Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 egzamin : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: egzamin
PostZamieszczono: 26 wrz 2012 21:14 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

kochani pomóżcie

pisałam ważny egzamin spytałam kart jak mi poszedł i rozkład wyszedł taki

7buław
słońce
cesarz

myślę że poszedł mi umiarkowanie nie zadobrze przez tego cesarza?

ale czy zdam go ?

8 buław
mag
cesarzowa

według mnie chyba tak proszę poradźcie ?

Tytuł: Re: egzamin
PostZamieszczono: 26 wrz 2012 22:13 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zdasz acri, otworzą się przed Tobą nowe możliwości, czyżbyś planowała własną działalność?
Doda Ci to sił i wiary w siebie, chyba nadchodzą dobre czasy dla Ciebie w samorealizowaniu się.
Cesarzowa gwarantuje zadowolenie, spełnienie.

Co innego mi jeszcze przyszło do głowy jak spojrzałam na te karty.
Romans z Magiem i ciąża :) To tylko taka refleksja :)

PostZamieszczono: 26 wrz 2012 22:21 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Zgadzam się, zdasz spokojnie, Acri :) Nie wiem co tu więcej dopisać, jak dla mnie same dobre karty. Jedyną negatywną może być 7 buław w pierwszym pytaniu, ale ona obrazuje jedynie, że bardzo się starałaś i walczyłaś dzielnie. Sukces na pewno będzie :-)

PostZamieszczono: 26 wrz 2012 22:45 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Ja też uważam, że zdałaś :usmiechniety: .

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 07:31 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

ojejku oby jeśli tak to spełni się marzenie o byciu Prawnikiem :)
a co do ciąży możliwe że w pytaniu o egzamin pojawia się powrót partnera i ciąża o której marzę tak jak tam ktoś wyżej odpisał?

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 08:23 
Wszędzie mnie pełno!

Zdecydowanie - stanowczo zdasz.
Bez jakichkolwiek wątpliwości !
Wiesław

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 13:51 
Awatar użytkownika

Jak dla mnie to Mag jest nauczycielem, człowiekiem, który umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy, doceni Twoją pracę (czyli-egzaminator); Cesarzowa zaś to w tym przypadku realne, namacalne profity. Pozdrawiam

PostZamieszczono: 30 wrz 2012 15:56 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

niestety egzamin nie zdałam:(

PostZamieszczono: 30 wrz 2012 16:21 
Awatar użytkownika

O kurczę... przykro mi bardzo.
Te karty były piękne i nie wiem, jak można to tłumaczyć... Życzenia? Ma ktoś jakiś pomysł? :|

PostZamieszczono: 30 wrz 2012 16:59 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

No coś Ty? Ale numer, tyle osób było za zdaniem, każdy odebrał je pozytywnie.
Szkoda Acri, ale pamiętaj, jutro też jest dzień i Słońce wstaje :)

PostZamieszczono: 01 paź 2012 07:01 
Wszędzie mnie pełno!

No i co ... ??
"Kicha" ... wszyscy napisali, decydowanie, że zdasz, a tu nie ...
To, co napiszę, jest WAŻNE. ( niezbędna dla naszego doświadczenia ).
Są dwie możliwości. Pierwsza :
Kompletnie źle położyłaś Karty - Karty Cię nie "słuchały". My tylko interpretowaliśmy już położone przez Ciebie Karty.
Druga - co jestem tej wersji bardzo przychylny - to taka:
Każdy jednak sam powinien interpretować własne karty ... Bo tak ... Ja wróżę Kartami także odwróconymi ... Widząc wszystkie w poz.prostej - Słońce i Cesarz - wątpliwości nie miałem i nie mam do tej pory, co do pozytywnej interpretacji Kart ...
Np. wystarczyłaby jedna karta z nich odwrócona i interpretacja byłaby inna.
Dziękuję za weryfikację - pozdrawiam - trzymaj się
Wiesław

PostZamieszczono: 01 paź 2012 10:20 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

blizniak62 pisze:
Karty Cię nie "słuchały". My tylko interpretowaliśmy już położone przez Ciebie Karty.
Druga - co jestem tej wersji bardzo przychylny - to taka:
Każdy jednak sam powinien interpretować własne karty ... Bo tak ... Ja wróżę Kartami także odwróconymi ... Widząc wszystkie w poz.prostej - Słońce i Cesarz - wątpliwości nie miałem i nie mam do tej pory, co do pozytywnej interpretacji Kart .

