Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Decyzja : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Decyzja
PostZamieszczono: 07 wrz 2012 13:21 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Witajcie wszyscy jestem tu nowy, prosze was o pomoc :)

Czy mowic jej co sie czuje i jakie ma sie oczekiwania w stosunku do znajomosci?

.....................................5
...........................1
.............3
7
.............4
...........................2
.....................................6
na samym poczatku wypadła-> Słońce

7 - to karta wyjściowa, czy łatwa czy trudne będzie podjęcie decyzji -> as mieczy bardzo trudna decyzja wymagajaca odwagi i szczerosci...

3-1-5 - karty mówiące, co będzie się działo, jeśli pytający zrealizuje swój zamiar -> 10 buław +8 mieczy + wieża - zniszczy to znajomosc zablokuj sie na mnie

4-2-6 - karty mówiące, co będzie, jeśli nie zrealizuje swojego zamiaru-> 3 buław + cesarzowa + 6 buław - bede tylko jej tylko znajomym ona stanie sie kims waznym dla jakiegos faceta

karty 3 i 4 - pokazują jak rozpoczyna się proces, -> 10 buław + 3 buław - zmieni sie wszystko ale proces bedzie zachodzil ciezko

1 i 2 - jak się będzie rozwijał -> 8 mieczy + cesarzowa - ona zablokuje sie na mnie

5 i 6 co z tego wyniknie - oznaczają długoterminowe perspektywy -> wieża + 6 buław - satysfakcje ze powiedzialem to?

Nastawiam sie zeby powiedziec... i sprawa byla jasna.

Tytuł: Re: Decyzja
PostZamieszczono: 07 wrz 2012 15:42 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Witaj, nie rozumiem dokładnie pytania ae chyba chcesz dziewczyne poderwac i pytasz sie jaka bedzie jej reakcja na to

as mieczy to działąnie czysto rozumowe bo to powietrze - bdziesz rozwazał za i przeciw
10 buław +8 mieczy + wieża - jesli jej powiesz - no mysle,ze sie nie odwazysz tego zrobic, 10 kije to juz poczatek wisielca i to zwiaze cie tylko twoimi myslami
3 buław + cesarzowa + 6 buław - jesli nie powiesz to przyjazn pozostanie taka jaka jest

Skoro masz rozkład to musisz ciagnac karty z jednej talii nie odkładajac jej a tu masz podwójne ale skoro wychodzi ci 2 razy wieza to nic z tego nie bedzie bo brak tu kart jakiegokolwiek postepu Karta słonca działa krotkotrwale, to tylko taki błysk i na tym sie konczy. No powodzenia

PostZamieszczono: 07 wrz 2012 16:10 

To jest rozklad decyzja i pierwsz czesc mowi jak jej powiem a druga jak nie.

PostZamieszczono: 09 wrz 2012 13:55 
Administrator
Awatar użytkownika

As Mieczy (poz. 7) pokazuje na czym stoisz, jest to pozycja wyjściowa rozkładu. Podjąłeś decyzję, wiesz że chcesz wywalić kawę na ławę. As Mieczy jest kartą typową nie dla procesu zastanawiania się co zrobić, tylko dla jasnych postanowień.
Przy okazji może podpowiadać, że bezwzględnie należy kierować się konkretami, a zatem spojrzeć na znajomość bez emocji. Podstawowa sprawa: czy tu i teraz masz realne podstawy, by coś deklarować tej dziewczynie. Czy jej zachowanie wskazuje jednoznacznie na zainteresowanie bliższymi relacjami z Tobą? Czy powiedziała Ci coś, co spowodowało, że masz taki pomysł? Czy i na ile jesteś pewien, że masz szanse?
Jeśli na te pytania odpowiedziałeś pozytywnie, to znaczy że masz podstawy do działania, zielone światło (wtedy warto kontynuować dalsze rozważania rozkładu). Jeśli odpowiedziałeś negatywnie, nie masz pewności, to światło jest czerwone/pomarańczowe.
Z Asem Mieczy nie ma żadnego "chyba", "może", "nie wiadomo" - istnieją tylko opcje tak oraz nie.

:)

PostZamieszczono: 10 wrz 2012 21:11 

Czyli jak swiatelko jest pomaranczowawo-zielone to jest zagrozenie sprawy?
Bo jednoznacznego zachowania nie bylo bo ona jest bardzo niesmiala i skryta w sobie...

