Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Zyciowa decyzja : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zyciowa decyzja
PostZamieszczono: 15 wrz 2012 14:03 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cześć, ponieważ dzisiaj miało miejsce bardzo istotne wydarzenie w moim życiu chciałbym się dowiedzieć od kart czy warto robić coś w tym kierunku.
Otóż dochodzę do sedna. Dzisiaj siostra zapytała mnie w prost czy jestem homo ( przeczytała sms-y oid mojego chłopaka) wyjaśniłem jej że nie i w jakiś sposób z tego wybrnąłem jednak ... postawiłem sobie karty czy wreszcie wyjść z ukrycia. rozkład którego użyłem jest "mojego autorstwa" ( modyfikowałem znane rozkłady i stworzyłem taki którego aktualnie używam )

1 ,2 Teraźniejszość - As buław , żądza (moc)
3 Moja postawa - Król kielichów
4 karta określająca mnie ( mój stan ) Wieża
5 Przeszłość - Diabeł
6 co nieuniknione Rycerz Dysków
7 tło 4 Dysków
8 otoczenie - Kapłanka
9 przeszkody - Mag
10 wynik po pokonaniu przeszkód 6 kielichów
11 wynik jeśli przeszkody nie zostaną pokonane 10 buław

Jak ja to widzę - karty pokazują że aktualnie wszystko ruszyło -temat został poruszony widzę okazję do tego aby się przyznać ( i mnie do tego Ciągnie ) jednak jestem w rozsypce ... mam mnóstwo dylematów . Diabeł w przeszłości moze oznaczać to iż moi rodzice albo przynajmniej mama zmieniła podejście do całej sytuacji dodatkowo może oznaczać że kłamstwa się kończą ( zostają w tyle )
mam problem z rycerzem dysków ... nie mam pojęcia jak go zinterpretować natomiast te moje obawy co do tego są związane chyba z brakiem stabilizacji materialnej ( 4 dyski) jednakże powinienem się spotkać z akceptacją i zrozumieniem w końcu kapłanka na to wskazuje. przeszkody w postaci maga to chyba inicjacja rozmów na ten temat ( w końcu poprzednią rozmowe ładnie zgasiłem a teraz będzie mi się trudno zmusić do ponowienia tego tematu w końcu jest on dla mnie trudny) po pokonaniu przeszkód widzę ciepły dom 6 kielichów to rodzinna atmosfera natomiast jak się nie podejmę działań to niestety ale będę się z tym męczył a Wy jak to widzicie ? Proszę o pomoc
Pozdrawiam Filip

Tytuł: Re: Zyciowa decyzja
PostZamieszczono: 15 wrz 2012 21:49 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Hej, Filipie!

Poza kartami muszę Ci powiedzieć, że doskonale wiem, w jakiej sytuacji się znajdujesz, w chwili obecnej to na pewno wydaje się bardzo ważnym wydarzeniem w Twoim życiu, ale szczerze mówiąc... to tylko pewien aspekt, ważny - ale tylko aspekt. Przywiązywanie do tego za dużej wagi nikomu nie wyszło na dobre. Karta na trzeciej pozycji to potwierdza. Bierzesz całą sprawę bardzo emocjonalnie, oczywiście nie dziwię się temu, ale to nie może niczego przesłaniać. Rodzina jest bardzo ważna i jej reakcja na Twoje przyznanie się na pewno wiele dla Ciebie znaczy, jednak co się stanie jeśli Cię nie zaakceptują? Dla mnie to byłby spory cios, nie wiem jak dla Ciebie, ale pomimo tego, trzeba się będzie po tym pozbierać. Pójść dalej.
Przepraszam Cię za tą przemowę, już kończę, bo nabiera trochę psychologicznego wydźwięku, ale chcę Ci tylko powiedzieć, że za parę lat pewnie nie nazwiesz tego życiową decyzją. No i prawdopodobnie wszystko pójdzie po Twojej myśli, bo historie o krwiożerczych rodzinach wysyłających swoich synów do psychiatrów okazują się przesadzone.

No i karty.

Tak jak powiedziałeś, As buław pokazuje impuls, nowe ważne wydarzenie, natomiast Moc może oznaczać, że nadszedł ten czas, w którym musisz chwycić lwa za rogi i uporać się z nim.

Do tego, co napisałem wcześniej dodam, że Król Kielichów na pozycji Twojej postawy może mówić o tym, że patrzysz na sprawę przez pryzmat swojej orientacji. A przecież nie jesteś swoją orientacją, jesteś człowiekiem.

Wieża to wiadomo. Mur się kruszy, nadchodzą zmiany, może nie jesteś na nie gotowy, ale przecież wiedziałeś, że ta Wieża musi kiedyś runąć.

Diabeł - nie tyle, co kłamstwa zostają w tyle, tylko... trudno będzie wybrnąć z tej sytuacji, bo właśnie kłamstwa tam siedzą, w tej przeszłości. Przykład: niektórzy chodzą z dziewczynami dla przykrywki, pokazują się rodzicom, udają szczęśliwych. A potem przychodzi co do czego, a tu rodzice zdziwieni, bo przecież byłeś z dziewczyną, i to pewnie przez ten Internet i w dupie ci się poprzewracało.
Diabeł może nawet oznaczać ten wykręt przed siostrą.

