Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 partnerski---na relacje : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: partnerski---na relacje
PostZamieszczono: 31 sie 2012 14:46 
Stały Bywalec

wczoraj była pełnia i ztego względu chciałam wykorzystać ten czas, który podobno sprzyja wróżbom i zastosowałam rozkład partnerski....
jakiś czas temu poznałam marynarza, ale ta znajomość była taka luźna, było kilka spotkań, potem on wyjechał bo studiuje w innym mieście, ja miałam chłopaka...między czasie były sms, gg...teraz on jest w rejsie i ten kontakt jaki mieliśmy urwał się ;/ (od czasu do czasu jeden sms na miesiac to jest, ale nie taki jak kiedys).
1. Rys osoby, o którą pytamy: 7 denarów zastój
2. Moj stosunek do niego: Królowa kielichów ciepło o nim myśle
3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas Śmierć urwał się nam stały kontakt
4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas 9 buław ostrożny jest
5. Przeszłość relacji, znajomości Rycerz mieczy pojawiał się i znikał
6. Najbliższa przyszłość 3 buław no właśnie nie wiem tutaj..
7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa głupiec lekko podchodzi do naszej znajomości
8. Wpływ innych osób 6 buław że ma kilka jeszcze panien
9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji Kochankowie boi się stałego poważnego związku
10. Dalsza przyszłość Pustelnik-Rycerz buław-Paź buław (rozlożone chronologicznie)tak jak pisałam wyżej on wyjechał, może tam duma w tym pustelniku lub oznacza odległość jaka nas dzieli, potem nie wiem będzie się odzywał??

na ten moment to nic nie będzie...ale w przyszłosci może??
kurcze fajny chłopak z niego jest... może ktoś się wypowie?

Tytuł: Re: partnerski---na relacje
PostZamieszczono: 31 sie 2012 16:52 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

kochana uważam że kontakt będziecie mieć bez wątpliwości ale uważam też że nie jest wolny ma kogoś jeszcze o czym świadczy dla mnie 6 buław i 9 buław ale kto wie to nie znaczy że nie może zmienić związku na np z Tobą kontakt na pewno widac :)

PostZamieszczono: 31 sie 2012 17:19 
Stały Bywalec

czy on jest zajęty...z tego co mi mówił to nie ma nikogo, on teraz wypłynał i nie wiem kiedy wraca, więc chyba nie sądze...a 6 buław nie wiem o czym może tu mówić...moi znajomi go za bardzo nieakceptują z tego powodu że to marynarz a po 2 jest mega przystojny co za tym idzie panny lepią się do niego...dlatego ja do niego podchodziłam sceptycznie

PostZamieszczono: 31 sie 2012 17:28 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

no dlatego kochana napisałam ci mam znajomego marynarza i sznurem panienki w każdym że tak powiem porcie ja wiem przy opowiadaniach przy piwku o 2 jego pannach i zawsze śmieje z niego a może spróbuj więcej .... także nie musi być w stałym związku ale ktoś też już jest w jego życiu ..

PostZamieszczono: 31 sie 2012 20:45 
Stały Bywalec

6 buław...on w rejsie jest..więc może podboję miłosne, bo jak dla mnie to on sie boi związku...niech się jeszcze ktoś inny wypowie :)

PostZamieszczono: 31 sie 2012 21:00 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

kochana a Ty zapytałabyś dla mnie czy z nim będę i kiedy? proszę cię z całego serca

PostZamieszczono: 01 wrz 2012 12:48 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Hej patrząc ogólnie na cały rozkład ja widzę to tak :
Aktualnie Pan skupiony jest na pracy a nie na sprawach sercowych. Karta która opisuje Ciebie wskazuje że jesteś przepełniona "ciepłymi uczuciami do tego Pana" możliwe że podświadomie masz jakąś nadzieję żeby coś z tego wyszło ( dla mnie Królowa kielichów to kobieta z wyciągniętym sercem na dłoni mówiąca "masz weź je " :P ale to moje postrzeganie tej karty ^^ ) Jednak z reszty kart widać ze ten Pan raczej nie myśli o tej relacji w taki sposób jak Ty , śmierć i 9 buław mówią raczej że On zakończył "ten etap" w swoim życiu (śmierć) i podświadomie już się izoluje, odcina (9 buław)możliwe ze wyczekuje na ruch z Pani strony ale przy śmierci to raczej jest zakończenie znajomości w dodatku ten głupiec sugeruje że ... nie chce tak dosłownie tego napisać ale inaczej niestety nie potrafię dla tego Pana była to tylko niezobowiązująca przygoda , lekka znajomość do której raczej nie przywiązywał większej wagi . Dodatkowo ten rycerz mieczy który się pokazał w tym rozkładzie może oznaczać to co napisałaś czyli zaistniał w Twoim życiu ale jako ktoś na chwilę , na krótki moment bez perspektyw na przyszłość. Ten Pan jest osobą która chyba jak na razie nie jest gotowy na związki STAŁE . Ja go "odbieram " ( z tych kart) jako człowieka który jeszcze cieszy się życiem nie wiem ile ma lat ale wewnętrznie to taki chyba jeszcze "młodzik" który ma potrzebę aby czuć tą wolność - takie troche niedojrzałe podejście - jak dla mnie ten Pan nie jest odpowiednim człowiekiem do związków ( na tę chwilę ). karty na przyszłość nie pokazują że będziecie razem jednak może się odezwać w końcu paź buław na to wskazuje.