Dokładnie. Ludzie dziwią się, że coś "nie wyszło". Próbują interpretować na coraz bardziej zawilsze sposoby. Tylko po co? Ma prawo nie wyjść i to też jest OK. Nawet mistrzom czasem nie wychodzi i to po prostu trzeba zaakceptować.
Bliźniak - mam podobnie, także wróżę kartami odwróconymi. Trzeba pamiętać, że jeśli stawiamy karty to robimy to pod względem siebie. Tzn. nikt nie odczyta ich lepiej niż Ty możesz to zrobić. Tarot to sprawa bardzo indywidualna. To tak jakby wpychać kogoś w Twoje ubrania. Ta osoba może stwierdzić z jakiego materiału one są itd. ale generalnie to są Twoje ubrania, szyte na Twoją miarę :) Dlatego na nasze interpretacje trzeba patrzyć z przymrożeniem oka - właściwie nie są to interpretacje tylko małe sugestie ;)

PostZamieszczono: 01 paź 2012 12:54 
Wszędzie mnie pełno!

Bardzo trafnie to określiłeś.
Dzięki - Wiesław

PostZamieszczono: 01 paź 2012 13:18 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

No w pewnych kwestiach Panowie macie rację, a mianowicie, że każdy indywidualnie czuje swoje karty.
W sytuacji jednak, gdy stawiamy sobie, dochodzi ładunek emocjonalny, co zaburza odbiór niestety, z tym się zgodzicie?
Stąd zawsze ważne jest spojrzenie innych, prawda?
Temat kart prostych, odwróconych to temat rzeka, ja nie odwracam, a jednak się pomyliłam i nie mam wytłumaczenia jak np. bliżniak - bo ja odwracam.
Dlatego ciekawa jestem opinii osób, które nie odwracają, i nie ważne jest, czy się w wątku wypowiadały, czy też nie.
Często się zdarza rozkład tzw. życzeniowy, no ale jeśli zaczniemy w ten sposób tłumaczyć "pomyłki" to zawsze się znajdzie wytłumaczenie -
- ja stosuje odwrócone, a ktoś rozkładający nie i dlatego, lub
- była to życzeniówka, lub
- brak skupienia, lub
- inne
Powody, jak się chce, to się znajdzie zawsze, aby tylko nie przyznać się z godnością - za mało jeszcze umiem, uczę się i stąd pomyłka.
Pozdrawiam ciepło :oczko:

Fajnie by było, właśnie w takich sytuacjach przeanalizować/dojść dlaczego karty tak nas zwiodły, a nie tłumaczyć się. Jesteśmy w szkółce Tarota, uczmy się więc :oczko:

PostZamieszczono: 01 paź 2012 14:25 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

i tu jednak zonk karty stawiał mi te pan przez allegro bardzo ceniony tarocista i jednak się nie spełniło że zdam a sami określaliście tak jak on że zdam:(

PostZamieszczono: 01 paź 2012 14:41 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Cytuj:
W sytuacji jednak, gdy stawiamy sobie, dochodzi ładunek emocjonalny, co zaburza odbiór niestety, z tym się zgodzicie?

Ivonn jasne - to jest druga strona naszej "mocy" ;) Sęk tkwi w tym by dać się ponieść swojej energii do tego stopnia by nie zagłuszyć przekazu. Podobnie sprawa ma się ze słuchaniem opinii innych - wszędzie potrzebny jest złoty środek ;)
Cytuj:
Powody, jak się chce, to się znajdzie zawsze, aby tylko nie przyznać się z godnością - za mało jeszcze umiem, uczę się i stąd pomyłka.

:zgadzasię: :super:

PostZamieszczono: 01 paź 2012 15:36 
Wszędzie mnie pełno!

Yvonn ... - ja nie tłumaczę się, tylko chcę dowiedzieć się - dlaczego nastąpiła taka pomyłka w Tarocie??
Stąd te moje dwie możliwości ( przyczyny), które wcześniej wymieniłem.
Zgadzam się z Yvonne - co do tzw. tzw. rozkładu życzeniowego. Na to trzeba naprawdę uważać i zwracać uwagę !
W każdym razie - chłopaki pozdrawiają faje dziewczyny !!!
Dziękuję za trafne uwagi.
Wiesław

