: 15 paź 2012 16:47 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Giermek Bulaw, Rydwan i 6 ďenarow.

ani socjo ani psycho, dajesz to bierze, zeruje na tojej naiwnosci,masz pazia na 1 poz to juz samo za sie mowi i albo sie godzisz na to albo nie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]