Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 awaria : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: awaria
PostZamieszczono: 05 paź 2012 20:33 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziś rano oglądałam relację z Warszawy o rozpadlinie. Ponieważ było podejrzenie, że zagrożony może być odcinek metra, zachodziła obawa o jego zamknięciu.
Położyłam karty na pytanie, czy zamkną i na przyszłości wyszło tak:
1. X Monet
2. Sprawiedliwość
3. X Mieczy.
:DD Oczywiście, przez te miecze doszłam do wniosku, że jak najbardziej zamkną i to w szybkim tempie. Na szczęście dla mieszkańców moja interpretacja okazała się błędna.
Teraz myślę tak: X Monet to całość, która ze sobą współgra, czyli żaden z elementów się nie wyróżnia, nic się nie dzieje.
Sprawiedliwość-analizowanie, badanie.
Te karty pokazują stabilną sytuację. A X Mieczy to zamknięcie sprawy (a nie metra) :hihihi: .

Tytuł: Re: awaria
PostZamieszczono: 06 paź 2012 12:55 
Wszędzie mnie pełno!

Ja osobiście proponuję jednak wróżenie - interpretację Kart na osoby - na konkretnego człowieka- na Jego emocjonalne - psychiczne rozterki - problemy i prośby Jego nas o pomoc.
Brak odpowiedzi do tej pory na w/w post - świadczy o tym, że chyba mam rację.
Jolaa - wybacz - wiem, że chcesz jak najlepiej.
Może Tu jednak założyć mały - skromy kącik wróżenia? Taki jakiś zastrzeżony "dla spraw wyjątkowych ?"
Forum na tym na pewno skorzysta. Rzucam taki pomysł Administratorowi.
Dziękuję.
Wiesław

PostZamieszczono: 06 paź 2012 14:04 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Fajny temat Jolaa. Nie wiem Wiesławie po co ograniczać się do "psychicznych rozterek", skoro ćwiczyć warsztat można na sytuacjach z życia wziętych, takich na przykład jak rozpadlina w Warszawie. Nie miałam czasu wczoraj napisać, aczkolwiek przeczytałam temat, a więc nie - nie miałeś racji :)

Szczerze powiem, że ja, widząc tę 10 mieczy od razu pomyślałam, że... sprawy nie ma :) Zawsze ta karta wyskakuje mi, kiedy nie ma potrzeby dywagować na tym, bo sprawa albo jest już zakończona, albo niebawem rozpłynie się w powietrzu. 10 monet zinterpretowałabym podobnie jak Ty - sytuacja jest stabilna, nie rozwija się w stronę jakiejś grubszej afery; Sprawiedliwość - ucięcie spekulacji :)
Pozdrawiam!

PostZamieszczono: 07 paź 2012 12:20 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wiesławie, podobnie jak Maralee także nie miałam czasu odpisać. Skąd u ciebie akurat takie podejrzenia?
Brak odpowiedzi może mieć rozmaite przyczyny. Najprostsza to brak czasu i od tego na przyszłość należałoby wychodzić.
Maralee, także uważam, że nie należy się ograniczać w tematach.
Odnośnie tego rozkładu, to nie zdążyłam wtedy napisać, że na teraźniejszości, jako opis sytuacji pokazały się 2 karty: pierwsza VII Monet i Król Mieczy, które odczytałam jako czas na podjęcie decyzji, kiedy się analizuje, bada za i przeciw.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]