PostZamieszczono: 03 paź 2012 09:49 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Wiesławie - ja tak ogólnie odniosłam się do tematu, jeśli to inaczej wyszło to sorry :stop:
Whisper -
Whisper pisze:
vonn jasne - to jest druga strona naszej "mocy" ;) Sęk tkwi w tym by dać się ponieść swojej energii do tego stopnia by nie zagłuszyć przekazu. Podobnie sprawa ma się ze słuchaniem opinii innych - wszędzie potrzebny jest złoty środek

Złoty środek-cudownie by było taki posiadać, ale życie przed nami :tjaaa:

Acri -
acri29 pisze:
i tu jednak zonk karty stawiał mi te pan przez allegro bardzo ceniony tarocista i jednak się nie spełniło że zdam a sami określaliście tak jak on że zdam:(

Wyłączamy więc życzeniówkę %:-E , no to klapa :ups:
Sytuacja taka jest potwierdzeniem, aby z ogromnym dystansem podchodzić do wróżb, bo przyczyn się nie dojdzie niestety, co mam nadzieję nikogo nie zrazi do tego aby tym bardziej doskonalić swój warsztat, czego wszystkim życzę :super:
Pomyślę jeszcze nad kartami "czy zdam" i namawiam na dyskusję w tym temacie.
Ciebie Acri również/ pisałaś, ze profesjonalnie stawiasz karty ludziom, ciekawa jestem, jaki/i czy? tego typu sytuacje mają wpływ na Twoją profesję?
Pozdrawiam :usmiechniety:

PostZamieszczono: 05 paź 2012 20:04 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dlaczego wróżby się nie sprawdzają to ciekawy temat. Wbrew temu, co twierdzi klasyk-wynalazca pojęcia 100% sprawdzalności %D, pomyłki są wpisane w ludzkie działanie, można jedynie próbować je zminimalizowć. Mam takie obawy, że nawet jeśli wyeliminuje się racjonalne powody błędów , np. wg zestawienia Ivonn, to i tak pozostanie pozycja 'inne', z którą niczego się zrobić nie da, mimo najlepszych chęci.
Zauważyłam, że Acri analizując pierwsze 3 karty miała wrażenie, że coś pojdzie nie tak:
acri29 pisze:
poszedł mi umiarkowanie nie zadobrze przez tego cesarza

jednak nie wzięła tego pod uwagę przy drugim rozkładzie.
Kiedy juz wiadomo, jak sprawy potoczyły się w realu, łatwiej doszukać się błędów. Ale w jakimś sensie to też myślenie życzeniowe, bo interpretuje się karty tak, by uzyskać wiadomy wynik.
Z tego przykładu widać, że pytanie do kart i historia, którą one pokazały rozjechały się. Też myślę, że tu przeważyło myślenie życzeniowe.

Wiesław,
wszystko w porządku, pozdrawiam.

PostZamieszczono: 06 paź 2012 14:23 
Awatar użytkownika

To jeszcze jedna podpowiedź... Nie wiem na ile ufacie tarocistom z Allegro, trochę się na tym nie znam, ale osobiście bałabym się powierzyć swoją sprawę komuś, wróżącemu "hurtowo". Chociaż z drugiej strony wiem, że i tak zaczynają się spore kariery :)

Ale właśnie. Moja siostra zadzwoniła ostatnio na infolinię kosmiki, podała wróżce datę urodzenia swoją i jednego faceta, który wyraźnie na nią leci. Wróżka wylosowała jakieś karty od czapy - Pustelnik, Cesarz, Rydwan i stwierdziła, że na pewno się kochają i są w związku. To taki trochę eksperyment, bo Siostra nigdy nie korzystała z porad wróżek na telefon i chciała spróbować. Ale wiecie... ja nawet nie jestem pewna czy ta osoba po drugiej stronie słuchawki wyciągnęła jakiekolwiek karty. Nie mówiąc już o tym, że nie miała pojęcia o ich znaczeniu. Może w przypadku tego pana z Allegro było tak samo?
A jeśli nie, to chyba wszyscy jesteśmy beznadziejni :P :hehehe:

PostZamieszczono: 06 paź 2012 16:50 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

acri29 pisze:
kochani pomóżcie

pisałam ważny egzamin spytałam kart jak mi poszedł i rozkład wyszedł taki
7buław
słońce
cesarz
myślę że poszedł mi umiarkowanie nie zadobrze przez tego cesarza?

ale czy zdam go ?
8 buław
mag
cesarzowa
według mnie chyba tak proszę poradźcie ?

Mnie tu zabrakło przyporządkowania kart do pozycji - może wtedy odpwiedź była by jaśniejsza i klarowniejsza?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]