Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Kim jestem? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kim jestem?
PostZamieszczono: 11 wrz 2012 15:24 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kilka dni temu doszukalam sie fajnego rozkladu w rozdziale biblioteczka rozkladow.
post27934.html#p27934

Rozklad : Kim jestem? Gdzie jestem?
1. Kim jestem?
II Monet

2.Obawy/sprawy nieswiadome/ukryte potencjaly o ktorych pyt. nie wie/niespodzianki
Krol mieczy

3.Dotyczy spraw ktore spelnily swoje zadanie/nie sa potrzebne, ew.ktore nalezy odpuscic
V Bulaw

4.Spawy ktore warto kontynuowac, dobry kierunek
Kolo Fortuny

5. Dazenia osoby
II Pucharow

6.Sprawy do zrobienia "na tu i teraz"
As Monet

7.(Wynik) Co moze osiagnac , rezutlat drogi
As Pucharow

poz 1.II Monet: mowilaby 100% o mnie, rozrzutnosc, rozdarcie, problemy z podjeciem decyzji. Mam 100 pomyslow na minute, nie wiem za ktory sie wziasc, a wszystkich razem nie moge przeciez kontynuowac. Jestem troche niecierpliwa przez co tez ciezko mi przychodzi oszczedzanie..
poz.2 Krol mieczy: jako ukryty potencjal wskazywalby na moja ambicje, oraz inteligencje, oraz o pewnym autorytecie, ktorych nie dostrzegam.
poz.3 V Bulaw: sama w sobie mowi o konkurecji, rywalizacji, dokladnie nie rozumiem tej karty w tej pozycji..
poz.4 Kolo fortuny: Ogolnie uwazam ze jest dobra karta, wiec w pozycji, spraw ktore nalezy kontynuowac jest troche jakby mylace, bo kolo fortuny to jakby dobra passa, przychylnosc losu, ale niezalezne od nas prawda, wiec w jaki sposob moglabym kontynuowac taka passe? przyszlo mi do glowy ze chodzi tu wiecej o taki optymizm, zadowolenie z zycia, oraz odwage..?
poz.5 II Pucharow: to pomysle zakonczenie planow, pragnienie harmoni i spelnienia, tego chyba kazdy pragnie :)
poz.6 As Monet: to tez ciekawe i troche zagadkowe. Ogolnie dobra karta wedlug mnie, mowi o poczatku, rozpoczeciu czegos nowego, nowego zrodla dochodu, nowej pracy, czyzby wlasnie karty wskazywaly, ze powinnam zajac sie szukaniem pracy??
poz.7 As Pucharow: mowi juz o tym co moglabm osiagnac, czyli zaczecie czegos nowego mogloby mi przyniesc zadowolenie,szczescie, mogloby to byc nowym poczatkiem ktory dobrowadzilby zmiany na lepsze??

co myslicie..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]