Mam pomysł na tego Rycerza Pentakli. Jeśli w moich rozkładach nie wskazuje na konkretną osobę, to przekładam go na zmiany i ruch. I właśnie ten pentaklowy ruch to trochę taki niemrawy jest. Więc może to, co nieuniknione - zastój w rodzinie, brak decyzji, przekładanie sprawy... Niemożność zdecydowania, co z tym fantem zrobić.

Nie mam pojęcia, co zrobić z tą czwórką pentakli. Powiedziałeś, że sytuacja finansowa... Nie wiem, nie jestem Tobą, ale u mnie ta karta często znaczy brak wylewności. Wiem, że ten kolor nie pasuje do emocji, ale może... może tło jest takie, że byłeś skryty, zamknięty w sobie i teraz trudno im się do Ciebie dostać... Albo w drugą stronę. Chronisz siebie i swoją prywatność. Nie jest Ci na rękę uzewnętrznianie się... nie wiem, takie tam moje farmazony.

Kapłanka natychmiast skojarzyła mi się z intuicją, więc może Twoje otoczenia się domyślało? Pomimo uników zwęszyli pismo nosem, może ktoś tam ma podejrzenia? Może czekają tylko na Twój pierwszy ruch?

Co do reszty nie mam nic do dodania, zgadzam się z Twoją interpretacją.

Życzę Ci powodzenia, ochłoń trochę. :usmiechniety: Twoi bliscy na pewno woleliby Cię zobaczyć stanowczego niż rozbitego. W końcu to ich ewentualny problem, nie Twój. :oczko:

Pozdrawiam, Ehwaz.

PostZamieszczono: 16 wrz 2012 09:09 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witaj
Czy wyjść z ukrycia?
Diabeł to pułapka, z której ciężko wyjść, ale jest to oczywiście osiągalne.
Karty określające Twoją postawę jednak nie sprzyjają aby się za to zabierać, bo nie o to przecież chodzi aby zrobić to na gwałtu rety waląc wszystkich na twarz w Wieży.
Postawę masz rodzinną/Król Puch/, ale i wrażliwą w tej kwestii.
A teraz bardzo ważne 2 karty - As Buław, Moc - chęć, odwaga jest ale potrzebna i siła przebicia przez tę całą drogę, bo to będzie droga wymagająca dużo samozaparcia z różnymi przeciwnościami.
Diabeł, Moc, Wieża to bardzo energetyczne karty, i moim zdaniem trzeba zachować ostrożność aby kontrolować tę energię, nie puścić ją samopas, uważam, że nie jesteś jeszcze gotowy na ujawnianie swoich preferencji, powinieneś raczej Filipie popracować nad sobą i stanem swoich emocji.
Rycerz Den,4 Monet jest dla mnie potwierdzeniem aby zachować spokój, zwolnić, zrównoważyć, nie spieszyć się, na wszystko przyjdzie czas, dojrzejesz do tego.
W Kapłance widzę Twoją mamę, Twoją powierniczkę, ona cię wesprze, może to sygnał aby na razie przed nią się otworzyć?
Mag w przeszkodach może mówić, że przeceniasz swoje możliwości,że możesz nie sprostać nowej sytuacji, a Moc wyrażnie mówi o potrzebie dużej siły i determinacji.

PostZamieszczono: 17 wrz 2012 23:42 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

KrwawyFilip pisze:
1 ,2 Teraźniejszość - As buław , żądza (moc)
3 Moja postawa - Król kielichów
4 karta określająca mnie ( mój stan ) Wieża
5 Przeszłość - Diabeł
6 co nieuniknione Rycerz Dysków
7 tło 4 Dysków
8 otoczenie - Kapłanka
9 przeszkody - Mag
10 wynik po pokonaniu przeszkód 6 kielichów
11 wynik jeśli przeszkody nie zostaną pokonane 10 buław

Filipie, widzę to tak.
Płoniesz wręcz cały z chęci wyjawienia prawdy. Coś w Tobie pękło, coś się zmieniło, nie potrafisz dłużej się ukrywać, ta sytuacja jest dla Ciebie toksyczna i bardzo się męczysz. Na razie jednak jesteś bierny, czekasz, dumasz, CZUJESZ. Nie jesteś przekonany co do wyjawienia prawdy, jest bezpiecznie, jak na karcie 4 monet, jednak za tym bezpieczeństwem nie idzie spokój ducha, ale beznadzieja. Masz za sobą toksyczne sytuacje, kłamstwa, przybieranie pozy. Chciałbyś się z tego wyzwolić. Myślę, że to, co nieuniknione, czyli Rycerz Denarów, to Twój chłopak, o którym rodzina się dowie. Ja również uważam, że Kapłanka może reprezentować Twoją matkę, siostrę. Ewentualnie wskazuje na to, że Twoje otoczenie - mimo, że nie sygnalizuje Ci tego - wie, że jesteś homoseksualistą, domyśla się, jest niemal pewne. Przeszkodą może być to, że Twoja rodzina nie będzie chciała Cię słuchać, mogą wystąpić problemy z obustronną(!) komunikacją, każdy będzie miał coś do powiedzenia.

Rozumiem, że dwie ostatnie pozycje to: "co będzie jeśli podejmę decyzję na TAK" i "na NIE"? Jeśli o to właśnie chodzi to zgadzam się z Twoją interpretacją.
Powodzenia

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]