Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 co czeka mnie z pewnym panem : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: co czeka mnie z pewnym panem
PostZamieszczono: 28 wrz 2012 22:48 
Nowicjusz

drodzy,
jestem bardzo początkująca, uczę się dopiero i potrzebuję porady

sytuacja na teraz, jestem sama, bez partnera, jakies 3 tygodnie temu bylam na imprezie i bawilam sie z pewnym panem (znalam go tylko z widzenia, poznalam 2 lata wczesniej u kolezanki), bylo bardzo milo, od tamtej pory nie mamy ze sobą kontaktu....

ale zapytalam: co czeka mnie z tym panem i:
król monet, kochankowie, 4 puchary = gwiazda

i teraz wg mnie to zapowiada sie dosyć poważnie, bo powazny, stabilny i dający bezpieczeństwo kandydat, dobrą podstawą do poważnej relacji (kochankowie), a nawet rodziny (4 puchary, jako taka już rutyna związkowa, usystematyzowanie uczuć, moze dzieci)
po zsumowaniu gwiazda czyli związek oparty na prawdziwym uczuciu, przyjaźni, partnerstwie ....

co sądzicie o tym ????

Tytuł: Re: co czeka mnie z pewnym panem
PostZamieszczono: 29 wrz 2012 10:24 
Wszędzie mnie pełno!

No tak ...
Ja mam trochę inne zdanie ... Jeżeli przyjąć, że wszystkie Karty są z poz. prostej ...
To według mnie - te przedstawione wyżej Karty bardziej symbolizują Ciebie w obecnej chwili - niż jest to jakaś wróżba na przyszłość, co do tego ew.związku ...
Ty - marzysz o mężczyźnie - o miłości - i taki pojawił się na horyzoncie ...
4 Kielichów w moich Kartach -to jakby oczekiwanie - zastanawianie się - tęsknota - rozmyślanie ... marzenie o tej "cudownej Gwieździe" - gdzie jest spełnienie marzeń - dążeń i celów ... kobiecych westchnień ...
Wszystko- pięknie - ładnie - ale to według mnie -to tylko Twoje marzenia ...na dzień dzisiejszy ....
Polecam : dodatkowy rozkład na ew.przyszłość tego związku - zapoznania ... i czy w ogóle taki będzie ... ?
Pozdrawiam
Wiesław

PostZamieszczono: 29 wrz 2012 11:28 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam,
mam mieszane uczucia, być może dlatego, że zawitałam tu dopiero co.
Cytuj:
pracujemy tylko nad rozkładami użytkowników mających minimum 5-10 postów, czyli tych którzy zapoznali się choć troszkę z forum.

Więc jak jest?

PostZamieszczono: 29 wrz 2012 13:08 
Wszędzie mnie pełno!

Jest tak:
Wróżb Tu za darmo nie robimy ( regulamin Forum ).
Twoje warianty :
Z pytaniem do Tarota zwrócić się innego Forum :
Ezoforum. pl - ale tam pozostały tylko osoby niedoświadczone - bo te wiarygodne i pewne - odeszły gdzie indziej.
Forumezo.pl - wielce niepewne forum ... różni ludzie, nie wiadomo na kogo trafisz ...Aż strach ....
noweezo.fora.opl - tym bardziej nie pewne !!!!!!!!!!!!
ezodar.pl, - wreszcie Forum w porzo ...ale tam mało kto zagląda ....Trzeba długo czekać ...
Jeżeli więc, sprawa pilna - proponuję zwrócić się do naszej - Kinga - Administrator - Ona tu najlepsza ( na prv.). Z pewnością Ci poradzi ...!
Wiesław

PostZamieszczono: 29 wrz 2012 13:36 
Administrator
Awatar użytkownika

Już mówię jak to jest. :) Zapis z regulaminu działu powstał po to, aby ograniczyć sytuacje, w których na forum wpadają różni Ktosie i dopraszają się o interpretacje.
W wielu przypadkach to kończy się tym, że nasi Tarotnetowicze pocą się i wychodzą z siebie chcąc pomóc, a Ktosie roszczeniowo wykorzystują sytuację wyskakując z coraz to nowymi sprawami, marudzą i nie dają żyć. Ktosie najczęściej wcale nie próbują uczyć się Tarota. Losują karty byle jak, zadają pytania w sposób pozbawiony głębszego sensu i pięćset razy pytają o to samo, nie znają i nie próbują poznać choćby podstaw pracy z tarotem.

No więc, zasada 10 postów trochę odstrasza taki element i mamy święty spokój. ;)
W praktyce, jeśli nasi użytkownicy zechcą podjąć się interpretacji kart dla kogoś nowego, to jest ich wolny wybór. Sama czasem zajmuję się takimi rozkładami, jeśli uznam, że sprawa jest ciekawa, a człowiek pytający o pomoc w interpretacji podchodzi do tarota poważnie.

PostZamieszczono: 29 wrz 2012 13:59 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rozumiem więc, że można Adze zinterpretować karty.
Dziękuję za odpowiedź.

Aga,
wg mnie to co wyszło z podsumowania , czyli Gwiazda to perspektywa i możliwość, ale raczej odległa. Nie tylko chodzi o czas, ale i sekwencję zdarzeń, która powinna nastąpić, by doprowadzić do szczęśliwego końca, którego oczekujesz. Tu tego nie widać. On może mieć koncepcję na bliższe kontakty, ale po nich wszystko kończy się IV Pucharami, czyli jeśli relacja to raczej krótkotrwała i nie do końca spełniona, może dawać raczej rozczarowanie.

Mod: W wyjątkowych sytuacjach to moderator lub administrator może podjąć decyzje czy można komuś te karty interpretować czy nie. Użytkownicy mają się natomiast stosować do regulaminu.

