Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 pytanie na zawód i życie : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pytanie na zawód i życie
PostZamieszczono: 30 sie 2012 19:56 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

czy Piotr wróci do kapłaństwa?

6 denarów
wieża
4 kielichy
as buław
cesarzowa

według mnie on jeszcze nie wie karta 4 kielichów wskazuje że wciąż myśli
z jednej strony wieża czyli to kapłaństwo z drugiej cesarzowa
chce zacząć nowe życie coś od nowa ale co ? rodzinę założyć skoro cesarzowa
jest wynikowa ?

Tytuł: Re: pytanie na zawód i życie
PostZamieszczono: 31 sie 2012 14:36 
Stały Bywalec

oj chyba nie wróci, tam widzę babę

PostZamieszczono: 31 sie 2012 16:49 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

czyli założy rodzinę? o matko super by było a co ci daje myśleć że nie wróci do kapłaństwa karta ostatnia?

PostZamieszczono: 31 sie 2012 17:16 
Stały Bywalec

wieża i 4 puchary dla mnnie to jest rozpad...ja uważam że on już nie chce być tym kapłanem co mówi o tym 4 puchary...ale nie wiem czy się ożeni, ale jest tu kobieta cesarzowa, ktoś kto jest dla niego ważny...bym powiedziała, że zacznie coś nowego z dala od kapłaństwa...tak to widzę

PostZamieszczono: 31 sie 2012 17:21 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

ojej super by było a jakbyś określiła keidy wróci do mnie proszę jeśli możesz doradź

z całej talii wyszły mi same wielkie arkana
PUSTELNIK
DIABEŁ
SŁOŃCE
GŁUPIEC
SĄD

PostZamieszczono: 31 sie 2012 20:47 
Stały Bywalec

za dużo kart jak dla mnie na określenie czasu...a po drugie jeśli sama sobie karty stawiałaś mogła wyjść tzw "życzeniówka"

hej mogę postawić ale to dopiero w następnym tyg. bo teraz jestem po za domem przez kilka dni...nie wiem czy chcesz czekać..?

Mariola: Połączyłam posty. Nie piszemu posta pod postem to raz, a sprawy prywatne załatwiamy na pw to dwa...

PostZamieszczono: 01 wrz 2012 16:00 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

dobrze poczekam będę ci wdzięczna

Mariola: Takie sprawy na pw, forum to nie czat...

PostZamieszczono: 04 wrz 2012 16:42 
Stały Bywalec

Tutaj Ci napiszę :) jutro wracam do domu więc będę miała już dostęp do kart...jeśli jeszcze wytrzymasz to dopiero jutro Ci postawie...przepraszam, że musiałaś tyle czasu czekać :(

PostZamieszczono: 04 wrz 2012 18:33 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

pani Mariolu mam pytanie do pani tak się mocno mnie pani czepia że forum to nie czat już z 10 razy mi to pani napisała na forum a takie sprawy powinnam na pw pisać tylko pytanie kluczowe to dlaczego mi pani nie da możliwości takiej ? bo w panelu pw piszę że nie mam takich uprawnień aby do kogoś pisać na pw !!!!!

PostZamieszczono: 05 wrz 2012 09:13 
Moderator
Awatar użytkownika

Na forum istnieją pewne zasady, nie piszemy posta pod postem, staramy się przemyśleć co chcemy napisać (żeby tego już nie poprawiać), jeśli po czasie coś ważnego nam się przypomni to piszemy do moderatora z prośbą o dodanie tego. Inni użytkonicy się do tego stosują i wszystko jest ok. Jednak Ty nic nie robiłaś sobie z moich upomnień i dostałaś ostrzeżenie, które jest karą więc łączy się z pewnymi konsekwencjami (jak np. brak dostępu do pw). Kiedy mogłaś korzystać z pw to nie robiłaś tego (może robiłaś ale też spamowałaś), teraz masz kare i musisz poczekać 30 dni bez pw i bez spamowania, aż ostrzeżenie wygaśnie i powrócą Ci wszystkie uprawnienia. Teraz nie miej do moderatora pretensji, że nie daje Ci możliwości załatwiania spraw na pw bo teraz to już jest za późno, trzeba było wcześniej zacząć się stosować do zaleceń. Jak sama napisałaś "już z 10 razy mi to pani napisała" daje do myślenia.

Tak jak mówiłam ostrzeżenie wygasa za 30 dni, poniżej podaje kilka wycinków z regulaminu, które powinny Cie szczególnie zainteresować. Jak narazie mam nadzieję, że ostrzeżenie, które Ci dałam zmotywuje Cie do tego aby podczas korzystania z forum, pisać posty wyczerpujące, na temat i bez prywaty.

3. Koncepcje wyrażane na Forum powinny być publikowane jako zwięzłe, rzeczowe i wolne od błędów ortograficznych. Zadbaj o jakość swoich postów a najbardziej na tym skorzystasz właśnie Ty.

4. Forum nie służy do wzajemnej adoracji lub umieszczania na nim potwierdzeń w rodzaju "tak", "no właśnie", "zgadzam się" bez uzupełnienia odpowiednim tekstem. Unikaj takich bezpośredniości lub przesyłaj je poprzez moduł prywatnych wiadomości.

5. Forum TAROTNET poświęcone jest tematyce związanej z Tarotem i nie stanowi miejsca dla wkraczania w swoje osobiste życie. Wszelkiego rodzaju uwagi i prywatne tematy można poruszać jedynie korzystając z modułu prywatnych wiadomości oraz w dziale Hyde Park, a wątki infantylne, nakierowane nie na temat lecz na prywatną osobę będą usuwane.

12. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmiany i usuwania postów bez podawania uzasadnienia.

