Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Muszę się wynieść... tylko dokąd? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Muszę się wynieść... tylko dokąd?
PostZamieszczono: 07 paź 2012 14:14 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Tytuł nieco dramatyczny, ale i sytuację mam nienajweselszą. Wynajmuję pokój i przed 10 dniami dziewczyna - właścicielka mieszkania, z którą mieszkam, powiedziała, że chce to mieszkanie niedługo sprzedać. Szukam pokoju do wynajęcia, ale ceny są zawrotne, albo bardzo daleko od centrum, albo straszne rudery. Fundusze mam ograniczone. Jestem już bardzo zmęczona i zrezygnowana poszukiwaniami :( tym bardziej, że zaczął się już rok akademicki.

Zadałam pytanie kartom: Co mam robić, aby znaleźć pokój o jaki mi chodzi? (ładny, tanio, w centrum :hehehe: ) Chciałam, żeby karty dodatkowo pokazały jakie są szanse.

7 monet, 7 kielichów, VIII Siła
Jakiś czas temu dałam ogłoszenie na portalu mieszkaniowym, rozpowiadam po znajomych - może mam teraz cierpliwie czekać na odzew? VIII Siła na końcu byłaby dobrym znakiem, gdyby nie to, że w połączeniu z 7 kielichów pokazuje: TO JEST NIEREALNE! I każe przezwyciężyć swoje przyzwyczajenia i zamieszkać w drogiej ruderze :( Bo w Krakowie tanich nie ma.
Proszę o parę słów otuchy ;)
Wasza wykończona, niewyspana Maralee.

Tytuł: Re: Muszę się wynieść... tylko dokąd?
PostZamieszczono: 07 paź 2012 16:48 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Co masz zrobić? Właśnie to co robisz, szukać i zachować spokój.
Ja bym Maralee Moc raczej odniosła do 7 Denarów, ze Twoje starania, o których piszesz przyniosą właśnie skutek w Mocy i znajdziesz mieszkanie, tylko spokojnie, potrzeba czasu i cierpliwości.
Sama sprzedaż tego mieszkania zapewne też trochę potrwa, więc będzie dobrze.
7-ki wskazały Twoje poszukiwania na wszelkie możliwe sposoby, w Pucharowej masz swoje "skromne" życzenia , rozkojarzenie, nieporadność, ale jest z Tobą Moc, ogromna energia, która opanuje Twój niepokój, doda sił i da pozytywne załatwienie sprawy.
Trzymaj sie kochana, wszystko będzie dobrze :)
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 07 paź 2012 17:16 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Również myślę, że po pewnym czasie sama znajdziesz nowe lokum, ale będziesz musiała zrezygnować z planów z nim związanych.
Polożyłam swoje karty i wyszło tak:
Z przełożenia:
IX Mieczy III Kije III Miecze
Czyli zmienić podejście do problemu i wykorzystać możliwości, które są, lecz ciebie nie zadowalają.

Z rozkładu:
1.Sytuacja pytającego - Królowa Monet
2. otoczenie - III Miecze
3. podstawa - VIII Kijów
4. wynik - As Monet

1-Wysokie aspiracje powodują 2-że oferta na rynku budzi twoje rozczarowanie 3-trzeba szybko maksymalnie rozszerzyć poszukiwania 4-i wtedy pojawi się szansa, może z jakąś niewielką dopłatą.
Z dołożenia pojawił się VII Rydwan - czyli dojazdy.

Może jeszcze ktoś się odezwie, bardziej optymistycznie.

Aha, Maralee
nie przejmuj sie tym, co napisałam o tych wysokich aspiracjach-tak rozumiem Królową Monet na tej pozycji. Ona kojarzy mi sie także z wyczekiwaniem, co w trudnej sytuacji daje tą III Mieczy.
Trzymaj się. :przepr:

Mariola: Połączone posty

PostZamieszczono: 07 paź 2012 17:48 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Hej :)
Cytuj:

Karty które Wylosowałaś mówią abyś poszukiwała w sieci :) 7 kielichów to dla mnie szeroko pojęty internet dodatkowo nie należy się zrażać wyczekiwaniem :) karta Moc wskazuje że osiągniesz swój cel :) tak więc będzie dobrze pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 07 paź 2012 17:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Mariola, widzę, że połaczyłaś moje posty, nie ma problemu. Jednak, czy mogłabyś wstawić buźkę , którą umieściłam po słowach Trzymaj się, a która zniknęła? Bardzo proszę.