PostZamieszczono: 29 wrz 2012 14:44 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Generalnie można wszystko, ale przecież po to jest regulamin, aby takie sytuacje ograniczać. Tak jak napisała Kinga - po prostu czasem wyjdzie tak a nie inaczej, ale idea jest taka, żeby osoby nie uciekały z forum po odpowiedzi z "werdyktem", czyli, z interpretacją.

I odnośnie samego już rozkładu, skoro zaczęliście interpretację :) Jest szansa, nadzieja na więcej, na związek i stabilizację, ale dla mnie, Aga - nie będziesz do końca usatysfakcjonowana. Byc może jedna strona będzie zwlekała z odpowiedzią, deklaracjami. Ta karta kojarzy się z nudą, ale mnie bardzo często pokazywała na czekanie... po prostu. Pozdrawiam wszystkich :)

PostZamieszczono: 29 wrz 2012 14:59 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witaj Maralee,
chyba nastąpiło śmieszne nieporozumienie, o ile dobrze zrozumiałam twoją odpowiedź. :usmiechniety: O wróżbę prosiła agakrzywicka, a ja ją tylko zinterpretowałam. Zresztą zauważyłam, że nasze interpretacje są rozbieżne. Trudno, i tak bywa :usmiechniety: .

PostZamieszczono: 29 wrz 2012 15:00 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Tak, przepraszam :) coś mi się pokićkało, dlatego musiałam zedytować swój post ;)

PostZamieszczono: 03 paź 2012 10:10 
Moderator
Awatar użytkownika

Temat niezgodny z regulaminem. Niezrozumieliście słów Kingi. To moderator lub administrator decydują o tym, czy coś interpretować czy nie a nie użytkownicy.
Jak osoba pytająca uzyska wymaganą ilość postów to temat odblokuję.
Szanujmy regulamin.

PostZamieszczono: 03 paź 2012 20:40 
Administrator
Awatar użytkownika

Yyyy, no właśnie nie jest tak do końca, nie to miałam na myśli. :)
W razie solidnego naruszenia regulaminu oczywiście temat należy zamknąć, zdarzają się tu takie akcje.

Przecież jeśli nowy nie ma 10 postów, prosi o pomoc w interpretacji i coś dodaje od siebie, to jeszcze nie jest taki wielki grzech. Nie ma powodów do poważnych interwencji, jak zamykanie tematu czy kasowanie go. Skoro użytkownicy uznali, że akurat chcą pochylić się nad rozkładem "nowego", osobiście nie widzę powodu żeby im zabraniać, bo mi coś nie pasuje.
Gdyby autorka tematu tylko poprosiła o interpretację i nie dodała ani grama od siebie, to na pewno nie byłoby o czym gadać - upomnienie, blokada wątku, nie ma że boli.

Jako że ten temat wzbudził jednak zainteresowanie, a autorka nie popełniła aż tak dużego faux pas, proponuje wątek przywrócić.

PostZamieszczono: 04 paź 2012 08:57 
Moderator
Awatar użytkownika

Jak chcesz to spoko, jednak moim zdaniem to puszka pandory, której nie będzie dało się zamknąć gdy naprawdę będzie trzeba. Bo użytkownicy będą mówili a czemu mój temat jest zamknięty a czyjś już nie... i tak dalej. Temat można odblokować jak ktoś już nazbiera postów, przecież to nie znika.Takie jest moje zdanie.

PostZamieszczono: 04 paź 2012 13:21 
Administrator
Awatar użytkownika

Mariolu, na razie nie ma problemów tego typu, możemy być elastyczni. Zauważ, że w 3/4 przypadków, kiedy nowy wyskakuje z prośbą o interpretacje, użytkownicy sami informują go o zasadach i nie biorą się do pracy, zwłaszcza gdy nowy sam tej pracy nie wykonał. :)

Ale ale, widzę ciekawy temat, który tu został przy okazji poruszony.

agakrzywicka pisze:
czy moze byc tak, ze w zaleznosci od talii dana karta troche zmienia znaczenie?

Przenoszę tę część dyskusji do działu Tarot w praktyce.

PostZamieszczono: 06 paź 2012 17:40 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Nie wiem jaki to rozkład (w domyśle - pewnie popularna "trójka"), ale dobrze by było podawać przyporządkowanie kart, np: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość.. albo on, ona, wynik... albo co łączy, co dzieli, wynik.. etc.

król monet, kochankowie, 4 puchary = gwiazda

Na moje oko - skończy się na zapowiedziach na związek, rozejdzie się po kościach

PostZamieszczono: 17 wrz 2013 12:54 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Equinoxe pisze:
No tak ...
Ja mam trochę inne zdanie ... Jeżeli przyjąć, że wszystkie Karty są z poz. prostej ...
To według mnie - te przedstawione wyżej Karty bardziej symbolizują Ciebie w obecnej chwili - niż jest to jakaś wróżba na przyszłość, co do tego ew.związku ...
Ty - marzysz o mężczyźnie - o miłości - i taki pojawił się na horyzoncie ...
4 Kielichów w moich Kartach -to jakby oczekiwanie - zastanawianie się - tęsknota - rozmyślanie ... marzenie o tej "cudownej Gwieździe" - gdzie jest spełnienie marzeń - dążeń i celów ... kobiecych westchnień ...
Wszystko- pięknie - ładnie - ale to według mnie -to tylko Twoje marzenia ...na dzień dzisiejszy ....
Polecam : dodatkowy rozkład na ew.przyszłość tego związku - zapoznania ... i czy w ogóle taki będzie ... ?
Pozdrawiam
Wiesław

Mam dokładnie takie samo zdanie odnośnie tematu i prawie, że w taki sam sposób. :zgadzasię:

Może będzie info wryfikacyjne to się przekonamy...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]