Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Zdrada? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zdrada?
PostZamieszczono: 23 wrz 2012 16:13 
Rozglądam się

To jest wspaniałe miejsce dla początkujących fanów tarota. Stawiałam sobie trzy karty na swój związek, czy jest w nim zdrada ze strony partnera i ukazały się:
7 mieczy aż strach pomyśleć
9 denarów i tu inne sygnały, pozytywne
na końcu głupiec . Trochę a może bardzo boję się tej interpretacji. Proszę o pomoc.
Czy jest zdrada ze strony mojego partnera?

Tytuł: Re: Zdrada?
PostZamieszczono: 24 wrz 2012 12:18 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Na moje to nie zdradza ale nie oglasza ludzia ze jest w zwiazku bardziej pokazuje ze jest singlem.

PostZamieszczono: 24 wrz 2012 14:00 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Arshi pisze:
Na moje to nie zdradza ale nie oglasza ludzia ze jest w zwiazku bardziej pokazuje ze jest singlem.
Ewentualnie rozmyśla, jak tu się "wylogować" ze związku i zacząć od nowa. Zdrady, moim zdaniem, nie ma.

PostZamieszczono: 24 wrz 2012 18:17 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Moje pierwsze wrażenie - życie niby razem a osobno, każdy sobie rzepkę skrobie, brak zaufania, brak więzi, takie życie obok siebie.
Konkretnej kobiety nie ma, ale jest chęć zabawy, chęć korzystania z życia, rozkład wychodzi z 7 Mieczy, a więc nie ma szczerości, są uniki, słaby kontakt, a od tego niedaleka droga do urzeczywistnienia braków, przed którymi trudno się przyznać przed bliską osobą.

PostZamieszczono: 25 wrz 2012 18:44 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Ja niestety powiedziałabym, że zdrada jest możliwa. Po pierwsze - 7 mieczy, czyli oszukiwanie i uniki; 9 monet nie odczytywałabym tak pomyślnie, moim zdaniem tutaj symbolizuje ona spełnianie swoich zachcianek, egoizm, w dodatku kobieta na karcie jest wymowna. Do tego Głupiec na końcu - frywolna zabawa, flirty, przygody na jedną noc. Zgadzam się z Ivonn, konkretnej kobiety nie widać, ale jednorazowe przygody są możliwe.

PostZamieszczono: 27 wrz 2012 08:20 
Wszędzie mnie pełno!

7 Mieczy p.p - podstępność - zdradzone zaufanie, oszustwo ...( oczywiście w/g moich Kart ).
Ja powiedziałbym tak : u Twojego partnera są mocne intencje do zdrady ( tej emocjonalnej też ) - wycofania się ze związku ...
Wiesław

PostZamieszczono: 28 wrz 2012 17:03 
Rozglądam się

Dziękuję wszystkim za pomoc w interpretacji. Widziałam te karty w złym świetle. A w realu też nie jest dobrze. Czuć w naszym związku oddalenie. jeszcze raz dziękuję za pomoc w interpretacji.

PostZamieszczono: 28 wrz 2012 18:46 
Stały Bywalec

Witam wszystkich - ja tu widzę, czy aby Ciebie nie wykorzystywał materialnie i grał na Twoich emocjach. Uważa się za dużego chłopca, ale co z tego jak jeszcze do tego ie dorósł (to taki trochę cwaniaczek myśli tylko, żeby mu było dobrze), życzę powodzenia : :ok:

PostZamieszczono: 06 paź 2012 17:49 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Już samo to, że pytasz czy Cię zdradza może świadczyć o tym, że masz takie podejrzenia, a 7 mieczy jest kartą, która wybitnie nie sprzyja zaufaniu związku, głupiec może mówić o naiwności w tym wypadku.. za to u mnie 9 denarów (jeśli chodzi o uczucia) wypada w sytuacjach kiedy trzeba trzymać emocje na wodzy.

PostZamieszczono: 16 paź 2012 22:14 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

gdzies -kiedys przeczytałam i tego sie trzymam
ze 9 monet to kobieta- kochanka (za pieniadze.lub ceniaca swoje "usługi- zasługi"-chodzi jej bardziej o kalkulacje niz uczucia.

PostZamieszczono: 17 paź 2012 20:14 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

ale z cesarzowa

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]