PostZamieszczono: 10 wrz 2012 23:41 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Hej Arshi! Powtarzają się VIII Mieczy i Wieża, więc nie ma co się oszukiwać. VIII M. w relacjach to zahamowania, zamykanie się w sobie, samoograniczenie i m.in. zła passa. A Wieża oznacza że u Ciebie rozwieją się złudne marzenia oraz wyobrażenia na Jej temat. Jeśli odważysz się cokolwiek wyznać , Ona zareaguje jak Mimoza (nadwrażliwa roślina, której lepiej nie dotykać bo robi się nieciekawa). Do tego XBuław-to beznadziejne relacje. Lepiej zapytaj Tarota kiedy spotkasz kogoś odpowiedniego dla siebie (?)
Powodzenia ale z inną :tjaaa:

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 11 wrz 2012 09:44 
Administrator
Awatar użytkownika

Arshi, ale z Asem Mieczy właśnie nie ma żartów. :) Może być tylko wóz albo przewóz. Jeśli wychodzi pomarańczowo-zielone, to znaczy, że sprawa nie jest pewna. Działania lepiej na razie zawiesić do chwili, aż będziesz bardziej pewny.

Co do interpretacji reszty kart, to trochę nie zgodzę się z przedmówcami.

Co będzie się działo, jeśli pytający zrealizuje swój zamiar -> 10 buław +8 mieczy + Wieża
Oczywiście Wieża tu "straszy", ale ona nie musi oznaczać porażki, tylko pokazywać oczyszczenie z tego całego napięcia (X Buław i 8 Mieczy).
Ja tu bym zwróciła uwagę na co innego. W tej części rozkładu, która ma pokazywać co będzie jak jej powiesz, nie widzimy kart związku, fajnego przepływu uczuć i tak dalej. "Happy end" jest dość wątpliwy, ale też może nie dlatego, że ona zupełnie nie jest zainteresowana. Może być za wcześnie, albo tak po prostu wyskoczysz ze swoją kwestią w nie najlepszym momencie.
Na mój gust, X Buław pokazuje maksymalne napięcie, noszenie się z zamiarem - VIII Mieczy jest za to kartą zamieszania informacyjnego, nieporozumienia, ale też rozgrywania sytuacji, skutecznej strategii. Może więc być tak, że w całym tym stresie (X Buław), nie będziesz w stanie właściwie przekazać o co Ci chodzi (VIII Mieczy), będziesz się plątał i ta Wieża z kolei może nie tyle dotyczyć jej reakcji, co np. tego, że powiesz coś, co zabrzmi jak coś zupełnie innego...

Więcej napisze później, bo teraz muszę odejść od komputera. :)

PostZamieszczono: 11 wrz 2012 14:26 

Kingo, wlasnie znamy sie z lekko ponad rok ale dopiero gdzies od wakacji zaczelismy sie spotykac czesto paczka naszych znajomych i dopiero od niedawna wydala sie ona dla mnie interesujaca.
A wracajac do tego sposobu przekaznia informacji, to korcze wlasnie troche sie zastanawialem jak to przekazac... i obawiam sie ze zrobie to koslawo hehe

PostZamieszczono: 12 wrz 2012 10:04 
Administrator
Awatar użytkownika

Dobra, już jestem i mam chwilkę. :)

W kwestii tych kart "jak będzie jeśli powiesz": a więc ona z jakichś przyczyn może źle zrozumieć Twoją deklarację. Może słabo ujmiesz sedno, a może zamieszają inne czynniki (VIII Mieczy jest kartą dość ciężką dla dobrej komunikacji, o nieporozumienia tu łatwo).
Może być za wcześnie - nie chodzi o to, że znacie się rok, bo moglibyście znać się i pięć lat. "Za wcześnie", to znaczy że ona nie jest gotowa. Mogą zadziałać jej własne przekonania, zasady i ograniczenia, o których istnieniu Ty nawet nie wiesz. Kiedy dostanie już od Ciebie tak konkretną deklarację, będzie to dla niej trudno udźwignąć (X Buław). Mówisz, że jest nieśmiała... taka nieśmiała osóbka może bardzo chcieć powiedzieć "tak", ale nie będzie w stanie tego zrobić z tysiąca przyczyn. Ot i VIII Mieczy w pełnej krasie: chcę, ale się boję, bo: co powiedzą inni, co pomyślą...

Dalej:

karty co będzie, jeśli nie zrealizuje swojego zamiaru-> 3 buław + cesarzowa + 6 buław

I to są lepsze karty. :tjaaa:
Po pierwsze, dominuje III Cesarzowa, co daje szansę na to, że dziewczyna z czasem będzie bardziej otwarta na flirt. :marzycielka:
III Buław to może być nawiązanie do paczki, grona w jakim się zapoznaliście i spędzacie czas - keep going.
W skrócie, żeby już nie ględzić: te karty pokazują, że jak nie ruszysz teraz "do boju" z deklaracjami, w perspektywie czasu wyjdziesz na tym znacznie lepiej.
Znajomość się nie rozmydli, ciągle możecie utrzymywać fajny kontakt jako paczka i poznać się lepiej. III Cesarzowa jak już pisałam, oznacza większą pewność siebie i otwartość z jej strony, a nawet może wskazywać, że dziewczyna sama zacznie wysyłać Ci sygnały nie pozostawiające wątpliwości. Wtedy będą wielkie szanse na sukces - VI Buław jest bardzo dobrą kartą, zapowiada zadowolenie z efektów, no a liczba 6 bezpośrednio nawiązuje do związków i dobrych relacji.