PostZamieszczono: 01 wrz 2012 15:55 
Stały Bywalec

Krwawy Filip nie wiem co powiedzieć 100% prawdy

PostZamieszczono: 01 wrz 2012 16:04 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

niestety nie sprawdza się Mieszkał ze mną zostawił mi bardzo dużo pieniędzy wszystkie swoje rzeczy wszystko samochód jego także nie ma szans że to była przygoda jak ktoś nie zamierza z kimś być nie zostawia swojego całego majątku w dodatku wiem od jego brata że Piotr strasznie cierpi (sądzę że padł szantażowi kościoła jakiemu? nie wiem) ale wiem że mnie kocha bo jego brat ksiądz mi to dzwonił i mówił że nie wie co zrobić i wciąż podejmuje decyzje żebym czekała kazał teraz wszystko zależy tak naprawdę od tych spraw które Piotr załatwia a śmierć nigdy nie jest smiercią tylko zakończeniem pewnego etapu ale nie ma wskazania że nie może wejść w nowy etap to niby bolesne słowa czy się spełnią zobaczymy ALE z jednym się niezgodzę nie traktował mnie jak przygody nagle go tak jakby zmuszono spod pracy do odejścia nie zabrał nawet bielizny wiec sorki ale w takie słowa nie uwierzę nawet żebym chciała czas pokaże a ciebie euforio prosze postaw karty jak wrócisz.

i jeszcze jedno gdzie te twoje wielkie arkana póki co opisałeś tylko śmierć i oparłeś się na małych arkanach które tak skrytykowałeś

Mariola:Połączone posty

PostZamieszczono: 01 wrz 2012 16:14 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

hmm acri29 nie wiem do czego się odnosisz w tym temacie ( do tego rozkładu który Ci postawiłem?) ? Tutaj pisałem odnośnie rozkładu Euforia1990 a w nim akurat nie opisywałem śmierci ponieważ takiej karty nie było

PostZamieszczono: 01 wrz 2012 16:36 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

to nie byla odpowiedz dla mnie? ufff przepraszam cie myslalam ze mi tak odpisales

PostZamieszczono: 04 wrz 2012 10:21 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witaj Euforio
W jakimś poprzednim rozkładzie miałaś tego Ryc M w podswiadomości, teraz jako mijające wpływy, ale wciąz tkwi w Twojej psychice, wciąż istnieje w Twoim życiu.
Karty końcowe
Euforia1990 pisze:
Dalsza przyszłość Pustelnik-Rycerz buław-Paź buław

Jest samotność, ale końca nie widać, wciąz widać próby nawiązywania kontaktu, wciąż nadzieje, że ciąg dalszy będzie.
Brałaś pod uwagę czas? stawiając rozkład?
Często gdy czegośprzgniemy to w podświadomo ści tworzy się wręcz blokada aby nie stawiać nbariery czasowej, nie uważam to za złe, bo nie da się nic na siłę, co z tego jeśli powiemy sobie przy rozkładzie czas - a w podświadomości i tak myślimy zyczeniowo???

Kładżmy więc lepiej rozkłady na np. 2 tyg./tak uważam/ - lepsze to niż jakieś tam książkowe zakładanie, że musi być na conajmniej miesiąc/piszę to bo często niektórzy tak myślą/.
Euforio pozdrawiam, przyszłość przed nami :)

Tytuł: Chyba
PostZamieszczono: 04 wrz 2012 14:40 
Stały Bywalec

Witaj kochana Acri29 :usmiechniety: Nie męcz tematu - odpocznij wiemy, że to dla Ciebie bardzo ciężka sprawa bo jeszcze dostaniesz kocio-kwiku, trzymamy za Ciebie kciuki będzie wszystko dobrze. Chyba mi wybacza, ze nie pisze na temat. Pozdrawiam :*

PostZamieszczono: 04 wrz 2012 16:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

niestety Euforio nie mogę odczytać twojej wiadomości piszę to tu bo moderator nie daje mi możliwości korzystać z prywatnych wiadomości
mój e-mail magia_online@o2.pl napisz co napisałaś mi w prywatnej wiadomości

PostZamieszczono: 04 wrz 2012 16:41 
Stały Bywalec

do Ivonn: kurcze konkretnego przedziału czasu nie uwzględniłam ;/ ehh...ale życzeniówka nie wyszła, bo prosiłam kogoś neutralnego do postawienia kart

PostZamieszczono: 07 wrz 2012 13:17 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

1. Rys osoby, o którą pytamy: 7 denarów - osoba cierpliwa czekajaca na jakis przelom
2. Moj stosunek do niego: Królowa kielichów - zalovana jestes
3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas Śmierć - przechodzi transformacje, rozija sie dojrzewa
4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas 9 buław - ma spory bagaz doswiadczen
5. Przeszłość relacji, znajomości Rycerz mieczy - napieta, sporo zlosci moze wyjsc
6. Najbliższa przyszłość 3 buław - bedziesz wypatrywac znakow od niego lecze bedziesz musiala ruszyc za nowym
7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa głupiec - jeszcze nie jest gotowy... musi troche przejsc jeszcze
8. Wpływ innych osób 6 buław - mozliwe ze jest lubiany w towarzystiw ma spora liczbe znjomych
9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji Kochankowie - to wazna decyzja moze troche za szybka...
10. Dalsza przyszłość Pustelnik-Rycerz buław-Paź buław - jak bys miala ruszyc w nowe, po przemysleniach stwierdzisz ze to jednak nie to...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]