PostZamieszczono: 07 paź 2012 18:35 
Administrator
Awatar użytkownika

Jolaa, a jaka tam była buźka? Mogę poprawić, tylko nie wiem którą wstawić, bo nie widziałam postu przed edycją. Na razie dodałam pocieszacza, jeśli miała być inna proszę o info. :D

PostZamieszczono: 07 paź 2012 23:47 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Kochani, dziękuję za odpowiedzi :*
Jolu, bardzo mi miło, że zadałaś sobie trud postawienia dla mnie kart, dziękuję! Zweryfikuję tylko troszkę :)
Jolaa pisze:
1.Sytuacja pytającego - Królowa Monet
2. otoczenie - III Miecze
3. podstawa - VIII Kijów
4. wynik - As Monet
Myślę, że ta Królowa Monet to moja współlokatorka i jednocześnie właścicielka mieszkania - dziewczyna jest zodiakalną Panną :) Od niej wszystko zależy.
3 mieczy odnośnie otoczenia... jestem mocno zawiedziona ofertami, bo nie dość, że w tym roku postanowiłam wyłożyć więcej pieniędzy na mieszkanie niż zazwyczaj, okazuje się, że to i tak za mało. Poza tym... trochę rozczarowałam się moimi znajomymi, którzy nie wykazywali chęci szukania mieszkania wraz ze mną - każdy na swoją rękę, sam sam sam. Oczywiście mieli do tego prawo, ale jakoś smutno. Myślę, że tego dotyczyła także karta z przełożenia (mam nadzieję! bo nie chcę mieszkać w norze, aby gdziekolwiek :eee: )
Ivonn, mam nadzieję, że tak to się właśnie ułoży... 7 monet może zatem mówić o konieczności odczekania hmm... paru tygodni, zanim mieszkanie się znajdzie?
Filipie, ciekawi mnie, dlaczego 7 kielichów ma być internetem właśnie? :) Nie słyszałam nigdy o takim odczycie tej karty.

Pozdrawiam! I niech Moc będzie z Wami ;)

PostZamieszczono: 08 paź 2012 13:35 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Cytuj:

to utkniecie w miejscu to sa tylko twoje złudzenia . Moc na 3 pozycji osłabia te 7 den z 1, czyli tak zle nie jest. Co masz zrobic?Nie łudzic sie,z dostaniesz szybko akurat takie jakie bys chciała bo cie na to nie stac. A tak poza kartami to skoro masz tak mało czasu to narazie wez takie jakie mozesz miec i na spokojnie sie rozejrzyj za czyms innym. Powodzenia :zgadzasię:

PostZamieszczono: 09 paź 2012 08:16 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kingo,
pocieszacz może być, a buźka była uśmiechnięta.
Zależało mi, Maralee jest w trudnej sytuacji.
Dziękuję.

PostZamieszczono: 16 wrz 2013 21:15 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Tytuł nieco dramatyczny, ale i sytuację mam nienajweselszą. Wynajmuję pokój i przed 10 dniami dziewczyna - właścicielka mieszkania, z którą mieszkam, powiedziała, że chce to mieszkanie niedługo sprzedać. Szukam pokoju do wynajęcia, ale ceny są zawrotne, albo bardzo daleko od centrum, albo straszne rudery. Fundusze mam ograniczone. Jestem już bardzo zmęczona i zrezygnowana poszukiwaniami :( tym bardziej, że zaczął się już rok akademicki.

Zadałam pytanie kartom: Co mam robić, aby znaleźć pokój o jaki mi chodzi? (ładny, tanio, w centrum :hehehe: ) Chciałam, żeby karty dodatkowo pokazały jakie są szanse.

Jakiś czas temu dałam ogłoszenie na portalu mieszkaniowym, rozpowiadam po znajomych - może mam teraz cierpliwie czekać na odzew? VIII Siła na końcu byłaby dobrym znakiem, gdyby nie to, że w połączeniu z 7 kielichów pokazuje: TO JEST NIEREALNE! I każe przezwyciężyć swoje przyzwyczajenia i zamieszkać w drogiej ruderze :( Bo w Krakowie tanich nie ma.
Proszę o parę słów otuchy ;)
Wasza wykończona, niewyspana Maralee.

hmmm...skorpionem jestem 8D
byla swego czasu klotnia na temat sprawdzalnosci rozkladu tak / nie

Cytuj:
Maralee
Hmm... Ostatnio pojawił mi się kolejny problem z interpretacją tegoż rozkładu: zapytałam kart, czy w mieszkaniu, w którym obecnie mieszkam, będę mieszkać w przyszłym roku akademickim? Odpowiedź: TAK XIII Śmierć %D :szok: No proszę państwa... ja nie mam pojęcia zielonego, mnie się to nie klei. Może moja współlokatorka odejdzie i charakter mieszkania się zmieni?

wiec powiadasz wyprowadzasz sie...
Cytuj:
Nafsika
Jak juz jestes przy urzadzaniu to niestety w przyszlym roku akademickim czeka cie urzadzanie nowego mieszkania (co zapewne Cie nie urzadza) bo z obecnego bedziesz musiala sie wyprowadzic :bye2:...wedlug KolaFortuny i Smierci.

B-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]