Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 czy jest szansa na powrót-5 monet : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czy jest szansa na powrót-5 monet
PostZamieszczono: 20 sie 2012 17:00 
Stały Bywalec

Zapytałam się czy jest szansa na to, abyśmy ja z X wrócili do siebie??

karty jakie zostały wylosowane to:
9 buław, rycerz pucharów, 5 monet
ja tu szansy nie wiedzę, a raczej że mogą być problemy tak jakby on przed tym się bronił, nie chciał...a ta piątka monet przy nim co może oznaczać?

Tytuł: Re: czy jest szansa na powrót-5 monet
PostZamieszczono: 20 sie 2012 22:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Uważam że ten rozkład nie wskazuje powrotu dla mnie 9 buław to karta trzeciej osoby
karta 5 denarów to dla mnie bieda nawet i w uczuciach uważam że ta osoba kogoś ma przez to że 9 buław się ukazuje ..

PostZamieszczono: 21 sie 2012 00:23 
Stały Bywalec

nie nie ma nikogo z dobrego źródełka to wiem :)

PostZamieszczono: 21 sie 2012 01:56 
Administrator
Awatar użytkownika

A czemu IX Buław ma oznaczać, że on kogoś ma?
Przecież IX Buław jest pochodną Pustelnika, co sprawia że ta karta nie może oznaczać związku i na pewno nie ma takiego kontekstu.

Jeśli chodzi o powrót, dobrze nie rokuje: oznacza blokadę, wycofanie się, niechęć przed zmianą decyzji.
V Monet sugeruje, że droga do powrotu może nie jest jeszcze zamknięta, ale pozostaje za to diabelnie trudna. Możliwe, że w temacie wydarzy się jeszcze coś nieprzyjemnego, co dopiero pozwoli ocenić jakie w ogóle są szanse, na czym stoisz.

PostZamieszczono: 22 sie 2012 20:29 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

dla mnie 9 buław w uczuciach często zwiastuje przeszkody i osobę trzecią czasem może to być matka lub siostra partnera a nie partnerka

PostZamieszczono: 22 sie 2012 20:41 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Na teraz powrotu nie widać, ale układ kart nie mówi o braku takiej szansy, jest to możliwe, choć jednocześnie nie wskazujące na to, że tak będzie.
Przy 5-ce na końcu rozkładu sprawy są w toku, wiele się dzieje, temat o który pytamy po prostu żyje, a więc znaczy to, że piłka wciąż jest w grze.
Dominującą dla mnie kartą w tym rozkładzie jest 9 Buław, która na chwilę obecną wstrzymuje wszelkie działania w tym temacie, ma widocznie ważne powody i jak narazie z nich nie zrezygnuje, a więc nie liczyłabym na powrót w najbliższym czasie.

PostZamieszczono: 23 sie 2012 15:31 
Stały Bywalec

i dokładnie jest tak jak mówicie :) jest teraz duża przeszkodą są jego zobowiązania zawodowe i przynajmniej do końca tego roku wszelkie działania w tym temacie są zawieszone...Co ja bez Was bym zrobiła. dziękuję pięknie :*

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]