PostZamieszczono: 12 wrz 2012 13:00 

Czyli najlepiej dzialac w strone pani stwarzac mozliwosci,flirtowac zblizac sie ale... nic nie mowic co sie nosi w sercu do momentu az ona nie wyjdzie z inicjatywa...?

Nie wiem jak edytowac post wyzej wiec pod spodem dodam... Zeby latwiej ta osobe zrozumiec rzucilem jeszcze karty na:

Jak mnie postrzega?
2 mieczy Paź Mieczy Ksieżyc

Jako kogos z kim sie jej dobrze rozmawia (bo gadula ze mnie)ale tez cos ukrywa? Przez to blokuje sie na mnie

Jakie ma oczekiwania w stosunku do mnie do konca wrzesnia?
slonce-9bulaw-as kielichow po asie zostala dolozona karta krol bulaw:

slonce-9bulaw-as kielichow-krol bulaw - wyglada na chwile obecna chce sie dobrze bawic czerpac przyjemnosc ze znajomosci ze mna i teraz mam mala zagwostke... czy czasem ona nie obawia sie ze bede chcial wiecej z tej znajomosci a ona moze dac mi tylko przyjazn. I bedzie obawiala sie podobojow z mojej strony?
Albo ze poprostu jest nie ufna choc by chciala moze cos wiecej (as kieli+krol bulaw) lecz sie obawia bo postrzega mnie w nie di konca dobrym swietle (ksiezyc) i jak by wygladalo ze chciala by zeby lepiej sie jeszcze poznac?

Jakim uczuciem mnie darzy?
5bulaw-8denarow-sad

Uczuc tu jakis specjalnych nie widac... tylko ze ma zamieszanie nie wie sama co czuje mnostwo odczuc sie w niej klebi ale ona pragnie zeby dzialo sie wszystko powoli(8denarow), ale hmm sad ostateczny chyba bardziej to jest karta na znajomych niz na milosc.

Mariola: Połączone posty

PostZamieszczono: 13 wrz 2012 12:51 
Administrator
Awatar użytkownika

Arshi pisze:
Czyli najlepiej dzialac w strone pani stwarzac mozliwosci,flirtowac zblizac sie ale... nic nie mowic co sie nosi w sercu do momentu az ona nie wyjdzie z inicjatywa...?

Na to wygląda, że tak. Na razie lepiej się nie rozpędzać z deklaracjami, tylko pozwolić by sprawy toczyły się swoim rytmem.

Arshi pisze:
Jak mnie postrzega?
2 mieczy Paź Mieczy Ksieżyc

Jako kogos z kim sie jej dobrze rozmawia (bo gadula ze mnie)ale tez cos ukrywa? Przez to blokuje sie na mnie

Paź Mieczy podpowiada, że widzi w Tobie takiego miłego gadułę, może nazbyt bezpośredniego i ciekawskiego (!).
II Mieczy - nie zawsze dobrze rozumie o co Ci chodzi, ma inne zapatrywania na różne kwestie. Z karty Księżyc natomiast wynika, że jesteś dla niej zagadką. Nie do końca ufa, tzn. nie ma poczucia, że dobrze Cię zna i wie czego się spodziewać. ;)

Cytuj:
Jakie ma oczekiwania w stosunku do mnie do konca wrzesnia?
slonce-9bulaw-as kielichow po asie zostala dolozona karta krol bulaw

W tej sytuacji pytanie o jej oczekiwania wobec Ciebie, może być niezbyt trafione. No bo kto powiedział, że ona w ogóle ma jakieś oczekiwania? Obiecywałeś jej coś, macie wspólne plany na przyszłość? Nie. Na tym etapie jesteś dla niej kolegą, a od kolegów nie oczekuje się niczego konkretnego. Koledzy po prostu są, spędza się razem czas, rozmawia, dobrze bawi. :)

Słońce na pewno oznacza dobrą atmosferę, koleżeńskie relacje, braterstwo i czystość intencji.
IX Buław informuje, że dla niej istnieje jakaś granica, której ona nie chce przekraczać i jeśli Ty spróbujesz, to dziewczyna nie będzie czuła się komfortowo, może zacząć bronić się i "okopać". IX Buław odgradza co? Asa Kielichów, uczucia. Czyli tak jak już wywnioskowaliśmy z poprzednich kart: lepiej nie wyskakuj teraz przed procesję, niech ta relacja rozwija się w niezobowiązującej formie. Flirtować możesz, ale bądź bardzo uważny, nie przekraczaj sygnalizowanych przez nią granic. :)

Cytuj:
Jakim uczuciem mnie darzy?
5bulaw-8denarow-sad

Nie pojawiły się karty z koloru Kielichów, co oznacza że nie jest zakochana i jak na razie nie zaistniał emocjonalny rezonans.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]