13. Użytkownicy zobowiązani są do szanowania i respektowania zaleceń Administratorów oraz Moderatorów.

7. Za naruszanie regulaminu moderatorzy mogą przyznać ostrzeżenie. Ostrzeżenie wygasa po upływie 30 dni.

8. Ostrzeżenie przyznawane jest, gdy osoba pomimo wcześniejszych upomnień Administratora lub Moderatora nadal łamie regulamin lub Netykietę, bądź też nie stosuje się do zaleceń.

Tyle w temacie, nie będę już do tego wracać, wszystko zostało wyjaśnione.

PostZamieszczono: 05 wrz 2012 09:23 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

pani Mariolu jak pani przeszkadzam nie będę tu wcale pisać bo zwyczajnie pani wmawia mi coś od 1 dnia nie miałam możliwości pisania pw !!! stąd odpisywałam tu i łamałam regulamin przez panią bo nie dałam i pani mozliwości pisać pw od 1 dnia miałam problem i pisało brak uprawnień bardzo prosze mi nie wmawiać że miałam bo gdybym miała odpisywałabym innym na pw głupia nie jestem a taką ze mnie pani próbuje zrobić uwzieła się pani na mnie inni odpisują sobie kilka razy i nigdy ich pani nie zbanuje czerwonym ostrzeżeniem !!!

PostZamieszczono: 05 wrz 2012 09:26 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

i jak tak dalej pójdzie to to forum nikogo nie będzie interesować już teraz jest tu z 5 osób a pani odstrasza więc doradzam zmienić administratora albo skasować to forum ja tu nie będę pisała i jestem pewna ze to forum umrze za kilka tygodni śmiercią naturalną jest pani tak nie miłą osobą że musi mieć pani trudny charakterek !!!

PostZamieszczono: 05 wrz 2012 09:50 
Moderator
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję Ci za analizę psychologiczną, zapamiętam to sobie. Twój brak dostępu do pw ma w takim razie związek z tym, że Kinga (administratorka) nie włączyła Ci pw gdy weszłaś do grupy Tarotnetowiczów. Za każdym razem musi robić to ręcznie i często zdarza się, że kogoś przeoczy, wtedy taka osoba mówi o tym i admin włącza opcję pw dla użytkownika, ja nie mam na to wpływu. Powiem Kindze, że zapomniała Ci włączyć. Kultura nie boli.

PostZamieszczono: 05 wrz 2012 09:56 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

tak więc przepraszam i również uważam że mi też się to należy bo ja pisałam tu bo pw miałam nieczynne i pisałam tu o tym na początku żeby ktoś mi pomógł nikt nie reagował w którymś temacie to powinno być pozdrawiam

PostZamieszczono: 05 wrz 2012 15:20 
Administrator
Awatar użytkownika

Acri, moderatorzy (czyli np. Mariola), są od tego by pilnować ładu i porządku. Mariola interweniowała - straciła cierpliwość, kiedy po raz któryś tam z rzędu musiała sklejać Twoje posty. Wszelkie pretensje i dyskusje są niestosowne.

Acri pisze:
doradzam zmienić administratora albo skasować to forum ja tu nie będę pisała i jestem pewna ze to forum umrze za kilka tygodni śmiercią naturalną

Jako administrator doradzam stosowanie się do ogólnie przyjętych w internecie zasad, bo na każdym normalnym forum moderatorzy będą na Ciebie tupać. Od początku śmiecisz, zakładasz tematy niezbyt starannie, pisujesz dużymi literami i tak dalej. Zwracamy uwagę, pracujemy ciężko nad przywracaniem ładu. Może więcej szacunku do gospodarzy..?

Forum to nie jest czat. Sama nie znoszę przewalać się przez kilka stron dupnych mikro-postów w stylu "ale fajnie!", "mi też się podoba, dzięki" i zanim człowiek dotrze do konkretnej treści, robi się słabo.
My tu wszyscy staramy się konstruować normalne wypowiedzi i unikamy banialuk. Krótkie komunikaty są dopuszczalne, byle były tworzone z umiarem - jeśli ktoś, raz na przysłowiowy ruski rok, napisze bardzo krótkie zdawkowe zdanie, to dziury w niebie nie będzie. Do woli można tak pisać w wątkach HydeParku.

W kwestii PW: tak jak wspomniała Mariola, dotychczas włączałam skrzynkę ręcznie. Mamy już nowszy system, więc mogłam zrobić tak, aby automatycznie się aktywowała. Akurat załapałaś się na ten moment, dodatkowo jeszcze coś nie było dobrze skonfigurowane i dlatego nie miałaś PW. Takie rzeczy trzeba do mnie zgłaszać, choćby w dziale: ogloszenia-parafialne-f74/
lub tutaj: propozycje-pytania-sugestie-f55/

PW już powinno u Ciebie działać, proszę o sprawdzenie i informację, czy wszystko ok.

PostZamieszczono: 05 wrz 2012 15:38 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

omg, jak w brazylijskiej telenoweli.
Acri29, zagladam na formum od czasu do czasu, jestem poczatkujacan i nie zawsze pozwala mi czas. Jednak ostatnio zagladam coraz zadziej, bo mam wrazenie ze zdominowalas forum w kazdym aspekcie. I to w zlym tego slowa znaczeniu. Bardzo prosze o trzymanie sie zasad i regul tutaj obowiazujacych, o szacunek oraz kulture.
Nikt nie jest tu z przymusu, tylko dla "przyjemnosci". A niestety z kazdym twoim postem ta przyjemnosc zanika.. Jesli mozesz, bardzo prosze sie troszeczke ogarnac. Wyjdzie to wszyskim na dobre.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]