Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 rozkład a na wyniku 10 denarów i 2 puchary : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rozkład a na wyniku 10 denarów i 2 puchary
PostZamieszczono: 23 sie 2012 22:50 
Stały Bywalec

Bardzo cenie sobie wasze interpretacje, które okazują się strzałem w 10 !!:)
Zastosowałam rozkład celtycki na pytanie:
Kiedy poznam prawdziwą, odwzajemnioną miłość?

1. Sytuacja wyjściowa - Śmierć w śmierci pokazało kompletną transformacje mojego wnętrzna...coś umarło we mnie i co spowodowało zmiane o 180 stopni.
2. Krzyżuje się - Wisielec zawiesiłam się dosłownie
3. Świadomość - Świat mam świadomość odejścia mojego ex (chociaż oficjalnie nie skończyliśmy), że nasze drogi się rozeszły
4. Podświadomość – Rycerz mieczy nie wiem, może jakiegoś typa mam w podświadomości, może tego co mnie tak zranił :/
5. Mija – 4 puchary no właśnie zawód miłosny i to taki konkretny, że nie mogę patrzeć i słuchać facetów ;o
6. Nadchodzi - Królowa mieczy będę się izolować
7. Nastawienie – Królowa buław bardziej pewniejsza siebie jestem
8. Otoczenie – 4 miecze to ja się odizolowałam od otoczenia
9. Nadzieje – 9 pucharów hmm szczerze to ja już nadziei żadnych nie mam, umarły wszystkie może to że lepiej jest jak jest teraz??
10. Wynik – 10 denarów, 2 puchary a tutaj to ja już nie wiem może jakiś stały poważny związek??
za rok??

Tytuł: Re: rozkład a na wyniku 10 denarów i 2 puchary
PostZamieszczono: 24 sie 2012 11:39 
Stały Bywalec

Pytanie jest kiedy - w sensie co się musi wydarzyć, zadziać, zmienić, co musisz przerobić, na co się otworzyć. Twoja interpretacja dotyczy stanu obecnego- jak jest, czyli odpowiedź rozmija się z pytaniem w/g mnie.
Np. Śmierć jako syt wyjściowa nie pokazuje, że coś w Tobie umarło... tylko że powinno dopiero umrzeć - zestaw starych przyzwyczajeń, ocen, schematów, sposobów reagowania. To wszystko musisz zostawić z tyłu. To, co jest w tej chwili - czyli wewnętrzną martwotę, rezygnację, opór. Odciąć się od swojej postawy ofiary, kogoś kto daje się krzywdzić, olewać, wykorzystywać... Trzeba z powrotem przywołać na pomoc Ego - niech się upomni o Ciebie, o Twoje potrzeby, wartości itp. Zajrzeć w głąb siebie i zapytać o co Ci naprawdę chodzi w życiu, jak ma wyglądać Twoje szczęście ...
To mówi Śmierć na pierwszej, najważniejszej pozycji i od tego trzeba zacząć.
I reszta kart w ten sposób...
POzdrawiam
M:)

PostZamieszczono: 24 sie 2012 13:33 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Euforio
Smierć Wisielec Swiat - ja tu widzę wegetację i samooszukiwanie się, trwanie za wszelką cenę w jakiejś matni, z której sama nie chcesz wyjść, Wisielec Cię zablokował, wycofujesz się od stawienia czoła realności - bo widocznie boli :smutno:
Ale nie ma innej rady, musisz wyjść ze skorupy i zakończyć stare sprawy, które Cię zatruwają.
Ja najczęściej najpierw patrzę na kartę podświadomości, bo z reguły to zakała naszych blokad, niepowodzeń i to o czym ona mówi właśnie jest powodem, że ciężko ruszyć dalej.
Spójrz - Rycerz Mieczy - Ty wiesz chyba sama kto z przeszłości Cię zranił i siedzi dalej w Twojej głowie.
Zyczę powodzenia w oczyszczaniu się ze wszystkiego co trzeba wyrzucić i o czym trzeba zapomnieć dając miejsce nowemu.
Jesteś dalej w QBuław, super, nabierzesz energii, siły wewnętrznej, poweru, pozbierasz się, będzie ok, ale najpierw popracuj nad sobą, bo nie warto ciągnąć za sobą popsuty bagaż.
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 24 sie 2012 15:13 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

a ja uważam że jest szansa odbudować to na co liczysz nawet jeszcze w tym miesiącu sierpniu jest okazja do świętowania

a co byście powiedzieli na podobny rozkład tylko takie karty

iedy poznam prawdziwą, odwzajemnioną miłość?

1. Sytuacja wyjściowa - 10 kielichów
2. Krzyżuje się - as mieczy
3. Świadomość - 2 kielichy
4. Podświadomość – 6 buław
5. Mija – królowa buław
6. Nadchodzi - 8 denarów
7. Nastawienie – 9 denarów
8. Otoczenie – 2 miecze
9. Nadzieje – 2 buławy
10. Wynik – 7 denarów i 6 denarów

Pytanie dotyczy ogólnie uczuć co mnie czeka z konkretną osobą o której myślę

według mnie cierpliwość tu jest ważna ale 6 denarów to karta na szczęśliwą rodzinę i ślub ? co myślicie ?

Mariola:Połączone posty..

PostZamieszczono: 24 sie 2012 17:54 
Stały Bywalec

jak zwykle niezawodne jesteście :) zrobiłam celtycki na pytanie od kiedy...i nie wiedziałam jak to odczytać ten czas i w ogóle...faktycznie ktoś mnie skrzywdził, jak widać w poniższych postach...i tak jakoś zawiesiłam i liże rany :P a w tym wyniku 10 denarów i 2 puchary coś mogą mówić na temat jakiego związku??

PostZamieszczono: 24 sie 2012 18:43 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

10 Den i 2 Puch to dobre karty na związek, ale nie w Twoim rozkladzie.
Najpierw musisz się uporać ze sobą, potem się zbierzesz, nabierzesz pewności siebie, ja bardziej bym kojarzyła te dwie karty tutaj z zacieśnieniem kontaktów z domem rodzinnym, nawet tu widzę babcię, tak czuję, takie wsparcie rodziny, bliskich.

PostZamieszczono: 29 sie 2012 16:50 
Stały Bywalec

ivonn, dziękuje za odpowiedź...10 denarów i 2 pucharów jest na wyniku, ja to traktuję że coś będzie stałego ale z czasem bo było pytanie "kiedy". a to co pisałaś o rodzinie to nie sądze żeby chodziło, ja dziadków już nie mam, niestety nie żyją

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]